Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Aki nézte tegnap a BL sorsolást, az felvilágosítana, hogy a Dortmund miért nem kerülhetett a H csoportba, és miért tették oda automatikusan a Kolozsvárt?

több mint 12 éve
deee 290
VdV átadólistán azt meg mééééééééééééér nem bírtam a srácot de nálunk szimpatikussá lett pláne így hogy Modric is elment amúgy is jól kezdtük a szezont... lehet inkább AVB-nek kellene hamar átadólistára kerülnie persze nem biztos hogy ő akarja elengedni. Félek szomorú idénynek nézünk elébe....
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szegény Mészölyéknek most egy időre befogta a száját Sousa. Bár a támadójátékot sztem így is fikázzák majd. Nagy grat a csapatnak és Sousanak, maradjon minél tovább Fehérváron és forgassa fel azt a poshadt állóvizet, ami a magyar futballt itthon jellemzi.
több mint 12 éve
deee 290
Rá sem lehet ismerni a frizurájára 😀. Kár ezért az elpazarolt 2-3 évért....
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 690


Huszti 1. gólja klasszis

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fetomy, Balázs Zsoca eligazolt a KTE-be. Remélem beugrassz a bandwagonjukra

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én nem vagyok odáig a vidiért meg a holdudvaráért sem, de le a kalappal Sousa előtt. Remek, profi, nyugati mentalitású szakmai munka. Dárdai Pali szavaival élve: "nem értem mit keres itt egy ilyen jó szakember" (igaz ő kúmanra mondta, de itt is áll)Amadeus91
Nagyon fogok örülni, ha végre példát mutatunk azzal, hogy a jövőre gondolunk. Felismerjük, hogy ha 3 évre hozunk egy edzőt, és nem a Barca vagyunk, kkor nem fél év után várjuk az eredményt. Tavaly fél szezon után és alatt mindenki jött a köcsög külfödiesítő Sousával, aki takaroggyon, mert csak 4. helyen vagyunk. Sajnos a loki a szezon 2. felében se nagyon hibázott, így hiába nyertünk meg majnem minden meccset, nem lettünk bajnokok. Most EL főtáblán vagyunk több, erősebb ellenfél legyőzésével, és a 3 éves terv 2. évének elején többet értünk el, mint gondoltunk.

Persze még tönkremehet minden, de legalább eddig megmutatjuk, hogy többet lehet elérni, ha a holnapra gondolunk, és nem ma akarunk mindent 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én nem vagyok odáig a vidiért meg a holdudvaráért sem, de le a kalappal Sousa előtt. Remek, profi, nyugati mentalitású szakmai munka. Dárdai Pali szavaival élve: "nem értem mit keres itt egy ilyen jó szakember" (igaz ő kúmanra mondta, de itt is áll)Amadeus91
mondjuk őt nem sírja vissza senki, még Szerethető Sándor ellendrukkerei se 😛

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 690
én nem vagyok odáig a vidiért meg a holdudvaráért sem, de le a kalappal Sousa előtt. Remek, profi, nyugati mentalitású szakmai munka. Dárdai Pali szavaival élve: "nem értem mit keres itt egy ilyen jó szakember" (igaz ő kúmanra mondta, de itt is áll)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sousa...hihetetlenül nagy ember...néztétek, hogy viselkedik a játékosaival? Majdnem sír... óriási hátránnyal érkezett az országba és nézzétek hova jutott... emelem kalapom!JC6
Én megmondtam 😊 3 éves terv volt, idénre csak EL playoffal, ezt sikerült túlszárnyalni már most. Mi jutottunk legmesszebb, pedig minden körben ppíron erősebb ellenfelünk volt. 😊 Nem csillogtunk, de meglett.

Sousánk meg megvoltak a baromságai, mint bármely edzőnek, de azért csak sikerült valami. Még ha ki is esünk a következő körben, ez egy szép eremény. Kár, hogy nem tudtam kimenni, de legalább végre tudom milyen érzés a város közepén, kilóméterekre a stadiontól hallani ahogy 10.000+ ember szurkol.. 😊
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Grat a Vidinek. Mindkét meccset végignéztem és a látottak alapján, nagy csalódás volt ez a Trabzon. Szinten nulla támadójáték és hiába a nagy nevek, egyszerűen megöltük a focijukat amit szerettek volna játszani. A Vidi nagyon jól védekezett és inkább neki volt több és nagyobb helyzete mindkét meccsen mint a törököknek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
deee 290
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-4-kalapbol-varja-a-penteki-sorsolast-a-videoton-2169203

Egy Twente,Tel-aviv,Genk,Videoton csoportnak tudnék örülni ezért tuti nem ez lesz 😛
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de buták vagytok, sztem Radóra gondolt!!! 😉

|
több mint 12 éve
deee 290
grat a VIDInek! Lehet hogy nem lettek bajnokok, de legalább nemzetközi szinten is tudnak alkotni, +2,5 koefficiens!

 www.facebook.com/photo.php?fbid=470892506284304&set=a.345973325442890.83467.345971365443086&type=1&theater Boateng tudja mi a dörgés 😀eaglesmcnabb
Ő valójában az igazira gondolt csak csúszott cirka 15 évet 😉
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
grat a VIDInek! Lehet hogy nem lettek bajnokok, de legalább nemzetközi szinten is tudnak alkotni, +2,5 koefficiens!

 www.facebook.com/photo.php?fbid=470892506284304&set=a.345973325442890.83467.345971365443086&type=1&theater Boateng tudja mi a dörgés 😀

Lázok meg menjen a faszomba, nem baj úg is túlkoros volt, így legalább játszik, Tisi, Vass vagy Lada közül valamelyik 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kizártnak tartom viszont, hogy ez a Macskakaja bejusson a csoportkörbe...JC6
szerencséd hogy eléggé pörög a soccer topik így senkinek sincs ereje és kedve visszakeresni ezeket a komoly jóslatokat, de ezt most külön fölírom 😀Höri
AZ - Anzsi 0-5!Höri
picipest>>>AZ 😀

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kizártnak tartom viszont, hogy ez a Macskakaja bejusson a csoportkörbe...JC6
szerencséd hogy eléggé pörög a soccer topik így senkinek sincs ereje és kedve visszakeresni ezeket a komoly jóslatokat, de ezt most külön fölírom 😀Höri
AZ - Anzsi 0-5!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak azt érteném, miért emeli állandóan a benzint a MOL? 😀JC6
miiii? én úgy számoltam, h most olcsóbb lesz...fene se érti ezeket... 😀Divat
de hisz a Vidi bejutott az EL-csoportkörbe 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Csak azt érteném, miért emeli állandóan a benzint a MOL? 😀JC6
miiii? én úgy számoltam, h most olcsóbb lesz...fene se érti ezeket... 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak azt érteném, miért emeli állandóan a benzint a MOL? 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bruges-lokika 7-1 😕
no meg ott a FIEESSZTAAAAA! vitya is piros-kékbe kiszurkolta! 😊

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
Ma újra jó magyar focidrukkernek lenni, bravó Vidi! Csodás hangulat, szervezett klub, és építkezés EL főtáblát ér!
több mint 12 éve
deee 290
Na gratulálok szép volt fiúk! Azért a csoportkörben 11-n kívül is lőjetek gól ha lehet 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sousa...hihetetlenül nagy ember...néztétek, hogy viselkedik a játékosaival? Majdnem sír... óriási hátránnyal érkezett az országba és nézzétek hova jutott... emelem kalapom!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sima volt, szép volt Vidi 😊