Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Cazorla is ágyus lesz, jó kis csapat lesz ott...

|
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Még egy kis előzetes a Swansea elleni barátságos meccs előtt:

 denversports.blog.hu/2012/07/24/angol_csapat_vendegeskedik_a_rapids-nel


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
örüljetek, hogy nem nektek kellett fizetni, hogy elmenjenek 😀kristof
tudások alapján pedig az lenne a reális...mármint maróti, meg dzsunior, de ilyen kulcsár volt a legnagyobb visszaaigazolásunk, bár Lisztes is elmegy... 😀
Abdiért viszont vmit igazán kérhetünk volna! na mind1, hétvégén pölő villan és elfelejtett mindent!Divat
hát mikor az eredményjelzőn bemutatják a játékosokat Pölőnél elég nagy füttykoncert lesz 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
örüljetek, hogy nem nektek kellett fizetni, hogy elmenjenek 😀kristof
tudások alapján pedig az lenne a reális...mármint maróti, meg dzsunior, de ilyen kulcsár volt a legnagyobb visszaaigazolásunk, bár Lisztes is elmegy... 😀
Abdiért viszont vmit igazán kérhetünk volna! na mind1, hétvégén pölő villan és elfelejtett mindent!

|
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Az Arsenal News úgy tudja, a Juve megegyezett Van Persie-vel és az Arsenallal (20 millió fontban).Kiss
közbe Bélust is elküldtük, így mehet szabadon Pápára... 😕

vkiért kaptunk már pénzt? 😀 tök jó h mindenki ingyen távozik, v ezek kompenzációk Gyömbérékért v miafaszom? ennyire gyökér nem lehet a vezetőségünk, bár amig ilyen "szakmai igazgatónk" van...Divat
kaptunk egy zacskó perecet értük nem többet...ja ide hozunk minden selejtet,fizetünk értük utána itt leégnek azt ingyen eladjuk őket.Am már korábban is kérdeztem,szombaton kint leszel a meccsen? Kiss
jajj, elsiklottam felette sry, most nem tudok menni sajna, de lehet jobb is, tököm se kíváncsi pölő villanásaira...józsua biztos megy! feltéve ha él még... 😀Divat
pedig ha megtalálható lettél volna a K-L valamelyikébe akkor vendégem lettél volna egy sörre 😊 amit tudjuk ,hogy a stadionba 500 Ft-ért árulnak 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az Arsenal News úgy tudja, a Juve megegyezett Van Persie-vel és az Arsenallal (20 millió fontban).Kiss
közbe Bélust is elküldtük, így mehet szabadon Pápára... 😕

vkiért kaptunk már pénzt? 😀 tök jó h mindenki ingyen távozik, v ezek kompenzációk Gyömbérékért v miafaszom? ennyire gyökér nem lehet a vezetőségünk, bár amig ilyen "szakmai igazgatónk" van...Divat
kaptunk egy zacskó perecet értük nem többet...ja ide hozunk minden selejtet,fizetünk értük utána itt leégnek azt ingyen eladjuk őket.Am már korábban is kérdeztem,szombaton kint leszel a meccsen? Kiss
jajj, elsiklottam felette sry, most nem tudok menni sajna, de lehet jobb is, tököm se kíváncsi pölő villanásaira...józsua biztos megy! feltéve ha él még... 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
örüljetek, hogy nem nektek kellett fizetni, hogy elmenjenek 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Az Arsenal News úgy tudja, a Juve megegyezett Van Persie-vel és az Arsenallal (20 millió fontban).Kiss
közbe Bélust is elküldtük, így mehet szabadon Pápára... 😕

vkiért kaptunk már pénzt? 😀 tök jó h mindenki ingyen távozik, v ezek kompenzációk Gyömbérékért v miafaszom? ennyire gyökér nem lehet a vezetőségünk, bár amig ilyen "szakmai igazgatónk" van...Divat
kaptunk egy zacskó perecet értük nem többet...ja ide hozunk minden selejtet,fizetünk értük utána itt leégnek azt ingyen eladjuk őket.Am már korábban is kérdeztem,szombaton kint leszel a meccsen?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az Arsenal News úgy tudja, a Juve megegyezett Van Persie-vel és az Arsenallal (20 millió fontban).Kiss
közbe Bélust is elküldtük, így mehet szabadon Pápára... 😕

vkiért kaptunk már pénzt? 😀 tök jó h mindenki ingyen távozik, v ezek kompenzációk Gyömbérékért v miafaszom? ennyire gyökér nem lehet a vezetőségünk, bár amig ilyen "szakmai igazgatónk" van...

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ja, egy senkiházi szar, akit az apja bepénzelt a felnőttcsapatba.
Micsoda bunkó, hogy nem tud a Barcába kezdeni Messi helyett inkább.Stez
Nem is tudtam, hogy a Napoli megfigyelője itt járt...

A viccet félretéve, örülök a sikerének, mert egy SSC felnőttben pályára lépni pár percre óriási élmény és megtiszteltetés, sok magyar - ha nem jönne össze neki - ebből élne élete végéig. De tényleg kezeljük helyén a dolgokat. Ne jusson például oda, mint Filkor...
Hajrá!JC6
Filkor is pályára lépett felkészülési meccsen az Interbe, asszem még gólt is rúgott, azóta meg...bár most bekerült a Milan keretébe a Schalke ellen, még a végén kiszorítja Stez hercegét... 😊

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja, egy senkiházi szar, akit az apja bepénzelt a felnőttcsapatba.
Micsoda bunkó, hogy nem tud a Barcába kezdeni Messi helyett inkább.Stez
Nem is tudtam, hogy a Napoli megfigyelője itt járt...

A viccet félretéve, örülök a sikerének, mert egy SSC felnőttben pályára lépni pár percre óriási élmény és megtiszteltetés, sok magyar - ha nem jönne össze neki - ebből élne élete végéig. De tényleg kezeljük helyén a dolgokat. Ne jusson például oda, mint Filkor...
Hajrá!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Az Arsenal News úgy tudja, a Juve megegyezett Van Persie-vel és az Arsenallal (20 millió fontban).

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Oroszországi sajtóhírek szerint Dzsudzsák Balázs posztjára szeretne új játékost igazolni a Dinamo Moszkva. A kiszemelt a Fenerbahce 22 éves szlovák válogatott szélsője, Miroslav Stoch.

😀

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Novothny Soma 18 évesen folyamatosan játszik a Napoli felnőttcsapatában a felkészülési szezon során. Ma megszerezte első gólját a nagyok között. Grat neki!Habi
Pont ezzel kapcsolatban volt egy cikk a vasárnapi NS-ben.Azért nem árt helyén kezelniJoeyPorter
Ja, egy senkiházi szar, akit az apja bepénzelt a felnőttcsapatba.
Micsoda bunkó, hogy nem tud a Barcába kezdeni Messi helyett inkább.Stez
azt hiszem erről szó sem volt, inkább arról hogy helyén kell kezelni a dolgokat és nem szabad csak ezért sztárolni, de te tudod. nagy eredmény ez szerintem is, de igazán akkor lenne nagy dolog ha tényleg vele képzelnék el az első csapatot. Ha nem is játszana sokat nagyon jót tenne neki ha minden edzésen Cavanit figyelhetné. Most első csapat pár meccsel, 19-20 évesen meg robbantani a Serie A-ban.

Amit meg Dárdai nyilatkozott az nso-nak azzal sajnos egyet kell érteni, egyszer éreztem azt hogy felvesszük a versenyt a nívósabb válogatottakkal gondolkodásban és az az Koman-féle U19-U20-as csapat volt az EB-n meg a VB-n.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Novothny Soma 18 évesen folyamatosan játszik a Napoli felnőttcsapatában a felkészülési szezon során. Ma megszerezte első gólját a nagyok között. Grat neki!Habi
Pont ezzel kapcsolatban volt egy cikk a vasárnapi NS-ben.Azért nem árt helyén kezelniJoeyPorter
Ja, egy senkiházi szar, akit az apja bepénzelt a felnőttcsapatba.
Micsoda bunkó, hogy nem tud a Barcába kezdeni Messi helyett inkább.

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Novothny Soma 18 évesen folyamatosan játszik a Napoli felnőttcsapatában a felkészülési szezon során. Ma megszerezte első gólját a nagyok között. Grat neki!Habi
Pont ezzel kapcsolatban volt egy cikk a vasárnapi NS-ben.Azért nem árt helyén kezelni

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
már meglévő draftidőponttal várjuk a jelentkezőket az nb1-es fantasyba, szabályok, topik.
gyertek mert király!

ill. kis érdekesség a tavalyi hazai átlagnézőszámok a régióban:

a Diósgyőrrel idén irány a TOP10 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
idegenbeli mezünk:

elsőre furcsán néztem, de minél többet nézem annál inkább tetszik..Divat
jobb mint a régi narancssárga...de ez is szar!hol van ebbe zöld fehér?!vagy megváltozott a csapatunk színe?még ha idegenbeli mezünk akkor is...Szombaton kint leszel a meccsen?
Busai feltett egy képet a mezéről fbra ott már kicsit jobban néz ki 😊Kiss
steagels!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És vajon ki fogja nézni ezeket az olimpia mellett (Hörin kivül persze - már ha épp nem ütközik az úszódöntőkkel, mert akkor még talán ő se)? 😊
iktriad
Há' én.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
idegenbeli mezünk:

elsőre furcsán néztem, de minél többet nézem annál inkább tetszik..Divat
jobb mint a régi narancssárga...de ez is szar!hol van ebbe zöld fehér?!vagy megváltozott a csapatunk színe?még ha idegenbeli mezünk akkor is...Szombaton kint leszel a meccsen?
Busai feltett egy képet a mezéről fbra ott már kicsit jobban néz ki 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az NB1 nyitófordulójának TV közvetítései:
HALADÁS SOPRON BANK - EGRI FC, 07.27. péntek 17.00, Sport1
DVTK - ÚJPEST FC 07.27. péntek 19.00, Duna TV
MVM-PAKS - PMFC-MATIAS, 07.28., szombat 17.00, Sport1
DVSC-TEVA - GYŐRI ETO FC 07.28., szombat 19.00, Duna TV
FERENCVÁROSI TC - KTE-PHOENIX MECANO, 07.28., szombat 20.45, Sport1
MTK BUDAPEST - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI, vasárnap 15.30, Duna TV
FGSZ SIÓFOK - BUDAPEST HONVÉD, 07.29. vasárnap 17.00
VIDEOTON FC - LOMBARD PÁPA TERMÁL FC, 07.29. vasárnap 18.30, Sport2apeszos
És vajon ki fogja nézni ezeket az olimpia mellett (Hörin kivül persze - már ha épp nem ütközik az úszódöntőkkel, mert akkor még talán ő se)? 😊

idegenbeli mezünk:

elsőre furcsán néztem, de minél többet nézem annál inkább tetszik..Divat
A FTC lesz az NB1 Oregonja. 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
idegenbeli mezünk:

elsőre furcsán néztem, de minél többet nézem annál inkább tetszik..

|
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az NB1 nyitófordulójának TV közvetítései:
HALADÁS SOPRON BANK - EGRI FC, 07.27. péntek 17.00, Sport1
DVTK - ÚJPEST FC 07.27. péntek 19.00, Duna TV
MVM-PAKS - PMFC-MATIAS, 07.28., szombat 17.00, Sport1
DVSC-TEVA - GYŐRI ETO FC 07.28., szombat 19.00, Duna TV
FERENCVÁROSI TC - KTE-PHOENIX MECANO, 07.28., szombat 20.45, Sport1
MTK BUDAPEST - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI, vasárnap 15.30, Duna TV
FGSZ SIÓFOK - BUDAPEST HONVÉD, 07.29. vasárnap 17.00
VIDEOTON FC - LOMBARD PÁPA TERMÁL FC, 07.29. vasárnap 18.30, Sport2
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Novothny Soma 18 évesen folyamatosan játszik a Napoli felnőttcsapatában a felkészülési szezon során. Ma megszerezte első gólját a nagyok között. Grat neki!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Zsinórban öt vereség, lassan a sereghajtók között vagyunk. Milyen jó ez a kolumbiai régió, sok értelme volt idehozni ezt a szerencsétlent és a zsoldosait. A védők borzalmasak, minden meccsen legalább egy-két gólt tálcán adnak az ellenfélnek. Jövőre ide kell pár ember, meg végre egy igazi EDZŐ.

Megérkezett a Swansea Denverbe, kedden velük játszunk barátságost. Ha komolyan veszik, gondolom agyonvernek minket. Most olvastam, hogy Michael Laudrup az edzőjük, még kiskoromban kaptam egy dán mezt az ő nevével, onnan ismerős. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring