Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Ki szídta? Csak kérdem.szaba
hát sztem Matthew hsz-e elég negatív hangvételű.kristof
De rohadtul nem szídta Messit, max. a paksiakat. És valljuk be, szégyen volt kikapni a Putnoktól.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki szídta? Csak kérdem.szaba
hát sztem Matthew hsz-e elég negatív hangvételű.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schleck
nem tudom miért kell szidni, kurva nagy spíler ezen a szinten, nem csak nagypályán, futsalban is. már régóta vannak nb1es kérői, sőt, Spanyolországból szintén, de ő marad :cool: (ráadásul így se jár rosszul 😊)kristof
Ki szídta? Csak kérdem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schleck
nem tudom miért kell szidni, kurva nagy spíler ezen a szinten, nem csak nagypályán, futsalban is. már régóta vannak nb1es kérői, sőt, Spanyolországból szintén, de ő marad :cool: (ráadásul így se jár rosszul 😊)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schleck
ja meg "a putnoki böde" se lehet akárki.
esetleg "a sajó bal partjának égere"Höri
Sajnos ez is benne van a focistáinkban. Én ezen nem lepődök meg.Matthew99
Nagyképű köcsög bagász - tk.

Tényleg, kezed hogy van?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
az is, de a Putnok-Paks 3-2 se szar paksi nb1-es kezdővel 😀fetomy
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schleck
ja meg "a putnoki böde" se lehet akárki.
esetleg "a sajó bal partjának égere"Höri
Sajnos ez is benne van a focistáinkban. Én ezen nem lepődök meg.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az is, de a Putnok-Paks 3-2 se szar paksi nb1-es kezdővel 😀fetomy
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schleck
ja meg "a putnoki böde" se lehet akárki.
esetleg "a sajó bal partjának égere"

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
az is, de a Putnok-Paks 3-2 se szar paksi nb1-es kezdővel 😀fetomy
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nyertünk 2-1re Idegenben pedig a 48. perctől ember és gólelőnyben játszott a Balmaz'.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
az Újpest kupa meccse mekkora epic te jó ég 😀kristof
Huh, de szerencsere behuztuk, 11esekkel!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Bene Ferenc... valahogy nem vagyok bizakodó, valamint az is lehet, hogy a kupából is kiesünk, ez is fantasztikus:
Maricot kiállította a játékvezető. A légiós kimutatta középső ujját a bajai közönségnak, amiért a spori piros lapot adott neki.Hurka
gratulálok a csapatnak, szégyen
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Folyamatosan elesett, és ok nélkül osztogatta a piros lapokat egy részeg játékvezető a cseh megyei bajnoságban.
A Tynec nad Labem-Jestrabi találkozón Tomas Fidra nem titkolta a játékosok előtt, hogy születésnapját ünnepli . "Olyan szaga volt mint egy serfőzdének" - fogalmazott a Lidove Noviny cseh lapnak a vendégek klubvezetője, aki szerint a játékvezető meze csupa kosz volt a rengeteg eséstől.
Miután a bíró három vendégfocistát kiállított ok nélkül, a hazaiak sportszerűen felhagytak a támadásokkal, de a játékot nem szüntették be a csapatok, nehogy büntetés érje őket.
A focisták kálváriájának a rendőrség vetett véget, amely a szünetben megszondáztatta a bírót, ezután pedig félbeszakították a meccset.
A helyi futballszövetség végül megsemmisítette a meccs 1-1-es végeredményét, a bíró pedig egyéves eltiltásra számíthat.
😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az is, de a Putnok-Paks 3-2 se szar paksi nb1-es kezdővel 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az Újpest kupa meccse mekkora epic te jó ég 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bene Ferenc... valahogy nem vagyok bizakodó, valamint az is lehet, hogy a kupából is kiesünk, ez is fantasztikus:
Maricot kiállította a játékvezető. A légiós kimutatta középső ujját a bajai közönségnak, amiért a spori piros lapot adott neki.Hurka
nagy kár, hogy pont most rúgták ki Vébert, így elmaradt a Gyuri Bowl 😕

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Bene Ferenc... valahogy nem vagyok bizakodó, valamint az is lehet, hogy a kupából is kiesünk, ez is fantasztikus:
Maricot kiállította a játékvezető. A légiós kimutatta középső ujját a bajai közönségnak, amiért a spori piros lapot adott neki.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ma a Sport2 mégis miért adja a nagyon izgalmasnak ígérkező Aldershot Town-MU meccset mondjuk az Arsenal-Bolton helyett?Schleck
Mert ezt adja a Sky Angliában és a Liga-kupában csak egy meccset lőnek fel a műholdra.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szegény Vasas megfázott Békéscsabán a kupában, ennyit számít Sütő hiánya sajnos.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ma a Sport2 mégis miért adja a nagyon izgalmasnak ígérkező Aldershot Town-MU meccset mondjuk az Arsenal-Bolton helyett?Schleck
Marketing.vassadi
Remélem megússzuk 6 alatt (MU). 😀 😀 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ma a Sport2 mégis miért adja a nagyon izgalmasnak ígérkező Aldershot Town-MU meccset mondjuk az Arsenal-Bolton helyett?Schleck
Marketing.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma a Sport2 mégis miért adja a nagyon izgalmasnak ígérkező Aldershot Town-MU meccset mondjuk az Arsenal-Bolton helyett?

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
Véber nem jó edző, de legalább túlértékelt.

a nyilatkozatai miatt viszont valóban érdemes nézni a pápa meccs fel- és leveztéseit, szóval remélem elviszi valami mainstream csapat, amely sokszor van a tévében.

hasonló okok miatt sajnálom, hogy urbányi megint a maldívon forgatja a survivortHöri
igazából hülyeségeket beszélsz
ha ő nem lenne, rég NB2 vagy NB3 közelében lenne a csapat, nem olyan jó képességű játékosokból alakított ki egy masszív középcsapatot, amelyik jól, támadva játszott, és a játszott szón van a hangsúlyHurka
Ezért várom én örömmel, és szeretettel, amiről már pletykálnak is ráadásul. 😊 Bár hozzáteszem azért elég sok, sőt egyre több homály meccse is volt, amikro folyamatosan olyanok voltak, hogy szétesett a csapatom, gyermeteg játékot játszunk hetek óta, elrontott taktikai megoldások, Marics probléma, első évben észnélküli (bár szép) támadófoci, szóval azért ebben azért még ő is hibás valamennyire, vannak még kérdőjelek vele kapcsolatban,d e szívesen látnám.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
lisztesékkel zúztak kek döntőt, zolával, leboeuffal, floval, poyettel, di matteoval, viallival, mark hugheszal. fasza kis csapat volt.gabtsi
tudom, akkor szimpatizáltam is még velük. utána valahogy nem. és mivel a szimpátia (/utálat) nem eldönthető, nem is nagyon bitáznék róla. de Abramovics óta utálom őket, ez biztos

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igazándiból tök mindegy hogy egy ember irányít-e egy klubot, vagy egy társaság, ha pl. egy Real költségvetése simán akkora nagyságrendű mint egy City-é vagy egy Chelsea-é. Ha a Real ugyanúgy tud 90milliókat költeni egy játékosra, akkor felesleges arról vitázni hogy most 1 ember rakja-e bele a pénzét, vagy társasági alapon működik.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
de pl. ezért is ingatagabb a M.City helyzete mint a többi, már évtizedek óta működő európai elit klubé. Citynél elég ha lelövik a tulajt (vagy épp a Chelsea esetében is) mondjuk egy Bayern-nél meg ha véletlen Uli Hoeneß-szel történne valami akkor sincs gond..mert a százmilliók attól még a klubnál maradnak. Az általad említett forrásokkal együtt.

Egyébként ehhez kapcsolódik, hogy a Hannover 96 kezdeményezésére (nem ugrik be a sportigazgató neve) felül vizsgálhatja a DFB a "49"-s szabályt (51% döntési jog marad mindig a csapatnál 49% a szponzorok stb...) hogy azt a 49%-t kaphassa 1 magánszemély is.Amadeus91
1, épp a Chelsea példája bizonyítja, hogy ez nem feltétlenül van így, még ha igaz is lehet. a dynamo is egy parvenü csapatnak számított abramovics érkezésekor (aki egyébiránt a mu-t akarta megvenni, csak akkor ott még egy hasonló stakeholder rendszer működött, mint detto green bayben, és nem lehetett csak úgy átutalással pár nap alatt megvenni, és a legenda szerint amikor helikopterrel repült vissza manchesterből, nyugat london felett meglátott egy stadiont, kérdezte kié, a második kérdés volt h eladó-e?), de azóta masszív szurkolótábora van, ami a legfontosabb h ázsiában is, ami kurva nagy pénzt hoz már, és igazán abramovicsnak sincs szüksége arra, hogy extra mód finanszírozza, peter kenyonnak (aki a mai manutd, alapítója ferguson mellett) hála egy vállalati kultúra is kialakult, abramovics csak a védőhálót adja hozza meg az extrafelszerelést. az már működik magától.
azt sztem jelenleg senki nem tudja, hogy a citynek van-e még hely a piacon, sztem kevésbé, főleg amíg ez a cigánykodás zajlik.

2, Martin Kind, de ez nem újkeletű story ez. de a tiltás a Bundesligában lényegében a külföldi tulajokra vonatkozik a tiltás, mert vállalatok (aka magánszemélyek) kezében most is van bundesliga klub, bár jellemzően a sportegyesületek a fő tulajdonosok, akik gondolom hülyék lennének megszavazni, hogy leszakíthassák róluk az arany tojást tojó tyúkot, a futballcéget, annak ellenére, hogy ez vszleg gátja is a német futballnak. (már amennyire van gátja).gabtsi
már amennyire. Annak idején pont emiatt tették kötelezővé, hogy a Bundesliga 1-s licenc feltététele az Utánpótlás Akadémia üzemeltetése, hogy ne milliókért vegyenek játékosokat, hanem kineveljék. Eredmény: Götze, Müller, Özil. A német futball egy kicsit más utat választott mint a többi elit liga nyugaton, de válogatott szinten eddig bejön.

Egyre inkább kezd az lenni a trend, hogy azok az országok kerekednek felül válogatott szinten, ahol kiemelkedő az utánpótlásképzés; Spanyolok-Barca, Hollandia, Németország, Franciaország (még, ha el is sztrájkolták legutóbb) és figyeljétek meg, hogy az oroszok....

criminal lawyer or criminal lawyer?