Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Hali rutinból 10 perc focival is rúgott négyet, ez a játék 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
A meccs végén a riporter miket beszélt? "Ezt a Slovant csak így lehetett legyőzni."
Jézus, mindjárt elhiszem, hogy ez a BL döntő.
Ahhoz képest, hogy mennyi pénzt talicskáznak Fehérvárra, nagyon halovány,alibi lepkefos volt ez.zinedine5
Pont ugyanezt akartam írni, amennyi milliárdot beléjük szórnak/szórtak...Dub
na már vártam. kis Orbánozás esetleg?
tény hogy ennél több kell majd, pláne SÁndortól, Szolnokitól. Stopira egész fasza balbekknek tűnik eddig. petey
Orbánozástól függetlenül a tény az tény marad. Nem a Pécsett, Haladást, Kecskemétet stb. támogatják az állami cégek (Mol) vagy a nagyberuházások kedvezményezetjei (Közgép, Strabag). Aki ezt nem látja az magának hazudik.
Ettől függetlenül játszahttak volna jól is, de nem játszottak. zinedine5
ahogy kellett, várták a Slovant hogy majd jön és kontráznak ahogy be is jött párszor, csak a gól nem 2 nagy ziccerből. azt meg nem rúgja be a Közgép/Strabag/OTP/MOL, ezt könnyű szajkózni. mindenesetre még ma tankoljatok meg..
jó és korszerű futballt játszik a Vidi(pár játékos tényleg gyenge), nem hinném hogy az eszetlen támadással mentek volna valahova, max kapnak 2 gólt aztán azon megy a hőbörgés. Tovább kellett jutni. Problem? Tavaly EL csoportkörös volt a Slovan.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
 www.givemefootball.com/premier-league/arsenal-close-to-shock-real-madrid-midfielder-deal?state=8ad8258daad546c886a764eb2714b002
Hát nem lenne rossz!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
takács rita még mindig ronda...

|
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
nem emlékszel mikor Kabátot eladta a Vasas a Dunaferrbe, majd meccs nélkül továbbnyomták a Göztepe Izmirbe? 😀Höri
kicsit szégyellem is magam, hogy ilyen megadeal nem ugrott be hirtelenjében.
shame on me. 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
nem emlékszel mikor Kabátot eladta a Vasas a Dunaferrbe, majd meccs nélkül továbbnyomták a Göztepe Izmirbe? 😀Höri
volt olyan hogy Vasas? 😛 😀davemayer
nb1-be nem látok ilyet végre, de vmi angyalföld steelers-ről én is hallotam már! 😊

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
nem emlékszel mikor Kabátot eladta a Vasas a Dunaferrbe, majd meccs nélkül továbbnyomták a Göztepe Izmirbe? 😀Höri
volt olyan hogy Vasas? 😛 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
nem emlékszel mikor Kabátot eladta a Vasas a Dunaferrbe, majd meccs nélkül továbbnyomták a Göztepe Izmirbe? 😀

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
Ha leigazolod tovább nem adhatod abban az átigazolási időszakban viszont kikölcsönözheted vhova.empty taxi
ez tiszta - PL/Championshipben ugye rendszeres - csak az nem volt meg h ez kölcsönadás lenne

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
úgy néz ki, h Sahin a miénk 1 évre. tökéletes megoldás, amíg Wilshere fel nem épül.

egyébként most kezdődik az Arsenal - City felkészülési meccs a Sportklub-on, ha valakit érdekel.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?gabtsi
Ha leigazolod tovább nem adhatod abban az átigazolási időszakban viszont kikölcsönözheted vhova.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
A Genoa ajánlotta fel a Milannak, nem a Milan ajánlgat érte.
Csodás volna, tovább süllyedni nem nagyon lehet már..
Semmi bajom Tőzsérrel, nagyon bírom, de nem Milan szint, hiába magyar, és fasza gyerek volna, stb stb.
Kibaszott gáz, hogy ilyen ingyen, de cserébe sokkal gyengébb játékosokat hozunk el, azt hiszik, ha sok ember jön egy posztra, akkor az be van tömve, csak sajnos ez nem így van.
Azt frankón azért vissza akarjuk hozni a 30 éves sérülékeny Kakát, hogy ezzel a szurkolókat megbékítsék, hát a jó büdös kurva anyjukat a büdös zsidóknak!
Sajnos nem Kaká fogja meghozni a békítést, hanem egy új tulajdonos.Stez
az unokatesóm nagy Milan drukker, vele beszéltük hogyha egy kicsit is érdekelné őket az eredményesség akkor ezt a 2 játékost nem adják el, 100 M alatt meg pláne nem. Nagy átbaszása ez a szurkolóknak, el is hiszem hogy ekkora lázadás van, 2 max 3 nagy igazolás posztra és a legjobb 4-et simán meg lehetett volna céloznia a Milannak a BL-ben, így meg...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
A Genoa ajánlotta fel a Milannak, nem a Milan ajánlgat érte.
Csodás volna, tovább süllyedni nem nagyon lehet már..
Semmi bajom Tőzsérrel, nagyon bírom, de nem Milan szint, hiába magyar, és fasza gyerek volna, stb stb.
Kibaszott gáz, hogy ilyen ingyen, de cserébe sokkal gyengébb játékosokat hozunk el, azt hiszik, ha sok ember jön egy posztra, akkor az be van tömve, csak sajnos ez nem így van.
Azt frankón azért vissza akarjuk hozni a 30 éves sérülékeny Kakát, hogy ezzel a szurkolókat megbékítsék, hát a jó büdös kurva anyjukat a büdös zsidóknak!
Sajnos nem Kaká fogja meghozni a békítést, hanem egy új tulajdonos.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 571
Igen, ezt így lehet már 2-3 éve.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
most ezt hogy ? mióta lehet kétszer csapatot váltani egy átigazolási szezonban ? vagy azzal, hogy ő télen szerződött mehet így ez ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
A meccs végén a riporter miket beszélt? "Ezt a Slovant csak így lehetett legyőzni."
Jézus, mindjárt elhiszem, hogy ez a BL döntő.
Ahhoz képest, hogy mennyi pénzt talicskáznak Fehérvárra, nagyon halovány,alibi lepkefos volt ez.zinedine5
Pont ugyanezt akartam írni, amennyi milliárdot beléjük szórnak/szórtak...Dub
na már vártam. kis Orbánozás esetleg?
tény hogy ennél több kell majd, pláne SÁndortól, Szolnokitól. Stopira egész fasza balbekknek tűnik eddig. petey
Ettől függetlenül játszahttak volna jól is, de nem játszottak. zinedine5
egy probléma van ezzel hogy míg a spanyolok az Eb játszhattak volna jól (a döntőig) nem tették, addig a Vidinél nem biztos hogy csak nem akartak...

Remélem mennek még 1 kört, jó lenne ha jövőre a fradinak nem kéne rosszabb pozícióból indulnia majd a BL-ben 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
A meccs végén a riporter miket beszélt? "Ezt a Slovant csak így lehetett legyőzni."
Jézus, mindjárt elhiszem, hogy ez a BL döntő.
Ahhoz képest, hogy mennyi pénzt talicskáznak Fehérvárra, nagyon halovány,alibi lepkefos volt ez.zinedine5
Pont ugyanezt akartam írni, amennyi milliárdot beléjük szórnak/szórtak...Dub
na már vártam. kis Orbánozás esetleg?
tény hogy ennél több kell majd, pláne SÁndortól, Szolnokitól. Stopira egész fasza balbekknek tűnik eddig. petey
Orbánozástól függetlenül a tény az tény marad. Nem a Pécsett, Haladást, Kecskemétet stb. támogatják az állami cégek (Mol) vagy a nagyberuházások kedvezményezetjei (Közgép, Strabag). Aki ezt nem látja az magának hazudik.
Ettől függetlenül játszahttak volna jól is, de nem játszottak.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
A meccs végén a riporter miket beszélt? "Ezt a Slovant csak így lehetett legyőzni."
Jézus, mindjárt elhiszem, hogy ez a BL döntő.
Ahhoz képest, hogy mennyi pénzt talicskáznak Fehérvárra, nagyon halovány,alibi lepkefos volt ez.zinedine5
Pont ugyanezt akartam írni, amennyi milliárdot beléjük szórnak/szórtak...Dub
na már vártam. kis Orbánozás esetleg?
tény hogy ennél több kell majd, pláne SÁndortól, Szolnokitól. Stopira egész fasza balbekknek tűnik eddig.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
csatlakozom

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
Ha ez igaz, akkor én is 😀 A Genoában legalább túl van már egy edzésen?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Édes istenem nekem is honnan jönnek ezek az agymenesek, h kimenjek a honved anjira. Mekkora jó volt...
Na de majd szombaton a Kecskemét ellen lesz futbolia. se.gabtsi
Legalább láttál a Bozsikban hatékony támadójátékot. Tartok tőle nem sokszor lesz ilyen. A Honvéd nem lesz képes rá, az ellenfelek támadásait meg Rossi catanachioja kinyírja.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
Édes istenem nekem is honnan jönnek ezek az agymenesek, h kimenjek a honved anjira. Mekkora jó volt...
Na de majd szombaton a Kecskemét ellen lesz futbolia. se.gabtsi
legalább láttad Et'o-t élőben, ez is valami.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Édes istenem nekem is honnan jönnek ezek az agymenesek, h kimenjek a honved anjira. Mekkora jó volt...
Na de majd szombaton a Kecskemét ellen lesz futbolia. se.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
A meccs végén a riporter miket beszélt? "Ezt a Slovant csak így lehetett legyőzni."
Jézus, mindjárt elhiszem, hogy ez a BL döntő.
Ahhoz képest, hogy mennyi pénzt talicskáznak Fehérvárra, nagyon halovány,alibi lepkefos volt ez.zinedine5
Pont ugyanezt akartam írni, amennyi milliárdot beléjük szórnak/szórtak...