NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
dábrácán...legalább a hátsóm megússza... 😀Divat
lucky idiot 😛 (vagy Láki idiot?nem tudom...)

miattad égett a Konda

Mikor fogom azt látni hogy egy olyan ellenfelet akinek kezdeményeznie kell nálunk szépen lekontrázunk ill az őrületbe kergetjük azzal hogy eldugjuk a labdát? Kiírták az első félórában 30-70 volt oda a labdabirtoklás, ki az aki azt hitte hogy le fogjék tudni hozni 0-0-al? Mondjuk az az első gól annyira poén volt hogy még a lassítást sem láttam úgy nevettem, Verpecz mozgása elég tipikus "hogy ne gyere ki a kapudból"

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
dábrácán...legalább a hátsóm megússza... 😀

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
És én majdnem kidobtam ezért a meccsért két és fél ezret, te jó ég....
Kondás is remek taktikával küldte pályára a srácokat.Newman
Azt se értem nagyokos Eli bá hogy találhat ki ilyen hülye felállást első félidőre. Bódit szűrőbe...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
És én majdnem kidobtam ezért a meccsért két és fél ezret, te jó ég....
Kondás is remek taktikával küldte pályára a srácokat.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Mondom hogy ez a Nikolov kikészít. 2 hibát csinál abból gól meg piros lap. Gratulálok!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Ez a Nikolov megőrjít. Meg az 1 csatáros játék.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
úgy anblokk írtam 😊 de sajnos Ramosból csak 1 van mint szűrő, most viszont támadni kell

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
katasztrófa a Loki Dpetey
nem a védelemmel van a baj, hanem a középpályás védekezéssel, sztem hihetetlen halott ötlet volt Bódit berakni szűrőbe, valamint Szakály se szeret védekezni, Yannick abszolút nem tud, jobbszél meg lényegében nincs, mindent Ramosnak kéne megoldania kb., dehát úgy nehéz, ha 3-an viszik 1-re a labdát a középpályán
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
katasztrófa a Loki D

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Santi Cazorla az Arsenalban!!!
NA MI VAN ÖCSÉM? 😂

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 324 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szeretném csöndben megjegyezni, hogy a mindenki által lesajnált Honvéd egyedüli 100%os csapatként (2 forduló után - no comment...) vezeti az NB1et. 😊 iktriad
most fújják le a szezont 😀

csak kár hogy ebeen a szuperbajnokságban edződő szupercsapatnak gurított egy laza 5-öst a Macskahalacska 😊

amúgy grat, a Honvédnak az ősz mindig jobban megy valahogypetey
jó tudjuk szóza vezérletével átgázoltatok volna remek játékkal rajtuk is! 😊Divat
Hétvégén Vidi-Honvéd "szuperrangadó" lesz. 😊
iktriad
mondjuk ki, h a magyar elklásszíkó!!!! sándorgyuri v délczeg, délczeg v sándorgyuri??? gigászok csatája! alig várom... 😊Divat
Az igazi csata a helyi Mourinho és Spaletti között lesz. 😊 Mondjuk Rossi inkább Viallira emlékeztet(külsőre legalábbis), de ő mostanában nem túl aktív, mint HC. Legalábbis én nem sokat hallotam róla.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szeretném csöndben megjegyezni, hogy a mindenki által lesajnált Honvéd egyedüli 100%os csapatként (2 forduló után - no comment...) vezeti az NB1et. 😊 iktriad
most fújják le a szezont 😀

csak kár hogy ebeen a szuperbajnokságban edződő szupercsapatnak gurított egy laza 5-öst a Macskahalacska 😊

amúgy grat, a Honvédnak az ősz mindig jobban megy valahogypetey
jó tudjuk szóza vezérletével átgázoltatok volna remek játékkal rajtuk is! 😊Divat
Hétvégén Vidi-Honvéd "szuperrangadó" lesz. 😊
iktriad
mondjuk ki, h a magyar elklásszíkó!!!! sándorgyuri v délczeg, délczeg v sándorgyuri??? gigászok csatája! alig várom... 😊

|
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 324 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szeretném csöndben megjegyezni, hogy a mindenki által lesajnált Honvéd egyedüli 100%os csapatként (2 forduló után - no comment...) vezeti az NB1et. 😊 iktriad
most fújják le a szezont 😀

csak kár hogy ebeen a szuperbajnokságban edződő szupercsapatnak gurított egy laza 5-öst a Macskahalacska 😊

amúgy grat, a Honvédnak az ősz mindig jobban megy valahogypetey
jó tudjuk szóza vezérletével átgázoltatok volna remek játékkal rajtuk is! 😊Divat
Hétvégén Vidi-Honvéd "szuperrangadó" lesz. 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
Szeretném csöndben megjegyezni, hogy a mindenki által lesajnált Honvéd egyedüli 100%os csapatként (2 forduló után - no comment...) vezeti az NB1et. 😊 iktriad
most fújják le a szezont 😀

csak kár hogy ebeen a szuperbajnokságban edződő szupercsapatnak gurított egy laza 5-öst a Macskahalacska 😊

amúgy grat, a Honvédnak az ősz mindig jobban megy valahogypetey
jó tudjuk szóza vezérletével átgázoltatok volna remek játékkal rajtuk is! 😊Divat
legalább már tudjátok 😀 haladás 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
Gomez kb 2 hónap, tegnap esett ki. Ma kiesett Pizarro.
Mandzukic az egyetlen egészséges csatárunk 😀Amadeus91
ha most játszanátok a BL-döntőt nyertek 3-0ra 😛davemayer
Championship

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Gomez kb 2 hónap, tegnap esett ki. Ma kiesett Pizarro.
Mandzukic az egyetlen egészséges csatárunk 😀Amadeus91
ha most játszanátok a BL-döntőt nyertek 3-0ra 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
Gomez kb 2 hónap, tegnap esett ki. Ma kiesett Pizarro.
Mandzukic az egyetlen egészséges csatárunk 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
13-0val zártuk a felkészülési szezont. Az újak közül Destro 2, Balzaretti pedig 1 gombóccal járult hozzá a hazaiak vacsorájához. Úgy érzem szép Serie A elé nézünk 😊Habi
Ha jól emlékszem, Luis Enrique előtt is hasonlóan optimista voltál. 😛vassadi
no meg Bojan...remélem idén Coutinho végre meg mutatja mit is tud igazán!Divat
Teljesen más az idei előszezonunk mint a tavalyi. Múlt évben dodogott a labda, ment ez a fostalicska tiki-taki játék. 0 elképzelés támadásban és védekezésben. Az elején nagyon optimista voltam, fiatal edző=siker egyenletet részesítettem előnyben. De Zeman érkezésével minden megváltozott és sztem olykor top csapat szintjén játszottak srácok. Főleg Amerikában jött ki a normálisabb játék, európában még nagyon fásultak voltak, a köztudottan ultra kemény edzést tartó Zeman módszernek hála. Az idei év más. Nem láttam mostanában a mindjárt 36 éves Tottit egy kis svájci csapat ellen 1 teljes félidőn át szaladni. Ment, hajtott, élvezte a focit. Ahogy a többiek. Nagyon várom már a szezont és most már talán kicsit jogosan vagyok optimista. Sokkal jogosabban mint tavaly.
Coutinho idén egy beast lesz ide látom. csípem a játékát
13-0val zártuk a felkészülési szezont. Az újak közül Destro 2, Balzaretti pedig 1 gombóccal járult hozzá a hazaiak vacsorájához. Úgy érzem szép Serie A elé nézünk 😊Habi
Hogy is van?Sikeres főpróba,sikertelen előadás? 😊JoeyPorter
Tavaly minden szar volt, szóval idén minden jó lesz 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szeretném csöndben megjegyezni, hogy a mindenki által lesajnált Honvéd egyedüli 100%os csapatként (2 forduló után - no comment...) vezeti az NB1et. 😊 iktriad
most fújják le a szezont 😀

csak kár hogy ebeen a szuperbajnokságban edződő szupercsapatnak gurított egy laza 5-öst a Macskahalacska 😊

amúgy grat, a Honvédnak az ősz mindig jobban megy valahogypetey
jó tudjuk szóza vezérletével átgázoltatok volna remek játékkal rajtuk is! 😊

|
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
Szeretném csöndben megjegyezni, hogy a mindenki által lesajnált Honvéd egyedüli 100%os csapatként (2 forduló után - no comment...) vezeti az NB1et. 😊 iktriad
most fújják le a szezont 😀

csak kár hogy ebeen a szuperbajnokságban edződő szupercsapatnak gurított egy laza 5-öst a Macskahalacska 😊

amúgy grat, a Honvédnak az ősz mindig jobban megy valahogy

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 324 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szeretném csöndben megjegyezni, hogy a mindenki által lesajnált Honvéd egyedüli 100%os csapatként (2 forduló után - no comment...) vezeti az NB1et. 😊 iktriad
Délczeg így folytatja lassan válogatott lesz akkor! 😊
amúgy sztem leginkább a kispestiek sajnálták le saját csapatukat, az miatt h ki lett cserélve megint a csapat nagy része.Divat
Nézd meg Höri power rankingját szezon előtt. Neki is valami hasonló volt a véleménye.

Délczeg meg remélem most nem felejt el 10 meccsen keresztül betalálni. Sajnos hajlamos rá...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szeretném csöndben megjegyezni, hogy a mindenki által lesajnált Honvéd egyedüli 100%os csapatként (2 forduló után - no comment...) vezeti az NB1et. 😊 iktriad
Délczeg így folytatja lassan válogatott lesz akkor! 😊
amúgy sztem leginkább a kispestiek sajnálták le saját csapatukat, az miatt h ki lett cserélve megint a csapat nagy része.

|
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 324 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szeretném csöndben megjegyezni, hogy a mindenki által lesajnált Honvéd egyedüli 100%os csapatként (2 forduló után - no comment...) vezeti az NB1et. 😊 iktriad
A Dinamo Moszkva meg egyedüliként három forduló után gól és pont nélkül (ja meg Dzsudzsák nélkül most, egy laza 0–4)Wyatt
Akkor még szerencse, hogy Andrej barátom (hardcore Dinamo Moszkva fan) nyaral a családjával még 2 hétig...

Mondtam neki amikor Dzsudzsák odaigazolt, hogy nem rossz spíler, de annyit nem ér amennyit fizettek érte, szóval csodákat ne várjon. Hát egyelőre azt is alulmúlja amit én vártam tőle.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szeretném csöndben megjegyezni, hogy a mindenki által lesajnált Honvéd egyedüli 100%os csapatként (2 forduló után - no comment...) vezeti az NB1et. 😊 iktriad
A Dinamo Moszkva meg egyedüliként három forduló után gól és pont nélkül (ja meg Dzsudzsák nélkül most, egy laza 0–4)

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 324 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szeretném csöndben megjegyezni, hogy a mindenki által lesajnált Honvéd egyedüli 100%os csapatként (2 forduló után - no comment...) vezeti az NB1et. 😊