NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Beleneztem ebbe a Videoton Eger meccsbe, erthetetlen számomra h mit akar a sport tv 2012- ben, ezzel a kepminoseggel. Baszdmeg, szagatott a 16os vonala, es a játékosok feje egy jó nagy pixel. Száni.gabtsi
HDben könnyen kiderülne, mennyire gáz a játék a magyar pályákon az elitbajnokságokhoz képest. 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hun van ez a hír Optimus?
sutianap
A milannews.it internetes hírportál cikke szerint megszületett a megállapodás a Milan és az Inter között a Cassano-Pazzini játékoscseréről. Az egyezség értelmében a Milan az olasz játékmester mellé további hét millió eurót utal át a városi rivális kék-feketék bankszámlájára.empty taxi
Zsír, ha majd lesz még egy életem, akkor mindenképp a Serie A játékostranszferelésének megértésére teszem fel. Senkinek nincs olyan büdös érzete, hogy valami irdatlan mosoda működését fedezi az egész?sutianap
Itthon tuti, de lehet ott is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Hun van ez a hír Optimus?
sutianap
A milannews.it internetes hírportál cikke szerint megszületett a megállapodás a Milan és az Inter között a Cassano-Pazzini játékoscseréről. Az egyezség értelmében a Milan az olasz játékmester mellé további hét millió eurót utal át a városi rivális kék-feketék bankszámlájára.empty taxi
Zsír, ha majd lesz még egy életem, akkor mindenképp a Serie A játékostranszferelésének megértésére teszem fel. Senkinek nincs olyan büdös érzete, hogy valami irdatlan mosoda működését fedezi az egész?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Beleneztem ebbe a Videoton Eger meccsbe, erthetetlen számomra h mit akar a sport tv 2012- ben, ezzel a kepminoseggel. Baszdmeg, szagatott a 16os vonala, es a játékosok feje egy jó nagy pixel. Száni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
basszus végre nekünk csalnak a sporik én meg pont most nem követem a dolgokat 😕 Csak az lenne jó már, ha végre európai kupát venne Viki mester. Bár ahogy nézem, anélkül is jól haladtunk eddig 😊
fetomy
Várható volt h visszatérsz hisz Dajics gólt rúgott ebben a fordulóban 😛 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hun van ez a hír Optimus?
sutianap
A milannews.it internetes hírportál cikke szerint megszületett a megállapodás a Milan és az Inter között a Cassano-Pazzini játékoscseréről. Az egyezség értelmében a Milan az olasz játékmester mellé további hét millió eurót utal át a városi rivális kék-feketék bankszámlájára.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Cassano + 7 millió = Pazzini...empty taxi
Cassano mellé kell egy remek befejező csatár, Pazzo mellé meg egy kiszolgáló aki tömi labdával. Ők együtt kurva jòk, ez látszott nálunk.Bazzani
Félreérted.
Cassano megy az Interbe, és Pazzini meg jön a Milanba. Szóval nem fognak együtt játszani, sajnos. Egyébként alapból ez nem lenne egy rossz csere, viszont szerintem nevetséges, hogy Gallianiék képesek még 7 millió eurót odaadni Cassano mellé. Cassano nagyon jó szezont, és EB-t zért, nem sokkal idősebb Pazzininél, aki brutál fos éven van túl. Erre még segítjük is a városi riválist, és megdobjuk Őket plusz 7 millióval. Bazdmeg, Mbiwán ment a zsidóskodás pár millión, de ilyenekre meg elbasszuk a pénzt.
Nevetséges, amit a Milan vezetősége leművel.Stez
Nem értettem félre.
Csak leírtam, hogy egyik sem klasszis egy megfelelő társ nélkül. Cassano a jobb ilyen értelemben, mert talán benne egyedül is van fantázia. Pazzo labdák nélkül el van veszve.
Ezért voltak együtt jók.Bazzani
Hun van ez a hír Optimus?


Pedig a Milanban nem fogja megkapni ezeket a labdákat. Itt nincs Sneijder, aki tolja az assistokat, és már Pirlo sincs, meg ugye Cassano sem lesz. Csederből vederbe, amivel nem lenne gond, ha nem fizetnénk rá 7(!!!)milliót még.Stez


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Asbee írta lejjebb már, majd Tőzsér 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Cassano + 7 millió = Pazzini...empty taxi
Cassano mellé kell egy remek befejező csatár, Pazzo mellé meg egy kiszolgáló aki tömi labdával. Ők együtt kurva jòk, ez látszott nálunk.Bazzani
Félreérted.
Cassano megy az Interbe, és Pazzini meg jön a Milanba. Szóval nem fognak együtt játszani, sajnos. Egyébként alapból ez nem lenne egy rossz csere, viszont szerintem nevetséges, hogy Gallianiék képesek még 7 millió eurót odaadni Cassano mellé. Cassano nagyon jó szezont, és EB-t zért, nem sokkal idősebb Pazzininél, aki brutál fos éven van túl. Erre még segítjük is a városi riválist, és megdobjuk Őket plusz 7 millióval. Bazdmeg, Mbiwán ment a zsidóskodás pár millión, de ilyenekre meg elbasszuk a pénzt.
Nevetséges, amit a Milan vezetősége leművel.Stez
Nem értettem félre.
Csak leírtam, hogy egyik sem klasszis egy megfelelő társ nélkül. Cassano a jobb ilyen értelemben, mert talán benne egyedül is van fantázia. Pazzo labdák nélkül el van veszve.
Ezért voltak együtt jók.Bazzani
Pedig a Milanban nem fogja megkapni ezeket a labdákat. Itt nincs Sneijder, aki tolja az assistokat, és már Pirlo sincs, meg ugye Cassano sem lesz. Csederből vederbe, amivel nem lenne gond, ha nem fizetnénk rá 7(!!!)milliót még.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cassano + 7 millió = Pazzini...empty taxi
Cassano mellé kell egy remek befejező csatár, Pazzo mellé meg egy kiszolgáló aki tömi labdával. Ők együtt kurva jòk, ez látszott nálunk.Bazzani
Félreérted.
Cassano megy az Interbe, és Pazzini meg jön a Milanba. Szóval nem fognak együtt játszani, sajnos. Egyébként alapból ez nem lenne egy rossz csere, viszont szerintem nevetséges, hogy Gallianiék képesek még 7 millió eurót odaadni Cassano mellé. Cassano nagyon jó szezont, és EB-t zért, nem sokkal idősebb Pazzininél, aki brutál fos éven van túl. Erre még segítjük is a városi riválist, és megdobjuk Őket plusz 7 millióval. Bazdmeg, Mbiwán ment a zsidóskodás pár millión, de ilyenekre meg elbasszuk a pénzt.
Nevetséges, amit a Milan vezetősége leművel.Stez
Nem értettem félre.
Csak leírtam, hogy egyik sem klasszis egy megfelelő társ nélkül. Cassano a jobb ilyen értelemben, mert talán benne egyedül is van fantázia. Pazzo labdák nélkül el van veszve.
Ezért voltak együtt jók.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hová a faszomba műveli le ? (bocs, de hülyét kapok ettől a leműveléstől, lenyilatkozástól...) Amúgy egyetértek: Döme takaroggy, miért nem lehet a tehetséges fiatal játékosokat (Orosz, Máté) szerepeltetni mikor ilyen senkiházi Somaliák végigjátsszák a meccseket... Shilkor
Ha te bármilyen fejlődést ill. koncepciót észrevettél a Fradinál, az utóbbi hetekben, hónapokban, akkor kérlek jelezd.

A másik az, hogy ha mondjuk észrevehető is valami apró dolog, olyan ember, mint Détári nem való az FTC élére. Hála Istennek ki is csapták. Aki nem csak az ellenfelébe, a fűbe, az időjárásba, de még a világításba is beleköt, arról nem is beszélve, hogy bejön valaki a sajtótájékoztatóra (mittomén az egyik belga a sok közül kért egy kv-t) Döme beleköt és szid mindenkit, mint a bokrot. Tiszta Mészöly. Ezeknek semmi sem jó. Ha még lenne valami igaza, oké, elismerném, de ilyen viselkedést egy edző - szakmai igazgató nem engedhet meg magának!!!

szerk.: azt sem értem, hogy a Ferencváros elnöke, hogy lehet ekkora facebook buzi.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szegény Eger 😕Toca
Jött a szokásos Vidi 11es.
Bazzani
basszus végre nekünk csalnak a sporik én meg pont most nem követem a dolgokat 😕 Csak az lenne jó már, ha végre európai kupát venne Viki mester. Bár ahogy nézem, anélkül is jól haladtunk eddig 😊

De látom a kihagyott időm alatt sem változott semmi. A rendkívül tehetséges magyar fiatalok nem kapnak lehetőséget, Orbán megveszi a középmezőnyt a vidinek, és Stez is még mindig szereti a milánékat 😀 Amúgy stez nyugi, megveszitek Tőzsér Danit egy laza 50 milláért, aztán megoldódnak a gondok 😊fetomy
A Milant mindig is szeretni fogom, az a véremben van sajnos. 😀
Berlusconi az, aki hiába épített anno világverő csapatokat és klubot, már egyszerűen rühellem, mint a szart, mert továbbra is fapofával hazudozik össze-vissza, és a múltból akar megélni, csak a pénzével foglalkozik, és a klub szopja a faszt emiatt.

Berlusconi egy olyan tényező a Milannál, mint a Bearsnél a támadófal. Van-van, de még az öreganyám is jobb lenne nála.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szegény Eger 😕Toca
Jött a szokásos Vidi 11es.
Bazzani
basszus végre nekünk csalnak a sporik én meg pont most nem követem a dolgokat 😕 Csak az lenne jó már, ha végre európai kupát venne Viki mester. Bár ahogy nézem, anélkül is jól haladtunk eddig 😊

De látom a kihagyott időm alatt sem változott semmi. A rendkívül tehetséges magyar fiatalok nem kapnak lehetőséget, Orbán megveszi a középmezőnyt a vidinek, és Stez is még mindig szereti a milánékat 😀 Amúgy stez nyugi, megveszitek Tőzsér Danit egy laza 50 milláért, aztán megoldódnak a gondok 😊fetomy
Jobb labdákat fog osztogatni, mint anno Pirlo 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
Aludva a Fradi meccsre egyet. Semmilyen koncepció nincs a játékban, eddig sem volt, hál'istennek Dőme el. Szerintem nem érdemeltünk pontot, de 1-1-nél úgy megzavarodott az Újpest, hogy nyugodtan lőni lehetett volna még egyet. Ehelyett hátrafelé passzolunk, várjuk a sípszót, persze, hogy szopás a vége.
De amúgy mi a túrót várok amikor sokadrangú brazilok, szerbek, finnek, csehek, grúzok és svábok "játszanak" ebben a csapatban?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szegény Eger 😕Toca
Jött a szokásos Vidi 11es.
Bazzani
basszus végre nekünk csalnak a sporik én meg pont most nem követem a dolgokat 😕 Csak az lenne jó már, ha végre európai kupát venne Viki mester. Bár ahogy nézem, anélkül is jól haladtunk eddig 😊

De látom a kihagyott időm alatt sem változott semmi. A rendkívül tehetséges magyar fiatalok nem kapnak lehetőséget, Orbán megveszi a középmezőnyt a vidinek, és Stez is még mindig szereti a milánékat 😀 Amúgy stez nyugi, megveszitek Tőzsér Danit egy laza 50 milláért, aztán megoldódnak a gondok 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Cassano + 7 millió = Pazzini...empty taxi
Cassano mellé kell egy remek befejező csatár, Pazzo mellé meg egy kiszolgáló aki tömi labdával. Ők együtt kurva jòk, ez látszott nálunk.Bazzani
Félreérted.
Cassano megy az Interbe, és Pazzini meg jön a Milanba. Szóval nem fognak együtt játszani, sajnos. Egyébként alapból ez nem lenne egy rossz csere, viszont szerintem nevetséges, hogy Gallianiék képesek még 7 millió eurót odaadni Cassano mellé. Cassano nagyon jó szezont, és EB-t zért, nem sokkal idősebb Pazzininél, aki brutál fos éven van túl. Erre még segítjük is a városi riválist, és megdobjuk Őket plusz 7 millióval. Bazdmeg, Mbiwán ment a zsidóskodás pár millión, de ilyenekre meg elbasszuk a pénzt.
Nevetséges, amit a Milan vezetősége leművel.

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 www.nemzetisport.hu/legiosok/genoa-ujra-tema-tozser-daniel-atengedese-a-milannak-2166257

kész szerencse, h az Arsenal eddigi nyaránál is van lejjebb. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
Fradi cutolta Détárit.tüsi91
Jaj, ne azt hittem még bomlaszt pár fordulót!😕
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fradi cutolta Détárit.tüsi91
jöjjön Szivicsdeyell
Állítólag valami neves edző jön Hollandiából.Bazzani
Erwin Koeman 😂empty taxi
Ricardo Monizt emlegetik.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Fradi cutolta Détárit.tüsi91
jöjjön Szivicsdeyell
Állítólag valami neves edző jön Hollandiából.Bazzani
Erwin Koeman 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fradi cutolta Détárit.tüsi91
jöjjön Szivicsdeyell
Állítólag valami neves edző jön Hollandiából.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cassano + 7 millió = Pazzini...empty taxi
Cassano mellé kell egy remek befejező csatár, Pazzo mellé meg egy kiszolgáló aki tömi labdával. Ők együtt kurva jòk, ez látszott nálunk.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Cassano + 7 millió = Pazzini...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Fradi cutolta Détárit.tüsi91
jöjjön Szivics

choose life
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Fradi cutolta Détárit.