Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nem kezd Éger és Csernyánszki nálunk. Végre kirakták az öregeket 😊Matthew99
De szar meccs volt. Kár volt kimenni...szaba
Te ilyenért fizetsz, mikor adja a tv is?Matthew99
Legalább nem 0-0-ás szar meccs volt 😀 Szerencsére az első fordulóban eddig elég sok gól esett 😊

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Nem kezd Éger és Csernyánszki nálunk. Végre kirakták az öregeket 😊Matthew99
De szar meccs volt. Kár volt kimenni...szaba
Te ilyenért fizetsz, mikor adja a tv is?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Nem kezd Éger és Csernyánszki nálunk. Végre kirakták az öregeket 😊Matthew99
De szar meccs volt. Kár volt kimenni...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Huszti Szabolcs első mérkőzésén mindjárt gólt szerzett régi-új csapata, a német Bundesligában szereplő Hannover 1–1-re végződő felkészülési találkozóján a lengyel Wisla Kraków ellen.

|
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Nem kezd Éger és Csernyánszki nálunk. Végre kirakták az öregeket 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
ezafaszi sose változik:
 sportgeza.hu/mindenidok/2012/07/28/zlatan_visszatert/

😊Divat
Arról tudsz, hogy amikor Galliani és a zsidó cigány közölte vele, hogy eladják a PSG-nek, mert a klubnak kell a pénz, elsétált, majd az ajtóban visszafordult, és csak annyit kérdezett, hogy:
"Nincs pénzetek? Írjak nektek egy csekket?" 😀
Zseniális beszólás volt, szakadtam, amikor elolvastam. És mennyire igaz is, ami a Milant illeti. 😀Stez
hatalmas 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
ezafaszi sose változik:
 sportgeza.hu/mindenidok/2012/07/28/zlatan_visszatert/

😊Divat
Arról tudsz, hogy amikor Galliani és a zsidó cigány közölte vele, hogy eladják a PSG-nek, mert a klubnak kell a pénz, elsétált, majd az ajtóban visszafordult, és csak annyit kérdezett, hogy:
"Nincs pénzetek? Írjak nektek egy csekket?" 😀
Zseniális beszólás volt, szakadtam, amikor elolvastam. És mennyire igaz is, ami a Milant illeti. 😀Stez
Könyvét nemrég kaptam meg, kíváncsi leszek a sztorikra.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
ezafaszi sose változik:
 sportgeza.hu/mindenidok/2012/07/28/zlatan_visszatert/

😊Divat
Arról tudsz, hogy amikor Galliani és a zsidó cigány közölte vele, hogy eladják a PSG-nek, mert a klubnak kell a pénz, elsétált, majd az ajtóban visszafordult, és csak annyit kérdezett, hogy:
"Nincs pénzetek? Írjak nektek egy csekket?" 😀
Zseniális beszólás volt, szakadtam, amikor elolvastam. És mennyire igaz is, ami a Milant illeti. 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ezafaszi sose változik:
 sportgeza.hu/mindenidok/2012/07/28/zlatan_visszatert/

😊

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
A Genoa ajánlotta fel a Milannak, nem a Milan ajánlgat érte.
Csodás volna, tovább süllyedni nem nagyon lehet már..
Semmi bajom Tőzsérrel, nagyon bírom, de nem Milan szint, hiába magyar, és fasza gyerek volna, stb stb.
Kibaszott gáz, hogy ilyen ingyen, de cserébe sokkal gyengébb játékosokat hozunk el, azt hiszik, ha sok ember jön egy posztra, akkor az be van tömve, csak sajnos ez nem így van.
Azt frankón azért vissza akarjuk hozni a 30 éves sérülékeny Kakát, hogy ezzel a szurkolókat megbékítsék, hát a jó büdös kurva anyjukat a büdös zsidóknak!
Sajnos nem Kaká fogja meghozni a békítést, hanem egy új tulajdonos.Stez
az unokatesóm nagy Milan drukker, vele beszéltük hogyha egy kicsit is érdekelné őket az eredményesség akkor ezt a 2 játékost nem adják el, 100 M alatt meg pláne nem. Nagy átbaszása ez a szurkolóknak, el is hiszem hogy ekkora lázadás van, 2 max 3 nagy igazolás posztra és a legjobb 4-et simán meg lehetett volna céloznia a Milannak a BL-ben, így meg...davemayer
Oh nehogy azt hidd, kint Milánóban az Ultrák összegyűltek a klub székháza előtt és gyertyákkal virrasztottak, hogy az AC Milan meghalt.
Ezek után Galliani kijelentette, hogy hajlandóak visszavenni az eladott bérleteket vagy most, vagy szezon után, ha valaki elégedetlen, sokan vissza is vitték, most meg úgy állhatunk kb., hogy minden meccsen max. félig telik majd meg a San Siro.
Szóval jah, a lázadás az elég durván megvan, teszem hozzá teljesen jogosan, imádkozom, hogy ez a büdös féreg eladja a klubot.Stez
Első forduló síma zakó.
Milan-Doria. 😀

Amúgy állítólag elsőfokon -6 pontot kapott a Samp bundaügyek miatt.Bazzani
Én csak arra leszek kíváncsi, hogy milyen nézőszámot átlagol a szezonban otthon a Milan.
Szerintem brutális visszaesés lesz, egyértelmű jele a szurkolók eltávolodásának, ami után majd Berlusconinak vagy megjön az esze és eladja a klubot, vagy elkezd ismét normális játékosokat hozni, vagy pedig, amire én tippelek leginkább, baszni fog eladni a klubot, továbbra is süllyeszti a haját és a Milant visszataszítja középcsapattá, esetleg EL csapattá.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
A Genoa ajánlotta fel a Milannak, nem a Milan ajánlgat érte.
Csodás volna, tovább süllyedni nem nagyon lehet már..
Semmi bajom Tőzsérrel, nagyon bírom, de nem Milan szint, hiába magyar, és fasza gyerek volna, stb stb.
Kibaszott gáz, hogy ilyen ingyen, de cserébe sokkal gyengébb játékosokat hozunk el, azt hiszik, ha sok ember jön egy posztra, akkor az be van tömve, csak sajnos ez nem így van.
Azt frankón azért vissza akarjuk hozni a 30 éves sérülékeny Kakát, hogy ezzel a szurkolókat megbékítsék, hát a jó büdös kurva anyjukat a büdös zsidóknak!
Sajnos nem Kaká fogja meghozni a békítést, hanem egy új tulajdonos.Stez
az unokatesóm nagy Milan drukker, vele beszéltük hogyha egy kicsit is érdekelné őket az eredményesség akkor ezt a 2 játékost nem adják el, 100 M alatt meg pláne nem. Nagy átbaszása ez a szurkolóknak, el is hiszem hogy ekkora lázadás van, 2 max 3 nagy igazolás posztra és a legjobb 4-et simán meg lehetett volna céloznia a Milannak a BL-ben, így meg...davemayer
Oh nehogy azt hidd, kint Milánóban az Ultrák összegyűltek a klub székháza előtt és gyertyákkal virrasztottak, hogy az AC Milan meghalt.
Ezek után Galliani kijelentette, hogy hajlandóak visszavenni az eladott bérleteket vagy most, vagy szezon után, ha valaki elégedetlen, sokan vissza is vitték, most meg úgy állhatunk kb., hogy minden meccsen max. félig telik majd meg a San Siro.
Szóval jah, a lázadás az elég durván megvan, teszem hozzá teljesen jogosan, imádkozom, hogy ez a büdös féreg eladja a klubot.Stez
Első forduló síma zakó.
Milan-Doria. 😀

Amúgy állítólag elsőfokon -6 pontot kapott a Samp bundaügyek miatt.Bazzani
majd Buksi behozza... 😀

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
A Genoa ajánlotta fel a Milannak, nem a Milan ajánlgat érte.
Csodás volna, tovább süllyedni nem nagyon lehet már..
Semmi bajom Tőzsérrel, nagyon bírom, de nem Milan szint, hiába magyar, és fasza gyerek volna, stb stb.
Kibaszott gáz, hogy ilyen ingyen, de cserébe sokkal gyengébb játékosokat hozunk el, azt hiszik, ha sok ember jön egy posztra, akkor az be van tömve, csak sajnos ez nem így van.
Azt frankón azért vissza akarjuk hozni a 30 éves sérülékeny Kakát, hogy ezzel a szurkolókat megbékítsék, hát a jó büdös kurva anyjukat a büdös zsidóknak!
Sajnos nem Kaká fogja meghozni a békítést, hanem egy új tulajdonos.Stez
az unokatesóm nagy Milan drukker, vele beszéltük hogyha egy kicsit is érdekelné őket az eredményesség akkor ezt a 2 játékost nem adják el, 100 M alatt meg pláne nem. Nagy átbaszása ez a szurkolóknak, el is hiszem hogy ekkora lázadás van, 2 max 3 nagy igazolás posztra és a legjobb 4-et simán meg lehetett volna céloznia a Milannak a BL-ben, így meg...davemayer
Oh nehogy azt hidd, kint Milánóban az Ultrák összegyűltek a klub székháza előtt és gyertyákkal virrasztottak, hogy az AC Milan meghalt.
Ezek után Galliani kijelentette, hogy hajlandóak visszavenni az eladott bérleteket vagy most, vagy szezon után, ha valaki elégedetlen, sokan vissza is vitték, most meg úgy állhatunk kb., hogy minden meccsen max. félig telik majd meg a San Siro.
Szóval jah, a lázadás az elég durván megvan, teszem hozzá teljesen jogosan, imádkozom, hogy ez a büdös féreg eladja a klubot.Stez
Első forduló síma zakó.
Milan-Doria. 😀

Amúgy állítólag elsőfokon -6 pontot kapott a Samp bundaügyek miatt.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
A milannews.it szerint Galliani ajánlatot készül tenni Tőzsérért. Beszarok.Duff
A Genoa ajánlotta fel a Milannak, nem a Milan ajánlgat érte.
Csodás volna, tovább süllyedni nem nagyon lehet már..
Semmi bajom Tőzsérrel, nagyon bírom, de nem Milan szint, hiába magyar, és fasza gyerek volna, stb stb.
Kibaszott gáz, hogy ilyen ingyen, de cserébe sokkal gyengébb játékosokat hozunk el, azt hiszik, ha sok ember jön egy posztra, akkor az be van tömve, csak sajnos ez nem így van.
Azt frankón azért vissza akarjuk hozni a 30 éves sérülékeny Kakát, hogy ezzel a szurkolókat megbékítsék, hát a jó büdös kurva anyjukat a büdös zsidóknak!
Sajnos nem Kaká fogja meghozni a békítést, hanem egy új tulajdonos.Stez
az unokatesóm nagy Milan drukker, vele beszéltük hogyha egy kicsit is érdekelné őket az eredményesség akkor ezt a 2 játékost nem adják el, 100 M alatt meg pláne nem. Nagy átbaszása ez a szurkolóknak, el is hiszem hogy ekkora lázadás van, 2 max 3 nagy igazolás posztra és a legjobb 4-et simán meg lehetett volna céloznia a Milannak a BL-ben, így meg...davemayer
Oh nehogy azt hidd, kint Milánóban az Ultrák összegyűltek a klub székháza előtt és gyertyákkal virrasztottak, hogy az AC Milan meghalt.
Ezek után Galliani kijelentette, hogy hajlandóak visszavenni az eladott bérleteket vagy most, vagy szezon után, ha valaki elégedetlen, sokan vissza is vitték, most meg úgy állhatunk kb., hogy minden meccsen max. félig telik majd meg a San Siro.
Szóval jah, a lázadás az elég durván megvan, teszem hozzá teljesen jogosan, imádkozom, hogy ez a büdös féreg eladja a klubot.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát sajnos a nyitómeccsen vereség lett, de kicsit jobban játszottunk, mint amit előzetesen reméltem. Majdnem elcsíptünk egy ikszet ennyi emberhátrány után a diósgyőri katlanban. Vermes góljának külön örülök!zavi27
rajczigány utódja megvan mindenesetre... 😊Divat
Azóta sem tudom eldönteni, hogy az egy szándékos ütés vagy egy buta (labda után kapó) mozdulat volt. Amùgy kiesni nem fogunk, mert van tartás ebben a csapatban.
Bazzani
Inkább ember után kapó mozdulat volt. Nem hiszem hogy szándékosan akarta pofán csapni, inkább csak visszahúzni, el ne menjen. Egy szerencsétlen mozdulat volt szvsz.apeszos
Szerintem is. A kocsmában ahol néztük, 10emberből kb 5 látta pirosnak 5 nem.
Viszont megértem a bírót, hogy a helyszínen annak látta.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát sajnos a nyitómeccsen vereség lett, de kicsit jobban játszottunk, mint amit előzetesen reméltem. Majdnem elcsíptünk egy ikszet ennyi emberhátrány után a diósgyőri katlanban. Vermes góljának külön örülök!zavi27
rajczigány utódja megvan mindenesetre... 😊Divat
Azóta sem tudom eldönteni, hogy az egy szándékos ütés vagy egy buta (labda után kapó) mozdulat volt. Amùgy kiesni nem fogunk, mert van tartás ebben a csapatban.
Bazzani
Inkább ember után kapó mozdulat volt. Nem hiszem hogy szándékosan akarta pofán csapni, inkább csak visszahúzni, el ne menjen. Egy szerencsétlen mozdulat volt szvsz.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát sajnos a nyitómeccsen vereség lett, de kicsit jobban játszottunk, mint amit előzetesen reméltem. Majdnem elcsíptünk egy ikszet ennyi emberhátrány után a diósgyőri katlanban. Vermes góljának külön örülök!zavi27
rajczigány utódja megvan mindenesetre... 😊Divat
Azóta sem tudom eldönteni, hogy az egy szándékos ütés vagy egy buta (labda után kapó) mozdulat volt. Amùgy kiesni nem fogunk, mert van tartás ebben a csapatban.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hát sajnos a nyitómeccsen vereség lett, de kicsit jobban játszottunk, mint amit előzetesen reméltem. Majdnem elcsíptünk egy ikszet ennyi emberhátrány után a diósgyőri katlanban. Vermes góljának külön örülök!zavi27
rajczigány utódja megvan mindenesetre... 😊

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
Hát sajnos a nyitómeccsen vereség lett, de kicsit jobban játszottunk, mint amit előzetesen reméltem. Majdnem elcsíptünk egy ikszet ennyi emberhátrány után a diósgyőri katlanban. Vermes góljának külön örülök!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
takács rita még mindig ronda...Divat
divatka sajnos nincs igazad. az egy meglehetosen szemrevalo aranyos lany, lipcsei bettanak ellenben amekkora a fustje a langja egy nagy budos lofasz.
nem nez ki rosszul, de ha 20 percet setalok a belvarosban 15 nala 200 kilometerrel kulonb csajt mutatok neked, koztuk takacs ritat is. az kurvaelet.Fake
ironia probált lenni, de ezek szerint nem ment át... 😊
Bettácska>>>Ritácska, de ettöl függetlenül mind2 sunapozítiv! 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
takács rita még mindig ronda...Divat
divatka sajnos nincs igazad. az egy meglehetosen szemrevalo aranyos lany, lipcsei bettanak ellenben amekkora a fustje a langja egy nagy budos lofasz.
nem nez ki rosszul, de ha 20 percet setalok a belvarosban 15 nala 200 kilometerrel kulonb csajt mutatok neked, koztuk takacs ritat is. az kurvaelet.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Ma trashtalk Bartha Lacival -> priceless. Sajnos folytatni kell majd, mert nagyon begyűrt. 😕szaba
mi van, bőségesebb volt a vacsorája?Höri
Nem hittem volna, hogy reflexből így tolja a válaszokat, saját gödrömbe lökött bele mondhatni. De legalább vette a lapot az elején. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma trashtalk Bartha Lacival -> priceless. Sajnos folytatni kell majd, mert nagyon begyűrt. 😕szaba
mi van, bőségesebb volt a vacsorája?

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
A meccs végén a riporter miket beszélt? "Ezt a Slovant csak így lehetett legyőzni."
Jézus, mindjárt elhiszem, hogy ez a BL döntő.
Ahhoz képest, hogy mennyi pénzt talicskáznak Fehérvárra, nagyon halovány,alibi lepkefos volt ez.zinedine5
Pont ugyanezt akartam írni, amennyi milliárdot beléjük szórnak/szórtak...Dub
na már vártam. kis Orbánozás esetleg?
tény hogy ennél több kell majd, pláne SÁndortól, Szolnokitól. Stopira egész fasza balbekknek tűnik eddig. petey
Orbánozástól függetlenül a tény az tény marad. Nem a Pécsett, Haladást, Kecskemétet stb. támogatják az állami cégek (Mol) vagy a nagyberuházások kedvezményezetjei (Közgép, Strabag). Aki ezt nem látja az magának hazudik.
Ettől függetlenül játszahttak volna jól is, de nem játszottak. zinedine5
ahogy kellett, várták a Slovant hogy majd jön és kontráznak ahogy be is jött párszor, csak a gól nem 2 nagy ziccerből. azt meg nem rúgja be a Közgép/Strabag/OTP/MOL, ezt könnyű szajkózni. mindenesetre még ma tankoljatok meg..
jó és korszerű futballt játszik a Vidi(pár játékos tényleg gyenge), nem hinném hogy az eszetlen támadással mentek volna valahova, max kapnak 2 gólt aztán azon megy a hőbörgés. Tovább kellett jutni. Problem? Tavaly EL csoportkörös volt a Slovan. petey
Az állami apanázsnak és a szar focinak nincs feltétlen köze egymáshoz, csak a Vidi tegnapi esetében mindkettő tény.
Pécs szurkolóként meg szurkolok az EL-ben nekik, de szerintem ez a tegnapi szar foci volt. Ahhoz képest meg amit a riporter összehordott a végén, főleg.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Ma trashtalk Bartha Lacival -> priceless. Sajnos folytatni kell majd, mert nagyon begyűrt. 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
takács rita még mindig ronda...Divat
és még beszélni sem tud...