Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Lothar?! Jó ég. Azóta is bizonyít mindenhol. 😊zavi27
Mit érdekel, hogy máshol mit bizonyít? Alapból teljesen más klubnál edzősködni és szövkapként.fetomy
most rúgták ki a bolgároktól. összeveszett az összes sztár játékossal + áll. az egész csapat utálta.
majd megfejelte eddigi teljesítményeit és sikerült kb 5 pontot összeszenvedniük a selejtezőkön.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Lothar?! Jó ég. Azóta is bizonyít mindenhol. 😊zavi27
Mit érdekel, hogy máshol mit bizonyít? Alapból teljesen más klubnál edzősködni és szövkapként. Ettől függetlenül ha Lotharnak a karriermutatója 200 meccs 200 vereség lenne akkor is tetszett amit itt csinált, szerintem jó irányba haladtunk. Tetszett a felfogása Lőw Zsolttal kapcsolatban, meg -asszem- Tököliékkel kapcsolatban is. Illetve az is, hogy ő volt az első, aki egy bekapott gól után támadóbbá tette a csapatot, nem állt be védekezni hogy nehogy több legyen.fetomy
Azért ha 10/10 helyen megbukik valaki, azért az csak jelent valamit, és sem ért el semmi eredményt. Nem beszélve a saját zsebre dolgozás Pellady úrral, akik miatt kellett berakni a 200 játékost a válogatottba, hogy minél jobban eladhassák őket. nem tudom milyen eredményket értünk el vele, leszámítva hogy marketinba erős volt, és idejöttek, barátságos meccsre híres csapatok. Kíváncsi vagyok mit szóltál volna, ha összejön a fehérvári kalandja is, akkor lett-e volna bajnok icím Gyuri bácsi helyett.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lothar?! Jó ég. Azóta is bizonyít mindenhol. 😊zavi27
Mit érdekel, hogy máshol mit bizonyít? Alapból teljesen más klubnál edzősködni és szövkapként. Ettől függetlenül ha Lotharnak a karriermutatója 200 meccs 200 vereség lenne akkor is tetszett amit itt csinált, szerintem jó irányba haladtunk. Tetszett a felfogása Lőw Zsolttal kapcsolatban, meg -asszem- Tököliékkel kapcsolatban is. Illetve az is, hogy ő volt az első, aki egy bekapott gól után támadóbbá tette a csapatot, nem állt be védekezni hogy nehogy több legyen.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
A mag az oké, csak itt 1 plusz játékosról van szó, aki elég jól játszik. És most még csak nem is arról beszélek, hogy a Chelsea managere hogyan nyilatkozott róla, hanem azért ahogy én emlékszem jó néhány meccs óta jól játszik. Szóval hacsak nem 20 fős magot akar kiépíteni, ez az egy még beférne. Főleg mert nem vagyunk olyan világverőek, hogy ne kellene próbálgatni időnként játékosokat, akik talán jobbak mint a meglévők. Egyébként pedig már korábban is, a magyar szövkapok rendszeresen ezt csinálták. Tök mindegy volt melyik kapusunk mekkora formában van, és hogy Király épp fosban, védjen király. Szűcs Lajos fénykorában pl. egyszer se volt válogatott, pedig szvsz jó ideje az egyik legjobb kapusunk volt. De ugyanazok égtek le mindig helyette. És ő még csak a legegyértelműbb példa, de Hrutkáék idejében csomó játékosnak formától vagy egyáltalán játékidőtől függetlenül bérelt helyük volt. Ezért örültem nagyon anno Lotharnak, aki mert próbálkozni, és ha adnak neki időt, szerintem jó csapat lettünk volna, jó képességű, küzdeni akaró játékosokkal. És spec engem nem izgat, ha 200 játékos mondhatja el magáról, hogy volt már 1szer válogatott, ha abból 180 szar, 10 elfogadható, 8 egész jó, 2 fasza.

Egyébként pedig a válogatott lényege, hogy az ország legjobbjai vannak benne. Évente pár hét együtt töltött idővel ígyse úgyse lesz semmivel nagyobb egység, mint ha időnként 1-2-3 szar formájú helyett berakunk 1-2-3 jó formában levőt.

btw ahogy előttem írta Zoli, Tőzsér mikor válogatott volt, még egyáltalán nem volt kész játékos. Csak egy "tini", akinek ütős ballába van, azóta meg egy Chelsea managere dícséri a fantasztikus képességét...

szerk.: Ja igen, az pedig az igazán nonszensz, hogy egy Liktáp válogatott...fetomy
Lothar?! Jó ég. Azóta is bizonyít mindenhol. 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
'It was a good change for Genk today. Toszer in midfield is a fantastic player and organises the game with extreme quality" - Villas-Boas
http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2502567,00.html

kár h renceridegen 😕gabtsi
Azert valamennyire egyetertek Sanyi bacsival. O most kilakitott egy kozosseget, amit probal egyutt tartani, motivalni, o bennuk latja a gyozelemhez vezeto utat, ki akar akalkitani egy nagyjabol stabil magot. Eddig mindig azon sirtunk, hogy jaja jatszik valaki 2 jo meccset aztan rogton valogatott, meg a menedzsere miatt beteszik, osszevissza varialgatunk, miert ez jatszik miert nem az, mert most volt 2 jo meccse. Most hogy lenne aki kitart a kerete mellette nagyjabol, ami a legfontosabb a folytonossag, meg hogy osszeszokjanak az embereak, akkor miet nem jatszik ez a fantasztikus Tozser. Semmi extrat nem produkalt a valogatottban egyszer sem ahogy remlik. Azert nem akkor spiler szeritnem hogy ennyire sirjon utana midnenki, kp. amugy id tultenges van a valogattotban, magyar szinte persze.zavi27
Én az elsők között voltam anno aki el akarta zavarni Tőzsért a válogatottból, mert tényleg nagyon gyenge volt, de nem is tudom hol játszott amikor utoljára válogatott volt Fradi vagy AEK Athén talán, azért azóta teljesen más lett, felnőtt (még csak 26 éves, bőven lehet, hogy most érik be és korán volt ő válogatott, mert az 4-5 éve volt). Emellé azért szép az összhang meg minden, de amikor csapat nélküli játékosok vannak a válogatottban akkor az aki tavasszal a belga bajnoki serleget elsőként emeli fel és az aki egyik szerdán Lamparddal rákövető keden pedig Cech-vel játszik fej vagy írást az hadd férjen már be legalább a keretbe... (ami most végre meg is történt kettő jelentéktelen barátságos meccsre, remélem akkor már játszani is fog)zolika26
Ok, biztos be is fogja majd válogatni szerintem, és ki fogja próbálni, meglátjuk mit tud most majd ott.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valakinek OL-Real meccsre valami faja stream? firstrow nálam behalt teljesen :SHall Of Green
http://www.sportlemon.tv/v-2/12/42/v-324264.html veetles link nem hinném hogy találsz ennél jobbat 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
valakinek OL-Real meccsre valami faja stream? firstrow nálam behalt teljesen :SHall Of Green
http://www.atdhenet.tv/40928/watch-lyon-vs-real-madrid
http://www.atdhenet.tv/40933/watch-lyon-vs-real-madrid
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
valakinek OL-Real meccsre valami faja stream? firstrow nálam behalt teljesen :S

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma éjjel következik a konferencia-elődöntő visszavágója a KC ellen. Kétgólos hátrányból, nyolc hiányzóval nem sok reményünk maradt a vadparasztok ellen. 😕

Emlékeztetőül az első meccsen történtek:
http://denversports.blog.hu/2011/11/01/mls_playoff_2011_lepeshatranyba_kerultunk


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2007. november 21.-én játszotta az utolsó tétmeccsét a válogatottban (azóta kevesebb mint 200 perc 5 barátságoson) azóta több, mint 100 meccset tolt le a belga bajnoknál valamint nemzetközi porondon, bőven fejlődött, nevetséges indok arra fogni, hogy amíg válogatott volt nem volt jó...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A mag az oké, csak itt 1 plusz játékosról van szó, aki elég jól játszik. És most még csak nem is arról beszélek, hogy a Chelsea managere hogyan nyilatkozott róla, hanem azért ahogy én emlékszem jó néhány meccs óta jól játszik. Szóval hacsak nem 20 fős magot akar kiépíteni, ez az egy még beférne. Főleg mert nem vagyunk olyan világverőek, hogy ne kellene próbálgatni időnként játékosokat, akik talán jobbak mint a meglévők. Egyébként pedig már korábban is, a magyar szövkapok rendszeresen ezt csinálták. Tök mindegy volt melyik kapusunk mekkora formában van, és hogy Király épp fosban, védjen király. Szűcs Lajos fénykorában pl. egyszer se volt válogatott, pedig szvsz jó ideje az egyik legjobb kapusunk volt. De ugyanazok égtek le mindig helyette. És ő még csak a legegyértelműbb példa, de Hrutkáék idejében csomó játékosnak formától vagy egyáltalán játékidőtől függetlenül bérelt helyük volt. Ezért örültem nagyon anno Lotharnak, aki mert próbálkozni, és ha adnak neki időt, szerintem jó csapat lettünk volna, jó képességű, küzdeni akaró játékosokkal. És spec engem nem izgat, ha 200 játékos mondhatja el magáról, hogy volt már 1szer válogatott, ha abból 180 szar, 10 elfogadható, 8 egész jó, 2 fasza.

Egyébként pedig a válogatott lényege, hogy az ország legjobbjai vannak benne. Évente pár hét együtt töltött idővel ígyse úgyse lesz semmivel nagyobb egység, mint ha időnként 1-2-3 szar formájú helyett berakunk 1-2-3 jó formában levőt.

btw ahogy előttem írta Zoli, Tőzsér mikor válogatott volt, még egyáltalán nem volt kész játékos. Csak egy "tini", akinek ütős ballába van, azóta meg egy Chelsea managere dícséri a fantasztikus képességét...

szerk.: Ja igen, az pedig az igazán nonszensz, hogy egy Liktáp válogatott...
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
'It was a good change for Genk today. Toszer in midfield is a fantastic player and organises the game with extreme quality" - Villas-Boas
http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2502567,00.html

kár h renceridegen 😕gabtsi
Azert valamennyire egyetertek Sanyi bacsival. O most kilakitott egy kozosseget, amit probal egyutt tartani, motivalni, o bennuk latja a gyozelemhez vezeto utat, ki akar akalkitani egy nagyjabol stabil magot. Eddig mindig azon sirtunk, hogy jaja jatszik valaki 2 jo meccset aztan rogton valogatott, meg a menedzsere miatt beteszik, osszevissza varialgatunk, miert ez jatszik miert nem az, mert most volt 2 jo meccse. Most hogy lenne aki kitart a kerete mellette nagyjabol, ami a legfontosabb a folytonossag, meg hogy osszeszokjanak az embereak, akkor miet nem jatszik ez a fantasztikus Tozser. Semmi extrat nem produkalt a valogatottban egyszer sem ahogy remlik. Azert nem akkor spiler szeritnem hogy ennyire sirjon utana midnenki, kp. amugy id tultenges van a valogattotban, magyar szinte persze.zavi27
Én az elsők között voltam anno aki el akarta zavarni Tőzsért a válogatottból, mert tényleg nagyon gyenge volt, de nem is tudom hol játszott amikor utoljára válogatott volt Fradi vagy AEK Athén talán, azért azóta teljesen más lett, felnőtt (még csak 26 éves, bőven lehet, hogy most érik be és korán volt ő válogatott, mert az 4-5 éve volt). Emellé azért szép az összhang meg minden, de amikor csapat nélküli játékosok vannak a válogatottban akkor az aki tavasszal a belga bajnoki serleget elsőként emeli fel és az aki egyik szerdán Lamparddal rákövető keden pedig Cech-vel játszik fej vagy írást az hadd férjen már be legalább a keretbe... (ami most végre meg is történt kettő jelentéktelen barátságos meccsre, remélem akkor már játszani is fog)


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
'It was a good change for Genk today. Toszer in midfield is a fantastic player and organises the game with extreme quality" - Villas-Boas
http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2502567,00.html

kár h renceridegen 😕gabtsi
Azert valamennyire egyetertek Sanyi bacsival. O most kilakitott egy kozosseget, amit probal egyutt tartani, motivalni, o bennuk latja a gyozelemhez vezeto utat, ki akar akalkitani egy nagyjabol stabil magot. Eddig mindig azon sirtunk, hogy jaja jatszik valaki 2 jo meccset aztan rogton valogatott, meg a menedzsere miatt beteszik, osszevissza varialgatunk, miert ez jatszik miert nem az, mert most volt 2 jo meccse. Most hogy lenne aki kitart a kerete mellette nagyjabol, ami a legfontosabb a folytonossag, meg hogy osszeszokjanak az embereak, akkor miet nem jatszik ez a fantasztikus Tozser. Semmi extrat nem produkalt a valogatottban egyszer sem ahogy remlik. Azert nem akkor spiler szeritnem hogy ennyire sirjon utana midnenki, kp. amugy id tultenges van a valogattotban, magyar szinte persze.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Liptakot megcsiptuk, orulok! Jelen helyzetunkben, azon a poszton foleg nagy segitseg lehet.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
'It was a good change for Genk today. Toszer in midfield is a fantastic player and organises the game with extreme quality" - Villas-Boas
http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2502567,00.html

kár h renceridegen 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
elég loli volt ez a tegnapi meccs, ezek után meg kell vernünk a Barcát, hogy csoportelsők legyünk..
sima ügy mondjuk 😂

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hm:
Kedves olasz szurkolók GenovábanGogo
Az gondolom nem bántja Laczkóékat,hogy A ligás fizetésért B ligás szinten (sem) fociznak...
Palomboval az élen.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dave! Olyan kameraállást nem sikerült találnom, ami bizonyítja a lesállást, illetve minden csapat 4 védője közül van 1-2, akik ilyen helyzetekben egyből integetnek. Itt egyik sem. Tudom, nem mérvadó, de érdekes.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
hihetetlen hogy az összevásárolt Apoel vezet a porto ellen, a végén még megnyerik a csoportot 😀eaglesmcnabb
Ami nem sikerült Kozmával, Kiprich-el, Kovács Kálmán-al...Sobri Jóska
gondolom nem számít de az APOEL második góljánál legalább méteres lesen volt a szélsőjük az első oldalpassznál jobbra...davemayer
Nekem?
Tökéletesen érdektelen. 😊
Soccer meccset a foci vb-n láttam utoljára, de azért mégiscsak Kipu egykori csapatáról van szó.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
hihetetlen hogy az összevásárolt Apoel vezet a porto ellen, a végén még megnyerik a csoportot 😀eaglesmcnabb
Ami nem sikerült Kozmával, Kiprich-el, Kovács Kálmán-al...Sobri Jóska
gondolom nem számít de az APOEL második góljánál legalább méteres lesen volt a szélsőjük az első oldalpassznál jobbra...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
hihetetlen hogy az összevásárolt Apoel vezet a porto ellen, a végén még megnyerik a csoportot 😀eaglesmcnabb
Ami nem sikerült Kozmával, Kiprich-el, Kovács Kálmán-al...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jó meccs volt ez a Genk - Chelsea 😊 eleve szimpatikus amikor egy "újonc" játszik otthon, mert legalább van hangulat, most is végig szurkolt az egész stadion, szerencsére azért néha a vendégszurkolók is hallatták hangjukat. (bár azt utálom mikor nem angol nyelvterületen éneklik a hazaiak a You'll never walk alone-t, vagyis nem is azt, hanem inkább azt, hogy ezt Mo.-n lehetetlen megvalósítani 😀) szal a meccs: felemás volt a félidőket tekintve a "tartalékos" Chelsea uralta az elsőt, kissé szerencsés gól, elhibázott 11es, kapufa, míg a genkieknek kb helyzete se volt, majd a 2. félidőre vérszemet kaptak, letámadtak, kreatívan gólratörően játszottak, amit a védelmünk össze is hozott nekik. ezután feléledtünk Kötelesnek bravúrokat kellett bemutatnia, vagy éppen az ügyeletes balfaszunknak (ált Lampard vagy Malouda) kellett elhibázni a ziccert. btw magyarok, Köteles kurvajó volt, de tényleg, a gólban ugyan sztem kicsit benne volt, de előtte és utána is borzasztó jól védett (11es, távoli bombák stb) Tőzsér pedig végig stabil volt hátul, előre játékban jól irányított a védők elől, szép beadásai és indításai voltak, kár, hogy tétmeccsen nem illik a válogatott rendszerébe 😕
Chelsea: a védelem katasztrófa Luizt leszámítva (a szurkolók még Bosingwát szidják nagyon de fogalmam sincs miért, az átellenes oldalon Cashley ugyanolyan fos), Maloudát és Anelkát kurvagyorsan el kéne felejteni hihetetlen rossz formában vannak 😕 nehéz lesz így
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
hihetetlen hogy az összevásárolt Apoel vezet a porto ellen, a végén még megnyerik a csoportot 😀eaglesmcnabb
90. percben egyenlített a Porto majd a 92.-ben megnyerte a meccset az Apoel 😀
Genk meg szerzett egy pontot hazai pályán a Chelsea ellen többek közt annak köszönhetően, hogy Köteles (természetesen 😀 ) megfogott egy tizenegyest


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hihetetlen hogy az összevásárolt Apoel vezet a porto ellen, a végén még megnyerik a csoportot 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
gyerünk Megyó, élj a lehetőséggel!!!Divat
sokáig nem zárt a retesz.eaglesmcnabb
hát nem, szép kis bombát kapott, bár lehet védhető lett volna. 😕

|