Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Mi a picsa van a sporttvvel már?? Fél órán belül meccs és már róluk beszélnek?? Most honnan tudom meg, hogy Várhidi mit gondol a magyar fociról, hát magyarok vagyunk, nem arról kéne beszélni???fetomy
igen,vissza kell szokni a sport1-es közvetítésbe nem lesz könnyű dolgunk de együtt menni fog!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Méhes a legjobb, főleg NBA meccseit bírom.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
A Méhes közvetíti. Akkor ez bizony fasza lesz. A Méhes amilyen csúnya, olyan jó kommentátor.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mi a picsa van a sporttvvel már?? Fél órán belül meccs és már róluk beszélnek?? Most honnan tudom meg, hogy Várhidi mit gondol a magyar fociról, hát magyarok vagyunk, nem arról kéne beszélni???
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na de én meg igen mert fogadtam is meg a spanyoloknak szurkolok. Egy számomra érdektelenebb meccsen én is jobban észre veszem, de inkább nem is foglalkozok vele.
Kommentátorok közül meg nálam a Vitár Róbert viszi/vitte a prímet. Ő általában azt se tudta ki merre támad és mindkét kapuban ugyanaz a kapus állt.Shawn84
Ja hát jó, én nem vagyok a fanja egyiknek se, úgy lehet más lenne 😊

Kommentátorból nálam eddig kb. top esemény volt, hogy a sportklubon egy osztrák bajnokin a kommentátor csávó Sáfár Szabolcsot 60 percen keresztül "szefer"nek nevezte, majd akkor rájött, vagy szóltak neki, hogy jó lesz az Sáfárnak is és hirtelen onnantól kezdve folyamatosan pofázta, hogy magyar kapus meg stb.. 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
annyira utálom az olyan meccseket amikor semmi más nem kéne mint hogy az edző ne bassza el az összeállítás és tudjon normálisan meccselni. Az ahogy ezt Del Bosque elcseszte még nem láttam tőle és nem fogok sztem amíg edzősködik.

Ennél egy hasmenéses Llorrente is többet mutatott volna de persze hogy az élete szezonját futó játékost be sem állítjuk, menjen az aki 2 éve egymás után 2 jó meccset nem tudott játszani + összesen ha volt 3 jobb meccse ez idő alatt.

Lehet bunkóság ezt állítanom de ha én meccselek ezt a meccset nyeri a spanyol válogatott.

1 kérdés: volt már olyan hogy ez a válogatott csatár nélkül álljon fel?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
ahh, szerintem eddig Knédli az ász 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Én pl észre se veszem legtöbbet mert inkább a játékot figyelem. Nálatok ez akkor fordítva van?Shawn84
Attól még, hogy a meccset nézem, hallom miket beszél 😀 Annyira azért még nem volt jó meccs, hogy úgy belepörögjek, hogy ne vegyem észre, hogy a kommentátornak nincsen hülyeséget vagy magyartalanságot nélkülöző mondata 😊fetomy
Na de én meg igen mert fogadtam is meg a spanyoloknak szurkolok. Egy számomra érdektelenebb meccsen én is jobban észre veszem, de inkább nem is foglalkozok vele.
Kommentátorok közül meg nálam a Vitár Róbert viszi/vitte a prímet. Ő általában azt se tudta ki merre támad és mindkét kapuban ugyanaz a kapus állt.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Én pl észre se veszem legtöbbet mert inkább a játékot figyelem. Nálatok ez akkor fordítva van?Shawn84
én bármennyire is elengedtem magam, nem sodortak el az eseményekjjncaa
ezért kell 40 fogadást kötni, én sík ideg vagyok végig 😀Höri
vagy inni... és akkor már mindenen jól szórakozol.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én bármennyire is elengedtem magam, nem sodortak el az eseményekjjncaa
jó, te hozzászoktál a mehikói kommentátorhoz 😛 Annál nemhogy elsodor a picsába a lendülete, de amúgyse vennéd észre ha hülyeséget beszél 😀

Na go sport1
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én pl észre se veszem legtöbbet mert inkább a játékot figyelem. Nálatok ez akkor fordítva van?Shawn84
Attól még, hogy a meccset nézem, hallom miket beszél 😀 Annyira azért még nem volt jó meccs, hogy úgy belepörögjek, hogy ne vegyem észre, hogy a kommentátornak nincsen hülyeséget vagy magyartalanságot nélkülöző mondata 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon jó meccs volt ez is, eddig tetszik ez az EB! Pedig féltem, hogy sok unalmas derbi lesz, de eddig rámcáfoltak, örülök! Viszont az M1 minden idők leggyengébb kommentáror csapatát vitte ki! 😊 Még az a számomra ismeretlen fiatal gyerek volt a legjobb. Kis Knézy iszonyat irritáló mindig.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó, akinek minden második mondatába bele lehet az már régen rossz 😀fetomy
Én pl észre se veszem legtöbbet mert inkább a játékot figyelem. Nálatok ez akkor fordítva van?Shawn84
én bármennyire is elengedtem magam, nem sodortak el az eseményekjjncaa
ezért kell 40 fogadást kötni, én sík ideg vagyok végig 😀

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
na meg vagyok elégedve az olasz csapattal 😀 ez a Balotelli....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
A kanadai nagydíjat a forma 1-ben élőben közvetítjükStez
Te alapból utálsz minden kommentátort? Minden második mondatába bele tudsz kötni 😀Shawn84
Sportkommunikátornak tanulok, aminek része a kommentárotkodás is, de én mondjuk alapból azért az általános iskolába megtanultam, hogyan kell helyesen beszélni. Hibázni mindenki hibázik, de hogy minden második mondtban legyen valami ordas nagy nyelvtani hiba, vagy egyszerűen hülyeséget mondjon valaki, az szerintem kicsit tré. 😀

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Kassai 4 MVP! De komolyan.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Hát a mai meccs tanulsága, hogy Torres az első válogatott meccsét a spanyolok ellen játszotta, és bár kassait nem tudta átverni, de a feeling benne volt, ezért be is tudott találni a spanyolok ellen.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 737 — no es importante
Te alapból utálsz minden kommentátort? Minden második mondatába bele tudsz kötni 😀Shawn84
Jó, akinek minden második mondatába bele lehet az már régen rossz 😀fetomy
Én pl észre se veszem legtöbbet mert inkább a játékot figyelem. Nálatok ez akkor fordítva van?Shawn84
én bármennyire is elengedtem magam, nem sodortak el az események


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
1-1. Mehetünk Mezeit fikázni az F1 topicba. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
A kanadai nagydíjat a forma 1-ben élőben közvetítjükStez
Te alapból utálsz minden kommentátort? Minden második mondatába bele tudsz kötni 😀Shawn84
Jó, akinek minden második mondatába bele lehet az már régen rossz 😀fetomy
Én pl észre se veszem legtöbbet mert inkább a játékot figyelem. Nálatok ez akkor fordítva van?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A kanadai nagydíjat a forma 1-ben élőben közvetítjükStez
Te alapból utálsz minden kommentátort? Minden második mondatába bele tudsz kötni 😀Shawn84
Jó, akinek minden második mondatába bele lehet az már régen rossz 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez bolond: elöbb elkezdi 3 perc milyen sok idő, 30mp múlva: ez volt a slusszpoén, már nem sok mindenre elég

|
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
A kanadai nagydíjat a forma 1-ben élőben közvetítjükStez
Te alapból utálsz minden kommentátort? Minden második mondatába bele tudsz kötni 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A kanadai nagydíjat a forma 1-ben élőben közvetítjükStez
az a baj, hogy a forma1be nem engednek be akárkit, így nem tudom nézni sajna :/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
89:01 - Ez a csere még belefér, és valószínű hogy még a szabadrúgás is bele fog férni.