Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Először be akartam írni, hogy az Everton speciel '85-ben és '87-ben is bajnok volt, tehát semmiképp sem átlagközépcsapat.
Aztán rájöttem, hogy a mostani Evertonnal vonsz párhuzamot...
😊Mikey
Valóban. Bár az is igaz, hogy az időtájt nem voltak ekkora pénzbeli különbségek közép ill élcsapatok közt.

Nekem csupán a Citynek nem szimpatikus a semmiből előtörése, csak és kizárólag amiatt, mert egy gazdag manus úgy gondolja ide teszi a lóvét. De mindegy haggyjuk a témát. 6-1, az 6-1.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
Először be akartam írni, hogy az Everton speciel '85-ben és '87-ben is bajnok volt, tehát semmiképp sem átlagközépcsapat.
Aztán rájöttem, hogy a mostani Evertonnal vonsz párhuzamot...
😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
úúúú Betta 😛 😛Hurka
Szokásos, atomminőség!. 😊 De hova lett Sámson fater?!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért ne próbáljuk már elmagyarázni hogy a MU annyi pénzzel rendelkezik/rendelkezett mint egy Norwich vagy egy WBA 😀
Nyilván SAF is megkapja a pénzt amiből bajnok csapatot és BL döntős csapatot tud csinálni, és csinált is tavaly.
lehet hogy a citynek több pénze van jelenleg, de azért a MU költségvetése össze sem hasonlítható egy átlag középcsapatéval...eaglesmcnabb
Hidd el 86ban egy átlagközépcsapat költségvetésével rendelkezett. Pl. Everton. Azután miután jöttek az eredmények már nyílván nem. Más kérdés, hogy addig felépített vmit.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért ne próbáljuk már elmagyarázni hogy a MU annyi pénzzel rendelkezik/rendelkezett mint egy Norwich vagy egy WBA 😀
Nyilván SAF is megkapja a pénzt amiből bajnok csapatot és BL döntős csapatot tud csinálni, és csinált is tavaly.
lehet hogy a citynek több pénze van jelenleg, de azért a MU költségvetése össze sem hasonlítható egy átlag középcsapatéval...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Persze, hogy több út vezet. Csak éppen ezek a nagy bevásárlások nem túl szimpatikusak. Nincs meg a lojalitás a klub hagyományaihoz, játékosokhoz stb.

Én meg változatlanul nem találom azt, hogy hol írtam, hogy kis pénzből hol van nagy foci. Én azt írtam, hogy a City még mindig szürke középcsapat lenne lové nélkül. A United is az volt, csak hosszú évek alatt, saját magától felemelkedett.tüsi91
Pénz nélkül? Meglepne...Sobri Jóska
Annyi lovéja volt, mint egy átlag középcsapatnak. Látom nem nagyon akarod felfogni miről beszélek. Mindegy is 1-6al nem pattoghatok, őket igazolja az eredmény.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Persze, hogy több út vezet. Csak éppen ezek a nagy bevásárlások nem túl szimpatikusak. Nincs meg a lojalitás a klub hagyományaihoz, játékosokhoz stb.

Én meg változatlanul nem találom azt, hogy hol írtam, hogy kis pénzből hol van nagy foci. Én azt írtam, hogy a City még mindig szürke középcsapat lenne lové nélkül. A United is az volt, csak hosszú évek alatt, saját magától felemelkedett.tüsi91
Pénz nélkül? Meglepne...

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Persze, hogy több út vezet. Csak éppen ezek a nagy bevásárlások nem túl szimpatikusak. Nincs meg a lojalitás a klub hagyományaihoz, játékosokhoz stb.

Én meg változatlanul nem találom azt, hogy hol írtam, hogy kis pénzből hol van nagy foci. Én azt írtam, hogy a City még mindig szürke középcsapat lenne lové nélkül. A United is az volt, csak hosszú évek alatt, saját magától felemelkedett.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Bárkítől kaptunk volna 6t leszarnám, sőt ha 10 éve kapunk 6ot a Citytől azt is. De ennél gyűlöletesebb futballkurvák csapatától.... Isten adná, hogy elfogyjon a pénz és mennének vissza a helyükre a tabella második felébe, de inkább a egy vonallal lejjebb. Ez a csapat sohasem emelkedett volna ki a középszerűségből, ha nem jön a nagy lové. Nem egy United...

Második góltól láttam a meccset. A vége megalázó volt. 1-3 reális lett volna, mert a City jobb volt egyértelműen. A kiállításról meg annyit, hogy az United nem egy meccset nyert meg már ember mínuszban. Fiatal csapat, az építkezés elején jár, 3 év múlva viszont lehet bármennyi pénze a Citynek megállíthatatlan lesz.tüsi91
Mondhatnál példát olyan európai formátumú csapatra, ahol nincs nagy lóvé, ahol picike pénzből lavírozgatnak a milliárdokkal gazdálkodó klubok között, és meghatározó csapatok tudnak így is lenni.
A modern fociban csak a pénz dominál.
Nézz meg random nagy csapatokat, Bayern, Milan, Barca, MU, hány saját nevelésű játékosuk van, és hány "összevásárolt". Ez így működik manapság.
Vannak nevelőegyesületek, vannak sztárklubok. Nem sok átfedés van.Sobri Jóska
Busby éra után a United szépen elkezdett süllyedni, mind eredményeket illetően, mind azdaságilag (1 idény a második vonalban is). Amúgy végig középcsapat volt, vagy még az sem Fergie érkeztéig. 1986tól kezdve Fergie igazolgatta az emberkéket posztra. 90ben nyert végre valahára egy FAt. Utána fokozatosan elkezdte építgetni a fiataljait, először Giggs, Sharpe féle csoport, majd utána a Becks-féle generáció. A klub elindult felfelé, gazdaságilag is egyre erősödött. Majd a tőzsdén vált igazi gazdag klubbá. Saját magától. S persze voltak igazolások, de a saját fiatalokkal karöltve emelkedett fel a csapat. A City ebben mibe hasonlít? Megmondom: semmiben. A Unitednél most is építkezés van, eltellik egy ideig.tüsi91
Több út is vezet a sikerhez. Miért lenne ez gond?
De ettől függetlenül egy nagy csapat sincs meg nagy lóvé nélkül.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bosingwa kiállítása nevetséges, drogbáé jogos. a második félidőben hiába küzdött nagyot a csapat nem igazán tudták elviselni a hazaiak rugdosódását és a bíró nyilvánvaló részlehajlását, ezért sajnos elég sokan átváltottak cigányüzemmódba, meg is lett az eredménye.kristof
Érdekes. Mindegy, az a fő, hogy nem előztetek meg minket.vassadi
egyébként kérdezz meg még másokat is, csak én (meg jsanyo) vagyok elégedetlen/csalódott, mivel mindenki más csak a küzdést meg a hajtást emeli ki (amit én is elismerek és büszke vagyok rá) a bíró (jogos) szidása mellett.
(úgy látszik csak én születtem olyan mentalitással ahol nem örülök ha a kedvenc csapatom összevissza parasztkodik az ellenféllel...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bárkítől kaptunk volna 6t leszarnám, sőt ha 10 éve kapunk 6ot a Citytől azt is. De ennél gyűlöletesebb futballkurvák csapatától.... Isten adná, hogy elfogyjon a pénz és mennének vissza a helyükre a tabella második felébe, de inkább a egy vonallal lejjebb. Ez a csapat sohasem emelkedett volna ki a középszerűségből, ha nem jön a nagy lové. Nem egy United...

Második góltól láttam a meccset. A vége megalázó volt. 1-3 reális lett volna, mert a City jobb volt egyértelműen. A kiállításról meg annyit, hogy az United nem egy meccset nyert meg már ember mínuszban. Fiatal csapat, az építkezés elején jár, 3 év múlva viszont lehet bármennyi pénze a Citynek megállíthatatlan lesz.tüsi91
Mondhatnál példát olyan európai formátumú csapatra, ahol nincs nagy lóvé, ahol picike pénzből lavírozgatnak a milliárdokkal gazdálkodó klubok között, és meghatározó csapatok tudnak így is lenni.
A modern fociban csak a pénz dominál.
Nézz meg random nagy csapatokat, Bayern, Milan, Barca, MU, hány saját nevelésű játékosuk van, és hány "összevásárolt". Ez így működik manapság.
Vannak nevelőegyesületek, vannak sztárklubok. Nem sok átfedés van.Sobri Jóska
Ez mind igaz, amit leírtál, csak éppenséggel nem arra, amit én kommenteltem. Én azt írtam, hogy ez a City sohasem emelkedett volna fel a nagyok szintjére ha nem jön az arab tőke. Míg a United saját erejéből lett anno (újra) Anglia meghatározó csapata.
Busby éra után a United szépen elkezdett süllyedni, mind eredményeket illetően, mind azdaságilag (1 idény a második vonalban is). Amúgy végig középcsapat volt, vagy még az sem Fergie érkeztéig. 1986tól kezdve Fergie igazolgatta az emberkéket posztra. 90ben nyert végre valahára egy FAt. Utána fokozatosan elkezdte építgetni a fiataljait, először Giggs, Sharpe féle csoport, majd utána a Becks-féle generáció. A klub elindult felfelé, gazdaságilag is egyre erősödött. Majd a tőzsdén vált igazi gazdag klubbá. Saját magától. S persze voltak igazolások, de a saját fiatalokkal karöltve emelkedett fel a csapat. A City ebben mibe hasonlít? Megmondom: semmiben. A Unitednél most is építkezés van, eltellik egy ideig.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
bosingwa kiállítása nevetséges, drogbáé jogos. a második félidőben hiába küzdött nagyot a csapat nem igazán tudták elviselni a hazaiak rugdosódását és a bíró nyilvánvaló részlehajlását, ezért sajnos elég sokan átváltottak cigányüzemmódba, meg is lett az eredménye.kristof
Érdekes. Mindegy, az a fő, hogy nem előztetek meg minket.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Chelsea-meccsen mi volt? 1-0-s vereség a QPR otthonában; szinte minden játékos sárgát kapott, Bosingwa és Drogba csak azért nem, mert ők egyből pirossal szálltak ki az első félidőben.vassadi
bosingwa kiállítása nevetséges, drogbáé jogos. a második félidőben hiába küzdött nagyot a csapat nem igazán tudták elviselni a hazaiak rugdosódását és a bíró nyilvánvaló részlehajlását, ezért sajnos elég sokan átváltottak cigányüzemmódba, meg is lett az eredménye.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Bárkítől kaptunk volna 6t leszarnám, sőt ha 10 éve kapunk 6ot a Citytől azt is. De ennél gyűlöletesebb futballkurvák csapatától.... Isten adná, hogy elfogyjon a pénz és mennének vissza a helyükre a tabella második felébe, de inkább a egy vonallal lejjebb. Ez a csapat sohasem emelkedett volna ki a középszerűségből, ha nem jön a nagy lové. Nem egy United...

Második góltól láttam a meccset. A vége megalázó volt. 1-3 reális lett volna, mert a City jobb volt egyértelműen. A kiállításról meg annyit, hogy az United nem egy meccset nyert meg már ember mínuszban. Fiatal csapat, az építkezés elején jár, 3 év múlva viszont lehet bármennyi pénze a Citynek megállíthatatlan lesz.tüsi91
Mondhatnál példát olyan európai formátumú csapatra, ahol nincs nagy lóvé, ahol picike pénzből lavírozgatnak a milliárdokkal gazdálkodó klubok között, és meghatározó csapatok tudnak így is lenni.
A modern fociban csak a pénz dominál.
Nézz meg random nagy csapatokat, Bayern, Milan, Barca, MU, hány saját nevelésű játékosuk van, és hány "összevásárolt". Ez így működik manapság.
Vannak nevelőegyesületek, vannak sztárklubok. Nem sok átfedés van.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
úúúú Betta 😛 😛Hurka
kiskorúakkal nem kezd 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
úúúú Betta 😛 😛
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
igen, annak a csapatnak az előnye az összeszokottság volt, ami most nyilván nem lehet meg. De meg lehet idővel, és akkor már jobb lesz a csapat, mivel egyenként jobb játékosokból áll egyértelműen. És főleg mert a legnagyobb bajunkat, a bizonytalan, lyukas védelmet már most is megoldottuk, pedig aztán a védelem sem összeszokott még. Sousának vannak hülyeségei, mindenkinek vannak. Meglátjuk, hogy ha jobban összeáll a csapat, akkor hogyan lesz, egyelőre még örülök minden egyes változásnak ami történt.

Az ellenfelek pedig egyértelműen jobbak mint tavaly ősszel (tavasszal már ha jól emlékszem csak valami 3-4. helyen zártunk, de tuti nem 1.).fetomy
Az ellenfelek tényleg erősődtek amúgy, ez abszolút jogos! Hát a többit majd az idő eldönti akkor. Ha úgy érzed hogy tényleg 7-8 poszton most sokkal jobb képességű játékosok vannak (te látod jobban, hiszen én nyílván jóval kisebb mértékben követem napi szinten a Vidit), akkor tényleg 1-2 éven belül ki kell hogy jöjjön majd ez, mert az összeéréshez idő kell. Végülis tényleg ez lett kommunikálva, hogy ez a szint eddig volt elég, most szeretnének nemzetközi szinten is előrébb lépni, és emiatt kell ez a nagyrész átalakítás. Csak jobb lett volna talán valami minimális folytonosság talán az addigi eredménnyeségg miatt is, pl. ezt a nagyon gyenge Sturmot akkor talán ki lehetett volna ütni.Hát majd kiderül.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
és szted vitya meddig fog várni? 😛Divat
hát a szezon 2/3-áig biztos...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és szted vitya meddig fog várni? 😛

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
igen, annak a csapatnak az előnye az összeszokottság volt, ami most nyilván nem lehet meg. De meg lehet idővel, és akkor már jobb lesz a csapat, mivel egyenként jobb játékosokból áll egyértelműen. És főleg mert a legnagyobb bajunkat, a bizonytalan, lyukas védelmet már most is megoldottuk, pedig aztán a védelem sem összeszokott még. Sousának vannak hülyeségei, mindenkinek vannak. Meglátjuk, hogy ha jobban összeáll a csapat, akkor hogyan lesz, egyelőre még örülök minden egyes változásnak ami történt.

Az ellenfelek pedig egyértelműen jobbak mint tavaly ősszel (tavasszal már ha jól emlékszem csak valami 3-4. helyen zártunk, de tuti nem 1.).
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
3 éves nemzetközi terv van, hova kapkodtok?! 😊 Előszőr szét kellett szépen verni a magyar szinten eredményes bajnokcsapatot, most az építkezés első éve van még csak. :/zavi27
Felejtsük már ezt a szétverős ökörséget. De mennyire jó amúgy, hogy a jobbakat megtartottuk, elvégre kb. az összes aki tavaly is itt volt, most lefele lóg ki. Alvesszel az élen. Kettő játékost tudok mondani, akit érdemes volt megtartani. Elek és Nikolics. Alvest is jobb lett volna eladni jó pénzért inkább, mert 1 jó megmozdulásra 15 rossz jut neki kb.

Az meg a másik, hogy az ellenfelek is jobbak mint tavaly voltak.

De persze megértem én a türelmetlenséget. A légiósoknál is igaza volt mindenkinek, aki türelmetlen és előítéletes volt velük, elvégre a védelemben felálló 4 új játékos mind sokkal szarabb mint a magyarok voltak. Bakiznak állandóan, többet mint a magyarok. Ja bocs, nem... Mióta Hector kikerült a kezdőből, nem nagyon emlékszem védelmi bakikra.

De hülyék voltunk, olyan hihetetlen értékeket engedtünk el, mint a csodálatos Lipták Zoli, aki azóta is minden európai élcsapat álma... De szívesen várom, hogy mely tavalyi játékos jobb, mint az ittlevő, rendszeresen játszó újak, ha ilyen nagyon szétvertük azt az ilyen nagyon felülmúlhatatlan szenzációs csapatot.fetomy
Jó hát ezeket a köröket lefutottuk már sokszor, hagyjuk. 😊 Most középmezőny, sok vereség, akkor végig vezetve bajnoki cím, akkor melyik a jobb? Egyezzünk ki abba, hogy akkor az ellenfelek erősődtek most sokat, és ezért ugyanaz a jó csapat, vagy még jobb, most csak a középmezőnybe elég, aki tavaly első volt. Talán akkor ott szervezettebb összeszokottabb csapat volt, jobb taktikával kidolgozva, 2 év alatt összeérlelve. Nem lehet itt mindig csak játékosonként, posztonként elemezni csak. Ezért is lóghatnak ki most a játékosok lefele akik tavaly jók voltak, ez meg edzőkérdés.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
3 éves nemzetközi terv van, hova kapkodtok?! 😊 Előszőr szét kellett szépen verni a magyar szinten eredményes bajnokcsapatot, most az építkezés első éve van még csak. :/zavi27
Felejtsük már ezt a szétverős ökörséget. De mennyire jó amúgy, hogy a jobbakat megtartottuk, elvégre kb. az összes aki tavaly is itt volt, most lefele lóg ki. Alvesszel az élen. Kettő játékost tudok mondani, akit érdemes volt megtartani. Elek és Nikolics. Alvest is jobb lett volna eladni jó pénzért inkább, mert 1 jó megmozdulásra 15 rossz jut neki kb.

Az meg a másik, hogy az ellenfelek is jobbak mint tavaly voltak.

De persze megértem én a türelmetlenséget. A légiósoknál is igaza volt mindenkinek, aki türelmetlen és előítéletes volt velük, elvégre a védelemben felálló 4 új játékos mind sokkal szarabb mint a magyarok voltak. Bakiznak állandóan, többet mint a magyarok. Ja bocs, nem... Mióta Hector kikerült a kezdőből, nem nagyon emlékszem védelmi bakikra.

De hülyék voltunk, olyan hihetetlen értékeket engedtünk el, mint a csodálatos Lipták Zoli, aki azóta is minden európai élcsapat álma... De szívesen várom, hogy mely tavalyi játékos jobb, mint az ittlevő, rendszeresen játszó újak, ha ilyen nagyon szétvertük azt az ilyen nagyon felülmúlhatatlan szenzációs csapatot.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Chelsea-meccsen mi volt? 1-0-s vereség a QPR otthonában; szinte minden játékos sárgát kapott, Bosingwa és Drogba csak azért nem, mert ők egyből pirossal szálltak ki az első félidőben.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2mb_IjU1SqI#!
ehehehe a diósgyőri nagycsapat szurkol az u14esek meccsén 😀kristof
majdnem ugyanolyan 😀
http://www.youtube.com/watch?v=26Ju8-AzH6Ikillkenny
jó hát a poznaniak nem érnek, ők tényleg nem normálisak 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
érik a takaroggy? 😀Divat
hát nálam még mindig nem 😛

az meg a legnagyobb baromság lenne, ha elmennének ezek a külföldiek. Mitrovics meg Hector mehet amerre lát, de a többiek ha elmennek, beszoptuk...fetomy
majd fog... 😀Divat
3 éves nemzetközi terv van, hova kapkodtok?! 😊 Előszőr szét kellett szépen verni a magyar szinten eredményes bajnokcsapatot, most az építkezés első éve van még csak. :/