Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Valaki el tudná nekem magyarázni, mégis mivel teljesített idén jobban Diego Forlan mint mondjuk Di Natale? Ezen nem tudom túltenni magam...Schleck
Nyert egy Copát
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Van pár helykitöltő név...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Valaki el tudná nekem magyarázni, mégis mivel teljesített idén jobban Diego Forlan mint mondjuk Di Natale? Ezen nem tudom túltenni magam...Schleck
Forlán Copa Américát nyert, Di Natale pedig csak egyszerű olasz gólkirály.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki el tudná nekem magyarázni, mégis mivel teljesített idén jobban Diego Forlan mint mondjuk Di Natale? Ezen nem tudom túltenni magam...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lipták visszatér Újpestre.
Bőven elfér ebben a sérültekkel teli,gyengécske brigádban.
Az új tulaj első lépése.

több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nyugodjék Békében! 😕
A Fradi és a magyar labdarúgás sajnos megint szegényebb lett egy legendával 😕



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://hvg.hu/video/20110915_albert_florian_golok
A Nemzetünk egyik csillaga távozott. Köszönjük nei a sok szépet, és örömöt amit adott. Nyugodjék békében!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Mint Kosztolányi fái, úgy tartoztam az Üllői úthoz. A rosszakaróim azt mondhatták, úgy álldogál Albert a Fradi-pályán, mint az Üllői úti fák, csak azoknak nincs csípőn a kezük. Hát igen, valóban ott álldigáltam, még néha csípőn is volt a kezem, de két álldigálás között bemutattam néhány cselt, rúgtam néhány gólt, szereztem némi örömöt több százezer futballbarátnak. Nekem a Fradi-pálya jelentett mindent, én, a vidéki kissrác, ott lehettem-lettem valaki. Jó sorsom oda vezényelt, mert valahol fenn úgy döntöttek rólam, hogy a Ferencváros legyen az életem"

este 6-kor gyertyagyújtás a Szentélynél.
nyugodjék békében!Joci
Nagyon szép idézet.
Komolyan kirázott a hideg tőle.
Sajnos manapság már nincsenek ilyen egyéniségek a magyar futballban.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
"
este 6-kor gyertyagyújtás a Szentélynél.
nyugodjék békében!Joci
Hazafelé Miskolcról már megálltam egy pillanatra a stadionnál. Kint egy nagy kép (fekete szalaggal), sok mécses, és egy fekete drapériával leborított asztal, rajta egy "emlékkönyvvel", amibe be lehet írni. éppen Keller Józsi gyújtott mécsest.
6-ra visszamegyek. Remélem sokan leszünk....
A legnagyobb futbalista volt, akit gyerekkoromban láttam játszani.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nyugodjék békében!
Hihetetlen, hogy pár napja még arról szóltak a hírek, hogy jól sikerült a műtét, minden rendben van, erre ma meg ez történik. 😕

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nyugodjék békében!

Sokkolt a hír 😕

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
"Mint Kosztolányi fái, úgy tartoztam az Üllői úthoz. A rosszakaróim azt mondhatták, úgy álldogál Albert a Fradi-pályán, mint az Üllői úti fák, csak azoknak nincs csípőn a kezük. Hát igen, valóban ott álldigáltam, még néha csípőn is volt a kezem, de két álldigálás között bemutattam néhány cselt, rúgtam néhány gólt, szereztem némi örömöt több százezer futballbarátnak. Nekem a Fradi-pálya jelentett mindent, én, a vidéki kissrác, ott lehettem-lettem valaki. Jó sorsom oda vezényelt, mert valahol fenn úgy döntöttek rólam, hogy a Ferencváros legyen az életem"

este 6-kor gyertyagyújtás a Szentélynél.
nyugodjék békében!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
Nyugodjék békében a Császár! 😐
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Még szerencse, hogy jól sikerült a műtétje.. :/
Nyugodjék Békében

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nyugodjon békében.

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Elment a legnagyobb...
Nyugodj békében, Császár!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Alber, Szojka, Szoó....OMG,...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
van aláírt Flóri bácsis labdám, Ő volt a legnagyobb akivel valaha is kezet fogtam. Nyugodjon békében. 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Varga Zolit mindig is jobban fogom tisztelni, mint őt, de azért Nyugodjon Békében!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
úristen ezt nem hiszem el, pedig h bizakodtak a sikeres műtét után...........NYUGODJ BÉKÉBEN CSÁSZÁR!!!

|
több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Isten nyugosztalja Albert Flóriánt.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Egy legendával kevesebben lettünk... Albert Flórián elhunyt.
Nyugodjon békében.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Izraeli és a román bajnokságot követi (szereti ) rajtam kivül esetleg valaki? én követem mind a kettőt hisz félig izraeli és félig román vagyok.Steaua és Beitaros vagyok. Amugy székelyként rengeteget kapok amiért Bucaresti csapatnak szurkolok, arrol nem is beszélve amiért nézem az izraeli meccseket neten 😊 😊 😊
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Vérlázító, amit a nyomorék KC művel ezen a meccsen. Látszik, hogy csak a favágásért jöttek, az eredmény egy cseppet sem érdekli őket. Az első félórában rögtön két embert kellett lecserélni a vadállat megmozdulásaiknak köszönhetően, persze, egyetlen sárgát sem kapnak, így bátran csinálják a páros lábas becsúszásokat és a levegőben kaszálásokat. Undorító gecik. Remélem a második félidőre baseball ütőkkel megyünk ki.

Folan és Kimura a két legújabb kieső, már hat alapember szállt ki. Retkes favágó liga, de jó lenne ennek ellenére idén is mindenki arcára verni, de így lehetetlen. 😕

*A második félidő elején az első helyzetükből lőttek egy ziccergólt (a vén csereember Marshall-t sikerült lefutni, aki pont az egyik sérült helyett jött be). Nem sokkal később Marshall vitatható szabálytalansága miatt 11-es és utolsó ember miatt red card, 0-2. -> Vagyis a favágás és a szándékos sérülésokozás megtette a hatását.

**Hab a tortán, hogy Moor is lesérült, egyik barom hátulról beleszállt váll a vállba és rosszul esett, mindhárom cserénket a sérülések miatt használtuk ki. Kíváncsian várom a maradék félórában még hány embert bontanak le.

***0-2 a vége, ilyen körülmények közt nem is rossz. A szezonnak vége, szerdán le kell vadászni mindegyiket.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Torghelle passzából Daniló.
Nem rossz ez a csatársor magyar szinten.Bazzani
Kíváncsi vagyok jövő ősszel még itt játszik-e valamelyikük is(Danilot szerintem már a fél francia másodosztály vinné 😊, Air Sanyi meg majd kiköt mondjuk valamelyik Benelux állam bajnokságában...)?...
Egyébként eddig ma is le a kalappal a srácok előtt.