NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 662 — Bears & Illinois fan
A csudi mudiba.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Barátságos meccsen miért kell így odarúgni?Schleck
blablabla, mert a 1-2 magyar játékosunk nem tette oda a lábát, pl Vanczák 5 perce az izraeli helyzetnél...csúnya talpalás és a többi.

szerk: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL 😀JC6
te menjél már vmi rabbi topikba... 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Barátságos meccsen miért kell így odarúgni?Schleck
blablabla, mert a 1-2 magyar játékosunk nem tette oda a lábát, pl Vanczák 5 perce az izraeli helyzetnél...csúnya talpalás és a többi.

szerk: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Barátságos meccsen miért kell így odarúgni?

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na Voli injury... 😕

|
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
3 ember érkezett azóta, ebből kettő elég nagy erősítés szvsz.
a United Kagawa-t hozta el csak, megkockáztatom, ha marad, erősebb keretünk lett volna, mint az övék.
itt sokkal több van a háttérben, mint holmi erősítések.
RvP fasz volt, amikor kitette azt a nyilatkozatot a weblapjára, ezzel kb meg is pecsételte sorsát, Wenger hiába harcolt érte.
és azért azt se felejtsük el, h 7 éven át szinte mindig volt vmilyen sérülése, de Wenger kitartott mellette, cserébe kaptunk 1! jó évet tőle, majd fogta magát és elhúzott az egyik legnagyobb riválishoz.
ezt azért nagyon nehéz megbocsátani.lol
jogos amit írsz ,abban szinte biztos lehetsz hogy nem fogja megcsókolni az united mezt. azért már én is undorodnék

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az egész védelem nézte, ahogy Vanczák birkózott egyedül az egész izraeli csapattal. De persze mindig Vili a szar...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
pénz beszél, klubhűség ugat.
sajnálom, h minden nyáron át kell élnem ezt, lassan hozzá is szokhatnék.
kár érted Robin, legenda lehettél volna.lol
Kerek-perec megmondta neki a vezetőség, hogy ne is álmodozzon semmilyen kupákról, mert továbbra sem terveztek erősítést. Ezután szerintem irreális elvárás, hogy legyen tekintettel az Arsenal szurkolók lelki világára akkor, mikor új csapatot keres.Schleck
Szerintem nem az zavarja igazán az Arsenal szurkolóit, hogy elment, hanem az, hogy az MU-ba ment.gdavid
Értem, hogy ez a gond, csak nem érzem jogosnak. Itt kellett volna hagynia a világ legjobb bajnokságát, csak azért, hogy szeressék? Szerintem ez nem reális elvárás. Ráadásul nem is a Tottenhambe, mint ősi riválishoz ment, így én nem nagyon tudom megérteni az Arsenal szurkolókat, sajnálom. 😊

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
3 ember érkezett azóta, ebből kettő elég nagy erősítés szvsz.
a United Kagawa-t hozta el csak, megkockáztatom, ha marad, erősebb keretünk lett volna, mint az övék.
itt sokkal több van a háttérben, mint holmi erősítések.
RvP fasz volt, amikor kitette azt a nyilatkozatot a weblapjára, ezzel kb meg is pecsételte sorsát, Wenger hiába harcolt érte.
és azért azt se felejtsük el, h 7 éven át szinte mindig volt vmilyen sérülése, de Wenger kitartott mellette, cserébe kaptunk 1! jó évet tőle, majd fogta magát és elhúzott az egyik legnagyobb riválishoz.
ezt azért nagyon nehéz megbocsátani.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
pénz beszél, klubhűség ugat.
sajnálom, h minden nyáron át kell élnem ezt, lassan hozzá is szokhatnék.
kár érted Robin, legenda lehettél volna.lol
Kerek-perec megmondta neki a vezetőség, hogy ne is álmodozzon semmilyen kupákról, mert továbbra sem terveztek erősítést. Ezután szerintem irreális elvárás, hogy legyen tekintettel az Arsenal szurkolók lelki világára akkor, mikor új csapatot keres.Schleck
Szerintem nem az zavarja igazán az Arsenal szurkolóit, hogy elment, hanem az, hogy az MU-ba ment.gdavid
United drukkerként engem zavar hogy hozzánk jött 😀

remélem jó lesz, hanem nem nagyon befürödtünk vele.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ismét nem kellett csalódnom a kilátogató szurkolók bizonyos százalékának a színvonalában...
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
pénz beszél, klubhűség ugat.
sajnálom, h minden nyáron át kell élnem ezt, lassan hozzá is szokhatnék.
kár érted Robin, legenda lehettél volna.lol
Kerek-perec megmondta neki a vezetőség, hogy ne is álmodozzon semmilyen kupákról, mert továbbra sem terveztek erősítést. Ezután szerintem irreális elvárás, hogy legyen tekintettel az Arsenal szurkolók lelki világára akkor, mikor új csapatot keres.Schleck
Szerintem nem az zavarja igazán az Arsenal szurkolóit, hogy elment, hanem az, hogy az MU-ba ment.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
pénz beszél, klubhűség ugat.
sajnálom, h minden nyáron át kell élnem ezt, lassan hozzá is szokhatnék.
kár érted Robin, legenda lehettél volna.lol
Kerek-perec megmondta neki a vezetőség, hogy ne is álmodozzon semmilyen kupákról, mert továbbra sem terveztek erősítést. Ezután szerintem irreális elvárás, hogy legyen tekintettel az Arsenal szurkolók lelki világára akkor, mikor új csapatot keres.

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
pénz beszél, klubhűség ugat.
sajnálom, h minden nyáron át kell élnem ezt, lassan hozzá is szokhatnék.
kár érted Robin, legenda lehettél volna.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na Dzsudzsák arca még nagyobb lesz 😀 vicc volt ez az izraeli védelem 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezaaaaaaaaaaaaaaz.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
várom a Rooney - RVP párost várom, hogy Kagawa osztogassa a zsugákat várom, hogy végre újra kupákat emelhessünk a magasbaszampi#33
na és mit vársz még? 😀

am egy korrekt jobbhátvéd ill. belső kellene és egész korrekt lehetne a csapat
(persze a játék sztem továbbra is alibi szar 😀)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Van Persie nagyon jó igazolás. Talán a legjobb nyári vétel.

Szerk: na jó, a PSG vételei hasonlóan jók.Bazzani
várom a Rooney - RVP párost várom, hogy Kagawa osztogassa a zsugákat várom, hogy végre újra kupákat emelhessünk a magasbaszampi#33
Brutál támadósor lett így...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Van Persie nagyon jó igazolás. Talán a legjobb nyári vétel.

Szerk: na jó, a PSG vételei hasonlóan jók.Bazzani
várom a Rooney - RVP párost várom, hogy Kagawa osztogassa a zsugákat várom, hogy végre újra kupákat emelhessünk a magasba

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ezzel a Gyurcsókkal mivan? mondjuk ő legalább akar, mert a csapat másik kerékkötője, Szakály hogy ne hibázzon, szépen ki is vonta magát a játékból... Egervári legnagyobb szerencséje, hogy elődeihez képest van egy olyan középpályása, mint Koman, egy olyan szélsője, mint Dzsudzsák, és egy olyan csatára, mint Szalai, mert a "szakmai" "munkát" talán még kevés idézőjelbe is tettemjjncaa
Gyurcsónak hívják.

Egyébként Pintér ma is nagyon tetszik, meg úgy összességében a csapat játékával sincs bajom. Persze vannak páran, akik helyett játszhatna más is, de első felkészülési meccsnek bőven nem rossz ez a játék.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van Persie nagyon jó igazolás. Talán a legjobb nyári vétel.

Szerk: na jó, a PSG vételei hasonlóan jók.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
ezzel a Gyurcsókkal mivan? mondjuk ő legalább akar, mert a csapat másik kerékkötője, Szakály hogy ne hibázzon, szépen ki is vonta magát a játékból... Egervári legnagyobb szerencséje, hogy elődeihez képest van egy olyan középpályása, mint Koman, egy olyan szélsője, mint Dzsudzsák, és egy olyan csatára, mint Szalai, mert a "szakmai" "munkát" talán még kevés idézőjelbe is tettem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Koman kurva jól focizik, Gyurcsó még nem válogatott szint pedig nagyon bíztam benne.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
FRISS HÍR: Elvileg 24 millió fontot fizet a MU van Persie-ért, és 4 évre ír alá. Összeáll tehát a Van Persie-Rooney támadópáros.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Gratulálok...Bazzani
tuti libás is....


uhh bazze szakály!!!!!!!!!!!!

|