NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Döme nyilatkozata megvolt? 😂 Minden bajom volt mikor hallottam 😀 #CÁPA

Höri
zrika a szurkoloknak, v csak szimplán megint be volt iva...mondjuk a kamutizit igazán megköszönhette volna, ha már úgyis mindig bírózik!

faszért nyertünk, kaptunk volna ki a gecibe és küldték volna el a pitsába ezt a faszt, így továbbra is marad és baszhatjuk ezt a szezont is!Divat
Továbbra is drukkolok Dömenek!😊zavi27
most ez komoly?Amadeus91
Zavi Újpest szurker. Így már világos? 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
Döme nyilatkozata megvolt? 😂 Minden bajom volt mikor hallottam 😀 #CÁPA

Höri
zrika a szurkoloknak, v csak szimplán megint be volt iva...mondjuk a kamutizit igazán megköszönhette volna, ha már úgyis mindig bírózik!

faszért nyertünk, kaptunk volna ki a gecibe és küldték volna el a pitsába ezt a faszt, így továbbra is marad és baszhatjuk ezt a szezont is!Divat
Továbbra is drukkolok Dömenek!😊zavi27
most ez komoly?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
Döme nyilatkozata megvolt? 😂 Minden bajom volt mikor hallottam 😀 #CÁPA

Höri
zrika a szurkoloknak, v csak szimplán megint be volt iva...mondjuk a kamutizit igazán megköszönhette volna, ha már úgyis mindig bírózik!

faszért nyertünk, kaptunk volna ki a gecibe és küldték volna el a pitsába ezt a faszt, így továbbra is marad és baszhatjuk ezt a szezont is!Divat
Továbbra is drukkolok Dömenek!😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sírok 😀 😀 😀

Détári: "Egyáltalán nem gyakoroltuk a szabadrúgásokat, sőt edzés sem volt a héten. A játékosok kártyáztak és csak beszélgettek. Megtehették, mert ez nem volt nehéz mérkőzés, vagyis edzésre sincs szükség."

szerk: na ez a kemény 😀
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-luisao-kirivo-sportszerutlensege-a-jatekvezetovel-szemben-2163589
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Döme nyilatkozata megvolt? 😂 Minden bajom volt mikor hallottam 😀 #CÁPA

Höri
zrika a szurkoloknak, v csak szimplán megint be volt iva...mondjuk a kamutizit igazán megköszönhette volna, ha már úgyis mindig bírózik!

faszért nyertünk, kaptunk volna ki a gecibe és küldték volna el a pitsába ezt a faszt, így továbbra is marad és baszhatjuk ezt a szezont is!

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Döme nyilatkozata megvolt? 😂 Minden bajom volt mikor hallottam 😀 #CÁPA

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hat vereség után végre győztünk, pont a Salt Lake ellen. 😛

 denversports.blog.hu/2012/08/11/rapids_megtort_a_jeg


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Angol Foci Szerelmesek Figyelmébe! Már csak 7 nap és kezdődik!!
Úgy gondolod ,hogy ismered az Angol Premier League-ben futballozó játékosokat ?! Össze is tudnád állítani az általad legerősebb 11et (+4csere)?! Akkor itt az idő hogy csatlakozz te is a Drukker Söröző Premier League Fantasy Ligájához!
http://fantasy.premierleague.com/ oldalán!
A Drukker Söröző Liga belépéshez szükséges kód: 450086-118014
Csatlakozzatok barátaitokkal, családtagjaitokkal , osztálytársaitokkal minél többen és tegyétek izgalmasabbá a bajnokságot !

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
délelőtt voltunk a Bosnyák-téri piacon , és kit látnak szemeim?
Aczél Zoli árulja a tigris pöttyös banánt az egyik standon...
gondolom addig amíg komoly ajánlat nem érkezik valahonnan! 😊
mellesleg tök jó fej volt , állt a sor rendesen! yooker
"de én ártatlan vagyok"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
délelőtt voltunk a Bosnyák-téri piacon , és kit látnak szemeim?
Aczél Zoli árulja a tigris pöttyös banánt az egyik standon...
gondolom addig amíg komoly ajánlat nem érkezik valahonnan! 😊
mellesleg tök jó fej volt , állt a sor rendesen!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
Vasasnál is... Nem véletlenül vannak mindenhol 90%ban a gazdag kis páwák...Hanni
talán az Illés Akadémián nem, azért onnan kezdenek kiszivárogni a jó játékosok (Radó, Kovács István de a Haliban még sokan).
Diósgyőr meg külön vicc ebből a szempontból, gyakorlatilag mindegyik tehetségünket elvitték (Honvéd, Vasas, Hali és a Vidi főleg). az U15-ös válogatott csapatkapitányát pl. nyáron láttam, hogy frissítette a lakhelyét fb-n Felcsútra miközben az apja ezer éve Diósgyőr szurkoló...
le is lett nyilatkozva, hogy ne várjunk sokat az utánpótlástól, mert 4-5 évig képtelenség lesz bárkit is beépíteni a csapatba a "maradékból" (bár a mostani U16-os válogatottból 4-en is itt játszanak, remélem együtt tudják tartani őket). sajnos ilyen a modern labdarúgás :\kristof
gondolom szokásos "meghülyítjük a gyereket, aztán a szülőt.."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vasasnál is... Nem véletlenül vannak mindenhol 90%ban a gazdag kis páwák...Hanni
talán az Illés Akadémián nem, azért onnan kezdenek kiszivárogni a jó játékosok (Radó, Kovács István de a Haliban még sokan).
Diósgyőr meg külön vicc ebből a szempontból, gyakorlatilag mindegyik tehetségünket elvitték (Honvéd, Vasas, Hali és a Vidi főleg). az U15-ös válogatott csapatkapitányát pl. nyáron láttam, hogy frissítette a lakhelyét fb-n Felcsútra miközben az apja ezer éve Diósgyőr szurkoló...
le is lett nyilatkozva, hogy ne várjunk sokat az utánpótlástól, mert 4-5 évig képtelenség lesz bárkit is beépíteni a csapatba a "maradékból" (bár a mostani U16-os válogatottból 4-en is itt játszanak, remélem együtt tudják tartani őket). sajnos ilyen a modern labdarúgás :\
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
5 hónapig nem kaptak fizetést, ami az utánpótlásnál folyik az meg szintúgy vérlázító. Az játszik, akinek valaki az apja, anyja stb. Aki ügyes, de nincs háttere megy a süllyesztőbe.tüsi91
ez sztem nagyjából mhol elmondható...Divat
Vasasnál is... Nem véletlenül vannak mindenhol 90%ban a gazdag kis páwák...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
5 hónapig nem kaptak fizetést, ami az utánpótlásnál folyik az meg szintúgy vérlázító. Az játszik, akinek valaki az apja, anyja stb. Aki ügyes, de nincs háttere megy a süllyesztőbe.tüsi91
ez sztem nagyjából mhol elmondható...Divat
Akkor ismét rátérünk az egész magyar UP futball problémájáratüsi91
úgyis rég volt... 😀

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
5 hónapig nem kaptak fizetést, ami az utánpótlásnál folyik az meg szintúgy vérlázító. Az játszik, akinek valaki az apja, anyja stb. Aki ügyes, de nincs háttere megy a süllyesztőbe.tüsi91
ez sztem nagyjából mhol elmondható...Divat
Akkor ismét rátérünk az egész magyar UP futball problémájára
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
5 hónapig nem kaptak fizetést, ami az utánpótlásnál folyik az meg szintúgy vérlázító. Az játszik, akinek valaki az apja, anyja stb. Aki ügyes, de nincs háttere megy a süllyesztőbe.tüsi91
ez sztem nagyjából mhol elmondható...

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
egészen szánalmasak ezek a győri drukkerek...Hurka
Inkább a győri vezetők azok, akik kirúgták Csertőit ezért a malacfejű bohócért.Bazzani
az volt a magyarországi edzőkeringő legnagyobb szégyene, hogy karatés csertői még munkát kapott nem is egy helyen ama szégyenteljes viselkedése után...JC6
Ettől még vicc, ami az ETOnál folyik. Pintért megfúrták a játékosok, jött Csertői, kivágták 2 darab rosszabb meccs után a tavasz elején, jött Pintér és annyira jó lett a tavasz, hogy még az ezüst sem sikerült. De az egész klub egy undormány. NB2esek 5 hónapig nem kaptak fizetést, ami az utánpótlásnál folyik az meg szintúgy vérlázító. Az játszik, akinek valaki az apja, anyja stb. Aki ügyes, de nincs háttere megy a süllyesztőbe.tüsi91
nekem egy ex-csapattársam pont ilyen az ETOnál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
egészen szánalmasak ezek a győri drukkerek...Hurka
Inkább a győri vezetők azok, akik kirúgták Csertőit ezért a malacfejű bohócért.Bazzani
az volt a magyarországi edzőkeringő legnagyobb szégyene, hogy karatés csertői még munkát kapott nem is egy helyen ama szégyenteljes viselkedése után...JC6
Ettől még vicc, ami az ETOnál folyik. Pintért megfúrták a játékosok, jött Csertői, kivágták 2 darab rosszabb meccs után a tavasz elején, jött Pintér és annyira jó lett a tavasz, hogy még az ezüst sem sikerült. De az egész klub egy undormány. NB2esek 5 hónapig nem kaptak fizetést, ami az utánpótlásnál folyik az meg szintúgy vérlázító. Az játszik, akinek valaki az apja, anyja stb. Aki ügyes, de nincs háttere megy a süllyesztőbe.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egészen szánalmasak ezek a győri drukkerek...Hurka
Inkább a győri vezetők azok, akik kirúgták Csertőit ezért a malacfejű bohócért.Bazzani
az volt a magyarországi edzőkeringő legnagyobb szégyene, hogy karatés csertői még munkát kapott nem is egy helyen ama szégyenteljes viselkedése után...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
lol bazmeg kézimeccs időkérése közben arra kapcsolok oda, hogy a Győr 3 forduló alatt a harmadik tizenegyesét hagyta ki 😂kristof
LOL, most ki?tüsi91
Kronaveter

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
lol bazmeg kézimeccs időkérése közben arra kapcsolok oda, hogy a Győr 3 forduló alatt a harmadik tizenegyesét hagyta ki 😂kristof
LOL, most ki?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
lol bazmeg kézimeccs időkérése közben arra kapcsolok oda, hogy a Győr 3 forduló alatt a harmadik tizenegyesét hagyta ki 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egészen szánalmasak ezek a győri drukkerek...Hurka
vannak olyanok? 😀Asbee
hívjuk őket meccsre járóknak, mert szánalmas amit művelnek. eleve ebbe a stadionba bármikor kimennék ha az én városomban lenne, de ők tavasszal is alig voltak mikor jól ment, most meg 😂
persze pintért én is elküldeném, de nem ez a megoldás...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
egészen szánalmasak ezek a győri drukkerek...Hurka
vannak olyanok? 😀Asbee
persze, már már hungária körúti magasságokban... 😊

|
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
egészen szánalmasak ezek a győri drukkerek...Hurka
Inkább a győri vezetők azok, akik kirúgták Csertőit ezért a malacfejű bohócért.Bazzani
ugyanmár, tavasszal meg mikor Pintérrel jól ment a csapatnak, akkor végig ment a hajrá ETO, meg mekkora király ott mindenki, mikor gyengébben kezdenek, akkor meg rögtön kezdik a Pintér takarodj-ot, vicc... és a legrosszabb, hogy ez nem az első eset ott, minden edzőnél megcsinálják ugyanezt kb..