Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
nem láttam a Loki első meccsét, de az ő lehetséges ellenfelei (Bate Boriszov, Vardar Skopje) is a könnyebbek közé tartozikkristof
a legkönnyebbet kapták a saját kalapjukbólHöri
azért ez a BATE rendelkezik nemzetközi tapasztalattal az elmúlt évekből (BL csoportkör 2 alkalommal, EL legjobb 32), a svédekkel jobban jártak volna.

choose life
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ferguson megerősítette, hogy valóban tettünk ajánlatot Van Persie-ért.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most nézem én is, de ez a 48 csapatos csoportkör, 32 továbbjutóval óriási röhej. simán visszahoznám a KO köröket az elejétől.

BL-ben is, tk áprilisig nincs tétmérkőzés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Differdange 03 (luxemburgi)/AA Gent (belga) páros győztese ellen kell játszani a Vidinek a csoportkörért. Ez meglehet szerintem. 😊Schleck
már nincs playoff kör ?
gabtsi
De van, jogos.
Augusztus 10-én lesz a sorsolása ennek amúgy, remélem még fog érdekelni minket.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A Differdange 03 (luxemburgi)/AA Gent (belga) páros győztese ellen kell játszani a Vidinek a csoportkörért. Ez meglehet szerintem. 😊Schleck
már nincs playoff kör ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem láttam a Loki első meccsét, de az ő lehetséges ellenfelei (Bate Boriszov, Vardar Skopje) is a könnyebbek közé tartozikkristof
ahogy az albánok is 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem láttam a Loki első meccsét, de az ő lehetséges ellenfelei (Bate Boriszov, Vardar Skopje) is a könnyebbek közé tartozikkristof
a legkönnyebbet kapták a saját kalapjukból

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem láttam a Loki első meccsét, de az ő lehetséges ellenfelei (Bate Boriszov, Vardar Skopje) is a könnyebbek közé tartozik
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Jó ez az Henry-portré. Köszöni, jól érzi magát New Yorkban és imádja, hogy nem ismerik fel az utcán 😊, az egyik legszimpatikusabb játékos.
http://www.nytimes.com/2012/07/16/sports/soccer/soccers-thierry-henry-relishes-the-new-in-new-york.html?_r=1&pagewanted=all

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Differdange 03 (luxemburgi)/AA Gent (belga) páros győztese ellen kell játszani a Vidinek a csoportkörért. Ez meglehet szerintem. 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Vidi-Slovan gólok

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Mi az a JJK? Finn másodosztályú csapat? iktriad
Jacksonville Jaguars a Király?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
wow, Gruborovics Tamás triplájával nyert a JJK 3-2-re a Zeta ellen.Höri
Mi az a JJK? Finn másodosztályú csapat?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
wow, Gruborovics Tamás triplájával nyert a JJK 3-2-re a Zeta ellen.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kizártnak tartom viszont, hogy ez a Macskakaja bejusson a csoportkörbe...JC6
szerencséd hogy eléggé pörög a soccer topik így senkinek sincs ereje és kedve visszakeresni ezeket a komoly jóslatokat, de ezt most külön fölírom 😀Höri
Mondjuk ha annyira félvállról veszik az ellenfeleiket mint most a Honvédot, lehet hogy JC6nak a végén igaza lesz. Hiddinknek még bőven van mit csiszolni ezen a csapaton. A helyzetkihasználásuk elég szörnyű volt (szerencsére) és csak 30 centin múlt, hogy a Honvéd nem talált be idegenben. iktriad
tegnap du 4-kor értek oda a magaslati levegős edzőtáborból, szerinted mennyi erejük volt futni? 😛
Höri
Nem a futásukkal volt a fő probléma. Többek közt Eto'o úgy ment el a Honvéd védők mellett, mint a gyorsvonat.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kizártnak tartom viszont, hogy ez a Macskakaja bejusson a csoportkörbe...JC6
szerencséd hogy eléggé pörög a soccer topik így senkinek sincs ereje és kedve visszakeresni ezeket a komoly jóslatokat, de ezt most külön fölírom 😀Höri
Mondjuk ha annyira félvállról veszik az ellenfeleiket mint most a Honvédot, lehet hogy JC6nak a végén igaza lesz. Hiddinknek még bőven van mit csiszolni ezen a csapaton. A helyzetkihasználásuk elég szörnyű volt (szerencsére) és csak 30 centin múlt, hogy a Honvéd nem talált be idegenben. iktriad
tegnap du 4-kor értek oda a magaslati levegős edzőtáborból, szerinted mennyi erejük volt futni? 😛

fogadnék veled Jc6, de nem okozna igazi örömöt a győzelem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kizártnak tartom viszont, hogy ez a Macskakaja bejusson a csoportkörbe...JC6
szerencséd hogy eléggé pörög a soccer topik így senkinek sincs ereje és kedve visszakeresni ezeket a komoly jóslatokat, de ezt most külön fölírom 😀Höri
oké. fogadunk? 😛
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kizártnak tartom viszont, hogy ez a Macskakaja bejusson a csoportkörbe...JC6
szerencséd hogy eléggé pörög a soccer topik így senkinek sincs ereje és kedve visszakeresni ezeket a komoly jóslatokat, de ezt most külön fölírom 😀Höri
Mondjuk ha annyira félvállról veszik az ellenfeleiket mint most a Honvédot, lehet hogy JC6nak a végén igaza lesz. Hiddinknek még bőven van mit csiszolni ezen a csapaton. A helyzetkihasználásuk elég szörnyű volt (szerencsére) és csak 30 centin múlt, hogy a Honvéd nem talált be idegenben.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kizártnak tartom viszont, hogy ez a Macskakaja bejusson a csoportkörbe...JC6
szerencséd hogy eléggé pörög a soccer topik így senkinek sincs ereje és kedve visszakeresni ezeket a komoly jóslatokat, de ezt most külön fölírom 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sannyi meccslabdát rontott...jobb lett volna a 2-1 ide...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1-1 a 30.percben.
Hajrá Vidi!

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Lesz majd link azért estére? (Vidi)JC6
Sok esély szerintem nincsen rá, mivel egyik országban sem közvetíti semmilyen tv sem. Amúgy érthetetlen miért nem, érdeklődés sztem lenne rá (annyi egészen biztos mint egy-egy sport tv által évközben kiválasztott Siófok Pápára 😀 .
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lesz majd link azért estére? (Vidi)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Korrekt eredmény. Egy hétig legalább lehet vakítani a jó népet, hogy 0-1ről sikerülhet a csoda. Sok esélyt így se látok rá, de igazából egyszer talán már egy magyar csapat is elkaphat egy nagyot.

Amúgy kinek a stadionja volt ez? Nem figyeltem annyira a kommentátorra, nem emlékszem, hogy mondta volna. Itthon is ilyen stadionokat kellene felhúzni, baráti 15-20000 befogadóképesség.

S akkor még egy gondolat. Mennyire jó, hogy nem adják a Pozsony - Vidi meccset...tüsi91
A Szaturné asszem Ramenszkojéban.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Korrekt eredmény. Egy hétig legalább lehet vakítani a jó népet, hogy 0-1ről sikerülhet a csoda. Sok esélyt így se látok rá, de igazából egyszer talán már egy magyar csapat is elkaphat egy nagyot.

Amúgy kinek a stadionja volt ez? Nem figyeltem annyira a kommentátorra, nem emlékszem, hogy mondta volna. Itthon is ilyen stadionokat kellene felhúzni, baráti 15-20000 befogadóképesség.

S akkor még egy gondolat. Mennyire jó, hogy nem adják a Pozsony - Vidi meccset...