NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha meglesz a bl, Wenger ismét bizonyítja, hogy mekkora isten.Chevy
Cool story bro 😀Hanni
mármint a 4. hely 😀
Chevy
Jaaah úgy egyből más a leányzó fekvése 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ha meglesz a bl, Wenger ismét bizonyítja, hogy mekkora isten.Chevy
Cool story bro 😀Hanni
mármint a 4. hely 😀
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha meglesz a bl, Wenger ismét bizonyítja, hogy mekkora isten.Chevy
Cool story bro 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
en asszondom, hogy adjuk el theot is meg dzsekket, ja meg csesnyi és oxi se maradjon. Diszkontáron 10 millióért a 4-et.
Komolyra fordítva a szót, ki fogja osztogatni a gólpasszokat? Sokkal nagyobb szükségünk van egy Songra, mint egy Persilre. Ha meglesz a bl, Wenger ismét bizonyítja, hogy mekkora isten.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez mekkora jó, hogy egy 10 éves kislányt igazoltunk az akadémiánkra?
Ezzel el is dőlt a klub jövője, ugyanis Berlusconi nem fog tudni 8 évet várni arra, hogy megdugja, így viszont sajnos majd el kell adnia a klubot, hogy ne menjen dutyiba.

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Sahin érkezik a pótlására..

BBC- Alex Song set for Barca move. Clubs negotiating, won't play on Sat, Sahin lined up on season-long loan as replacement

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Song is elhúzott. 😀 lehet erre még valamit mondani..?
ez a csapat tényleg egy játékosellátó, de legalább rendesen megfizetnének, megint 17 millió?! nevetséges, mikor egy felsztárolt, szar Oscar-ért is 25 milliót adnak. ráadásul még jó pár éve is volt hátra a szerződéséből..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
miriuta laci sem lett egy jó szezon után legenda cottbusban.... 😀peach
Sebők Vili? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Llorente úgy néz ki Juve, Wenger pedig kijelentette, h nem szándékozik több csatárt igazolni, ezért hozta Giroud-ot és Poldit. egy Chamakh - Bendő duóval a padon ez elég vicces azért. nagy mágus az öreg, remélem tartogat még valami meglepit a nyár végére.

egyébként Biglia után érdeklődünk, nagy fogás lenne.lol
Ez nagyon fájó.
Egy olyan kis klub mint az Athletic nem biztos, hogy elbírja majd Llorente és Martinez elvesztését.
Persze anyagilag ez nagyon szép, de mivel csak baszk játékosokat igazolnak így elég kicsi a merítési lehetőség. Jóformán az utánpótlásból lesz megoldva.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
miriuta laci sem lett egy jó szezon után legenda cottbusban.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
1.Legyél egy kicsit invenciózusabb.
Végig azt mondta, hogy őt csak a pénz érdekli, és ez be is bizonyosodott, vagyis igazat mondott.
Amire te gondolsz, azok a lózungok.
Kommunikációs praktikák egy üzleti tárgyalás során.
Van, hogy az ember azt, hogy "piros" úgy mondja, hogy "kék".
2. Értem. Vagyis legenda bárki lehet, aki semmit se ér el, van 1 jó éve, de hátha jön majd még 5 jó, és akkor legendává válhat? Vagy legalábbis meghatározó alakká.Sobri Jóska
1.Arsenal had promised van Persie he'd be best paid player ever if he'd stayed. Move to #MUFC not about money, but about trophies.
Szerintem, ha kéri, hogy fizessék meg ennyire, akkor meg is adták volna nekik. Ez alapján te mikor mondod azt, hogy egy játékos nem a pénz miatt megy máshova? Azért mert a Unitedben többet keres mint az Arsenalban a régi szerződésével, még sztem nem biztos hogy a pénz miatt váltott, ha ez igaz lenne akkor ment volna a PSG-hez vagy valami hasonló újgazdag csapathoz.
2. Eddig is voltak jó meccsei, és fontos góljai (194 meccsen 96 gól nem rossz) csak eddig gyakran sérült volt. Én arra gondoltam, hogyha maradt volna, és elkerülik a sérülések, akkor a következő szezonokban tudott volna hasonló számokat produkálni, és így lehetett volna legenda. Mert jó úton haladt ahhoz, hogy legenda legyen. De szerintem ezt a vitát hagyjuk, úgyse fogjuk meggyőzni a másikat, és igazából azon beszélünk, hogy mi lett volna a jövőben. Abban igazad van, hogy még nem legenda, egyszerű sztárjátékos, de szerintem az elmúlt években elengedett játékosok közül (nasri,cesc,clichy,ade stb.) ő az lehetett volna...kisvanek4
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem feltétlenül címeket nyerni ahhoz, hogy valaki a saját szurkolói szemében legenda legyen. Kisebb csapatoknak ugyanúgy megvannak azok a játékosaik, akikre a szurkolók több évtized után is emlékezni fognak még akkor is ha nem nyertek BL-t, tán még bajnokságot se.Asbee
Igen. Ha legendák.
De nem 1 év után.
Valamint az Arsenal nem kisebb csapat.
A többi stimmel. 😊Sobri Jóska
Ezt az 1 évet nem értem...
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bosingwa is aláírt a QPR-hez! Ez már a nyár nyolcadik igazolása a kis csapatnak, közte olyan játékosokkal mint Park és Da Silva (bár ő csak kölcsönben)a MU-tól, vagy a tehetséges kanadai középpályás Hoilett. Bár az igazsághoz hozzátartozik, sok 30 év feletti igazolásuk van, majd kiderül mennyit tudnak hozzátenni a csapathoz a rutinjukkal.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem feltétlenül címeket nyerni ahhoz, hogy valaki a saját szurkolói szemében legenda legyen. Kisebb csapatoknak ugyanúgy megvannak azok a játékosaik, akikre a szurkolók több évtized után is emlékezni fognak még akkor is ha nem nyertek BL-t, tán még bajnokságot se.Asbee
Igen. Ha legendák.
De nem 1 év után.
Valamint az Arsenal nem kisebb csapat.
A többi stimmel. 😊Sobri Jóska
Igazából nem tudom az Arsenaltól el lehet-e várni már bajnoki címeket és BL-t. Ugyan nem követem annyira PL-t, de azért eléggé elhúztak mellettük néhányan. Ha nem így lenne RvP sem igazolt volna tehenészekhez.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nem feltétlenül címeket nyerni ahhoz, hogy valaki a saját szurkolói szemében legenda legyen. Kisebb csapatoknak ugyanúgy megvannak azok a játékosaik, akikre a szurkolók több évtized után is emlékezni fognak még akkor is ha nem nyertek BL-t, tán még bajnokságot se.Asbee
Igen. Ha legendák.
De nem 1 év után.
Valamint az Arsenal nem kisebb csapat.
A többi stimmel. 😊

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem feltétlenül címeket nyerni ahhoz, hogy valaki a saját szurkolói szemében legenda legyen. Kisebb csapatoknak ugyanúgy megvannak azok a játékosaik, akikre a szurkolók több évtized után is emlékezni fognak még akkor is ha nem nyertek BL-t, tán még bajnokságot se.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
1.Azért nem dupla fizetést kap az MU-nál, meg ha azt mondja, hogy az MU több pénzt ad, nekem meg az fontos, akkor mondja azt és sztori vége. Anno Touré elmondta, hogy a City többet ad, őt ez érdekli kész, senki se utálja hogy elment a szurkolók is megértették, hogy ez biznisz.
2.Nem azért kellett volna maradnia, mert ez az Arsenal és neki annyit jelent ez a klub stb. Ha fordított lenne a helyzet, akkor se érteném a lépést. Az Arsenalnál megkapta eddig is a bizalmat, ha sérült volt, ha nem, és azért ez az ő esetében nem mind1. Míg sztem ha a Unitednél nem fog teljesíteni az első 1 évben, vagy pl lesérül újra 1 évre akkor 30 évesen már nem biztos hogy kezdő lesz ott, míg az Arsenal-nál valszeg az lenne.
Amúgy meg vannak olyan játékosok, akiknek igen is számít hogy milyen név van a címeren, belőlük lesznek a legendák, és Robin közel volt ehhez. Így meg lehet hogy lesz majd 1 FA kupája, valamivel több pénze, viszont 15-20 év múlva senki se fog emlékezni rá, míg pl egy Bergkamp neve mindig is ismerős lesz minden Arsenal szurkolónak. Ő így döntött.kisvanek4
1. Dehát azt mondta. Sőt, még alá is írta.
2. Legenda? Még egy mondatban is érdekes egy sztárocska, és a legenda kifejezés. Mit nyert eddig? Mennyi szerepe volt benne?
Tony Adams talán legenda. A MU-ból Bobby Charlton, George Best, Bryan Robson, tán Cantona (Giggs?). De 1(egy) szezon után, nulla eredménnyel mitől lesz valaki legenda?
Mondjuk más világban élünk, de ne viccelődjünk eképp.Sobri Jóska
1. Így van, aláírta, miközben végig azt mondta, hogy őt nem érdekli a pénz, az neki nem prioritás. Tehát akkor a szurkoló szemében, miért ne lehetne RvP hazug, és miért ne csalódhatnának benne az Arsenal szurkolók?
2. Az én szótáramban mást jelent a legenda, mint a tiedben. Attól mert valaki nem nyer egy címet se a csapatnak, attól még sztem lehet valaki legenda a csapatában. Én nem állítom, hogy RvP most az lenne, mert nem, de ha itt lett volna még 5 évet az válhatott volna belőle, vagy legalábbis olyan ember aki az Arsenal egyik korszakának meghatározó alakja lett volnakisvanek4
1.Legyél egy kicsit invenciózusabb.
Végig azt mondta, hogy őt csak a pénz érdekli, és ez be is bizonyosodott, vagyis igazat mondott.
Amire te gondolsz, azok a lózungok.
Kommunikációs praktikák egy üzleti tárgyalás során.
Van, hogy az ember azt, hogy "piros" úgy mondja, hogy "kék".
2. Értem. Vagyis legenda bárki lehet, aki semmit se ér el, van 1 jó éve, de hátha jön majd még 5 jó, és akkor legendává válhat? Vagy legalábbis meghatározó alakká.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Ezt a mezégetősdit sosem értettem. Semmilyen esetben nem tartom jogosnak, elvégre az állítólagos kedvenc csapatának a logója van az elején. Hogy a hátulján milyen név szerepel, lényegtelen. A játékosok jönnek-mennek. Két dolog állandó: a klub és a szurkolók.

Vagy nem?
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
 ultrasliberi.hu/?p=16207

jujj mit fog kapni mikor először megy emiratesbe... 😊Divat
Fújolást és tapsot vegyesen. Az a retardált, aki mezt éget, jó eséllyel csóró arra, hogy bejusson a MU elleni meccsre. 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 ultrasliberi.hu/?p=16207

jujj mit fog kapni mikor először megy emiratesbe... 😊

|
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
1.Azért nem dupla fizetést kap az MU-nál, meg ha azt mondja, hogy az MU több pénzt ad, nekem meg az fontos, akkor mondja azt és sztori vége. Anno Touré elmondta, hogy a City többet ad, őt ez érdekli kész, senki se utálja hogy elment a szurkolók is megértették, hogy ez biznisz.
2.Nem azért kellett volna maradnia, mert ez az Arsenal és neki annyit jelent ez a klub stb. Ha fordított lenne a helyzet, akkor se érteném a lépést. Az Arsenalnál megkapta eddig is a bizalmat, ha sérült volt, ha nem, és azért ez az ő esetében nem mind1. Míg sztem ha a Unitednél nem fog teljesíteni az első 1 évben, vagy pl lesérül újra 1 évre akkor 30 évesen már nem biztos hogy kezdő lesz ott, míg az Arsenal-nál valszeg az lenne.
Amúgy meg vannak olyan játékosok, akiknek igen is számít hogy milyen név van a címeren, belőlük lesznek a legendák, és Robin közel volt ehhez. Így meg lehet hogy lesz majd 1 FA kupája, valamivel több pénze, viszont 15-20 év múlva senki se fog emlékezni rá, míg pl egy Bergkamp neve mindig is ismerős lesz minden Arsenal szurkolónak. Ő így döntött.kisvanek4
1. Dehát azt mondta. Sőt, még alá is írta.
2. Legenda? Még egy mondatban is érdekes egy sztárocska, és a legenda kifejezés. Mit nyert eddig? Mennyi szerepe volt benne?
Tony Adams talán legenda. A MU-ból Bobby Charlton, George Best, Bryan Robson, tán Cantona (Giggs?). De 1(egy) szezon után, nulla eredménnyel mitől lesz valaki legenda?
Mondjuk más világban élünk, de ne viccelődjünk eképp.Sobri Jóska
1. Így van, aláírta, miközben végig azt mondta, hogy őt nem érdekli a pénz, az neki nem prioritás. Tehát akkor a szurkoló szemében, miért ne lehetne RvP hazug, és miért ne csalódhatnának benne az Arsenal szurkolók?
2. Az én szótáramban mást jelent a legenda, mint a tiedben. Attól mert valaki nem nyer egy címet se a csapatnak, attól még sztem lehet valaki legenda a csapatában. Én nem állítom, hogy RvP most az lenne, mert nem, de ha itt lett volna még 5 évet az válhatott volna belőle, vagy legalábbis olyan ember aki az Arsenal egyik korszakának meghatározó alakja lett volna
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Most komolyan, ki az aki 18 éves kora óta a Burger Kingnél melózik, nyolcszor a hónap dolgozója, üzletvezető, tréner, fizették a táppénzét, visszavették, a kollegák imádják, sok vendég miatta jár csak be, keres havi 300ezret, és hívja ugyanilyen beosztásba ugyanolyan munkakörre a McDonalds 600ezerért, és mégis marad?
És ugyan miért tenné?
Ki hiszi azt, hogy a Whopper iránti olthatatlan szeretete miatt van x éve a BK-nél, és nem tök mindegy, hogy ezentúl Big Mac-eket fog értékesíteni lehető legjobb tudása szerint?
Komolyan egy munkavállalónak számít a cég neve, ahol dolgozik?
Komolyan érdemi különbség lenne üzleti vállalkozás, és üzleti vállalkozás között, mikor majdnem ugyanaz mindkettő, csak kis földrajzi különbség van közöttük?
Komolyan van aki maradna kevesebbért a Burgernél???Sobri Jóska
szörnyen sarkított dolog gyorsétteremmel példálozni, ez sport, ahol a nézőknek számít az, hogy a kedvencük egy ősi rivális csapatba megy el játszani, míg azt hiszem egy Burger Kinges vásárló nem fog megsértődni, ha egy eladó elmegy a McDonaldsba 😊..vagy szted Van Persienek megélhetési gondjai lennének az Arsenalnál vagy micsoda?

nem tudom, hallottál-e olyanról is esetleg, hogy klubhűség... Hurka
Kiemeltem a lényeget. A nézőknek számít. A munkavállalónak (labdarúgónak), mint látod, és mint eddig milliószor láthattad meg nem.

Csak egy hűség van a drukker hűsége a csapata iránt. Mer pölö hányan játszanak még a Wolwich gyáriak közül, vagy született déllondoniak? JAhogy átköltöztek, kihez legyen hű Lord Wengerhez? Gyeripaszkához? Kroenkéhez? Uszamovhoz? Háttér kínaiállamhoz, rejtőző sejkhez? Ugyan mit kérünk számon a hollanduson, el vagyunk csúszva az időben húsz évvel. Nade télleg Figo után még ez felvetődik?sutianap
Mármint Maradona után harminccal.
Puskás után ötvennel.

1.Azért nem dupla fizetést kap az MU-nál, meg ha azt mondja, hogy az MU több pénzt ad, nekem meg az fontos, akkor mondja azt és sztori vége. Anno Touré elmondta, hogy a City többet ad, őt ez érdekli kész, senki se utálja hogy elment a szurkolók is megértették, hogy ez biznisz.
2.Nem azért kellett volna maradnia, mert ez az Arsenal és neki annyit jelent ez a klub stb. Ha fordított lenne a helyzet, akkor se érteném a lépést. Az Arsenalnál megkapta eddig is a bizalmat, ha sérült volt, ha nem, és azért ez az ő esetében nem mind1. Míg sztem ha a Unitednél nem fog teljesíteni az első 1 évben, vagy pl lesérül újra 1 évre akkor 30 évesen már nem biztos hogy kezdő lesz ott, míg az Arsenal-nál valszeg az lenne.
Amúgy meg vannak olyan játékosok, akiknek igen is számít hogy milyen név van a címeren, belőlük lesznek a legendák, és Robin közel volt ehhez. Így meg lehet hogy lesz majd 1 FA kupája, valamivel több pénze, viszont 15-20 év múlva senki se fog emlékezni rá, míg pl egy Bergkamp neve mindig is ismerős lesz minden Arsenal szurkolónak. Ő így döntött.kisvanek4
1. Dehát azt mondta. Sőt, még alá is írta.
2. Legenda? Még egy mondatban is érdekes egy sztárocska, és a legenda kifejezés. Mit nyert eddig? Mennyi szerepe volt benne?
Tony Adams talán legenda. A MU-ból Bobby Charlton, George Best, Bryan Robson, tán Cantona (Giggs?). De 1(egy) szezon után, nulla eredménnyel mitől lesz valaki legenda?
Mondjuk más világban élünk, de ne viccelődjünk eképp.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Llorente úgy néz ki Juve, Wenger pedig kijelentette, h nem szándékozik több csatárt igazolni, ezért hozta Giroud-ot és Poldit. egy Chamakh - Bendő duóval a padon ez elég vicces azért. nagy mágus az öreg, remélem tartogat még valami meglepit a nyár végére.

egyébként Biglia után érdeklődünk, nagy fogás lenne.lol
érthetetlen számomra, hogy Podolski mit keres ott. Bundesliga 2-ben nyújtott utoljára elfogadható szintet klub karrierje során. Válogatott meg 2008-s EB, azóta semmi.Amadeus91
Most nézem 210 Bundesliga meccsen 70 gól. Annyira nem vészes az. Legutóbbi szezonban 29 meccsen 18 gól, 9 gólpassz. De én nem akarok beleszólni, biztos jobban tudod 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem tudom, nekem Podolski mindig is nagy kedvencem volt valamiért. Amikor én láttam őt focizni, akkor mindig meggyőző volt. (ergó, idén minden meccset meg kell néznem 😛 )

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
a preseason meccseken meggyőző volt, az eb-n tényleg szar volt.
majd kiderül.

- new orleans saints hungary - sig gallery -