Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
JC6: Megnéztem pontosan. Ha nem annyira mozgat a fedett MOL tribün (onnan max B vagy C), akkor mindenképp az F-G szektort javaslom. Nem olcsóbb annyival sztem a többi szektor, amennyivel meg rosszabbul látsz. Legalábbis én néztem már az összes szektorból lentről és fentről is, de a kanyarból és az eredményjelző alól a távolabbi kapuból szerintem nem sokat látni, szóval ha nem csak a hangulat, viszont mindkét csapat érdekel, akkor szerintem nem túl jó ötlet 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Remélem a öltözőben Di Matteo egy jó nagy pofont lekever David Luiznak. Undorító volt az, amit ezen a meccsen védekezés címén bemutatott a brazil.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
E-LŐ-RE KÉK LIBÁK? Előre kék libák lálálálá- lálálálálálá. Mekkora győzelem megint 😀
Szarabbak vagyunk mint az ellen és nyerjük a meccset, na 2 hét múlva tessék megbaszni az egrieket és meg lesz tuti a bent maradás 😀
Tischler meg Vass megint csere volt bassza meg pedig elment Lázok... de azért Kanta -Zsidai nyalatott rendesen 😛

közben meg látom Falcao nagyon akarja azt a kurva aranylabdát .Remélem a City meccsen is ennyi lesz az eredmény a madridiak javára. Hiába gyenge ez a spanyol bajnokság 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Charlie Adam ---->Stoke CityAmadeus91
😕 😕

edit: Udinese, Young Boys, Macskakaja az EL-ben. Érdekes lesz.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
4-0, áááááá, még egyet. 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
NSO 😀 😀 😀

45. perc: Turan remek labdával ugratta ki a tizenhatos bal oldalánál Falcaót, majd higgadtan a hosszú kapuba helyezett. Klasszikus mesterhármas! 0–3JC6
Mondjuk az is kérdés számomra hogy Turan a kugratás után hogy lőt a hosszú kapuba de ez már részlet kérdés 😊Toca
hát így... 😀

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
NSO 😀 😀 😀

45. perc: Turan remek labdával ugratta ki a tizenhatos bal oldalánál Falcaót, majd higgadtan a hosszú kapuba helyezett. Klasszikus mesterhármas! 0–3JC6
Mondjuk az is kérdés számomra hogy Turan a kugratás után hogy lőt a hosszú kapuba de ez már részlet kérdés 😊
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
ezt a Falcao gyereket szívesen látnám Man utd. mezben 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
NSO 😀 😀 😀

45. perc: Turan remek labdával ugratta ki a tizenhatos bal oldalánál Falcaót, majd higgadtan a hosszú kapuba helyezett. Klasszikus mesterhármas! 0–3
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
3-0, LOOOOL, remélem nem állnak meg 5-6 gólig. 😀
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Hihetetlen ez a Falcao ...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
melyik csapat nyerte a BL-t? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Falcao nem értem mért van még az AtleticobanToca
Hogy szuperkupát nyerjen. 😛 Idény végén úgyis megy.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Falcao nem értem mért van még az Atleticoban
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Wíííííí, 2-0-ra megy az Atlético, de jó erre hazajönni. 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hihetetlen ez a Falcao...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bréking: Barcelona have completed the signing of Peter Poloskey for a world record transfer fee of £83 million.
 www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm?name=Peter+Poloskey

ennyi... :LOL:

|
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Azt lehet már tudni,hogy mikortól kezdik el árusítani a jegyeket és meddig?Mi is a Sporting ellenire akarunk menni

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
zsooooocaaaaaaa.... 😀

|
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Aki nézte tegnap a BL sorsolást, az felvilágosítana, hogy a Dortmund miért nem kerülhetett a H csoportba, és miért tették oda automatikusan a Kolozsvárt?
Zolika
úgy érted a "sorsoláson"...davemayer
Kötekedsz? Ha nem tudod, mire gondoltam akkor kérlek ne szólj hozzá. Köszönettel!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fetomy, Balázs Zsoca eligazolt a KTE-be. Remélem beugrassz a bandwagonjukraHöri
úúúúúú naná, nagyon zsír, KTE BL-ben indul jövőre!!!fetomy
😂

btw, JC6, te is ki tudod nyomtatni az online rendelt jegyet, de csak a lézereset érzékeli a jegykezelő gép
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetamás barátom, vagy más fehérvári: időponttól függetlenül 90%, hogy megyek a Sporting ellen (egyik kedvenc csapatom). valamelyikőtök tudna majd nekem jegyet szerezni, mondjuk nem borsos áron, és oda, ahonnan látok is valamit? 😀JC6
Nem mostnában vettem online, nem tudom mennyivel előbb kell felvenni, de lényeg, hogy megveheted, max ha előbb kell felvenni, kkor én felveszem helyetted szívesen, sőtha gondolod el is megyek helyetted 😀😀

Egyébként online pontosan kiválszthatod majd, hogy hova szeretnéd, bár fél éve még nem igazán nézték hogy pontosan ki hol ül, igaz egy sporting ellen ha teltház lesz, kkor lehet mégis fogják 😊

Egyébként a pálya közepén éri meg szerintem, az eredményjelző alól azért már ne túl jó átlátni a pályán. Én egyébként fedettbe szoktam régebben, kedvezményesen ne volt drága.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azért ez tényleg szép gesztus

 sportgeza.hu/futball/2012/08/31/erted_bence/davemayer
 dvtk.eu/hirek/-quot-erted-bence-quot-/5063/

imádom Gallardot, nagyszerű ember, örülök, hogy ilyen példakép van a helyi fiatalok előtt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fetamás barátom, vagy más fehérvári: időponttól függetlenül 90%, hogy megyek a Sporting ellen (egyik kedvenc csapatom). valamelyikőtök tudna majd nekem jegyet szerezni, mondjuk nem borsos áron, és oda, ahonnan látok is valamit? 😀JC6
neten is lehet venni. és igazából az ultrák melletti I szektor a legrosszabb ár/érték arányban de onnan sem lehet rossz, ebből a szempontból (nincs/sincs(?)) gond Sóstón.  www.vidi.hu/index.php?mid=98

na addig keresgéltem míg egy fehérvári megelőzött.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 599 — Csodabogár
Fetamás barátom, vagy más fehérvári: időponttól függetlenül 90%, hogy megyek a Sporting ellen (egyik kedvenc csapatom). valamelyikőtök tudna majd nekem jegyet szerezni, mondjuk nem borsos áron, és oda, ahonnan látok is valamit? 😀JC6
Vidi honlapon van online jegyárusítás. nem drágák a jegyek, plus online kedvezmény is van.

vagy kopogtass be Vityához hogy szeretnél mellette ülni VIP-ben. elvégre mindent a zemberekért 😀