NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Lech Poznan elég faszán igazol az NB1-ből, Rudnevs után Lovrencsics a bajnokságban is jól mutatkozott be (EL selejtezőn már asszem lőtt gólt/adott gólpasszt), 4-0-ás meccsen 2 assist (az első zseniális volt), 1 gól, én szívesen megnézném a válogatottban Gyurcsó alternatívájaként is...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Dühítő, mert a második félidő közepétől úgy döntött a csapat, hogy na, ezt a meccset megnyertük. És mindezt a bajnok ellen. A játékunk tényleg jó, de igazán faszás csak akkor lesz, ha minimum 90 percig tart...apeszos
Én ezt nem feltétlenül így láttam. Szerintem ez a meccs nekünk teljesen szerencsétlenül alakult. 2-0 után volt egy oriási ziccer, amikor az ötösre kippatanó labda Grumicsról pont Polekszics kezébe esett vissza, és jött pár perc múlva egy teljesen felesleges tizi (mert az a labda elpattant a deberecenitől, sose érte volna utol), majd egy olyan kapitális töketlenkedés, amit ritkán látunk. Dibusz minek lépett ki ods, bárhova máshova fejeli azon a 2-300 m2-en, akkor mi jövünk, de ő pont Coulibalyhoz bólintott, aki egyből visszaemelte és kapufáról befelé pattant. Ebből a pár feltételből, ha csak egy nem stimmel, akkor nincs gól.
És a harmadik góljuk után, még míndig volt egy Grumics kapufa. Szóval iszonyat szerencsétlenek voltunk, vagy a DVSC mákos, igazából mindegy.
Aki látta, lefociztuk a Debrecent tegnap és ez jó jel, így Mo-n a csapatok 90 %-t ütni lehet.zinedine5
Láttam, és a szerencsével is egyetértünk, mert már Nagy Olivér perdítése is bemehetett volna, ott nagyot védett Polekszics. A tizenegyes megadható volt, bár Rezes nagyon igyekezett elesni, a visszajátszásból látszott, hogy Uzoma már húzta vissza a lábát, Rezes rádőlt, aztán már tárta is szét a karját... Még földet sem ért, mát fújt a bíró. Dibusz nagyot hibázott, igen, de az már a koncentráció hiánya volt, kicsit elkényelmesedtek a fiúk. Kula bá meg nem az a kimondott Messi, most mégis összejött neki, és persze hogy befelé pattant.. 😀 Észben kellett volna tartani, hogy az aktuális bajnok az ellenfél, nem kis tapasztalattal, és ők a hátukkal is tudnak gólt szerezni.. Bíztató, hogy jó csapatunk van, de most már győzni is meg kell tanulni...
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 312 — Ajmo Vatreni
Dühítő, mert a második félidő közepétől úgy döntött a csapat, hogy na, ezt a meccset megnyertük. És mindezt a bajnok ellen. A játékunk tényleg jó, de igazán faszás csak akkor lesz, ha minimum 90 percig tart...apeszos
Én ezt nem feltétlenül így láttam. Szerintem ez a meccs nekünk teljesen szerencsétlenül alakult. 2-0 után volt egy oriási ziccer, amikor az ötösre kippatanó labda Grumicsról pont Polekszics kezébe esett vissza, és jött pár perc múlva egy teljesen felesleges tizi (mert az a labda elpattant a deberecenitől, sose érte volna utol), majd egy olyan kapitális töketlenkedés, amit ritkán látunk. Dibusz minek lépett ki ods, bárhova máshova fejeli azon a 2-300 m2-en, akkor mi jövünk, de ő pont Coulibalyhoz bólintott, aki egyből visszaemelte és kapufáról befelé pattant. Ebből a pár feltételből, ha csak egy nem stimmel, akkor nincs gól.
És a harmadik góljuk után, még míndig volt egy Grumics kapufa. Szóval iszonyat szerencsétlenek voltunk, vagy a DVSC mákos, igazából mindegy.
Aki látta, lefociztuk a Debrecent tegnap és ez jó jel, így Mo-n a csapatok 90 %-t ütni lehet.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elképesztö volt ez a tegnapi Pécs-Debrecen. Hogy a halál faszába vesztettük el ezt a meccset.

A Debrecen helyzet nélkül rugott két gólt (,plusz a 3. egy kijátszott szép gól), főleg a másodikat érdemes megnézni, a Pécs meg kb 8 ziccerből kettőt.
Nem tudom, mikor láttam utoljára magyar pályán egy ennyire megnyert meccset elveszteni.

Dühítő, mert most már sokadszor vagyunk jobbak és mégsem nyerünk, ugyanakkor megnyugtató, hogy a játékunk elég faszás.zinedine5
Dühítő, mert a második félidő közepétől úgy döntött a csapat, hogy na, ezt a meccset megnyertük. És mindezt a bajnok ellen. A játékunk tényleg jó, de igazán faszás csak akkor lesz, ha minimum 90 percig tart...
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 312 — Ajmo Vatreni
Elképesztö volt ez a tegnapi Pécs-Debrecen. Hogy a halál faszába vesztettük el ezt a meccset.

A Debrecen helyzet nélkül rugott két gólt (,plusz a 3. egy kijátszott szép gól), főleg a másodikat érdemes megnézni, a Pécs meg kb 8 ziccerből kettőt.
Nem tudom, mikor láttam utoljára magyar pályán egy ennyire megnyert meccset elveszteni.

Dühítő, mert most már sokadszor vagyunk jobbak és mégsem nyerünk, ugyanakkor megnyugtató, hogy a játékunk elég faszás.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Csodálkozom h nem járt erre fetomy. Tegnap ugyanis gólt lőtt Dajics 😀empty taxi
fetomy Londonban van sztem.
Elég régóta nem írt ide.Bazzani
Még mindig nem szólt neki senki, hogy vége az olimpiának??? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csodálkozom h nem járt erre fetomy. Tegnap ugyanis gólt lőtt Dajics 😀empty taxi
fetomy Londonban van sztem.
Elég régóta nem írt ide.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Csodálkozom h nem járt erre fetomy. Tegnap ugyanis gólt lőtt Dajics 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Hát, ez az év sem kezdődik jól. 0-3 a WBA ellen, és kilátástalan játék (mind előre, mind hátra). Nagyon hosszú lesz ez a szezon... 😕gdavid
Schleck, hogy is kérdezted a minap? 😀Mikey
Azt hiszem láttam már jobb meccset én is. Nekem tetszeni fog a szezon előre érzem. Csak egyszer fizetődne ki a pozitív hozzáállásom 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez a kispest2 annyira szar, hogy még Lisztes is duplázott ellenük. Meglesz a szegedi feljutás! 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Songnak hol lesz helye a Barkában?szaba
Klasszissal jobb játékos Song mint Busquets.Sebii
Én is így gondolom, de Yaya is jobb, mégis mennie kellett. 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az Arsenal viszont vicces, bár már inkább sajnálom.Schleck
nem kell sajnálni, nem véletlenül lett elengedve egyik játékos sem.
nagy mágus az Öreg, most röppentek fel a hírek, h Sahin mellett még Llorente és M'Vila is érkezik.
így azért már más a leányzó fekvése.lol
Kizártnak tartom, hogy mindkét játékos az Arsenalhoz igazoljon. Az egyik még talán, bár én arra sem fogadnék, de hogy mindkettő, azt nem tudom elképzelni. Persze ha jönnek, akkor valóban más a helyzet, de nekem ez nem tűnik reálisnak.

Szegény Siófokot nagyon sajnálom. :/

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Az Arsenal viszont vicces, bár már inkább sajnálom.Schleck
nem kell sajnálni, nem véletlenül lett elengedve egyik játékos sem.
nagy mágus az Öreg, most röppentek fel a hírek, h Sahin mellett még Llorente és M'Vila is érkezik.
így azért már más a leányzó fekvése.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Songnak hol lesz helye a Barkában?szaba
Klasszissal jobb játékos Song mint Busquets.Sebii
Egy kívülálló csapat számára biztosan, de a Busquets a Barcában nevelkedett végig és kívülről belülről ismeri a játékukat. Nem érzem azt, hogy Song beépítése járna akkora haszonnal a csapat játéka szempontjából, mint amekkora kockázat lenne, ha nem válna be.Schleck
Szinte esélytelen. Busquets már 2 éve kedvezményezett volt Touréval szemben. Kíváncsi vagyok mikor fognak elvonatkoztatni az emberek attól, hogy Busquets színészkedik (gondolom soha), tavaly a középpálya legjobbja volt, Iniestával együtt... Szerintem Song szerepe inkább olyasmi lesz, mint Keitáé volt, talán egy kicsivel több.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megajándékoztuk a Debrecent. apeszos
Köszönjük szépen. 2-0-nál indultam haza, mire hazaértem, alig hittem el... Ez a 2. gólunk ez kegyetlen... Vrijbloed
Igen. 2:0-nál a csapat is azt hitte, megnyerte a meccset. Nagy hiba volt...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Hát, ez az év sem kezdődik jól. 0-3 a WBA ellen, és kilátástalan játék (mind előre, mind hátra). Nagyon hosszú lesz ez a szezon... 😕gdavid
Schleck, hogy is kérdezted a minap? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
GERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Gyirmót - SZTK 2-1

Horváth Ferenc(SZTK): – Büszke vagyok csapatomra, mert az NB II Manchester Cityje ellen a szigetszentmiklósi Sport utca nyolcból helytálltak a srácok.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Megajándékoztuk a Debrecent. apeszos
Köszönjük szépen. 2-0-nál indultam haza, mire hazaértem, alig hittem el... Ez a 2. gólunk ez kegyetlen...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Songnak hol lesz helye a Barkában?szaba
Klasszissal jobb játékos Song mint Busquets.Sebii
Egy kívülálló csapat számára biztosan, de a Busquets a Barcában nevelkedett végig és kívülről belülről ismeri a játékukat. Nem érzem azt, hogy Song beépítése járna akkora haszonnal a csapat játéka szempontjából, mint amekkora kockázat lenne, ha nem válna be.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Songnak hol lesz helye a Barkában?szaba
Klasszissal jobb játékos Song mint Busquets.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megajándékoztuk a Debrecent.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"with a release clause of 80 million euros"

ahahahah.lol
Hlebnek annó 90 millió volt a kivásárlási ára, ha jól rémlik. 😂Newman
Ezen miért lepődtök meg még mindig? 😀
A spanyol bajnokságba van ez a hülye szabály, hogy muszáj kivásárlási ár, ezért mindenki irreálisan nagyot is kap, nehogy gond legyen ebből. Ettől függetlenül, ha valaki beállítana 60 millával Songért, nyilván odaadnák neki. Az Arsenal viszont vicces, bár már inkább sajnálom.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
"with a release clause of 80 million euros"

ahahahah.lol
Hlebnek annó 90 millió volt a kivásárlási ára, ha jól rémlik. 😂

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
sehol, búskeksz mögött a padon.lol
Én is így látom. Sajnos.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gera visszatért, bombagól! zavi27
Remélem ezek után nem fogják a kispadon hagyni. Jó-jó legutóbb sérülése volt, de előtte sokat padozott. Hajrá Zoli!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.