Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért ez a védelem botrányos. Mészáros gyakorlatilag mindig rosszul helyezkedik.Félek, hogy kapnak egy gólt és ezzel a helyzetkihasználással augusztusban rugnák a harmadik gólt.zinedine5
Ezzel egyetértek. Még szerencse, hogy egy Novakovics szintű kapus van mögöttük.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
és a footballfanaticsról mi kellett neki? 😀
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Azért ez a védelem botrányos. Mészáros gyakorlatilag mindig rosszul helyezkedik.Félek, hogy kapnak egy gólt és ezzel a helyzetkihasználással augusztusban rugnák a harmadik gólt.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Szekeresnek most rendeltem footballfanatics-ról cuccokat, szóval csak a Vidi! 😊 Én mondjuk féltem, hogy nem kap elég játéklehetőséget, de ha a PR szerint jó befektetés volt, ám legyenjjncaa
te honnan ismered? én a sógornőjével együtt dolgozom, mesélte hogy most volt a lakásavató Szfehérváron. 😀davemayer
egyik haverom az ő legjobb barátja és évek óta a de facto játékosügynöke (a csip-csup ügyeit intézi), így futottam össze vele 😊 egy végtelenül kedves srác, szóval nagyon drukkolok neki, ettől a vidis kalandtól mondjuk jobban féltem, mintha külföldre szerződött volna... (már februárban tudtam, hogy elszerződik az MTK-tól, de nem írhattam be, sőt a blikknek se adhattam el az infót 😀)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Szekeresnek most rendeltem footballfanatics-ról cuccokat, szóval csak a Vidi! 😊 Én mondjuk féltem, hogy nem kap elég játéklehetőséget, de ha a PR szerint jó befektetés volt, ám legyenjjncaa
te honnan ismered? én a sógornőjével együtt dolgozom, mesélte hogy most volt a lakásavató Szfehérváron. 😀
Remélem fog játszani, az MTK-ban nem láttam nagyon de a korosztályos válogatottakban jó volt sztem.

Ma elég jó a Loki, ha lőnek még egyet a félidőig meg is lehet a továbbjutás szvsz. Ramost én ilyen jól még nem láttam játszani, ilyet is tud?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 202 — Vikings fan
Hát onnan nehéz melléfejelni
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem láttam az első meccset, de képesek voltak ezektől az albánoktól kikapni?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Na Kulabácsit sem láttam még így menni,mióta Mo-n van 😮

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
nem semmi azért, hogy a luxemburgi bajnok Dudelange kiütötte a BL-ből a Salzburgot. hazai 1-0 win után csak 4-3ra kaptak ki idegenben 😊deyell
Ausztriában is évek óta téma a trágya klubfoci, úgy fest ott is betetőzött a dolog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
nem semmi azért, hogy a luxemburgi bajnok Dudelange kiütötte a BL-ből a Salzburgot. hazai 1-0 win után csak 4-3ra kaptak ki idegenben 😊

choose life
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
őszintén szólva eléggé aggódom a Loki miatt ma este ,
de remélem valami nagy játékkal rukkolnak elő és továbbjutunk , mert különben szégyelném magam még én is...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért a Pécset berakni az MTK elé elég nagy pofátlanság volt, a tavalyi 2 kupameccsen összességében simán jobbak voltunk náluk. Szatmári kurva nagy igazolás szó mi szó, a többiekről sokat nem tudok, de hozzánk is jöttek nevek jócskán.

Wolfe meg kurvajó, Vukmir csak azért játszik mert a jobbak nem képesek aláírni a szerződést, azért nem játszik az A csapat fele kb. eaglesmcnabb
Egyszer mi nyertünk, egyszer ti. Kétségtelen, hogy jobb volt a meccseken az MTK, de azért az nagyrészt köszönhető volt annak amit mi műveltünk egész tavasszal (lásd a táblázatot beágyazva ide), és NK9-nek.

Egyébként nálam az MTK, Pécs, DVTK, Hali kvartett jön a trió után, de szerintem a Hali itt a leggyengébb. A Fradi viszont tuti nem 5. zinedine5
a hazai meccsünkön kint voltam, végigtámadtuk a találkozót, aztán a semmiből egy kamukezezésből kapott tizivel nyertetek. Mondjuk csak emiatt tényleg kár volt leírnom a Pécset :/
szvsz olyan 5. hely környékén fogunk zárni, ha sikerül a gondjainkat megoldanunk 1-2 kulcsjátékosunkkal, akkor még előrébb is végezhetünk. De tulajdonképpen sok jelentősége úgyse nagyon lesz, könnyű itthon villogni, ha egy hulladék szlovák csapat rögtön az első körben hazaküld az EL-ból. Szégyen-gyalázat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Beijing Guoan (kínai)–Bayern München (német) 0–6 (Csang Csün-csö 8. – öngól, Robben 13., C. Pizarro 44., Th. Müller 74., Mandzukic 79., Gomez 80.)

megvan Mandzukic első gólja bajor színekben!!! Robben is játszott és villant is...Amadeus mi kell még? v csak De Jong-al lesz teljes a boldogságod? 😊Divat
megvertük a kínai fradit, remek. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Azért a Pécset berakni az MTK elé elég nagy pofátlanság volt, a tavalyi 2 kupameccsen összességében simán jobbak voltunk náluk. Szatmári kurva nagy igazolás szó mi szó, a többiekről sokat nem tudok, de hozzánk is jöttek nevek jócskán.

Wolfe meg kurvajó, Vukmir csak azért játszik mert a jobbak nem képesek aláírni a szerződést, azért nem játszik az A csapat fele kb. eaglesmcnabb
Egyszer mi nyertünk, egyszer ti. Kétségtelen, hogy jobb volt a meccseken az MTK, de azért az nagyrészt köszönhető volt annak amit mi műveltünk egész tavasszal (lásd a táblázatot beágyazva ide), és NK9-nek.

Egyébként nálam az MTK, Pécs, DVTK, Hali kvartett jön a trió után, de szerintem a Hali itt a leggyengébb. A Fradi viszont tuti nem 5.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Szekeresnek most rendeltem footballfanatics-ról cuccokat, szóval csak a Vidi! 😊 Én mondjuk féltem, hogy nem kap elég játéklehetőséget, de ha a PR szerint jó befektetés volt, ám legyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért a Pécset berakni az MTK elé elég nagy pofátlanság volt, a tavalyi 2 kupameccsen összességében simán jobbak voltunk náluk. Szatmári kurva nagy igazolás szó mi szó, a többiekről sokat nem tudok, de hozzánk is jöttek nevek jócskán.

Wolfe meg kurvajó, Vukmir csak azért játszik mert a jobbak nem képesek aláírni a szerződést, azért nem játszik az A csapat fele kb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
A susmus szerint Böde vételárát még ki sem fizettük a Paksnak... De ugyebár "egy klasszikus 10-es és egy vérbeli csatár megszerzése nem lehet pénzkérdés". Na persze.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Bár a Reading, a Watford, a Málaga, az Atalanta és több Major League Soccer-együttes is szívesen látta volna a soraiban, Filippo Inzaghi mégis bejelentette visszavonulását.

A veterán csatár nem fért be Massimiliano Allegri elképzeléseibe, ráadásul nem is volt jó a viszonya a szakvezetővel, így borítékolható volt, hogy távozik a csapattól.

Bár kezdetben Inzaghi a visszavonulásáról beszélt, azért függőben hagyta a folytatás lehetőségét. Bejelentkezett érte a Milánó szomszédságában lévő Bergamo csapata, az Atalanta, valamint a Watford, a Reading és a rutinos játékosokat előszeretettel alkalmazó Málaga is.

Inzaghi végül marad a Milan kötelékében, megkapja az egyik ifjúsági csapat edzői posztját, ezzel együtt le is zárta pályafutását.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Az Arsenal News úgy tudja, a Juve megegyezett Van Persie-vel és az Arsenallal (20 millió fontban).Kiss
közbe Bélust is elküldtük, így mehet szabadon Pápára... 😕

vkiért kaptunk már pénzt? 😀 tök jó h mindenki ingyen távozik, v ezek kompenzációk Gyömbérékért v miafaszom? ennyire gyökér nem lehet a vezetőségünk, bár amig ilyen "szakmai igazgatónk" van...Divat
az még hagyján, hogy ingyen távoznak, de több játékosért fizetnünk is kellett. pl. Kulcsárért, aki nemrég távozott a Pakshoz, Bödéért 50 milliót, Somáliát meg most vásároljuk ki a braziloktól, ahelyett hogy azt a pénzt Schembri fizetésére fordítanánk

choose life
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Novothny Soma 18 évesen folyamatosan játszik a Napoli felnőttcsapatában a felkészülési szezon során. Ma megszerezte első gólját a nagyok között. Grat neki!Habi
Pont ezzel kapcsolatban volt egy cikk a vasárnapi NS-ben.Azért nem árt helyén kezelniJoeyPorter
Ja, egy senkiházi szar, akit az apja bepénzelt a felnőttcsapatba.
Micsoda bunkó, hogy nem tud a Barcába kezdeni Messi helyett inkább.Stez
Nem erről beszélek...Láthattuk anno Simont meg NK9-et is játszani a Liverpool "első" csapatában felkészülési meccsen és most meg lehet nézni hol vannak.Akkor is mindenki ugyanígy örvendezett.Szurkolok neki,hogy összejöjjön,de sajnos nem ez a tendencia :/

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ezt a Haladás 4. helyet túlzásnak érzem bármekkora fos is az nb1.Farky
A 2012-ben lejátszott bajnokikon:
1. Videoton FC 13 11 1 1 26–6 +20 34
2. DVSC-Teva 13 10 3 – 29–7 +22 33
3. Győri ETO 13 8 2 3 26–13 +13 26
4. MVM Paks 13 6 3 4 16–19 –3 21
5. Haladás 13 5 6 2 22–13 +9 21
6. Kecskeméti TE 13 6 2 5 19–15 +4 20
7. Siófok 13 6 2 5 15–17 –2 20
8. Kaposvári Rákóczi 13 5 3 5 15–17 –2 18
9. Budapest Honvéd 13 5 2 6 16–19 –3 17
10. Diósgyőri VTK 13 5 – 8 14–20 –6 15
11. Ferencváros 13 4 3 6 16–18 –2 15
12. Lombard FC 13 4 3 6 9–14 –5 15
13. Újpest FC 13 3 6 4 12–15 –3 15
14. Vasas SC 13 2 1 10 13–27 –14 7
15. Zalaegerszegi TE 13 1 4 8 9–22 –13 7
16. Pécsi MFC 13 1 3 9 9–24 –15 6
Csak, hogy Höri írása mellett legyenek számok is

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Azért ezt a Haladás 4. helyet túlzásnak érzem bármekkora fos is az nb1.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csináltam egy PR-t a hétvégi nagy nyitány elé.


1. DVSC

A bajnoki cím jogán nem illik lentebb rakni a címvédőt, főleg ha senki sem igazolt el. Mondjuk szeptember 1-ig még van rá idő. Sidibe jó vétel lehet, bár ha elcserélik* Coulibaly-t akkor inkább visszalépés. A két afrikai csatáros játék nem tűnik valid opciónak így sem, pedig én kívánci lennék mit kezdenek vele az ellenfelek, és Kulcsár ügyetlenkedését se kéne néznem a tévé előtt.
Rájuk is igaz az, mint a többi nemzetközi indulóra: minél hamarabb kiesnek, annál nagyobb esélyük van a bajnoki címre. Minden továbbjutás +2 B csapatos felállást jelent, abból meg lehet bármi.

2. Videoton

Mondanám, hogy Lencse visszatérése nagy fegyvertény, de kizárt, hogy 2 csatár kezdjen, szóval ő is helyezkedhet majd a padon Peric és Nemanja mellett. A Gosztonyi-Haraszti váltás nem sokat változtat, Szekeres jó befektetés, Stopirát egy meccs alapján nem tudom megítélni, de kellett szélső védő, mert Szolnokit a kora és nemzetisége miatt a média nagyon imádja, szerintem a legbizonytalanabb védő volt Fehérváron.
Tavaly beragadtak a rajtnál, most ha ezt elkerülik, akkor nagy versenyre késztethetik a többieket. Belőlük jobban kinézem, hogy az EL mellett is hoznák a magyar meccseket.

3. Győr

A Csertői-éra húzóemberei közül jópár távozik (Pilibaitis, Ji-Paraná, Fehér, Babic), és bár az érkezők jegyzett csapatokból kerülnek Győrbe (Cottbus, Heerenveen, Rad Beograd), egyedül Lipták az, akiről tudjuk, hogy mit is tud az nb1-ben. Érthető a fazonalakítás, hiszen az ETO nem 3. akar lenni ismét, hanem első, de azt meg nem mondja senki, hogy mikorra áll össze a csapat játéka. Annyiból előnyben vannak, hogy nekik csak ide kell koncentrálni. A húzónevek persze maradtak, így a Völgyi-Pátkai-Koltai-Dudás-Ahjupera tengely addig is tud meccseket nyerni, míg Kronavéterék akklimatizálódnak.

4. Haladás

A tavaszi menetelés, és az edzőmeccsek statisztikái alapján biztosan előre fog lépni a Hali az elmúlt év 8. helye után, kérdés, hogy mennyit. Mondanám, hogy Kenő egészsége kulcs faktor, és az is persze, de nélküle is annyi gólt rúgott és asszisztot adott tavasszal a Nagy Gábor - Nagy Dániel - Halmosi - Ronaldó András felépítésű támadószerkezet, hogy nagy aggodalomra nincs ok ha valaki kiesik 1-1 meccsre, főleg ha Kulcsár Kornélt is sikerülne valahová beépíteni. Andorka upgrade Orosshoz képest a backup center poszton, Fehér Zoltán szintén megbízhatóságot hozhat, én egy új kapust is elnéztem volna, de ezen már évek óta nem akarnak változtatni.

5. FTC

Sírva írom le, de a fradi offszezonja meglepően épeszűre sikerült, kivágták végre a jelentős méretű ballasztot, és csak értelmes igazolásokat hajtottak végre. Böde kis túlzással önmagában megér +4 helyet tavalyhoz képest, de a két szerbbel kiegészülve biztosan. Ami engem jobban vitt a bandwagon felé, az Orosz és Máté transzfere, az nb2-ben villogó játékosok megszerzését mindig örömmel veszem, bár azzal is tisztában vagyok, hogy Détárinak nem megy túl könnyen megtalálni a legjobb összeállítást...
Ha nem kezd el ragaszkodni a kedvenceihez, (vagy hamar kirúgják), akkor egy egész attraktív Ferencváros jöhet össze, aki nem csak elméletileg esélyes akárki legyőzésére.

6. Pécs

Úgy néz ki Tököli mégse lesz Munkás, de nélküle is impozáns névsort rakott össze Matyi erősítés gyanánt, és tavaly sem sokkal maradtak le a liga első feléből. Mink nem volt egy telitalálat finoman szólva, Supka viszont úgy jött, hogy kapott a keze alá +7 játékost, akit izzadás nélkül be lehet nevezni a kezdőbe. Mondjuk Uzoma vagy Krejci csak a reputációja alapján kerül be ebbe a névsorba, de Horváth Adrián vagy Panikvar (esetleg a tesztelt Katona Máté) stabilitást adhat a csapatnak, Szatmáritól, Grumicstól vagy Wittréditől pedig plusz gólok jöhetnek. Mindenképpen jobb a keret, mint a tavalyi délszlávokkal teletűzdelt. Ha meg végül mégis összeállna a Bajzát-Tököli duó, a cirkuszt is megkapná a nép.

7. Diósgyőr

Ha Rybánsky jól véd majd, máris előrelépett erőben a tavalyi újonc, de őszintén szólva a Gosztonyi-Hanek duó megkaparintása inkább szinten tartásra jó, nem pedig előrelépésre. A fan favoritság miatt mennek majd most is a diósgyőriek, mint a mozambók, és végre újra van edző is a kispadon, de én ebben a 32-33-34 éves spanyol vonalban nem látom azt, hogy meg fognak dögleni a dobogóért. Masszív csapat, de nem több.

8. MTK

Ez egy rendkívül unclutch* gárda, a nagy meccseket lehet, hogy elveszítik majd, de az nb1-ben van bőven elegendő számú olyan gárda, amelyik ellen az is elég, ha jobban tudsz futballozni. Nem tudom marad-e Lázok, de benne is, Kantában is, Tischlerben is van 10-10 gól adott esetben, de ha felépül Pál, vagy magára talál Hrepka vagy Balajti, akárki elviheti a hátán a csapatot 1-1 meccsen. Szerintem bekerülnek a liga első felébe, de ha nem, akkor se lesznek kiesési gondjaik. (Ui. tényleg nincs jobb alternatíva, mint Vukmir és Wolfe?)

9. Paks

A postBöde-éra első éve talán nem hoz majd nagy leolvadást. A Paks mindig mély rotációval dolgozott, akik maradtak is a helyükön, és ha Simon Attila tartja a siófoki hatékonyságát, még visszaesésre sem kell számítani. Megint igazoltak két korrekt játékost, Zsókot és Kulcsár Dávidot, miközben senki érdemleges sem távozott a védelemből, így remélhetőleg sikerül stabilizálni és nem lesznek megint 4-4-es döntetlenjeik, amikkel fontos pontokat buktak.

10. Honvéd

A tavalyi szezon egy tévedés volt, n+1 büntetővel sikerült a 4. helyre kerülni még a Danilo-Toghelle-Abass szekcióval, amit aztán Délczeggel is megtartottak. A különbség annyi, hogy most nincs mit megtartani, kezdettől fogva a borzasztó támadójátékkal kell felvenni a versenyt. Az EL aránylag sikeres megvívásából lehet esetleg önbizalmat profitálni, de ez hamar elfelejtődik majd, a bálában importált légiósok pedig tudjuk mennyi ideig szoktak Kispesten maradni. Minden megváltó megy hazafelé fél év után.

11. Kecskemét

Lencse távozott, Tököli se nagyon akar maradni, Foxi nem tér vissza, így a KTE gyaníthatóan visszaesik. A két brazil, Jorginho és Edison valamint a Lokiból kapott Salami vagy beválik a támadósorban, vagy nem, és a Cukic-Alempijevic duót is pótolni kell, így mindenképp jól jön, hogy Török és Szabó már tavasszal jelentős játékidőt adott az U-válogatott fiataljaiknak, de azt tudjuk, hogy egy ilyen összetételű gárda ritkán szokott a tabella első felében kikötni. A védelem nem változik, ha ők stabilak maradnak, akkor remélhetőleg nem nagyon kell majd lefelé tekintgetni a tabellán.

12. Újpest

Mi lesz veled Rajczi? Franchise arcát dobta ki az Újpest (teljes joggal), de szerintem úgy is visszakönyörgi magát, ha más nem, egy sérüléshullám után már viszik is fel az nb2-es keretből. Jó hír, hogy Liptákon kívül nincs nagy veszteségük, hacsak Dvorschák nem az, és így gyengécske lesz a belső védő rotáció. Cserébe az érkezőknél sincs túl sok mosolyognivaló; a belga kapcsolatnak hála jópáran bővítik a keretet, de Eninful-jellegű erősítésekkel csak sűrűbben lesznek a lilák, nem többen. Lázár továbbra is sérült, így megint Kabátnak, Remilinek, Simon Krisztiánnak kéne valami épületeset alakítani az ellenfél térfelén, ami hogyha össze is jön, jó esetben a középmezőnybe tudnak felkapaszkodni vele.

13. Kaposvár

Szkeptikus vagyok Prukner visszatérésével, hiszen tavaly két helyen is elég gyászosan szerepelt, de az is igaz, hogy a Rákóczi nem fog összeomlani ha gyengén kezd, ők nem számítanak bajnoki címre. 2012-ben Oláhra támaszkodni már nem annyira célszerű, Waltner viszont ha nem felejtett túl sokat Ausztriában, bennmaradást érő gólokat rúghat egész szezonban. Két afrikai visszament Svájcba, Graszl Ciprusra, Gujic Szarajevóba, Zsók és Grumics egy riválishoz... megint új csapat épül, de a somogyi gárdák már rutinos túlélők, hozzászoktak a pengeélen táncoláshoz az nb1-es tagság megörzéséért vívott harcban.

14. Siófok

Mesteri szinten akarják ragozni a semmit ezen az őszön is, sok 0-0, és az azzal járó boldogság. Ha nem akad a hálójukba egy Simon-szintű góllövő, és még Sowunmi is távozik, el nem tudom képzelni hogyan lőnek majd gólokat. Mindegy, majd télen kapnak kölcsönbe pár arcot, akik bent tartják a csapatot, nincs ebben semmi új.

15. Pápa

Elment Lovrencsics, akit majd elvileg a győri kölcsönből Simon András és a máltai premier liga Calvin Johnson-ja fog pótolni. Ennyi a terv kéremszépen, nagy harc lesz a bennmaradásért, nem tartom valószínűnek, hogy Bene megéri a telet a kispadon.

16. Eger

Szurkoltam, hogy jusson fel az Eger, mert a Szolnok nb1-es szereplésének megismétlésére senki sem kíváncsi, de úgy tűnik pontosan ugyanezt fogjuk kapni, súlyosbítva egy stadion-üggyel. Ha augusztusban nem kezdenek el rohamlépésben aláírni az nb1-es rutinnal rendelkező ászok, akkor itt egy tökutolsó helyezésre számítok, szimpátiától függetlenül.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Beijing Guoan (kínai)–Bayern München (német) 0–6 (Csang Csün-csö 8. – öngól, Robben 13., C. Pizarro 44., Th. Müller 74., Mandzukic 79., Gomez 80.)

megvan Mandzukic első gólja bajor színekben!!! Robben is játszott és villant is...Amadeus mi kell még? v csak De Jong-al lesz teljes a boldogságod? 😊

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Oroszországi sajtóhírek szerint Dzsudzsák Balázs posztjára szeretne új játékost igazolni a Dinamo Moszkva. A kiszemelt a Fenerbahce 22 éves szlovák válogatott szélsője, Miroslav Stoch.

😀Divat
várja az FK Krasnodar. Szakmai előrelépés, nagy tervek, lenne válogatott csapattárs, jó a klíma.

criminal lawyer or criminal lawyer?