Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Arra gondoltam hogy a médiában senki nem kérte számon Llorrente mellőzését vagy hogy esetleg miért nem ő ment be Torres helyett pl. Semmi ilyet nem olvastam (nemzetközin sem nem csak magyaron), számomra ez nagyon érdekes, olyan mintha sérült lenne csak én nem tudok róla 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Most én vagyok teljesen hülye és tegnap tényleg nem kellett volna Llorrentének játszania?davemayer
Én úgy éreztem, hogy nem volt egy olyan ember elöl akire fel lehetett volna rúgni a labdát. Volt 4 ember aki a csatár lábára tudja varázsolni a labdát, csak az nem volt a pályán akinek szánták. Torres meg hozta a bajnoki formáját. Mintha semmi önbizalma nem lenne mégis olyan dolgokat próbál amiket csak az tud megcsinálni akinek van. És így szépen lassan magát ássa el...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Most én vagyok teljesen hülye és tegnap tényleg nem kellett volna Llorrentének játszania? sehol egy sort sem olvastam erről, fel sem merült senkiben. Nem baj csak élete szezonját játszotta és ez lehetne az élete tornája, sajnálom szegény srácot :rolleyes:

"Vicente del Bosque elmondta, azért Cesc Fabregast szerepeltette a csatársorban, mert erre nem készülhetett fel az ellenfél "

az lehet, de hogy legkésőbb a félidőben az öltözőben röhögtek egy jót rajta az is biztos

ha egy 2,10-es WR-re egy 1,70-es cornert állítasz az is meglepő de nem igazán hatásos. Az meg hogy ez a rendszer jól vizsgázott egy vicc, sem a játék sem az eredmény nem ezt mutatja.davemayer
pedig ki lett vesézve, a csatár nélküli felállás, és h nem torres kellett volna...de amúgy igen cescen és del bosquen kívül sztem ezzel mki ígyvan, főleg Llorrente 😊

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Most én vagyok teljesen hülye és tegnap tényleg nem kellett volna Llorrentének játszania? sehol egy sort sem olvastam erről, fel sem merült senkiben. Nem baj csak élete szezonját játszotta és ez lehetne az élete tornája, sajnálom szegény srácot :rolleyes:

"Vicente del Bosque elmondta, azért Cesc Fabregast szerepeltette a csatársorban, mert erre nem készülhetett fel az ellenfél "

az lehet, de hogy legkésőbb a félidőben az öltözőben röhögtek egy jót rajta az is biztos

ha egy 2,10-es WR-re egy 1,70-es cornert állítasz az is meglepő de nem igazán hatásos. Az meg hogy ez a rendszer jól vizsgázott egy vicc, sem a játék sem az eredmény nem ezt mutatja.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem tudom feltűnt-e, de az eddig pályára lépő 12 csapatból eddig a cseh, ír duó produkálta a 2 leggyengébb teljesítményt a mezőnyből. Csak azért jegyzem meg, mert még Egervári is azt mondta a 2 csapat ellen lejátszott válogatott meccs után, hogy közelebb kerültünk az elithez.....iktriad
12 csapat után a legjobb teljesítményt pedig természetesen az abszolút esélyes görögök nyújtották. A hazai oroszlánbarlangban magabiztos védekezés, stílusos támadójáték, a Rehaklész-féle bunkert Santos kinyitotta és a győzelem is meglett volna, ha nem küldik be Tysont a lengyelek.Dzsokijuing
és tényleg!

de jönnek ma a franciák, és megmutatják hogy kell játszani ezt a sportot 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
jó volt az X, nem lesz rossz ez a csapat, Prandelli összerakta.
Balotelli egy vicc továbbra is 😀
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 828 — Saturday Night Lights
Nem tudom feltűnt-e, de az eddig pályára lépő 12 csapatból eddig a cseh, ír duó produkálta a 2 leggyengébb teljesítményt a mezőnyből. Csak azért jegyzem meg, mert még Egervári is azt mondta a 2 csapat ellen lejátszott válogatott meccs után, hogy közelebb kerültünk az elithez.....iktriad
12 csapat után a legjobb teljesítményt pedig természetesen az abszolút esélyes görögök nyújtották. A hazai oroszlánbarlangban magabiztos védekezés, stílusos támadójáték, a Rehaklész-féle bunkert Santos kinyitotta és a győzelem is meglett volna, ha nem küldik be Tysont a lengyelek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Én a Horvátokat tippeltem a meglepetéscsapatnak Svájc mellett, és a mai kötelezőt úgy néz ki, meg is teszik.
Vrijbloed
Rakitics a te embered 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Nem tudom feltűnt-e, de az eddig pályára lépő 12 csapatból eddig a cseh, ír duó produkálta a 2 leggyengébb teljesítményt a mezőnyből. Csak azért jegyzem meg, mert még Egervári is azt mondta a 2 csapat ellen lejátszott válogatott meccs után, hogy közelebb kerültünk az elithez.....iktriad
Lefárasztottuk őket.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom feltűnt-e, de az eddig pályára lépő 12 csapatból eddig a cseh, ír duó produkálta a 2 leggyengébb teljesítményt a mezőnyből. Csak azért jegyzem meg, mert még Egervári is azt mondta a 2 csapat ellen lejátszott válogatott meccs után, hogy közelebb kerültünk az elithez.....
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
lazán mindkét mai meccset újra kell néznem :mad:Stez
az m1-en most kezdi az ír-horvátot hátha ott játszik samaras

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
kár, hogy nem adta meg a bíró a jogos 11-est az íreknek, akkor még a 2. félidő is jó lehetett volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
kommentátor alig elfogult az írek felé

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
lazán mindkét mai meccset újra kell néznem :mad:

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Te idióta, facepalm.
Megy a srácnak a harmadik perc.Igor
jön a mesterhármas 😀
habár ez inkább Given gyönyörű diving header gólja volt. 😀

ejj kiss megelőztél, viszont fasza az aláírásod 😀fetomy
ez a Te legendád 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Csak, hogy ne legyen bírói hiba mentes a meccs.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez a Schildenfeld KIFOGÁSTALANUL védekezik egyelőre.. 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én a Horvátokat tippeltem a meglepetéscsapatnak Svájc mellett, és a mai kötelezőt úgy néz ki, meg is teszik.

Már a Spanyol-Olasz is kellemes csalódás volt, sokkal rosszabb meccset vártam, de ez az Ír-Horvát eddig a legjobb meccs. 😊 Adok-kapokat vártam, azt is kapom. 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Te idióta, facepalm.
Megy a srácnak a harmadik perc.Igor
jön a mesterhármas 😀
habár ez inkább Given gyönyörű diving header gólja volt. 😀fetomy
rutintalan, kapufára nem kell vetődni 😀
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Oroszok után, most egy másik "keleti csapat" az újabb kellemes meglepetés.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Te idióta, facepalm.
Megy a srácnak a harmadik perc.Igor
jön a mesterhármas 😀
habár ez inkább Given gyönyörű diving header gólja volt. 😀fetomy
Itt van ő is nálam, kapusgól eggyel többet ér... jöhet 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Te idióta, facepalm.
Megy a srácnak a harmadik perc.Igor
jön a mesterhármas 😀
habár ez inkább Given gyönyörű diving header gólja volt. 😀

ejj kiss megelőztél, viszont fasza az aláírásod 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
nagy gólt felejt Given

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
De idióta vagyok, facepalm.
Megy a srácnak a harmadik percben... na jó, ez már negyedik volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Offside volt vagy a defender csinált egy mistake-et?jjncaa
Sztem a defender csűrte oda neki.. látszott, hogy nem megpattanó labda volt.
Szóval elvileg jó volt a döntés (pedig baromira lesnek tűnt), de ez csak az én tippem/jogszabályértelmezésem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)