Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Torghelle passzából Daniló.
Nem rossz ez a csatársor magyar szinten.Bazzani
Kíváncsi vagyok jövő ősszel még itt játszik-e valamelyikük is(Danilot szerintem már a fél francia másodosztály vinné 😊, Air Sanyi meg majd kiköt mondjuk valamelyik Benelux állam bajnokságában...)?...
Egyébként eddig ma is le a kalappal a srácok előtt.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Torghelle passzából Daniló.
Nem rossz ez a csatársor magyar szinten.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a család a Torghelle nevet "Torcsellének" ejti az olasz ősökre való hivatkozás miatt 😂
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az hagyján h megint kinyaltunk, de még a 10k-s mixem is elvitte...mikor tanulom meg h saját csapatra sohasenem??? rem ma másik mixet meg a ződek viszik el..............Divat
hasonló megfontolásból én nem raktam bele a Juvét. 😊

az is királyság, hogy kikapott a Napoli megint, remélem ma az Udinese is elhasal.

Jövő héten is kisebb fajta rangadó lesz. Napoli-Juventus
2-3 éve konstans szopunk tőlük.Zsoca
pedig igazán megrakhattad volna te is, legalább lett volna egy erős 0-0 😀

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
elmúlt pár évre való tekintettel elnézem neked Stez kollega... 😀

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
az sima Napoli 😛 😀
hjaj Divat, jó nézni a csapatod szenvedését, de geci vagyok 😀

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
az hagyján h megint kinyaltunk, de még a 10k-s mixem is elvitte...mikor tanulom meg h saját csapatra sohasenem??? rem ma másik mixet meg a ződek viszik el..............Divat
hasonló megfontolásból én nem raktam bele a Juvét. 😊

az is királyság, hogy kikapott a Napoli megint, remélem ma az Udinese is elhasal.

Jövő héten is kisebb fajta rangadó lesz. Napoli-Juventus
2-3 éve konstans szopunk tőlük.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az hagyján h megint kinyaltunk, de még a 10k-s mixem is elvitte...mikor tanulom meg h saját csapatra sohasenem??? rem ma másik mixet meg a ződek viszik el..............

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A Milan is hozta a 3 pontot a Roma ellen, bár Boatenget kiállították, miután lecserélték, vicces volt..
de legalább Ibra megint életjelet adott magáról, ez fontos volt már, remélem innentől ismét rugdosni fogja a gólokat, akkor simán hozzuk a kötelező győzelmeket.. És Silva meg térjen már vissza, mert ez a védelem így nagyon gány. :/ Mindegy, a 3 pont a lényeg, meg hogy az Inter kinyalt 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szar játék, de a győzelem megvan, és ez a lényeg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nah a Juve megtartotta idén is azt a jó szokását, hogy a rangadókat behúzzák...KIRÁLY! Teljesen megérdemelt volt.

Juve per sempre

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Követelik be a kezdőbe az összes magyart, akik persze szarok mint az állat -> nem jó a csapat -> Sousatakaroggy... De hát ilyenek az emberek. Ha az edző azt húzza amit én akarnék és nem jön be, akkor sem voltam én hülye, csak az edző...

Ja még a másik, hogy a magyar játékosok azért szarok, mert demoralizálja őket a sok külföldi. 😛
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
2magyar van a Vidiben pályán.
Szép.Bazzani
múlt héten Győrben is 2 magyar kezdett ellenünk. Találtak 1 gólt aztán jött a Csertői-féle bunkerfoci 78 percen keresztül.
Mi próbálkoztunk de holnapután sem rúgtunk volna gólt...

Ha elkezd fogyni a Győr mákja(előbb-utóbb) ott is feltűnik majd hogy Dudáson kívül ki van magyar ott...

Hector *facepalm*

Gosztonyit követelték Evandro helyett, hát tessék 😀 Nagy Dani is meglőhette volna a gólját amúgy..

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a védelem úgy szar, ahogy van....Schleck
nem tudom hogy hívják de én inkább azt a brazil bongyort erőltetném pl Ivanovic helyett.davemayer
Budovinszky kéne ide, csak hát ő még Abrának is túl drága.
viccet félretéve én is jobban örülnék Luiznak, de simább meccseken egy Luiz - Alex belsővédő duót is megnéznékkristof
Az a baj, hogy konkrétan Luizon kívül mindhárom középhátvédünktől kiráz a hideg. De talán így is Terry>Ivanovic~Alex a sorrend nálam. Alexet az összes nagyanyámnál gyorsabb csatár körbefutja sajnos. Mondjuk Ivanovic meg úgy helyezkedik mint a nagyanyám, szóval nem könnyű kérdés.
De Terry kezdene, a múltja miatt is, meg azért ő annyira nem tűnt kapitálisan szarnak ma sem. Az uccsó gól nálam egyértelműen a szerencsétlen balfasz Maloudáé, mert ha nem csúszik el Terry, akkor is lefutja lendületből KVP.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, utolsó 3 idegenbeli meccsből 2 win 😊

Egyébként most volt először, mikor egyértelműen Sousa volt benne a győzelemben. Persze szokásos kissé beszari foci volt az első kapott gólig, de onnantól belenyúlt a meccsbe, fél óra alatt rúgtunk 3-at.

Azt hiszem inkább kellene 4-5-1 helyett 4-3-3-at játszani a Nikolics-Alves-Walter trióval, középen meg maradhat Tóth-Elek-Mitrovics/SzarGyuri.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazán az a vicc hogy ez a Pápa hihetetlen gyenge és vért izzad ellene a tavalyi bajnok.davemayer
Ami egyértelműen 3 embernek köszönhető:

Elsősorban Héctor, akit szarrá szopat Lovrencsics, kaptunk is 2 gólt róla. Viszont Héctor csak azért játszik, mert Bráchi eltiltott.
Másodsorban pedig Gosztonyinak és Sándornak, akik már az első félidőben elintézhették volna a Pápát.

Csak azért mondom, mert ha ezek nincsenek (mnthogy a Héctor gond nem is lesz, nem is szokott lenni), akkor sokkal simább a meccs.
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
Alves, Nikolics, mennyivel jobb volt nézni őket Rákóczi mezben 😛
Jól van ez a Pápa gyengébb, mint mi.
Remélem a Vasast sikerül legyőzni, mert elég volt a sok döntetlenből!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Igazán az a vicc hogy ez a Pápa hihetetlen gyenge és vért izzad ellene a tavalyi bajnok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
2magyar van a Vidiben pályán.
Szép.Bazzani
Az a vicc, hogy a kezdőben 4 magyar volt, abból 2 kihagyott 3 ziccert, Gosztonyi meg tavaly adott utoljára jó passzt.

NIKOLICS!!!!!!!

Míg bejött Alves, 2 gól... Egyedül Héctor volt ultraszar közülük..

Hozzáteszem én örülnék a legjobban, ha magyarokkal lennénk tele, de mivel akkor szarabbak lennénk mint így, plusz nem lenne felfelé velük, inkább így legyen..
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
4-1 idegenben a baja ellen. Csáó Nb1 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2magyar van a Vidiben pályán.
Szép.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Végre lejön ez a gyökér is...

LOL Ez kész... 😊 Csak le kellett ültetni Alvest, rögtön magára talált...
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Félelmetesen kispályás egy meccs 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
SZÁNALOM

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Görög utánpótlás válogatott, és azért mert ha valaki jó védelmet akar Magyarországon, nem számíthat magyarokra.

Leszopom magam...

Héctor 2 gól. Köszi. Ezért kell Apostol pl.