Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 457
Kádár is kapott meghívót, őt miért nem sikerült kiemelni? 😛 remélem ez a Vanczák Vili-éra leépülésének jeleHöri
És akkor ki rúgja a gólokat?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kádár is kapott meghívót, őt miért nem sikerült kiemelni? 😛 remélem ez a Vanczák Vili-éra leépülésének jele

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
egyértelmű, de a rendszeridegenségre hivatkozott. úgyh most vagy új rendszer lesz, vagy profilt váltottak a playak.gabtsi
Ha elhiszem azt, hogy tényleg azért nem hívta be eddig, mert nem illik a rendszerbe (aminek igazságában nem vagyok 100%-ig biztos egyébként), akkor azt is lehet gondolni amúgy, hogy most annyi sérültünk van, hogy muszáj kicsit átszerveznie a középpályánkat. Mert abban azért lehetett igazság, hogy eddigi középpályánkhoz, amelyben Dzsudzsák és Koman a két szélső szükség van két klasszikus védekező középpályásra, mert sajnos egyikőjüknek sem erőssége a védekezés egyáltalán.
De elismerem, hogy ez azért nem a legjobb magyarázat, szóval valószínű, hogy abban a rendszeridegenségre hivatkozásban volt egy kis füllentés is Sanyi bácsitól.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyértelmű, de a rendszeridegenségre hivatkozott. úgyh most vagy új rendszer lesz, vagy profilt váltottak a playak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mikor már nincs tét, akkor jó Tőzsér és Feczesin is. Ja meg persze Lipták is, nehogy kiessen az angliai formájából.

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/tozser-es-feczesin-is-bekerult-egervari-keretet-hirdetett-2100687Matthew99
Mondjuk az számomra logikusnak tűnik, hogy az új embereket most akarja Egervári beépíteni a válogatottba és nem az utolsó selejtezők előtt bontja meg a csapatát.

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Mikor már nincs tét, akkor jó Tőzsér és Feczesin is. Ja meg persze Lipták is, nehogy kiessen az angliai formájából.

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/tozser-es-feczesin-is-bekerult-egervari-keretet-hirdetett-2100687


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
Hoppá mivan rájött, hogy ha az angol másodosztályba se kell, ahonnan kihalt két középső védő is, akkor el kell gondolkodni Magyarországon? 😀 Jajj de jó lenne az ETO-ba, nem ártana nekik a védekezésbe egy kis "erősítés", úgyis van mit javítani a védelmükön 😛 Liktápnak meg az önértékelésén 😊fetomy
Haaat, bevallom, szamunkra meg o is erosites lenne, es nagyon elkelne jelenleg, ugyhogy en nem bannam ha a 3 csapat kozul nalunk kotne ujra ki. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szégyellem magam, hogy ismerem ezt az embert...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hoppá mivan rájött, hogy ha az angol másodosztályba se kell, ahonnan kihalt két középső védő is, akkor el kell gondolkodni Magyarországon? 😀 Jajj de jó lenne az ETO-ba, nem ártana nekik a védekezésbe egy kis "erősítés", úgyis van mit javítani a védelmükön 😛 Liktápnak meg az önértékelésén 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Liktáp "nem jövök haza nb1-be, mert külföldi top csapatok szerződései közül nem tudok választani" Zoltán az ETO-al tárgyal...

😂 😂 😂

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tarthatatlan ez a Pölöskey-Somália duó 😂Höri
Somalia egyébként tényleg jó játékos, kezd összeállni a Fradi úgy érzem 😊Hurka
én az Aalesund előtt is ezt hittem, aztán mi lett belőle...

|
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nocerino mesterhármas. 😀
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Vannak itt vérbeli Gooner-ek?
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ezt a suarez gólt mindenki nézze majd meg. félelmetes...
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jó kis havazás volt ma reggel Colorado-ban, remélem holnapra is lesz belőle a meccsre (esetleg vasárnapra a Broncos-ra). 😊
Így néz ki most a stadion: http://www.youtube.com/watch?v=kOzuPaffqns


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
tarthatatlan ez a Pölöskey-Somália duó 😂Höri
Somalia egyébként tényleg jó játékos, kezd összeállni a Fradi úgy érzem 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tarthatatlan ez a Pölöskey-Somália duó 😂

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sry én értettem félre 😊
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Ki szídta? Csak kérdem.szaba
hát sztem Matthew hsz-e elég negatív hangvételű.kristof
Az enyém? Mert tudom, hogy a paksi focisták milyenek? Hogy ki tudnak kapni egy NB3-as csapattól és meg tudnak verni náluknál jobb csapatot is ha úgy állnak oda? Nem hiszem, hogy ez negatív, inkább valós.

szerk.: Ja hát én nem is foglalkoztam a putnokiakkal. Azt hittem egyértelmű kire mondtam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 457
Ki szídta? Csak kérdem.szaba
hát sztem Matthew hsz-e elég negatív hangvételű.kristof
De rohadtul nem szídta Messit, max. a paksiakat. És valljuk be, szégyen volt kikapni a Putnoktól.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki szídta? Csak kérdem.szaba
hát sztem Matthew hsz-e elég negatív hangvételű.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 457
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schleck
nem tudom miért kell szidni, kurva nagy spíler ezen a szinten, nem csak nagypályán, futsalban is. már régóta vannak nb1es kérői, sőt, Spanyolországból szintén, de ő marad :cool: (ráadásul így se jár rosszul 😊)kristof
Ki szídta? Csak kérdem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schleck
nem tudom miért kell szidni, kurva nagy spíler ezen a szinten, nem csak nagypályán, futsalban is. már régóta vannak nb1es kérői, sőt, Spanyolországból szintén, de ő marad :cool: (ráadásul így se jár rosszul 😊)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 457
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schleck
ja meg "a putnoki böde" se lehet akárki.
esetleg "a sajó bal partjának égere"Höri
Sajnos ez is benne van a focistáinkban. Én ezen nem lepődök meg.Matthew99
Nagyképű köcsög bagász - tk.

Tényleg, kezed hogy van?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
az is, de a Putnok-Paks 3-2 se szar paksi nb1-es kezdővel 😀fetomy
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schleck
ja meg "a putnoki böde" se lehet akárki.
esetleg "a sajó bal partjának égere"Höri
Sajnos ez is benne van a focistáinkban. Én ezen nem lepődök meg.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.