Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az én válogatottam:

Divat - kristof, Hurka, petey, peach - JC6 - iktriad, zinedine5(Amadeus91, ha jól viselkedik), davemayer - Höri

Szövetségi kapitány: szaba

Világbajnokok.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én hiányolom Dombi Tibit és Gyepest a keretből.
A Vanczák, Gyepes, Lipták, Halmosi védelem mindenkinél szerethetőbb lenne. Dombi pedig egyértelműen a védelmük mögé kerülhetne. Kapuban ofkorsz Király Gábor.Amadeus91
ezzel az erővel játszhatnánk mi is innen a fórumról, ha puszipajtások lennénk Sanyival? lehet még csapatot is szerezne nekünk 😀 meg is keresem egy régi jó ismerősöm, hozzon össze egérrel egy találkozót 😀

Divatot a csatársorba, Hörit másodedzőnek! Mozart, neked mi a posztod?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
Gecc...ez az egérvári egy vicc...

Király, Mészáros, Lipták, Halmosi... édes Istenem! kik ezek? tényleg, Király a magyar válogatott kapujában fog egyszer összeesni...
Gyurcsó (volt egy jó meccse), Gera (most épült fel)...uram irgalmazz...JC6
én hiányolom Dombi Tibit és Gyepest a keretből.
A Vanczák, Gyepes, Lipták, Halmosi védelem mindenkinél szerethetőbb lenne. Dombi pedig egyértelműen a védelmük mögé kerülhetne. Kapuban ofkorsz Király Gábor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gecc...ez az egérvári egy vicc...

Király, Mészáros, Lipták, Halmosi... édes Istenem! kik ezek? tényleg, Király a magyar válogatott kapujában fog egyszer összeesni...
Gyurcsó (volt egy jó meccse), Gera (most épült fel)...uram irgalmazz...JC6
Értelmes gyerek lehetsz te is...Kiszúrsz egy embert, (Gyurcsó) a cseh meccs óta volt kb 2,5 meccse és elkezdesz hülyeségeket beszélni...A Slovan elleni visszavágón jól játszott a kihagyott helyzete ellenére is és most az 1. fordulóban is az egyik legjobb/legagilisebb volt,ahogy beszállt a Pápa ellen a 2. félidőben.Erről ennyit...JoeyPorter
mert te aztán nagyon értelmes vagy, hogy elkezdesz személyeskedni, mikor senki sem szidott téged, csak a "kedvencedet". olvass vissza, nem csak az NS, de pár sportújság ill. online felület is megjegyezte már, hogy míg más küzd a pályán ő sétál meg szarik az egészre... mert volt egy jó meccse a csehek ellen.. (ezt írtam, nem látom mekkora hülyeséget lett volna). saját vélemény, látom másoknál okés a srác, én várnék vele. ennyi.
jó poén volt Joey.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
még szerencse, h legális lett, bár ha jól tudom miskolciakat is megvágták...

pölőt meg állítólag sisa vinné!Divat
nem lett legális, csak engedélyezték, a hatályos jogszabályok betartása mellett, ami ugye foci meccsen eléggé kivitelezhetetlen, mi is kaptunk érte ennyit, plusz 100-at amiért drágán adtuk az újpestieknek a jegyet, ill. szintén 100-at (szal összesen 300k) amiért nem rendeltetésszerűen lett használva a hangosítás 😀 (onnan lett levezényelve két hullámzás, ill. indítottak egy amíg élek én...-t)

Pölöskeynek nem tudom, hogy örülnék-e, sztem nem ezt érdemelte a tőletek, max a tarcsiba jó lesz, ha tényleg idejön és nem válna be.

A keret tényleg vicc, bár Gyurcsónak én kifejezetten örülök, de hol van Vass vagy Rudolf?kristof
a lényeg h a fidinek lehet... 😀 (ezt hiányoltad petey?) 😊

igazából erről az alkesz tehet, h elhitette pölővel h "klasszis", pedig nb2-be nem való...amúgy ő maga kérte a szerződése felbontását. amit múltkor edzőmeccsen csinált onnantól neki itt végképp nem volt jövője, kecsó ellen meg is kapta a magáét vastaps kíséretében cseréjekor, azt is csak dömének köszönheti, nem lett volna szabad játszatnia.

Gyurcsóval sztem sincs gáz, Rudol hiányzik, a többi említett valóban vicc kategória...

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még szerencse, h legális lett, bár ha jól tudom miskolciakat is megvágták...

pölőt meg állítólag sisa vinné!Divat
nem lett legális, csak engedélyezték, a hatályos jogszabályok betartása mellett, ami ugye foci meccsen eléggé kivitelezhetetlen, mi is kaptunk érte ennyit, plusz 100-at amiért drágán adtuk az újpestieknek a jegyet, ill. szintén 100-at (szal összesen 300k) amiért nem rendeltetésszerűen lett használva a hangosítás 😀 (onnan lett levezényelve két hullámzás, ill. indítottak egy amíg élek én...-t)

Pölöskeynek nem tudom, hogy örülnék-e, sztem nem ezt érdemelte a tőletek, max a tarcsiba jó lesz, ha tényleg idejön és nem válna be.

A keret tényleg vicc, bár Gyurcsónak én kifejezetten örülök, de hol van Vass vagy Rudolf?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Gecc...ez az egérvári egy vicc...

Király, Mészáros, Lipták, Halmosi... édes Istenem! kik ezek? tényleg, Király a magyar válogatott kapujában fog egyszer összeesni...
Gyurcsó (volt egy jó meccse), Gera (most épült fel)...uram irgalmazz...JC6
Értelmes gyerek lehetsz te is...Kiszúrsz egy embert, (Gyurcsó) a cseh meccs óta volt kb 2,5 meccse és elkezdesz hülyeségeket beszélni...A Slovan elleni visszavágón jól játszott a kihagyott helyzete ellenére is és most az 1. fordulóban is az egyik legjobb/legagilisebb volt,ahogy beszállt a Pápa ellen a 2. félidőben.Erről ennyit...

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez mi már megint:
Az MLSZ-nek ezúttal a pirotechnika nem tetszett…

A szintén visszaesőnek minősülő FTC a Kecskemét elleni összecsapáson látott szurkolói pirotechnikai eszközök miatt 100 ezer forintos bírságot kapott.

még szerencse, h legális lett, bár ha jól tudom miskolciakat is megvágták...amúgy volt huhogás a brazil makinak, gondolom még azért is kapunk majd félmisit...

pölőt meg állítólag sisa vinné!

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Destro-->Roma

örültök Vincent?😊Divat
simán jó. többet ér mint Borini vagy a vak Osvaldo. 20 gól idén majd a psg elviszi 70 millióért.
meglásd idén dobogó, ott pedig bármi lehetHabi
emléxem anno managerbe én mindig kineveltem... 😀Divat
Balzaretti is felszállt a Rómába tartó vonatra.
4,5 millió euró megy Palermoba érte, 1,5 milkát kap 3 éven keresztül 😊
ha megnyerjük a bajnokságot akkor még fél millió eurót kapnak érte a rózsaszínűek.
ez már csettintős mercato 😊Habi
kapjátok be, hozzánk meg Mudingayik, meg Palaciok jönnek, legjobb a román resignje...bár EL-be elég ennyi. nembaj a sansiroba majd lesz kiesési házirangadó!

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Destro-->Roma

örültök Vincent?😊Divat
simán jó. többet ér mint Borini vagy a vak Osvaldo. 20 gól idén majd a psg elviszi 70 millióért.
meglásd idén dobogó, ott pedig bármi lehetHabi
emléxem anno managerbe én mindig kineveltem... 😀Divat
Balzaretti is felszállt a Rómába tartó vonatra.
4,5 millió euró megy Palermoba érte, 1,5 milkát kap 3 éven keresztül 😊
ha megnyerjük a bajnokságot akkor még fél millió eurót kapnak érte a rózsaszínűek.
ez már csettintős mercato 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
rudolf azért nem kerettag mert nincs csapata... az nem érdekes h az előző selejtező sorozatban magasan a csapat legjobbja volt... nembaj, lipták ott van mint a belső ikertorony erősebbike, gera meg nyílván rommá szaggatott lábbal hasznos lesz 1 év kihagyás után... szerethető sándor!peach

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
rudolf azért nem kerettag mert nincs csapata... az nem érdekes h az előző selejtező sorozatban magasan a csapat legjobbja volt... nembaj, lipták ott van mint a belső ikertorony erősebbike, gera meg nyílván rommá szaggatott lábbal hasznos lesz 1 év kihagyás után... szerethető sándor!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gecc...ez az egérvári egy vicc...

Király, Mészáros, Lipták, Halmosi... édes Istenem! kik ezek? tényleg, Király a magyar válogatott kapujában fog egyszer összeesni...
Gyurcsó (volt egy jó meccse), Gera (most épült fel)...uram irgalmazz...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-lencse-laszlo-alairt-az-izraeli-bajnokhoz-hivatalos-2155707

erre mondják, hogy kóser igazolás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Pölöskey elhagyta a Fradit, hogy leszünk így bajnokok?Farky
azért respect neki, mert ő kérte a szerződésbontást, emberileg jelesre vizsgázott. és most itt az idő Détárinak, Nagynak és Balinak követni a példáját.deyell
meg még egy pár játékosnak...

|
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Pölöskey elhagyta a Fradit, hogy leszünk így bajnokok?Farky
azért respect neki, mert ő kérte a szerződésbontást, emberileg jelesre vizsgázott. és most itt az idő Détárinak, Nagynak és Balinak követni a példáját.

choose life
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Destro-->Roma

örültök Vincent?😊Divat
simán jó. többet ér mint Borini vagy a vak Osvaldo. 20 gól idén majd a psg elviszi 70 millióért.
meglásd idén dobogó, ott pedig bármi lehetHabi
emléxem anno managerbe én mindig kineveltem... 😀

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Pölöskey elhagyta a Fradit, hogy leszünk így bajnokok?Farky
hüphüp 😕

|
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Pölöskey elhagyta a Fradit, hogy leszünk így bajnokok?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Destro-->Roma

örültök Vincent?😊Divat
simán jó. többet ér mint Borini vagy a vak Osvaldo. 20 gól idén majd a psg elviszi 70 millióért.
meglásd idén dobogó, ott pedig bármi lehet


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
Voronin már nem Zsuzsi csapattársa. Fortuna Düsseldorfba igazolt. (Bundesliga 1.)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Destro-->Roma

örültök Vincent?😊

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-koteles-potyagoljaival-ikszelt-a-genk-2154993

óóó csórikám...az első még szerencsétlen volt, de a másik 2 mekkora potya.. 😕

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 682
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/malaga-alban-kezbe-kerulhet-a-bajban-levo-klub-2154601

kissé ironikus vég.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örülök, hogy a csütörtöki 0-4 ellenére a Honvéd megnyerte az első kiesési rangadóját. 😊