Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mi a fene, lement egy játéknap anélkül, hogy senki se ekézi a pontot vesztő vidit? 😀 igaz, fetomy nyaral

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Julio Cesar valószínűleg felbontja a szerződését az Interrel és ingyenesen jön Rómába. Ezzel egyidejűleg Stekelenburg mehet vissza az Ajaxba, van der Wielért cserébe. Nem örülnék Cesarnak, amikor van egy Stekelenburgunk...Habi
ne bontsa fel, adjátok érte Bojant... 😊Divat
Bojan bonyolult 😀 vagy fizetünk érte 28 milliót szezon végén a barcanak, vagy ők nekünk 13milliót. Nem fizetünk érte 28at. Európai felkészülési meccseken nagyon zsenge volt, amerikában azonban egészen jól mozgott. ígéretes szezon elé nézünk 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez kész 😀

"Csiki Norbert lő kapura jobbal 24-ről, de olyan gyenge volt ez, hogy csakis azért írjuk be ide, mert karakterre fizet az NSO."
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Julio Cesar valószínűleg felbontja a szerződését az Interrel és ingyenesen jön Rómába. Ezzel egyidejűleg Stekelenburg mehet vissza az Ajaxba, van der Wielért cserébe. Nem örülnék Cesarnak, amikor van egy Stekelenburgunk...Habi
ne bontsa fel, adjátok érte Bojant... 😊

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Julio Cesar valószínűleg felbontja a szerződését az Interrel és ingyenesen jön Rómába. Ezzel egyidejűleg Stekelenburg mehet vissza az Ajaxba, van der Wielért cserébe. Nem örülnék Cesarnak, amikor van egy Stekelenburgunk...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
Hungária körúton parázs hangulat van. zinedine5
mind a 30 60 év feletti MTK szurker bevadult? Amadeus91
mindenesetre fura, hogy ezt a csapatot miért éri meg bárkinek fenntartani.zinedine5
Játékosok eladása, szinte nulla egyébb ráfordítással.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Hungária körúton parázs hangulat van. zinedine5
mind a 30 60 év feletti MTK szurker bevadult? Amadeus91
mindenesetre fura, hogy ezt a csapatot miért éri meg bárkinek fenntartani.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
Hungária körúton parázs hangulat van. zinedine5
mind a 30 60 év feletti MTK szurker bevadult?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Hungária körúton parázs hangulat van.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bajnokesélyes Fradi 😀.tüsi91
pedig erősebb a keret, mint tavaly, NB1-es szinten jól igazoltunk, de taktika 0, és amíg eza dilettáns fasz a "szakmai igazgatónk" addig maradni is fog ez, nagyon remélem h kiesési derby után már nem kell a hörgését hallanunk!

ez pedig epic:
"A csapat és én is kiállok Pölöskey Péter mellett, akit megtalált a közönség. Emberileg fontos láncszeme a csapatunknak, a tudását a csapat minden tagja elismeri."

brávó dömeDivat
Naná, hogy bravó, ez egy 2 nyelvtanilag helyes összetett mondat volt, a tartalmát már figyelni sem érdemes.

A tavalyi szarakodásnál még azt hittem hogy inkább a keret a hibás, próbál valamit játszatni velük csak azok nem tudják kivinni a pályára. Már látszik hogy értelmesebb játékosoknak sem tud felvázolni egy épkézláb taktikát, ha ez így marad 5-7. fordulóig húzhatják csak, utána ki kell rúgni.

Jöjjön vissza Gellei 😀davemayer
jogos, de buta vagyok, h többet várok el tőle, mondjuk legalább nem bírózott... 😀

sztem kizárt h a derby után is ő legyen, én továbbra is Szivicset akarom!

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Bajnokesélyes Fradi 😀.tüsi91
pedig erősebb a keret, mint tavaly, NB1-es szinten jól igazoltunk, de taktika 0, és amíg eza dilettáns fasz a "szakmai igazgatónk" addig maradni is fog ez, nagyon remélem h kiesési derby után már nem kell a hörgését hallanunk!

ez pedig epic:
"A csapat és én is kiállok Pölöskey Péter mellett, akit megtalált a közönség. Emberileg fontos láncszeme a csapatunknak, a tudását a csapat minden tagja elismeri."

brávó dömeDivat
Naná, hogy bravó, ez egy 2 nyelvtanilag helyes összetett mondat volt, a tartalmát már figyelni sem érdemes.

A tavalyi szarakodásnál még azt hittem hogy inkább a keret a hibás, próbál valamit játszatni velük csak azok nem tudják kivinni a pályára. Már látszik hogy értelmesebb játékosoknak sem tud felvázolni egy épkézláb taktikát, ha ez így marad 5-7. fordulóig húzhatják csak, utána ki kell rúgni.

Jöjjön vissza Gellei 😀

Ja amúgy Vlak-hoz mit szólnátok? emlékszem anno 0ról ezüstérmest csinált a fradiból egy tavasz alatt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem kezd Éger és Csernyánszki nálunk. Végre kirakták az öregeket 😊Matthew99
De szar meccs volt. Kár volt kimenni...szaba
Te ilyenért fizetsz, mikor adja a tv is?Matthew99
Nem tudtam h tévés 😀szaba
mindegyik meccset adják... 😀Divat
Kivéve a Siófokot... 😀JoeyPorter
zombori szagértő akkor átbaszott azon a bizonyos palánkon... 😀

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bajnokesélyes Fradi 😀.tüsi91
pedig erősebb a keret, mint tavaly, NB1-es szinten jól igazoltunk, de taktika 0, és amíg eza dilettáns fasz a "szakmai igazgatónk" addig maradni is fog ez, nagyon remélem h kiesési derby után már nem kell a hörgését hallanunk!

ez pedig epic:
"A csapat és én is kiállok Pölöskey Péter mellett, akit megtalált a közönség. Emberileg fontos láncszeme a csapatunknak, a tudását a csapat minden tagja elismeri."

brávó dömeDivat
A végén még 1 ember nyakába varrják a szar játékot. Jellemző a magyar focira ez is. Vagy 1 játékos vagy a kapufa a hibás.Shawn84
nem csak 1 ember, de pölő lóg ki leginkább. Alempivety, Böde, Klein, Jova kivételével mkit meglehetne említeni pölöskey mögött, de inkább az edzőre, bár détári számomra nem edző...mindent elmond h emberhátrányba egy kecskemét támadott az Albert stadionban... Jovát leszámítva nem sok emberen láttam, h letörte volna őket ez a hígfos amit produkáltak...

|
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Bajnokesélyes Fradi 😀.tüsi91
pedig erősebb a keret, mint tavaly, NB1-es szinten jól igazoltunk, de taktika 0, és amíg eza dilettáns fasz a "szakmai igazgatónk" addig maradni is fog ez, nagyon remélem h kiesési derby után már nem kell a hörgését hallanunk!

ez pedig epic:
"A csapat és én is kiállok Pölöskey Péter mellett, akit megtalált a közönség. Emberileg fontos láncszeme a csapatunknak, a tudását a csapat minden tagja elismeri."

brávó dömeDivat
A végén még 1 ember nyakába varrják a szar játékot. Jellemző a magyar focira ez is. Vagy 1 játékos vagy a kapufa a hibás.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bajnokesélyes Fradi 😀.tüsi91
pedig erősebb a keret, mint tavaly, NB1-es szinten jól igazoltunk, de taktika 0, és amíg eza dilettáns fasz a "szakmai igazgatónk" addig maradni is fog ez, nagyon remélem h kiesési derby után már nem kell a hörgését hallanunk!

ez pedig epic:
"A csapat és én is kiállok Pölöskey Péter mellett, akit megtalált a közönség. Emberileg fontos láncszeme a csapatunknak, a tudását a csapat minden tagja elismeri."

brávó döme

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bajnokesélyes Fradi 😀.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Amúgy megérte kimenni. 😀 Egy pécsszurker srác lehúzta a bőrt az alkarjáról, simán láttam az inakat. 😀 Futott a mentőshöz: ugye nem vérzek el? Ugye nem fogok elvérezni? 😀 szaba
be volt lőve vagy valami baja volt? Amadeus91
Nem hiszem. 😀 Felugrott a kerítésre, aztán lenyúzta gondolom. 😀 Aztán sokkot kapott.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681


most ajánlották.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
Amúgy megérte kimenni. 😀 Egy pécsszurker srác lehúzta a bőrt az alkarjáról, simán láttam az inakat. 😀 Futott a mentőshöz: ugye nem vérzek el? Ugye nem fogok elvérezni? 😀 szaba
be volt lőve vagy valami baja volt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy megérte kimenni. 😀 Egy pécsszurker srác lehúzta a bőrt az alkarjáról, simán láttam az inakat. 😀 Futott a mentőshöz: ugye nem vérzek el? Ugye nem fogok elvérezni? 😀 szaba
Mi a faaasz? O.o
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nem kezd Éger és Csernyánszki nálunk. Végre kirakták az öregeket 😊Matthew99
De szar meccs volt. Kár volt kimenni...szaba
Te ilyenért fizetsz, mikor adja a tv is?Matthew99
Nem tudtam h tévés 😀szaba
mindegyik meccset adják... 😀Divat
Kivéve a Siófokot... 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Amúgy megérte kimenni. 😀 Egy pécsszurker srác lehúzta a bőrt az alkarjáról, simán láttam az inakat. 😀 Futott a mentőshöz: ugye nem vérzek el? Ugye nem fogok elvérezni? 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
sorry, ha volt. Seva befejezte. Irány a politika.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem kezd Éger és Csernyánszki nálunk. Végre kirakták az öregeket 😊Matthew99
De szar meccs volt. Kár volt kimenni...szaba
Te ilyenért fizetsz, mikor adja a tv is?Matthew99
Nem tudtam h tévés 😀szaba
mindegyik meccset adják... 😀

|
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Nem kezd Éger és Csernyánszki nálunk. Végre kirakták az öregeket 😊Matthew99
De szar meccs volt. Kár volt kimenni...szaba
Te ilyenért fizetsz, mikor adja a tv is?Matthew99
Nem tudtam h tévés 😀