Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennek az Egernek volt tök felesleges elindulni az NB1ben.
Se stadionjuk se csapatuk.
Amire kész lesznek a stadionnal nagyjából ki is esnek.

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
Várom Zombori véleményét majd! 😊
Gondolom ez sem tudatos, felépített támadás volt a második gól előtt...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
Zomboriból csak azért ömlik a savazás, mert külföldi edző van a Fradinál?
Soha nem szerette a zöld-fehér színt, de ekkora koncentrációban...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Muhaha: 19'

Simon Attila helyére Bartha László állt.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Ez a West Brom nagyon jó focit játszik, tetszik ez a meccs az Everton ellen. PL> más.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szivics nem szarozik a Paksnál, Csernya meg Éger visszakerült a kezdőbe, és az általam is megjósolt Tököli-Lázok-Simon csatártrióval kezdenek 😀kristof
pech, hogy Ronaldofalván debütál

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Szivics nem szarozik a Paksnál, Csernya meg Éger visszakerült a kezdőbe, és az általam is megjósolt Tököli-Lázok-Simon csatártrióval kezdenek 😀kristof
Éger már Máténál is kezdett. Viszont Tököli az wow. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szivics nem szarozik a Paksnál, Csernya meg Éger visszakerült a kezdőbe, és az általam is megjósolt Tököli-Lázok-Simon csatártrióval kezdenek 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 www.hatharom.hu/article/ebc3b4-a-vedekezo-futballt-nem-kell-kitalalni-ennyit-er-itthon-a-szakma

Remek cikk, remek humor.tüsi91
remek cikk ám, ctl-c+v egy régebbi nst blogbejegyzésből

 nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2011/10/03/Mit_er_az_edzo_ha_magyar/

ha már schmittel valaki, akkor csinálja már ügyesebben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
+Ugye tavaly azzal volt magyarázva,hogy a Bilbao kiverte a MU-t,hogy "leszarják" az EL-t,mert a bajnokság a fontos,amit sikeresen be is buktak,pedig szerintem az EL trófea könnyebben meglehetett volna nekik,ha nem "szarják le" és a bl helyre is odaértek volna attól függetlenül,ebben biztos vagyok...JoeyPorter
Nem , ez tévhit az EL trófea a nagyklubboknál nem számít. Akkor ráadásul még elől voltak vagy nagyon közel a Cityhez mindenképpen nekik a BL kiesés után csak a PL serleg nyújtott volna némi vigaszt.
EL eredményeket ezért érdekesek mert a nagy klubbokat totál nem érdekli.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nesze neked világ "legjobb" bajnoksága 😊JoeyPorter
Európa Ligában is már évek óta megy a nyalatás, de azért még mindig ellövik a szokásos közhelyt, miszerint a Premier League a legerősebb. Pedig vizet se vihet a Primera Divisiónnak. eaglesmcnabb
Igen persze. Mivel volt egy szuperkupa meccs amiben a Chelsea totál szétesve motiválatlanul, ráadásul 2 gyors gól után totál beleszarva kinyalt a szezon elején ami kb annyira számít hogy csak na ezért a PD már sokkal jobb.
Nem lényeg hogy a BL csoportkörben tavaly az összes angol megelőzte a spanyol riválisát és az egyetlen angol-spanyol összecsapást a kieséses körben angol nyerte mert most kikaptak.
Sőt Chelsea kiverte a Barcát ergo Atletico>>>Barca
De mivel a Spanyol kiscsapatoknak sokkal fontosabb volt az EL mert a bajnokságban már úgyse volt esélyük semmire és a Bilbao kiverte a Manut ezért PL tényleg sokkal rosszabb...
Amúgy én jobban szeretem a PD-t több meccset is nézek onnan, de azért PL a legerősebb közhelynek elég erős alapjai vannak.Toca
hát nem tudom, éppen az szokott az érv lenni, hogy a spanyol bajnokságban csak a barca meg a real jó a többi meg szar.
Ennek ellenére, az EL-ban, ahol középcsapatok játszanak, évről-évre rendre a spanyol csapatok uralkodnak. annyira hogy a 4 között legutóbb 3 spanyol csapat volt, a két elődöntőt (EL+BL) figyelembe véve pedig 8-ból 5 spanyol csapat, míg 1 angol.
ha a 2011-est nézzük akkor 3-1 a spanyolok javára, ha a 2010-est akkor 2-2, 2009-ben pedig amikor az angol bajnokság tényleg sokkal jobb volt mint a spanyol akkor 3-1- volt az angolok javára.

jó nyilván nincs olyan liga ahol a bajnokságok 10 legszarabb csapata versenyez, de valami alapján össze kell hasonlítanunk a kettőt.
az utóbbi 2 évben nemzetközi szinten összesen 16 meccs volt spanyol és angol csapat között, ebből 8 spanyol, 6 angol győzelem és 2 döntetlen.
De ami a legdurvább adat, hogy egyenes kieséses rendszerben az elmúlt 2 évben 6 alkalommal találkozott spanyol és angol csapat nemzetközi kupákban, ebből 5 spanyol, és mindössze 1 angol győzelem született.:
2011: Barca vs Arsenal 4-3
Real-Tottenham 5-0 kettősgyőzelem
Barca-Manchester 3-1
2012: Stoke-Valencia 0-2 kettősgyőzelem
Manchaster-Bilbao 3-5 kettősgyőzelem
Chelsea-Barca 3-2

szerk.: Azzal meg kár jönni hogy a Barca meg a Real az esetek 90%-ában tönkreveri az aktuális ellenfelét spanyolhonban, ha külföldön is ugyanez az arány. Ráadásul spanyolok, nyilván velük jövök 😀, majd ha egy angol középcsapat kinyalatja kettős győzelemmel a Realt vagy a Barcát mint tette a Bilbao a MU-val akkor majd én leszek az első aki megemelem kalapom. Amíg erre csak fordítva van példa addig kár erről vitázni. Nem hinném hogy egy angol csapat leszarná az EL-t, vagy a BL-t, vagy az Atletico leszarná a spanyol bajnokságot, ha csak a realtól meg a barcától kapna ki az atletico akkor is csak 12 pont hátrányt szedne össze max, mégis majdnem 50 pont hátrányt szereztek a Reallal szemben, ez is azt bizonyítja hogy kiegyensúlyozott a bajnokság, még ha a 2 ász ki is emelkedik. A szakadék ugye Angliában is meg van, csak míg ott csak 19 ponttal ment el a 2 manchesteri gárda, a spanyoloknál 30+-al, de annyival jobb is szvsz a 2 spanyol gigász a 2 angolnál. eaglesmcnabb
+Ugye tavaly azzal volt magyarázva,hogy a Bilbao kiverte a MU-t,hogy "leszarják" az EL-t,mert a bajnokság a fontos,amit sikeresen be is buktak,pedig szerintem az EL trófea könnyebben meglehetett volna nekik,ha nem "szarják le" és a bl helyre is odaértek volna attól függetlenül,ebben biztos vagyok...

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Strestik még a keretben sincs, de gáz 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Igen így kerekebb hogy érted
Nesze neked világ "legjobb" bajnoksága 😊JoeyPorter
Európa Ligában is már évek óta megy a nyalatás, de azért még mindig ellövik a szokásos közhelyt, miszerint a Premier League a legerősebb. Pedig vizet se vihet a Primera Divisiónnak. eaglesmcnabb
Igen persze. Mivel volt egy szuperkupa meccs amiben a Chelsea totál szétesve motiválatlanul, ráadásul 2 gyors gól után totál beleszarva kinyalt a szezon elején ami kb annyira számít hogy csak na ezért a PD már sokkal jobb.
Nem lényeg hogy a BL csoportkörben tavaly az összes angol megelőzte a spanyol riválisát és az egyetlen angol-spanyol összecsapást a kieséses körben angol nyerte mert most kikaptak.
Sőt Chelsea kiverte a Barcát ergo Atletico>>>Barca
De mivel a Spanyol kiscsapatoknak sokkal fontosabb volt az EL mert a bajnokságban már úgyse volt esélyük semmire és a Bilbao kiverte a Manut ezért PL tényleg sokkal rosszabb...
Amúgy én jobban szeretem a PD-t több meccset is nézek onnan, de azért PL a legerősebb közhelynek elég erős alapjai vannak.Toca
hát nem tudom, éppen az szokott az érv lenni, hogy a spanyol bajnokságban csak a barca meg a real jó a többi meg szar.
Ennek ellenére, az EL-ban, ahol középcsapatok játszanak, évről-évre rendre a spanyol csapatok uralkodnak. annyira hogy a 4 között legutóbb 3 spanyol csapat volt, a két elődöntőt (EL+BL) figyelembe véve pedig 8-ból 5 spanyol csapat, míg 1 angol.
ha a 2011-est nézzük akkor 3-1 a spanyolok javára, ha a 2010-est akkor 2-2, 2009-ben pedig amikor az angol bajnokság tényleg sokkal jobb volt mint a spanyol akkor 3-1- volt az angolok javára.

jó nyilván nincs olyan liga ahol a bajnokságok 10 legszarabb csapata versenyez, de valami alapján össze kell hasonlítanunk a kettőt.
az utóbbi 2 évben nemzetközi szinten összesen 16 meccs volt spanyol és angol csapat között, ebből 8 spanyol, 6 angol győzelem és 2 döntetlen.
De ami a legdurvább adat, hogy egyenes kieséses rendszerben az elmúlt 2 évben 6 alkalommal találkozott spanyol és angol csapat nemzetközi kupákban, ebből 5 spanyol, és mindössze 1 angol győzelem született.eaglesmcnabb
Nah az ilyen vitákat szeretem. Az a baj, hogy azért nem csak az egyenes kiesést néztem mert 6ból 5-ben a Real és a Barca játszott és ők szvsz a PLből is kiemelkednének. Emellett volt egy Bilbao win a Manu ellen.
Csoportmeccseket nézzük ott 4 angol win 2 döntetlen.
De igazából nehéz összehasonlítani, márcsak azért is mert pl. EL-t az angol klubbok leszarják, mert akik ott indulnak inkább szenvednek a PL-ben hogy BL helyre jussanak.
Élcsapatok szintjén szerintem kb egálban vannak, de az összszínvonal és kiegeyensúlyozotságban a PD messze van a PL-től.
Mondjuk a nagy PL fölény sincs, szerintem sose volt ez mindig olyan hogy éppen kinek jön ki jobban a lépés.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
 www.hatharom.hu/article/ebc3b4-a-vedekezo-futballt-nem-kell-kitalalni-ennyit-er-itthon-a-szakma

Remek cikk, remek humor.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nesze neked világ "legjobb" bajnoksága 😊JoeyPorter
Európa Ligában is már évek óta megy a nyalatás, de azért még mindig ellövik a szokásos közhelyt, miszerint a Premier League a legerősebb. Pedig vizet se vihet a Primera Divisiónnak. eaglesmcnabb
Igen persze. Mivel volt egy szuperkupa meccs amiben a Chelsea totál szétesve motiválatlanul, ráadásul 2 gyors gól után totál beleszarva kinyalt a szezon elején ami kb annyira számít hogy csak na ezért a PD már sokkal jobb.
Nem lényeg hogy a BL csoportkörben tavaly az összes angol megelőzte a spanyol riválisát és az egyetlen angol-spanyol összecsapást a kieséses körben angol nyerte mert most kikaptak.
Sőt Chelsea kiverte a Barcát ergo Atletico>>>Barca
De mivel a Spanyol kiscsapatoknak sokkal fontosabb volt az EL mert a bajnokságban már úgyse volt esélyük semmire és a Bilbao kiverte a Manut ezért PL tényleg sokkal rosszabb...
Amúgy én jobban szeretem a PD-t több meccset is nézek onnan, de azért PL a legerősebb közhelynek elég erős alapjai vannak.Toca
hát nem tudom, éppen az szokott az érv lenni, hogy a spanyol bajnokságban csak a barca meg a real jó a többi meg szar.
Ennek ellenére, az EL-ban, ahol középcsapatok játszanak, évről-évre rendre a spanyol csapatok uralkodnak. annyira hogy a 4 között legutóbb 3 spanyol csapat volt, a két elődöntőt (EL+BL) figyelembe véve pedig 8-ból 5 spanyol csapat, míg 1 angol.
ha a 2011-est nézzük akkor 3-1 a spanyolok javára, ha a 2010-est akkor 2-2, 2009-ben pedig amikor az angol bajnokság tényleg sokkal jobb volt mint a spanyol akkor 3-1- volt az angolok javára.

jó nyilván nincs olyan liga ahol a bajnokságok 10 legszarabb csapata versenyez, de valami alapján össze kell hasonlítanunk a kettőt.
az utóbbi 2 évben nemzetközi szinten összesen 16 meccs volt spanyol és angol csapat között, ebből 8 spanyol, 6 angol győzelem és 2 döntetlen.
De ami a legdurvább adat, hogy egyenes kieséses rendszerben az elmúlt 2 évben 6 alkalommal találkozott spanyol és angol csapat nemzetközi kupákban, ebből 5 spanyol, és mindössze 1 angol győzelem született.:
2011: Barca vs Arsenal 4-3
Real-Tottenham 5-0 kettősgyőzelem
Barca-Manchester 3-1
2012: Stoke-Valencia 0-2 kettősgyőzelem
Manchaster-Bilbao 3-5 kettősgyőzelem
Chelsea-Barca 3-2

szerk.: Azzal meg kár jönni hogy a Barca meg a Real az esetek 90%-ában tönkreveri az aktuális ellenfelét spanyolhonban, ha külföldön is ugyanez az arány. Ráadásul spanyolok, nyilván velük jövök 😀, majd ha egy angol középcsapat kinyalatja kettős győzelemmel a Realt vagy a Barcát mint tette a Bilbao a MU-val akkor majd én leszek az első aki megemelem kalapom. Amíg erre csak fordítva van példa addig kár erről vitázni. Nem hinném hogy egy angol csapat leszarná az EL-t, vagy a BL-t, vagy az Atletico leszarná a spanyol bajnokságot, ha csak a realtól meg a barcától kapna ki az atletico akkor is csak 12 pont hátrányt szedne össze max, mégis majdnem 50 pont hátrányt szereztek a Reallal szemben, ez is azt bizonyítja hogy kiegyensúlyozott a bajnokság, még ha a 2 ász ki is emelkedik. A szakadék ugye Angliában is meg van, csak míg ott csak 19 ponttal ment el a 2 manchesteri gárda, a spanyoloknál 30+-al, de annyival jobb is szvsz a 2 spanyol gigász a 2 angolnál.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Nesze neked világ "legjobb" bajnoksága 😊JoeyPorter
Európa Ligában is már évek óta megy a nyalatás, de azért még mindig ellövik a szokásos közhelyt, miszerint a Premier League a legerősebb. Pedig vizet se vihet a Primera Divisiónnak. eaglesmcnabb
Igen persze. Mivel volt egy szuperkupa meccs amiben a Chelsea totál szétesve motiválatlanul, ráadásul 2 gyors gól után totál beleszarva kinyalt a szezon elején ami kb annyira számít hogy csak na ezért a PD már sokkal jobb.
Nem lényeg hogy a BL csoportkörben tavaly az összes angol megelőzte a spanyol riválisát és az egyetlen angol-spanyol összecsapást a kieséses körben angol nyerte mert most kikaptak.
Sőt Chelsea kiverte a Barcát ergo Atletico>>>Barca
De mivel a Spanyol kiscsapatoknak sokkal fontosabb volt az EL mert a bajnokságban már úgyse volt esélyük semmire és a Bilbao kiverte a Manut ezért PL tényleg sokkal rosszabb...
Amúgy én jobban szeretem a PD-t több meccset is nézek onnan, de azért PL a legerősebb közhelynek elég erős alapjai vannak.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Nesze neked világ "legjobb" bajnoksága 😊JoeyPorter
Európa Ligában is már évek óta megy a nyalatás, de azért még mindig ellövik a szokásos közhelyt, miszerint a Premier League a legerősebb. Pedig vizet se vihet a Primera Divisiónnak. eaglesmcnabb
Ha csupán a ligameccsek színvonalát nézzük, akkor a PL még mindig a legjobb szerintem, utána Bundesliga és PD. Olaszt nem nézek már jóideje, de szerintem nem is nagy baj.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nesze neked világ "legjobb" bajnoksága 😊JoeyPorter
Európa Ligában is már évek óta megy a nyalatás, de azért még mindig ellövik a szokásos közhelyt, miszerint a Premier League a legerősebb. Pedig vizet se vihet a Primera Divisiónnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nesze neked világ "legjobb" bajnoksága 😊

több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Igencsak erős ez az Atletico.. De jó lenne ha a bajnokságban megtréfálnák a 2 nagyot végre.. 😊 megérdemelnének egy bajnoki címet is.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Essien ---> Real
Lass ---> AnzsiAmadeus91
a jó büdös kurva anyjukat, elűzik a kedvencemet... Ki lesz a következő? Pepe? 😥eaglesmcnabb
Khedira volt a másik opciónk, de inkább Martinezre költöttünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Essien ---> Real
Lass ---> AnzsiAmadeus91
a jó büdös kurva anyjukat, elűzik a kedvencemet... Ki lesz a következő? Pepe? 😥

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
fetamás barátom, most akkor mi a nem jó ötlet? elvesztem mondataidban testvérem 😀 fáradt vagyok... 😀JC6
Ha a csapatokat (a meccset) akarod nézni és nem a hangulatért (ordítani) mész ki, akkor se a kanyarba, se az eredményjelző alá ne vegyél jegyet. (Ezekről a helyekről a túlsó kaput távcsővel se látod.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fetamás barátom, most akkor mi a nem jó ötlet? elvesztem mondataidban testvérem 😀 fáradt vagyok... 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Essien ---> Real
Lass ---> Anzsi

criminal lawyer or criminal lawyer?