NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én se újpesti, se fradista nem vagyok, de ebbe a szar NB1-be nem való Döme! Egyszerűen ez az alpári, paraszt, gusztustalan viselkedés, amit leművel hetek, hónapok óta, nem méltó egy FTC-hez! Mind a pályán, mind a pályán kívül...ez neki sajtótájékoztató? Szerencsétlen... Egy normális kezdőcsapatot nem bír felállítani egymaga, pedig van vagy 30 játékosa -igaz a fele nem üti meg a "nagyon magas" szintet. Jó, lehet nevetni Dömén, azt is tettem, mikor először, másodszor, harmadszor nyilatkozott, de huszonötödször??? Vérlázító...
Az újpesti edzőnek szorítok, külföldiként itt nagyon nehéz érvényesülni.JC6
Hová a faszomba műveli le ? (bocs, de hülyét kapok ettől a leműveléstől, lenyilatkozástól...) Amúgy egyetértek: Döme takaroggy, miért nem lehet a tehetséges fiatal játékosokat (Orosz, Máté) szerepeltetni mikor ilyen senkiházi Somaliák végigjátsszák a meccseket... Shilkor
Máténak egy félidő alatt momentuma sem volt.
Sztem megfogta a hangulat.Bazzani
Ez igaz, de neki elég egy helyzet a gólhoz, Beliczki meg ha 2 napig tart a meccs akkor se talál be. Arról meg ne is beszéljünk, h Orosz miért csak negyed órákat játszik (ha játszik egyáltalán)...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
csóró Mancini felhívta DDR-t, hogy ha szándékozna valamit nyerni klubjával is, akkor írjon alá a Citybe minél előbb. 35 millió eurós ajánlatot tettek állítólag a Romanak, DDR pedig 8 millió euró + bónuszokat kaphatna.
A tegnapi meccsen rengeteg transzparens volt kint, hogy nehogy elmenjen, DDR pedig holnapra hívott össze sajtótájékoztatót, ahol állítólag kizár minden lehetőséget a távozására.
Nem szabad Őt elengedni, ő a capitano futuro és a világ egyik legjobbja a posztján.
És még azt sem mondanám ki, hogy idén nem nyerhetnénk bajnokságot...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én se újpesti, se fradista nem vagyok, de ebbe a szar NB1-be nem való Döme! Egyszerűen ez az alpári, paraszt, gusztustalan viselkedés, amit leművel hetek, hónapok óta, nem méltó egy FTC-hez! Mind a pályán, mind a pályán kívül...ez neki sajtótájékoztató? Szerencsétlen... Egy normális kezdőcsapatot nem bír felállítani egymaga, pedig van vagy 30 játékosa -igaz a fele nem üti meg a "nagyon magas" szintet. Jó, lehet nevetni Dömén, azt is tettem, mikor először, másodszor, harmadszor nyilatkozott, de huszonötödször??? Vérlázító...
Az újpesti edzőnek szorítok, külföldiként itt nagyon nehéz érvényesülni.JC6
Hová a faszomba műveli le ? (bocs, de hülyét kapok ettől a leműveléstől, lenyilatkozástól...) Amúgy egyetértek: Döme takaroggy, miért nem lehet a tehetséges fiatal játékosokat (Orosz, Máté) szerepeltetni mikor ilyen senkiházi Somaliák végigjátsszák a meccseket... Shilkor
Máténak egy félidő alatt momentuma sem volt.
Sztem megfogta a hangulat.

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én se újpesti, se fradista nem vagyok, de ebbe a szar NB1-be nem való Döme! Egyszerűen ez az alpári, paraszt, gusztustalan viselkedés, amit leművel hetek, hónapok óta, nem méltó egy FTC-hez! Mind a pályán, mind a pályán kívül...ez neki sajtótájékoztató? Szerencsétlen... Egy normális kezdőcsapatot nem bír felállítani egymaga, pedig van vagy 30 játékosa -igaz a fele nem üti meg a "nagyon magas" szintet. Jó, lehet nevetni Dömén, azt is tettem, mikor először, másodszor, harmadszor nyilatkozott, de huszonötödször??? Vérlázító...
Az újpesti edzőnek szorítok, külföldiként itt nagyon nehéz érvényesülni.JC6
Hová a faszomba műveli le ? (bocs, de hülyét kapok ettől a leműveléstől, lenyilatkozástól...) Amúgy egyetértek: Döme takaroggy, miért nem lehet a tehetséges fiatal játékosokat (Orosz, Máté) szerepeltetni mikor ilyen senkiházi Somaliák végigjátsszák a meccseket...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de ebbe a szar NB1-be nem való Döme! Egyszerűen ez az alpári, paraszt, gusztustalan viselkedés, amit leművel hetek, hónapok óta, nem méltó egy FTC-hez!JC6
Pontosan egy ilyen embert érdemelnek a zöldek, ne viccelj már 😀

Orosz góljának nagyon örültem, és így, hogy kikapott a fradi különösen jól zárult részemről a derbi, nagy trade volt ez Lisztesért. 😛

Kár, hogy tegnap nem tudtuk lebírkózni a Putnokot! Mármint a Vasas. Ez a rohadt kiesés zavaró, nem tudom hogy a Szegedet vagy a Vasast kell T/1-ben használnom.

több mint 12 éve
deee 290
Az, hogy Döme egyáltalán nálunk vagy bárhol edző lehet a magyar labdarúgás de különösen szeretett Fradim még jó néhány éves agóniáját vetíti előre. Ha valakiben Pruknerben anno nagyon bíztam de sajnos itt nem minden az edzőn múlik úgyhogy azt mondom majdnem mindegy ki lesz itt az edző sok jót nem várok pedig lennéek tehetséges fiatalok csak nincs aki megfelelőlen kezelje őket. Tóth Bencéért is rettentően fáj a szívem mégha ő biztos tehet a saját sorsáról.

A Barca végre némi gyógyírt jelent e gyászos hétvége végén (Spurs, Fradi bukta) és már pont előny a Reállal szemben 😛
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Szélesit már régen láttam, de ritka értelmesen, szimpatikusan nyilatkozott a 3. félidőben. Főleg a makogó Varga Roland után.zavi27
Varga Roland értelemben kb. alulról lóg ki NB1-ben az eddigi nyilatkozatai és a mai szereplése alapján, ezzel mindent elmondtam 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én se újpesti, se fradista nem vagyok, de ebbe a szar NB1-be nem való Döme! Egyszerűen ez az alpári, paraszt, gusztustalan viselkedés, amit leművel hetek, hónapok óta, nem méltó egy FTC-hez! Mind a pályán, mind a pályán kívül...ez neki sajtótájékoztató? Szerencsétlen... Egy normális kezdőcsapatot nem bír felállítani egymaga, pedig van vagy 30 játékosa -igaz a fele nem üti meg a "nagyon magas" szintet. Jó, lehet nevetni Dömén, azt is tettem, mikor először, másodszor, harmadszor nyilatkozott, de huszonötödször??? Vérlázító...
Az újpesti edzőnek szorítok, külföldiként itt nagyon nehéz érvényesülni.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
Szélesit már régen láttam, de ritka értelmesen, szimpatikusan nyilatkozott a 3. félidőben. Főleg a makogó Varga Roland után.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 599 — Csodabogár
3-ból kettő adható(Lilák, Picipest), itt nem láttam pontosan. múlt héten sem adtak meg egy tiszta büntit a legelején, szóval ja, ennyire nyomnak 😊petey
Lehet vitatkozni a jogosságukon, de amíg az MLSZ elnök és Viktorunk a Vidi páholyban ölelkezik addig kétségem sincs arról, hogy ugyanezt az Egernek nem fújta volna be a 90.percben.Bazzani
na most döntsd el hogy véleményes büntetőkről beszélsz, amiről lehet véleményt alkotni vagy olyan büntetőkről amit MINDIG be kell fújni a Vezér miatt. kicsit gyerekes hogy de tökmindegy mit mondunk a vége állandóan Orbán..érted 😊petey
Én tendenciáról beszélek.
De én sem sírnék, ha az én csapatom játszana hátszélben.Bazzani
Ha tendencia, akkor olyanokat is befújnak ami nem az. ilyen nem történt eddig.
ez a hátszelezés meg demagógia.

az én véleményem a meccsről amúgy: gratulálok az Egernek, és nemhogy az 1 pontot, de a győzelmet is megérdemelték volna, és egy rossz szavunk sem lehetne. sajnos nem tudták lehozni csak bekkelve.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3-ból kettő adható(Lilák, Picipest), itt nem láttam pontosan. múlt héten sem adtak meg egy tiszta büntit a legelején, szóval ja, ennyire nyomnak 😊petey
Lehet vitatkozni a jogosságukon, de amíg az MLSZ elnök és Viktorunk a Vidi páholyban ölelkezik addig kétségem sincs arról, hogy ugyanezt az Egernek nem fújta volna be a 90.percben.Bazzani
na most döntsd el hogy véleményes büntetőkről beszélsz, amiről lehet véleményt alkotni vagy olyan büntetőkről amit MINDIG be kell fújni a Vezér miatt. kicsit gyerekes hogy de tökmindegy mit mondunk a vége állandóan Orbán..érted 😊petey
Én tendenciáról beszélek.
De én sem sírnék, ha az én csapatom játszana hátszélben.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 599 — Csodabogár
3-ból kettő adható(Lilák, Picipest), itt nem láttam pontosan. múlt héten sem adtak meg egy tiszta büntit a legelején, szóval ja, ennyire nyomnak 😊petey
Lehet vitatkozni a jogosságukon, de amíg az MLSZ elnök és Viktorunk a Vidi páholyban ölelkezik addig kétségem sincs arról, hogy ugyanezt az Egernek nem fújta volna be a 90.percben.Bazzani
na most döntsd el hogy véleményes büntetőkről beszélsz, amiről lehet véleményt alkotni vagy olyan büntetőkről amit MINDIG be kell fújni a Vezér miatt. kicsit gyerekes hogy de tökmindegy mit mondunk a vége állandóan Orbán..érted 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3-ból kettő adható(Lilák, Picipest), itt nem láttam pontosan. múlt héten sem adtak meg egy tiszta büntit a legelején, szóval ja, ennyire nyomnak 😊petey
Lehet vitatkozni a jogosságukon, de amíg az MLSZ elnök és Viktorunk a Vidi páholyban ölelkezik addig kétségem sincs arról, hogy ugyanezt az Egernek nem fújta volna be a 90.percben.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 599 — Csodabogár
3-ból kettő adható(Lilák, Picipest), itt nem láttam pontosan. múlt héten sem adtak meg egy tiszta büntit a legelején, szóval ja, ennyire nyomnak 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szegény Eger 😕Toca
Jött a szokásos Vidi 11es.
Bazzani
szokásos? hahahaa
elárulom, tavaly is az egyik legkevesebb büntetőt kaptuk. gondolom a tavalyi kispesti 11-esparádén meg sem rebben a szemed.
amúgy leszarom, mert az elsőben egy jogost nem fújtak be Oliveirának..
de ez van, ha nyerünk Orbán, ha nem akkor meg milliárdooookkk 😂
menjetek ma tankolni. 😀
amúgy sóbányába az összessel ezért az alibifociértpetey
Három forduló, három tizenegyes.
Mindhárom véleményes.
Nincs ebben semmi rossz, ami meg van rendelve azt ki kell szállítani.
A tavalyi kispesti 11esparádé is vicc volt.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 599 — Csodabogár
Szegény Eger 😕Toca
Jött a szokásos Vidi 11es.
Bazzani
szokásos? hahahaa
elárulom, tavaly is az egyik legkevesebb büntetőt kaptuk. gondolom a tavalyi kispesti 11-esparádén meg sem rebben a szemed.
amúgy leszarom, mert az elsőben egy jogost nem fújtak be Oliveirának..
de ez van, ha nyerünk Orbán, ha nem akkor meg milliárdooookkk 😂
menjetek ma tankolni. 😀
amúgy sóbányába az összessel ezért az alibifociért

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
orbán liga....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szegény Eger 😕Toca
Jött a szokásos Vidi 11es.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Szegény Eger 😕
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
itt aki tényleg hiányzott, az Jovanovics volt.deyell
Meg egy edző...
Bálesz
A Ferencváros szakvezetője felháborodottan adott hangot annak is, hogy vezethette fekete nadrágban és sportszárban a játékvezető a mérkőzést, amikor az alaposan összekeverhető volt a Ferencváros által viselt sötét mezzel, elmondása alapján például Somalia emiatt passzolt egy ízben rosszul. deyell
Mindenki hibás. Szemét világ összeesküdött a Fradi ellen. Szégyengyalázat. Csibuabua meg teljesen olyan színű mint Somália. Ez is csalás.Bazzani
Mit művel volna, ha nekik nem adják meg a 87. percben a teljesen jogos pirosat, szabadrúgást a kezezésért! Akkor már hangja sem lett volna nyilatkozni😊 zavi27
Nem hiszem el, hogy a pont vonalban lévő partjelző ezt nem látta. hameg nem látta, akkor adja le a szerelést és menjen el olyan helyre dolgozni ahol nem kell jól látni.Bazzani
szerencsére nem számított így a végére
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
itt aki tényleg hiányzott, az Jovanovics volt.deyell
Meg egy edző...
Bálesz
A Ferencváros szakvezetője felháborodottan adott hangot annak is, hogy vezethette fekete nadrágban és sportszárban a játékvezető a mérkőzést, amikor az alaposan összekeverhető volt a Ferencváros által viselt sötét mezzel, elmondása alapján például Somalia emiatt passzolt egy ízben rosszul. deyell
Mindenki hibás. Szemét világ összeesküdött a Fradi ellen. Szégyengyalázat. Csibuabua meg teljesen olyan színű mint Somália. Ez is csalás.Bazzani
Mit művel volna, ha nekik nem adják meg a 87. percben a teljesen jogos pirosat, szabadrúgást a kezezésért! Akkor már hangja sem lett volna nyilatkozni😊 zavi27
Nem hiszem el, hogy a pont vonalban lévő partjelző ezt nem látta. hameg nem látta, akkor adja le a szerelést és menjen el olyan helyre dolgozni ahol nem kell jól látni.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
itt aki tényleg hiányzott, az Jovanovics volt.deyell
Meg egy edző...
Bálesz
A Ferencváros szakvezetője felháborodottan adott hangot annak is, hogy vezethette fekete nadrágban és sportszárban a játékvezető a mérkőzést, amikor az alaposan összekeverhető volt a Ferencváros által viselt sötét mezzel, elmondása alapján például Somalia emiatt passzolt egy ízben rosszul. deyell
Mindenki hibás. Szemét világ összeesküdött a Fradi ellen. Szégyengyalázat. Csibuabua meg teljesen olyan színű mint Somália. Ez is csalás.Bazzani
Mit művel volna, ha nekik nem adják meg a 87. percben a teljesen jogos pirosat, szabadrúgást a kezezésért! Akkor már hangja sem lett volna nyilatkozni😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
itt aki tényleg hiányzott, az Jovanovics volt.deyell
Meg egy edző...
Bálesz
A Ferencváros szakvezetője felháborodottan adott hangot annak is, hogy vezethette fekete nadrágban és sportszárban a játékvezető a mérkőzést, amikor az alaposan összekeverhető volt a Ferencváros által viselt sötét mezzel, elmondása alapján például Somalia emiatt passzolt egy ízben rosszul. deyell
Mindenki hibás. Szemét világ összeesküdött a Fradi ellen. Szégyengyalázat. Csibuabua meg teljesen olyan színű mint Somália. Ez is csalás.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 599 — Csodabogár
ezt a fost.

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
itt aki tényleg hiányzott, az Jovanovics volt.deyell
Meg egy edző...
Bálesz
A Ferencváros szakvezetője felháborodottan adott hangot annak is, hogy vezethette fekete nadrágban és sportszárban a játékvezető a mérkőzést, amikor az alaposan összekeverhető volt a Ferencváros által viselt sötét mezzel, elmondása alapján például Somalia emiatt passzolt egy ízben rosszul.


choose life