NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Llorente úgy néz ki Juve, Wenger pedig kijelentette, h nem szándékozik több csatárt igazolni, ezért hozta Giroud-ot és Poldit. egy Chamakh - Bendő duóval a padon ez elég vicces azért. nagy mágus az öreg, remélem tartogat még valami meglepit a nyár végére.

egyébként Biglia után érdeklődünk, nagy fogás lenne.lol
érthetetlen számomra, hogy Podolski mit keres ott. Bundesliga 2-ben nyújtott utoljára elfogadható szintet klub karrierje során. Válogatott meg 2008-s EB, azóta semmi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Llorente úgy néz ki Juve, Wenger pedig kijelentette, h nem szándékozik több csatárt igazolni, ezért hozta Giroud-ot és Poldit. egy Chamakh - Bendő duóval a padon ez elég vicces azért. nagy mágus az öreg, remélem tartogat még valami meglepit a nyár végére.

egyébként Biglia után érdeklődünk, nagy fogás lenne.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Igazából Arsenal szempontból már csak az a kérdés maradt, hogy az eddigi igazolások RvP pénzéből jöttek vagy a kettő teljesen független? Ha RvP maradt volna és nem kapna most 24M-t az Arsenal akkor is leigazolták volna Cazorlát? Mert ha igen, akkor most van 24M amiből pótolni kell a hollandot, mert nagyon remélem, hogy nem Giroud-ban látja a megoldást Wenger. Ha igazolna az Arsenal egy Llorente kaliberű csatárt, akkor sztem egyáltalán nem elképzelhetetlen álom a kupa idén.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Csak egy hűség van a drukker hűsége a csapata iránt. Mer pölö hányan játszanak még a Wolwich gyáriak közül, vagy született déllondoniak? JAhogy átköltöztek, kihez legyen hű Lord Wengerhez? Gyeripaszkához? Kroenkéhez? Uszamovhoz? Háttér kínaiállamhoz, rejtőző sejkhez? Ugyan mit kérünk számon a hollanduson, el vagyunk csúszva az időben húsz évvel. Nade télleg Figo után még ez felvetődik?sutianap
Nem azt várom el, hogy minden játékos maradjon a klubjánál, mert klubhűség van vagy, hogy 2 egyenlő képességű csapat (mert sztem az MU=az RvP-s Arsenal-lal) között ne legyen játékoscsere. Csak van egy játékos akihez egy csapat hűséges volt 8 éven keresztül, normálisan rég ki kellett volna b*szni 4 éve a sokadik sérülése után, és akkor most valszeg egy Aston Villaban focizna. Ehelyett megkapta az esélyt sokadjára is és most meg is ragadta, kihozta azt ami benne van. Erre lépésként az Arsenal köré építette a csapatot, ő volt a CSK, egyetlen puzzle maradt, az ő szerződéshosszabbítása, úgymond az ő válasza a 8 év hűségre. Ő meg elmegy a legnagyobb riválishoz.(jó ez így erős, mert valszeg az Arsenal vezetőség azért adta az MU-nak, mert ők adták a legtöbb pénzt, azt nem szeretném feltételezni, hogy RvP kérte, hogy a Unitednak adják el...)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Liverpool Football Club have reached an agreement with SC Heerenveen for the transfer of winger Oussama Assaidi, subject to the player passing a medical.
Csempiönsip!!Mikey
Már esélyt sem látsz a bennmaradásra? 😀Schleck
Nem. 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Csak egy hűség van a drukker hűsége a csapata iránt. Mer pölö hányan játszanak még a Wolwich gyáriak közül, vagy született déllondoniak? JAhogy átköltöztek, kihez legyen hű Lord Wengerhez? Gyeripaszkához? Kroenkéhez? Uszamovhoz? Háttér kínaiállamhoz, rejtőző sejkhez? Ugyan mit kérünk számon a hollanduson, el vagyunk csúszva az időben húsz évvel. Nade télleg Figo után még ez felvetődik?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Most komolyan, ki az aki 18 éves kora óta a Burger Kingnél melózik, nyolcszor a hónap dolgozója, üzletvezető, tréner, fizették a táppénzét, visszavették, a kollegák imádják, sok vendég miatta jár csak be, keres havi 300ezret, és hívja ugyanilyen beosztásba ugyanolyan munkakörre a McDonalds 600ezerért, és mégis marad?
És ugyan miért tenné?
Ki hiszi azt, hogy a Whopper iránti olthatatlan szeretete miatt van x éve a BK-nél, és nem tök mindegy, hogy ezentúl Big Mac-eket fog értékesíteni lehető legjobb tudása szerint?
Komolyan egy munkavállalónak számít a cég neve, ahol dolgozik?
Komolyan érdemi különbség lenne üzleti vállalkozás, és üzleti vállalkozás között, mikor majdnem ugyanaz mindkettő, csak kis földrajzi különbség van közöttük?
Komolyan van aki maradna kevesebbért a Burgernél???Sobri Jóska
1.Azért nem dupla fizetést kap az MU-nál, meg ha azt mondja, hogy az MU több pénzt ad, nekem meg az fontos, akkor mondja azt és sztori vége. Anno Touré elmondta, hogy a City többet ad, őt ez érdekli kész, senki se utálja hogy elment a szurkolók is megértették, hogy ez biznisz.
2.Nem azért kellett volna maradnia, mert ez az Arsenal és neki annyit jelent ez a klub stb. Ha fordított lenne a helyzet, akkor se érteném a lépést. Az Arsenalnál megkapta eddig is a bizalmat, ha sérült volt, ha nem, és azért ez az ő esetében nem mind1. Míg sztem ha a Unitednél nem fog teljesíteni az első 1 évben, vagy pl lesérül újra 1 évre akkor 30 évesen már nem biztos hogy kezdő lesz ott, míg az Arsenal-nál valszeg az lenne.
Amúgy meg vannak olyan játékosok, akiknek igen is számít hogy milyen név van a címeren, belőlük lesznek a legendák, és Robin közel volt ehhez. Így meg lehet hogy lesz majd 1 FA kupája, valamivel több pénze, viszont 15-20 év múlva senki se fog emlékezni rá, míg pl egy Bergkamp neve mindig is ismerős lesz minden Arsenal szurkolónak. Ő így döntött.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Most komolyan, ki az aki 18 éves kora óta a Burger Kingnél melózik, nyolcszor a hónap dolgozója, üzletvezető, tréner, fizették a táppénzét, visszavették, a kollegák imádják, sok vendég miatta jár csak be, keres havi 300ezret, és hívja ugyanilyen beosztásba ugyanolyan munkakörre a McDonalds 600ezerért, és mégis marad?
És ugyan miért tenné?
Ki hiszi azt, hogy a Whopper iránti olthatatlan szeretete miatt van x éve a BK-nél, és nem tök mindegy, hogy ezentúl Big Mac-eket fog értékesíteni lehető legjobb tudása szerint?
Komolyan egy munkavállalónak számít a cég neve, ahol dolgozik?
Komolyan érdemi különbség lenne üzleti vállalkozás, és üzleti vállalkozás között, mikor majdnem ugyanaz mindkettő, csak kis földrajzi különbség van közöttük?
Komolyan van aki maradna kevesebbért a Burgernél???Sobri Jóska
szörnyen sarkított dolog gyorsétteremmel példálozni, ez sport, ahol a nézőknek számít az, hogy a kedvencük egy ősi rivális csapatba megy el játszani, míg azt hiszem egy Burger Kinges vásárló nem fog megsértődni, ha egy eladó elmegy a McDonaldsba 😊..vagy szted Van Persienek megélhetési gondjai lennének az Arsenalnál vagy micsoda?

nem tudom, hallottál-e olyanról is esetleg, hogy klubhűség...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Liverpool Football Club have reached an agreement with SC Heerenveen for the transfer of winger Oussama Assaidi, subject to the player passing a medical.
Csempiönsip!!Mikey
Már esélyt sem látsz a bennmaradásra? 😀

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Liverpool Football Club have reached an agreement with SC Heerenveen for the transfer of winger Oussama Assaidi, subject to the player passing a medical.
Csempiönsip!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Most komolyan, ki az aki 18 éves kora óta a Burger Kingnél melózik, nyolcszor a hónap dolgozója, üzletvezető, tréner, fizették a táppénzét, visszavették, a kollegák imádják, sok vendég miatta jár csak be, keres havi 300ezret, és hívja ugyanilyen beosztásba ugyanolyan munkakörre a McDonalds 600ezerért, és mégis marad?
És ugyan miért tenné?
Ki hiszi azt, hogy a Whopper iránti olthatatlan szeretete miatt van x éve a BK-nél, és nem tök mindegy, hogy ezentúl Big Mac-eket fog értékesíteni lehető legjobb tudása szerint?
Komolyan egy munkavállalónak számít a cég neve, ahol dolgozik?
Komolyan érdemi különbség lenne üzleti vállalkozás, és üzleti vállalkozás között, mikor majdnem ugyanaz mindkettő, csak kis földrajzi különbség van közöttük?
Komolyan van aki maradna kevesebbért a Burgernél???

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Igazság szerint nekem ez óriási csalódás, na nem annyira, mint amekkora Nasri volt, de Cesc-nél nagyobb. Nem hittem volna, hogy kb. a legnagyobb riválishoz igazol, na de ilyen az üzlet.
Szvsz jövőre így is odafogunk csapni a manchesteri kettősnek, most erősebbnek érzem a csapatot, mint az utóbbi években, kiderül....Newman
RvP-vel sztem is vertük volna az MU-t, mivel idén eléggé tápos csapat állt volna össze vele. Ezért nem is értem, hogy miért hagyta el a klubot. Két lehetőség állt előtte:
-Aláírt volna az Arsenalhoz, ahhoz a csapathoz, ahol ő a kapitány, ő köré épül a csapat, ahol ő a legnagyobb név, minden szurkoló kedvence 190K-ért egy 4 éves szerződést, jobb esetben nem sérül le a következő 2 évben és igazi legenda válik belőle, olyan akinek szobra lenne a stadionban, és sztem a kupák se lettek volna esélytelenek ( 1 FA kupa pl)
-Ehelyett elment az egyik legnagyobb riválishoz, ahhoz a csapathoz ahol ő most jelenleg még senki, még semmit nem tett le az asztalra, úgy, hogyha lesérül vagy nem úgy fog menni neki a játék mint tavaly akkor ő lesz a bűnbak. És sztem nem sokkal kupaesélyesebb ez a csapat, mint az Arsenal lett volna.(Igaz többet keres majd az MU-nál, de elmondása szerint nem ezért ment el)
Az meg megint érdekes kérdés, hogy a United hogyan akar most felállni.
Összességében viszont ez azt jelenti sajnos, hogy az Arsenal jelenleg nem tartozik Anglia legnagyobb csapatai közé, nem lehet egy lapon említeni a cityvel, a chelseavel és a uniteddel.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Igazság szerint nekem ez óriási csalódás, na nem annyira, mint amekkora Nasri volt, de Cesc-nél nagyobb. Nem hittem volna, hogy kb. a legnagyobb riválishoz igazol, na de ilyen az üzlet.
Szvsz jövőre így is odafogunk csapni a manchesteri kettősnek, most erősebbnek érzem a csapatot, mint az utóbbi években, kiderül....

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sérülés esetén csak néhány hétig jár a bére, utána nem, erre van a biztosítás.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
RVP szerződése 4 évre szól, heti 235.000 font, idényenként 12,2 millió...
állítólag a Juve és a City is megadta volna ezt a mega fizetést...
Az átigazolási díjjal együtt 4 év alatt 73 millió fontot kóstál a Unitednek... 😀Habi
Kár, hogy itt nincs szó arról, mint az NFL-ben, hogy ebből mennyi garantált. 😀
Mert ha a teljes, akkor azért nagyon kemény szerződés ez egy olyan embernek, aki a tavalyi szezonon kívül szinte mindegyikben összeszedett valami sérülést.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
RVP szerződése 4 évre szól, heti 235.000 font, idényenként 12,2 millió...
állítólag a Juve és a City is megadta volna ezt a mega fizetést...
Az átigazolási díjjal együtt 4 év alatt 73 millió fontot kóstál a Unitednek... 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
RvP: az ég világon semmi, de semmi szükségünk nem volt rá, de egy ilyen szintű playa nem sokszor elérhető a piacon, egyértelmű h rá kellett menni.

ez az igazolás 5-6 éve biztos nem történt volna meg, de SAF is tudja, hogy közeleg a tél, és őt már nem érdekli, hogy 3-4 év múlva, hogy lehet kiszállni ebből a boltból. ma akar nyerni, hogy meglegyen a 20.
nincs kétségem, jó lesz ez, erősödtünk tavalyhoz képest, és ha a védők is egészségesek lesznek, odabaszunk újfent.gabtsi
ez az igazolással a totális támadó foci visszatértét jelzi.Ha a szezon közbeni sérülteket tudjuk pótolni ahogy te is írtad akkor tényleg nem lesz itt gond
szampi#33
Ha Welbeck fejlődése töretlen marad, jó igazolás, ha nem, akkor kibaszottul nem éri meg. Amúgy ezzel 4231-es felállás felé orientálódik a csapat sztem. Egy korrekt jobb bekk valóban kellene, Rafaeltől egyenesen rosszul vagyok. Jó lenne eldönteni, hogy Jonest hol akarják játszatni, mert ha jobb védőt, akkor meg is oldódik a gond. Amúgy őt Carrick védekező párjaként tudnám elképzelni, idén Scholesal felváltva.
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
RvP: az ég világon semmi, de semmi szükségünk nem volt rá, de egy ilyen szintű playa nem sokszor elérhető a piacon, egyértelmű h rá kellett menni.

ez az igazolás 5-6 éve biztos nem történt volna meg, de SAF is tudja, hogy közeleg a tél, és őt már nem érdekli, hogy 3-4 év múlva, hogy lehet kiszállni ebből a boltból. ma akar nyerni, hogy meglegyen a 20.
nincs kétségem, jó lesz ez, erősödtünk tavalyhoz képest, és ha a védők is egészségesek lesznek, odabaszunk újfent.gabtsi
ez az igazolással a totális támadó foci visszatértét jelzi.Ha a szezon közbeni sérülteket tudjuk pótolni ahogy te is írtad akkor tényleg nem lesz itt gond

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
RvP: az ég világon semmi, de semmi szükségünk nem volt rá, de egy ilyen szintű playa nem sokszor elérhető a piacon, egyértelmű h rá kellett menni.

ez az igazolás 5-6 éve biztos nem történt volna meg, de SAF is tudja, hogy közeleg a tél, és őt már nem érdekli, hogy 3-4 év múlva, hogy lehet kiszállni ebből a boltból. ma akar nyerni, hogy meglegyen a 20.
nincs kétségem, jó lesz ez, erősödtünk tavalyhoz képest, és ha a védők is egészségesek lesznek, odabaszunk újfent.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Barátságos meccsen miért kell így odarúgni?Schleck
és amikor kimegyünk ökörködni a rétre, ott miért kell? 😀 ma is X-es állásnál az utsó percben loptam a labdát, elhúztam a kapus mellett erre hátulról akkorát belémbasztak, hogy egyik térdemen se maradt bőr az esés után.

/És emiatt ennek az ügyetlen Szalainak kellett kezdenie elöl./

több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
"Robin állítólag nem ment át az orvosin Manchesterben. Fáj a háta. Biztos gerincprobléma." 😀

ÚtwengerHabi
10 percig röhögtem amikor megláttam facebookon 😀 jön egy olyan hozzászólás: " nehezen mehetet át mikor a válogatotba jácik vagy 2 van belöle? 😮 " ezen még 10 percig sírtam..

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
"Robin állítólag nem ment át az orvosin Manchesterben. Fáj a háta. Biztos gerincprobléma." 😀

Útwenger


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
te menjél már vmi rabbi topikba... 😀Divat
Shalom Divat my friend 😀JC6
sajnálhatod is, v miket brekegsz itt... 😀

na majd Imrus mingyá villan! 😀

|
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Dzsudzsák teeee 😀 ..... 😀 Amit ma művel az közelít a szánalmashoz...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
te menjél már vmi rabbi topikba... 😀Divat
Shalom Divat my friend 😀