NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mint ismert, Bogdán Ádám korábbi boltonos csapattársa márciusban összeesett a Tottenham pályáján, de csodával határos módon felépült.

„Amióta kiengedtek a kórházból, folyamatosan hittem abban, hogy egy napon visszatérhetek a futballpályára, és a Boltonban játszhatok újra – idézi Muambát a Bolton hivatalos honlapja. – A felépülésem részeként múlt héten Belgiumban jártam egy vezető kardiológusnál, de a hírek nem éppen azok voltak, amikre számítottam. Ez azt jelenti, hogy most bejelentem visszavonulásomat."

„A labdarúgás volt az életem tinédzser korom óta, nagyon szerencsésnek mondhatom magam, hogy a legmagasabb szinten játszhattam. Bár a visszavonulásom híre elkeserítő, hálás vagyok. Hálás vagyok Istennek, hogy életben vagyok, és minden tiszteletem az orvosi csapaté, amely sohasem adta fel a küzdelmet értem. Szintén köszönöm mindenkinek, akik a pályafutásom során támogattak, valamint a Bolton-szurkolóknak, akik hihetetlenül fanatikusok. Áldás, hogy ebben a nehéz időben is támogatnak a barátaim és a családom" – zárta beszédét a 24 esztendős Muamba.

csóri még így is vissza akart térni, jobb lesz így Neki és az egészségének is..

|
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
 sportgeza.hu/futball/2012/08/15/bortonbol_jar_edzesre_az_orosz_drogfutar/

Ideális filmes sztori 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/fiorentina-le-a-fulbevalokkal-es-a-hajpantokkal-2164623
Ez a nadrágot feltűrik, hogy lebarnuljon a combjuk csak nekem új? 😀Schleck
Hát az tényleg omg kategória, de a divattervezők földjén már meg se lep.
Viszont a hajpánt nem értem miért került ban listára, az ugyanis elmondom Montella úr, azért van, hogy az ember haja kurvára ne lógjon bele annak pofájába. Szóval wtf. Ha meg kiszabja, hogy rövid séró kötelező, akkor be lehet perelni 😛 A fülbevalót meg meccsen se lehet viselni, szóval ennyiben érthető, ha edzésről is kirakja.
Höri
Szerintem a hajpánt azért zavarja, mert úgy gondolja, hogy feljebb is juthatott volna játékosként, ha szólnak neki, hogy van ilyen találmány:

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/fiorentina-le-a-fulbevalokkal-es-a-hajpantokkal-2164623
Ez a nadrágot feltűrik, hogy lebarnuljon a combjuk csak nekem új? 😀Schleck
Hát az tényleg omg kategória, de a divattervezők földjén már meg se lep.
Viszont a hajpánt nem értem miért került ban listára, az ugyanis elmondom Montella úr, azért van, hogy az ember haja kurvára ne lógjon bele annak pofájába. Szóval wtf. Ha meg kiszabja, hogy rövid séró kötelező, akkor be lehet perelni 😛 A fülbevalót meg meccsen se lehet viselni, szóval ennyiben érthető, ha edzésről is kirakja.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
4 meccs második sárgás pirosra, ez mi faszom?????
nem kellett volna megverni a pártállam csapatát vagy mi???
nevetséges...
Lesz kormányváltás, utána NB2-be süllyedt vidéki kiscsapat...gabokocka
szerintem az elég gusztustalan reklamálás/hiszti kombóra kapta. (mondjuk lehet nekem is eldurrant volna az agyam egy olyan kamu-tizi után 😀)kristof
Négy meccset azért nem kapsz ha eltöröd vki lábát...
gabokocka
jobb helyen jutalmat kapsz érte 😛

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Négy meccset azért nem kapsz ha eltöröd vki lábát...
gabokocka
jó, szerintem is gáz a négy meccs, csak próbáltam megérteni (az általam is gyűlölt) mlsz lehetséges indokait.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
4 meccs második sárgás pirosra, ez mi faszom?????
nem kellett volna megverni a pártállam csapatát vagy mi???
nevetséges...
Lesz kormányváltás, utána NB2-be süllyedt vidéki kiscsapat...gabokocka
szerintem az elég gusztustalan reklamálás/hiszti kombóra kapta. (mondjuk lehet nekem is eldurrant volna az agyam egy olyan kamu-tizi után 😀)kristof
Négy meccset azért nem kapsz ha eltöröd vki lábát...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/fiorentina-le-a-fulbevalokkal-es-a-hajpantokkal-2164623
Ez a nadrágot feltűrik, hogy lebarnuljon a combjuk csak nekem új? 😀Schleck
Nem mai szokás a nacifeltűrés pedig. 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/fiorentina-le-a-fulbevalokkal-es-a-hajpantokkal-2164623
Ez a nadrágot feltűrik, hogy lebarnuljon a combjuk csak nekem új? 😀

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
4 meccs második sárgás pirosra, ez mi faszom?????
nem kellett volna megverni a pártállam csapatát vagy mi???
nevetséges...
Lesz kormányváltás, utána NB2-be süllyedt vidéki kiscsapat...gabokocka
szerintem az elég gusztustalan reklamálás/hiszti kombóra kapta. (mondjuk lehet nekem is eldurrant volna az agyam egy olyan kamu-tizi után 😀)kristof
a négy meccs akkor is rengeteg...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
4 meccs második sárgás pirosra, ez mi faszom?????
nem kellett volna megverni a pártállam csapatát vagy mi???
nevetséges...
Lesz kormányváltás, utána NB2-be süllyedt vidéki kiscsapat...gabokocka
szerintem az elég gusztustalan reklamálás/hiszti kombóra kapta. (mondjuk lehet nekem is eldurrant volna az agyam egy olyan kamu-tizi után 😀)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Ribéry meg lehet megy Breno után a börtönbe.Amadeus91
semmi dajcse cikk? így el se hisszük... 😊Divat
nagyon szeretnéd?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
4 meccs második sárgás pirosra, ez mi faszom?????
nem kellett volna megverni a pártállam csapatát vagy mi???
nevetséges...
Lesz kormányváltás, utána NB2-be süllyedt vidéki kiscsapat...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
kemenes 4 meccs ?! wtf legalább lovric parádézhat!
szóza is kapott 1 meccset... 😊Divat
Nevetséges az a 4meccs.
Mondjuk az Újpest új igazolása is 3at kapott, pedig egy percet nem játszott előtte Mo.-on.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kemenes 4 meccs ?! wtf legalább lovric parádézhat!
szóza is kapott 1 meccset... 😊

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ribéry meg lehet megy Breno után a börtönbe.Amadeus91
semmi dajcse cikk? így el se hisszük... 😊

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Ribéry meg lehet megy Breno után a börtönbe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyit hozzátennék, hogy nálunk Csongrád megyében jobban lehet keresni megye1ben mint NB3ban. 100 fölött símán.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Az új sporttörvényről és a TÁO-s pénzekről nem is beszélve. Ezek iszonyatos pénzek, bocsánat hogy mindig személyes példát hozok, de csak a Gyöngyösi KK kapott ez évre 72 milliót fejlesztésre és utánpótlásra.Hanni
Ha önkormányzattól akkor annak kapu is. Pályabérleti díj, akkor kis renoválás itt-ott, szigorúan a polgármester úr érdekeltségi körében lévő céget megbízva és kb el is pukkant. Abból jó ha 2 (mű)bőr labda a jut a kis srácoknak.
A közeg az ami a nagy probléma. Olvastam annak idején egy véleményt, amit a végén a kommentelő elég egyszerűen summázott "hamarabb fogod megtudni az amerikai atomtöltetek indítókódját, mint, hogy áttekinthetővé váljon Magyarországon a (sport)finanszírozás"
Én személy szerint úgy csinálnám, hogy az amatőr bázist duzzasztanám. Igenis épüljenek műfüves pályák, foci, kosár, amerikai foci, kézi, lehessen kulturált körülmények közt szabadidőben rohangálni, focizni, dobálni a tojást stb... aztán majd onnan ki fog tudni tűnni egy-két srác. Ez az alapja mindennek. Megszerettetni a játékot és elérni, hogy közösség formáló ereje legyen. A mostani rendszert meg úgy ahogy van, lerombolni. Legyen egy 8 csapatos Nb1 (nyugodtan mehet a picsába az összes már csak a nevéből agonizáló klub) és az alatt meg özönvíz, amatőr bázis. Ez a rendszer pazarló, fenntarthatatlan, kontra produktív, átláthatatlan.
De miről is beszélek, ez senkinek sem érdeke.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szerk.: a fradinál játszik két jó ismerősöm, tőlük is tudok egy s mást.
Egyik az, hogy minden játékos kap lakást, illetve szolgálati (wtf?) autót.
A másik: az újpesti haverom meg azt mondta, hogy bizonyos edzőknél a havi fizud 10-20%-át -változó- át kell utalni az edzőnek, ha játszani akarsz. nem vicc, azóta több helyről hallottam.
nevekkel nem dobálóznék, de mind a hárman a felnőtt csapat tagjai.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Fül és szemtanú is voltam a forrásaim mellett:

NB1: 200k és 7 millió között. A fiatalok keresnek ilyen 2-3k között, a többi mind milliós tétel. +fogadások
NB2: 150K-tól 1millióig. Keretenként változó. A sportfogadásról nem is beszélve...minden edzésen azt hallottam, ki mire mikor hol...
NB3: nem ritka a 2K-s fizetés sem.
Megye 1: 10-80 ezerig. A Nógrád megyei bajnoknak a mostani elnöke vállalkozó, a csapat NB3-ban indul, 100 és 500K közötti fizetések mozognak. Plusz a pesti játékosoknak albérlet.

Iszonyat nagy pénz van a magyarországi fociban. Szert teszel 1-2 remek kapcsolatra és a lötyögéssel simán elvegetálsz évekig pár száz ezerért...
JC6
Ennél jobb összefoglalót nehéz lenne írni. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fül és szemtanú is voltam a forrásaim mellett:

NB1: 200k és 7 millió között. A fiatalok keresnek ilyen 2-3k között, a többi mind milliós tétel. +fogadások
NB2: 150K-tól 1millióig. Keretenként változó. A sportfogadásról nem is beszélve...minden edzésen azt hallottam, ki mire mikor hol...
NB3: nem ritka a 2K-s fizetés sem.
Megye 1: 10-80 ezerig. A Nógrád megyei bajnoknak a mostani elnöke vállalkozó, a csapat NB3-ban indul, 100 és 500K közötti fizetések mozognak. Plusz a pesti játékosoknak albérlet.

Iszonyat nagy pénz van a magyarországi fociban. Szert teszel 1-2 remek kapcsolatra és a lötyögéssel simán elvegetálsz évekig pár száz ezerért...
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az új sporttörvényről és a TÁO-s pénzekről nem is beszélve. Ezek iszonyatos pénzek, bocsánat hogy mindig személyes példát hozok, de csak a Gyöngyösi KK kapott ez évre 72 milliót fejlesztésre és utánpótlásra.
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
+ szponzorok, tv-szerződés és persze a sportfogadás

ezt a "miért a labdarúgásba ömlik a pénz és nem a sikersportágakba" vitát meg az olimpia alatt lejátszottuk már, demagóg-populista szöveg, mikor a nagy igény miatt (bármilyen viccesen is hangzik a jelenlegi magyarfocival kapcsolatban ez a kifejezés) szinte az összes nb1-s meccset élőben adja a tv, a vívást, tornát, dzsúdót, stb. meg le se szarják 4 évig az emberek...jjncaa
Még így is jobban megtérülnek a soccerbe fektetett pénzek, mint ha a sikersportágainkra költene annyit a kormány. Mi lenne itt, ha tényleg sikerülne fejleszteni a soccert?
Ráadásul a mostani kormány eléggé sportbuzi, úgyhogy nagy hülyeség, hogy csak a soccerbe fektetik bele a pénzt, mert ha nem is ugyanannyit, de a többi sportba is megy, nem véletlen nyilatkozta több sportolónk is, hogy egyre jobbak az edzési körülmények, és ezért jobbak az eredmények...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
+ szponzorok, tv-szerződés és persze a sportfogadás

ezt a "miért a labdarúgásba ömlik a pénz és nem a sikersportágakba" vitát meg az olimpia alatt lejátszottuk már, demagóg-populista szöveg, mikor a nagy igény miatt (bármilyen viccesen is hangzik a jelenlegi magyarfocival kapcsolatban ez a kifejezés) szinte az összes nb1-s meccset élőben adja a tv, a vívást, tornát, dzsúdót, stb. meg le se szarják 4 évig az emberek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal