Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a fenerrel bezzeg ikszelünk barimeccsen de lófasz noname csapat meg elver minket nulla játékkal tétmeccsen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-92-percben-meg-vesztesre-allt-de-nyert-a-bate-2150179

ez vajon meg volt téve valahol? 😀 enyhén gyanús ez a kör is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem adják a Vidi EL-meccsét holnap, nem lesz TV-közvetítés egyik országban sem. Magyar csapat nemzetközi kupában játszik egy szezon alatt kb 8-10 meccset, abból jó ha a hazaiakat lehet nézni, érdekes...davemayer
Be kell érnünk holnap a Honvéd oroszországi gálájával az m2n (ás a gála alatt persze azt értem, hogy 5 gólnál kisebb lesz a difi az Anzsi javára).


Inkább nevetséges mint érdekes. Ezt a meccset vártam a legjobban, erre nem adják. Faszba...Bazzani
Biztos nem akarják tovább szítani a két ország közti viszonyt.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Inkább nevetséges mint érdekes. Ezt a meccset vártam a legjobban, erre nem adják. Faszba...

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
nem adják a Vidi EL-meccsét holnap, nem lesz TV-közvetítés egyik országban sem. Magyar csapat nemzetközi kupában játszik egy szezon alatt kb 8-10 meccset, abból jó ha a hazaiakat lehet nézni, érdekes...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Stez amúgy él még? kezdek aggódni érte! v még tart a zsicivel való elbeszélgetése? v Ő lesz az utód? 😊Divat
Stez úgy döntött, hogy inkább nem is ír ide, az lesz mindenkinek a legjobb. És hamarosan indul a repülőgépe Milánóba, ahol hamarosan fejbelövi a büdös zsidvány férget.Stez
jó utat Optimus!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez amúgy él még? kezdek aggódni érte! v még tart a zsicivel való elbeszélgetése? v Ő lesz az utód? 😊Divat
Stez úgy döntött, hogy inkább nem is ír ide, az lesz mindenkinek a legjobb. És hamarosan indul a repülőgépe Milánóba, ahol hamarosan fejbelövi a büdös zsidvány férget.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀Kiss
where is pölő???? 😊

Te amúgy vágod ez az alkesz döme miért védőbe játszatja Batikot és Gárdost?? és akkor ugye nincs szükségünk se Balogra se Gyepesre...Divat
otthon veri
fogalmam sincs sztem így akarja elbaszni a karrierjüket Kiss
Orosz viszont kezd formába lendülni, szép lenne elöl: Somalia-Orosz-Böde mögöttük Hakola(Józsi), csak hát akkor ugye az aranylábú pölő nem játszhatna, úgyh ilyenről nem is álmodozok...Divat
Józsiba semmi fantáziát nem látok :/ Pölőbe többetKiss
na hát fordítva vok ezzel...Józsi sztem nagyon jól lát a pályán, és talán az egyetlen ember aki képes 2m-re odapasszolni a labdát, csak döme és prukner nem jön rá h Ő nem védekező kp... 😀 egerszegen és győrbe is jó volt sztem, de vele elfogult vagyok mert anno játszott kanizsán a bányászba is... 😀
és pölő totál vak!

|
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀Kiss
where is pölő???? 😊

Te amúgy vágod ez az alkesz döme miért védőbe játszatja Batikot és Gárdost?? és akkor ugye nincs szükségünk se Balogra se Gyepesre...Divat
otthon veri
fogalmam sincs sztem így akarja elbaszni a karrierjüket Kiss
Orosz viszont kezd formába lendülni, szép lenne elöl: Somalia-Orosz-Böde mögöttük Hakola(Józsi), csak hát akkor ugye az aranylábú pölő nem játszhatna, úgyh ilyenről nem is álmodozok...Divat
Józsiba semmi fantáziát nem látok :/ Pölőbe többet

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Németh Krisztián aláírt a Roda-hoz.lol
Ez tökéletes lépés. Az edzője ugyanaz lesz mint a Waalwijkben, és ott neki azért már bizonyított és látszott az is, hogy a holland bajnokságba jól illik.Schleck
amúgy szinte minden tehetségnek bejön a holland bajnokság, nem értem miért nem megy oda a többség, inkább elmennek olaszba, görögbe, ciprusra...miért? Tőzsér is sztem rá fog baszni Genoával..Divat
Szerintem egy indok: $Schleck
valszeg, meg gondolom managerének is jobban megéri, aztán telebeszélik a fejüket...de majd rájönnek!

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Németh Krisztián aláírt a Roda-hoz.lol
Ez tökéletes lépés. Az edzője ugyanaz lesz mint a Waalwijkben, és ott neki azért már bizonyított és látszott az is, hogy a holland bajnokságba jól illik.Schleck
amúgy szinte minden tehetségnek bejön a holland bajnokság, nem értem miért nem megy oda a többség, inkább elmennek olaszba, görögbe, ciprusra...miért? Tőzsér is sztem rá fog baszni Genoával..Divat
Szerintem egy indok: $

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Németh Krisztián aláírt a Roda-hoz.lol
Ez tökéletes lépés. Az edzője ugyanaz lesz mint a Waalwijkben, és ott neki azért már bizonyított és látszott az is, hogy a holland bajnokságba jól illik.Schleck
amúgy szinte minden tehetségnek bejön a holland bajnokság, nem értem miért nem megy oda a többség, inkább elmennek olaszba, görögbe, ciprusra...miért? Tőzsér is sztem rá fog baszni Genoával..

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Németh Krisztián aláírt a Roda-hoz.lol
Ez tökéletes lépés. Az edzője ugyanaz lesz mint a Waalwijkben, és ott neki azért már bizonyított és látszott az is, hogy a holland bajnokságba jól illik.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀Kiss
where is pölő???? 😊

Te amúgy vágod ez az alkesz döme miért védőbe játszatja Batikot és Gárdost?? és akkor ugye nincs szükségünk se Balogra se Gyepesre...Divat
otthon veri
fogalmam sincs sztem így akarja elbaszni a karrierjüket Kiss
Orosz viszont kezd formába lendülni, szép lenne elöl: Somalia-Orosz-Böde mögöttük Hakola(Józsi), csak hát akkor ugye az aranylábú pölő nem játszhatna, úgyh ilyenről nem is álmodozok...

|
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀Kiss
where is pölő???? 😊

Te amúgy vágod ez az alkesz döme miért védőbe játszatja Batikot és Gárdost?? és akkor ugye nincs szükségünk se Balogra se Gyepesre...Divat
otthon veri
fogalmam sincs sztem így akarja elbaszni a karrierjüket

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Németh Krisztián aláírt a Roda-hoz.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀Kiss
where is pölő???? 😊

Te amúgy vágod ez az alkesz döme miért védőbe játszatja Batikot és Gárdost?? és akkor ugye nincs szükségünk se Balogra se Gyepesre...

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meanwhile in Diósgyőr(?):

via subbaskizofita
meglepődnék ha ez az elmúlt 2 évben készült volna. (mondjuk a szurkolói kártya miatt szenvednek az ultrák, bojkottálni akarják a meccseket...)
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Divat!vezetünk az mlsz kedvenc vasas ellen 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Stez amúgy él még? kezdek aggódni érte! v még tart a zsicivel való elbeszélgetése? v Ő lesz az utód? 😊

|
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Borzasztó gyengén szerepel a Rapids, lassan a sereghajtók közé esünk vissza. Jól éreztem, hogy ez a kolumbiai macskajancsi nem sok megoldást jelenthet. Még talán a szezon hajrájában tudunk javítani, de egyre kevesebb reményem van a csapat felé. 😕

 denversports.blog.hu/2012/07/18/rapids_van_meg_lejjebb


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Ilyen lófasz nevenincs csapatok ellen, akiket még pár éve is 4-5 gólokkal küldtek haza a magyar csapatok. Dub
hagyjad már a 4-5 évet, úgy kikapott a fradi a BL-ben a tirana ellen, mint a sicc. Mukaj nevére a mai napig emlékszem, de a kapus is talán megvan, asszem Hidi volt.Höri
tessék?? enyhe kapufa kedves Höri, de még a stadionból is kipattant...képzeld továbbjutott a fagyi, majd utána a Poborsykiék ellen estünk ki!
Divat
nem azt írtam, hogy kiesett hanem hogy kikapott. mint a loki most. ők is továbbjuthatnak.Höri
az a sicc is csak egy 0-1 volt, de engem basszanak meg ha ez loki továbbmegy, simán jobbak voltak 2-3 góllal az albánok. de ne legyen igazam...Divat
na ha állod a fogadásod, akkor egy kolonoszkópiára befizetlek, ha vesztesz.Amadeus91
ha megint csak az arcuk megy ki a pályára és ilyen enerváltak lesznek, akkor simán(mehet vissza is?)...de talán majd az albánokat is megviseli az út és nyernek a kondásék 2 góllal...de örülök bowl.hu Beethoven-je, h a lényeget sikerült kiragadnod, Mandzukic legyen Veled!Divat
A zene Mozartja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ilyen lófasz nevenincs csapatok ellen, akiket még pár éve is 4-5 gólokkal küldtek haza a magyar csapatok. Dub
hagyjad már a 4-5 évet, úgy kikapott a fradi a BL-ben a tirana ellen, mint a sicc. Mukaj nevére a mai napig emlékszem, de a kapus is talán megvan, asszem Hidi volt.Höri
tessék?? enyhe kapufa kedves Höri, de még a stadionból is kipattant...képzeld továbbjutott a fagyi, majd utána a Poborsykiék ellen estünk ki!
Divat
nem azt írtam, hogy kiesett hanem hogy kikapott. mint a loki most. ők is továbbjuthatnak.Höri
az a sicc is csak egy 0-1 volt, de engem basszanak meg ha ez loki továbbmegy, simán jobbak voltak 2-3 góllal az albánok. de ne legyen igazam...Divat
na ha állod a fogadásod, akkor egy kolonoszkópiára befizetlek, ha vesztesz.Amadeus91
ha megint csak az arcuk megy ki a pályára és ilyen enerváltak lesznek, akkor simán(mehet vissza is?)...de talán majd az albánokat is megviseli az út és nyernek a kondásék 2 góllal...de örülök bowl.hu Beethoven-je, h a lényeget sikerült kiragadnod, Mandzukic legyen Veled!

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 199 — Vikings fan
Nem értem Stez amúgy miért sír ahonnan Ibra elment ott rögtön BL-t nyert a csapat.
Mondjuk Silva fájhat 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dzsokijuing
Höri használhatja egy hétre új avatarként.