Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
fetomy az eurosporton mennyi lett az olasz-spanyol meccs végeredménye? :oKiss
Szerintem ott is Svájc nyert 1-1-re
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
ne viccelj, ez lesz a csoportkör egyetlen meccse, ahol nem játszik svájc és végig nézek, szóval garantáltan lendületes, jó iramú találkozó várhatójjncaa
És az írek lemossák a horvátokat a pályáról! :cool:Gabesz92
Jamesonnal meg Tullamore Dew-val. Csak hogy ne fájjon annyira.Shawn84
originál horvátként már el is adtam a meccset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Látom mindent kibeszéltetek...
... de Ramos haja hogy maradhatott ki?!? 😀

Véletlenül az anyja samponával mosott hajat?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
fetomy az eurosporton mennyi lett az olasz-spanyol meccs végeredménye? :o

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
ne viccelj, ez lesz a csoportkör egyetlen meccse, ahol nem játszik svájc és végig nézek, szóval garantáltan lendületes, jó iramú találkozó várhatójjncaa
És az írek lemossák a horvátokat a pályáról! :cool:Gabesz92
Jamesonnal meg Tullamore Dew-val. Csak hogy ne fájjon annyira.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
OFF. Mezei is hozza az m1 szintet. Nála már Alonso az olaszoknak szurkolt. 😊Shawn84
Ja, pedig mindenki tudja, hogy igazából hetek óta rémálmok gyötrik, hogy olasznak vagy spanyolnak szurkoljon.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Öreg Knézyt egy kommentátor sem fogja überelni egy darabig 😉

csak hát tudjuk hogy 80% tehetség, a maradék 20 csak a gének 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
ne viccelj, ez lesz a csoportkör egyetlen meccse, ahol nem játszik svájc és végig nézek, szóval garantáltan lendületes, jó iramú találkozó várhatójjncaa
És az írek lemossák a horvátokat a pályáról! :cool:

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem arra gondolt hogy túl jó lesz a kommentátor és kevés lehetőség lesz röhögni.Shawn84
Így helyes 😛 Mert nekem aztán nem baj ha baromságokat beszél a kommentátor, legalább feldobja a meccset, ha az unalmas, márpedig az amerikaifoci után kicsit alapból is az nekem.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
OFF. Mezei is hozza az m1 szintet. Nála már Alonso az olaszoknak szurkolt. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hoppá ezek a szakértők Lewandowskin kívül is tudnak ír játékost megnevezni 😮fetomy
Manti Te'o, Tyler Eifert

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Azért a Zombori nálam ki szokta verni a biztosítékot. Meg az Iván. Aki csak Peléről meg a régiekről tud beszélni.Shawn84
Jajj ne, csak Zomborit ne... Akkora egy szánalmas kamufasz, hogy bármikor beférne az m1 mezőnyébe.

Egyébként én tartok ettől a meccstől, azért az eddigieket nagyon feldobta Knézy és barátai :/fetomy
ne viccelj, ez lesz a csoportkör egyetlen meccse, ahol nem játszik svájc és végig nézek, szóval garantáltan lendületes, jó iramú találkozó várhatójjncaa
Szerintem arra gondolt hogy túl jó lesz a kommentátor és kevés lehetőség lesz belekötni.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hoppá ezek a szakértők Lewandowskin kívül is tudnak ír játékost megnevezni 😮
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Torres 😂

Az olaszok annyira nem is reménytelenek, mint előzetesen gondoltam.vassadi
Torres viszont reménytelenebb mint ahogy én előzetesen gondoltam 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Azért a Zombori nálam ki szokta verni a biztosítékot. Meg az Iván. Aki csak Peléről meg a régiekről tud beszélni.Shawn84
Jajj ne, csak Zomborit ne... Akkora egy szánalmas kamufasz, hogy bármikor beférne az m1 mezőnyébe.

Egyébként én tartok ettől a meccstől, azért az eddigieket nagyon feldobta Knézy és barátai :/fetomy
ne viccelj, ez lesz a csoportkör egyetlen meccse, ahol nem játszik svájc és végig nézek, szóval garantáltan lendületes, jó iramú találkozó várható


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Torres 😂

Az olaszok annyira nem is reménytelenek, mint előzetesen gondoltam.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
A Méhes közvetíti. Akkor ez bizony fasza lesz. A Méhes amilyen csúnya, olyan jó kommentátor.Shawn84
kész felüdülés lesz ez ezután a 3 idióta után. nagy kár hogy nem a sport tv-s embereket vitték ki, néha azok is hibáznak de ennyi irritáló dolgot biztos nem mondanak még ha csajt fűznek akkor sem 😉davemayer
Azért a Zombori nálam ki szokta verni a biztosítékot. Meg az Iván. Aki csak Peléről meg a régiekről tud beszélni.Shawn84
a kommentátorokról van szó, a szakkommentátorok tekintetében csak a magyar átlagot hozzák, bár ha Kovács Kálmánt meghívják majd egy svájci VB-selejtezőre kommentálni emelkedne a színvonal 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért a Zombori nálam ki szokta verni a biztosítékot. Meg az Iván. Aki csak Peléről meg a régiekről tud beszélni.Shawn84
Jajj ne, csak Zomborit ne... Akkora egy szánalmas kamufasz, hogy bármikor beférne az m1 mezőnyébe.

Egyébként én tartok ettől a meccstől, azért az eddigieket nagyon feldobta Knézy és barátai :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
volt egy kis balhé a meccs előtt a lengyelek be támadtak pár írt,horvátot 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Mi a picsa van a sporttvvel már?? Fél órán belül meccs és már róluk beszélnek?? Most honnan tudom meg, hogy Várhidi mit gondol a magyar fociról, hát magyarok vagyunk, nem arról kéne beszélni???fetomy
igen,vissza kell szokni a sport1-es közvetítésbe nem lesz könnyű dolgunk de együtt menni fog!!!Kiss
Ventura? :oStez
halkan hallak!tessék?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
A Méhes közvetíti. Akkor ez bizony fasza lesz. A Méhes amilyen csúnya, olyan jó kommentátor.Shawn84
kész felüdülés lesz ez ezután a 3 idióta után. nagy kár hogy nem a sport tv-s embereket vitték ki, néha azok is hibáznak de ennyi irritáló dolgot biztos nem mondanak még ha csajt fűznek akkor sem 😉davemayer
Azért a Zombori nálam ki szokta verni a biztosítékot. Meg az Iván. Aki csak Peléről meg a régiekről tud beszélni.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Én pl észre se veszem legtöbbet mert inkább a játékot figyelem. Nálatok ez akkor fordítva van?Shawn84
én bármennyire is elengedtem magam, nem sodortak el az eseményekjjncaa
ezért kell 40 fogadást kötni, én sík ideg vagyok végig 😀Höri
hát a szalonremit megtehettem volna, de akkor biztos nem ez a végeredmény, bár remélem Méhes már igazi mexikói kommentátorkodással nyomja majd le a meccset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a picsa van a sporttvvel már?? Fél órán belül meccs és már róluk beszélnek?? Most honnan tudom meg, hogy Várhidi mit gondol a magyar fociról, hát magyarok vagyunk, nem arról kéne beszélni???fetomy
igen,vissza kell szokni a sport1-es közvetítésbe nem lesz könnyű dolgunk de együtt menni fog!!!Kiss
Ventura? :o

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Ott nálam a Szaniszló a Nr1. de Méhes rögtön utána a 2.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
A Méhes közvetíti. Akkor ez bizony fasza lesz. A Méhes amilyen csúnya, olyan jó kommentátor.Shawn84
kész felüdülés lesz ez ezután a 3 idióta után. nagy kár hogy nem a sport tv-s embereket vitték ki, néha azok is hibáznak de ennyi irritáló dolgot biztos nem mondanak még ha csajt fűznek akkor sem 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal