Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egyébként Vad II István vezeti a mérkőzést 😀
Nyert a Vaslui a Sporting ellen, még van remény a továbbjutásra. remélem kiesik a Lazio, ezzel a zakóval még az Udinese is kieshet 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az Atletico 3. gólja mindent visz.JC6
és mi lesz a piros hetessel? 😮

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az Atletico 3. gólja mindent visz.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
akkor meg legyen az, hogy csak 5%al több jegyet adhatnak el a köv. hazai meccsükre, és akkor nézhetnek, ha az elődöntőben is van tízezer üres hely. undorítóan néznek ki ezek a kurvajó nagy stadionok miközben tétmeccsen csak lézengenek benne 😕kristof
Képzeld ha az átépítés előtti Luz lett volna, az 130000-es volt, hol van ahhoz képest ez a 65000-es lyuk...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért Vargát is megtisztelhették volna ennyivel, mint Albertot. Semmivel sem volt rosszabb játékos...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Varga Zolit mindig is jobban fogom tisztelni, mint őt, de azért Nyugodjon Békében!Hurka
nem kell szurker kártya a hétvégi Fradi meccsre,valamint full fekete,név és szponzor mentes lesz a mez,egyedül a Fradi címer lesz rajta amit „Albert Flórián 1941–2011″ szöveg fog körbe venni.aki teheti mindenképpen jöjjön ki!Joci
bezzeg mikor Varga Zoli halt meg.. na mind1, tudom, csak kötekedő vagyokHurka
Mit ártott neked Albert? Mert így kívülről kicsit gáznak érzem, hogy csak ilyen stílusú hozzászólásokat tudsz írni róla.Schleck
olvastam a "Varga Zoli disszidál" című könyvet, és át volt 1-2 érdekes szó róla.. na mind1, halottról vagy jót vagy semmit
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Varga Zolit mindig is jobban fogom tisztelni, mint őt, de azért Nyugodjon Békében!Hurka
nem kell szurker kártya a hétvégi Fradi meccsre,valamint full fekete,név és szponzor mentes lesz a mez,egyedül a Fradi címer lesz rajta amit „Albert Flórián 1941–2011″ szöveg fog körbe venni.aki teheti mindenképpen jöjjön ki!Joci
bezzeg mikor Varga Zoli halt meg.. na mind1, tudom, csak kötekedő vagyokHurka
Mit ártott neked Albert? Mert így kívülről kicsit gáznak érzem, hogy csak ilyen stílusú hozzászólásokat tudsz írni róla.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nem kell szurker kártya a hétvégi Fradi meccsre,valamint full fekete,név és szponzor mentes lesz a mez,egyedül a Fradi címer lesz rajta amit „Albert Flórián 1941–2011″ szöveg fog körbe venni.aki teheti mindenképpen jöjjön ki!Joci
bezzeg mikor Varga Zoli halt meg.. na mind1, tudom, csak kötekedő vagyokHurka
nehogy már sajnáld Alberttől


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nem kell szurker kártya a hétvégi Fradi meccsre,valamint full fekete,név és szponzor mentes lesz a mez,egyedül a Fradi címer lesz rajta amit „Albert Flórián 1941–2011″ szöveg fog körbe venni.aki teheti mindenképpen jöjjön ki!Joci
bezzeg mikor Varga Zoli halt meg.. na mind1, tudom, csak kötekedő vagyok
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nem kell szurker kártya a hétvégi Fradi meccsre,valamint full fekete,név és szponzor mentes lesz a mez,egyedül a Fradi címer lesz rajta amit „Albert Flórián 1941–2011″ szöveg fog körbe venni.aki teheti mindenképpen jöjjön ki!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-7M-M-ylW8E
gondolom Ti is ezt kéritek a Mikulás bácsitól 😊
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Paranaense: 5W, 2D.
Salzburg: Bajnoki cím
Maccabi Netanya: 4. hely, egyébként kb. azt hozta amit előde.
Bulgáriával spec megbukott.

Ez volt utánunk, előttünk a partizannal bajnok lett, és a BL csoportkörbe is jutott a Newcastle kiverésével. Azért közel sem 10/10 bukás szerintem.

És mégegyszer mondom, hogy máshol elért eredményeitől függetlenül tetszett amit itt csinált, ami irányba vitte a válogatottat.

Mezeyt pedig az első percben lecseréltem volna rá.fetomy
Hát ez leírva szép, azért a valóság más. A Paranese először ugye indult a területin, ez nagyjából olyan, mintha a Debrecen kvalifikálná mág mondjuk Hajdúdorog, meg Berettyóújfalu ellen. Onnan lemondott. A Salzburghoz a fene tudja, a reklámon kívűl miért vitték oda, mert ott Trapattoni ült a nyakán, nem tudom, milyen érdemi munkát végezhetett, mert onnan is úgy kirúgták, hogy lába se érte a földet. Bajnok edzőt azért a sógorok se rúgnak ki. A partizánt átvette első helyen, azt meg is tartotta, utána ott se jöttek az eredmények (az NU ellen azért mázli is volt), onnan lemondott, vagy kirúgták, mindenesetre ment ott is a balhéja rendesen. A magyar válogatottnál, amit művelt, abba nem mennék bele, szerintem ő másképpen volt ugyanolyan eredménytelen, ezt persze el lehet adni sikersztoriként, meg új irányként, ugyanúgy a pöcegödör aljára vezetett. De Mezeyt én annyira gyűlölöm, nem egyszerűen utálom, gyűlölöm.... a pofáját, a hangját, az egész embert, és mindent, amit ő képvisel és megtestesít, hogy Matthaust Ferihegyről a vállamon vittem volna le Székesfehérvárig.

az a bolgár-magyar kettőnulla... gyepesgabi nekiszalad királygabinak, Berbatov egy pillanatra abbahagyja a röhögést, bepöcköli az üres kapuba, majd röhög tovább..... az élmény megfizethetetlen, minden másra ott a Mastercard. Nekem ne mondja senki, hogy válogatott meccseket nem adtak el ezek a szarevők, ennyi szánalmas potyagólt kapni, pláne az utolsó percekben.... persze, turáni átok, meg mi magyarok ilyenek vagyunk, meg rabokfasza.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
akkor meg legyen az, hogy csak 5%al több jegyet adhatnak el a köv. hazai meccsükre, és akkor nézhetnek, ha az elődöntőben is van tízezer üres hely. undorítóan néznek ki ezek a kurvajó nagy stadionok miközben tétmeccsen csak lézengenek benne 😕
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
nézve a Benfica Basel összefoglalóját (kurvanagy gól volt az első) simán bevezetném a BL-ben a blackoutos rendszertkristof
Elobb hozd fel a portugal gazdasagot az amerikai szintjere 😉 (amugy tenyleg komoly volt a Benfica golja 😊 )


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nézve a Benfica Basel összefoglalóját (kurvanagy gól volt az első) simán bevezetném a BL-ben a blackoutos rendszert
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
A Matthäus dologhoz: Sanyi bával megvertük a finneket idegenben, de előtte az utolsó nem futottak még kategóriájú csapat elleni idegenbeli győzelmünk Lotharral volt Bulgáriában.empty taxi
azért ez elég túlzás 😊
2009-ben megvertük a dánokat is, valamint 2008-ban az azóta nem is olyan rossz észak-íreket is
2007-ben meg Várhidivel a lengyeleket, szóval 😊
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A Matthäus dologhoz: Sanyi bával megvertük a finneket idegenben, de előtte az utolsó nem futottak még kategóriájú csapat elleni idegenbeli győzelmünk Lotharral volt Bulgáriában.empty taxi
Bulgáriában kikaptunk 2-0-ra, itthon 1-1


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
A Matthäus dologhoz: Sanyi bával megvertük a finneket idegenben, de előtte az utolsó nem futottak még kategóriájú csapat elleni idegenbeli győzelmünk Lotharral volt Bulgáriában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor lehet olyan eredményes jövő lett volna mint most Sousaval már akkor. 😛 Persze még most incselkedek, mert hétvégén nem sok jóra számítok majd. 😊zavi27
Sousával is hasonlóan vagyok, mint Lotharral. Nem érdekel máshol mit csinált, itt vannak szimpatikus megmozdulásai, az egyedüli negatívum talán az, hogy Alvest előbb kellett volna padoztatni. És nagy plusz a Liktáp esetért is neki. Ne a klub legyen már "hálás", hogy a soraiban tudhat x. játékost, hanem a játékos, hogy itt játszhat.

De nem megyek bele mégegyszer, majd meglátjuk azt a jövőt 😛 Bár idén kell bajnoknak lennünk, mert jövőre ugye az újpest lesz az 😛 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Schweinsteiger váll műtét+alaphangon másfél-2hónap szünet... :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Paranaense: 5W, 2D.
Salzburg: Bajnoki cím
Maccabi Netanya: 4. hely, egyébként kb. azt hozta amit előde.
Bulgáriával spec megbukott.

Ez volt utánunk, előttünk a partizannal bajnok lett, és a BL csoportkörbe is jutott a Newcastle kiverésével. Azért közel sem 10/10 bukás szerintem.

És mégegyszer mondom, hogy máshol elért eredményeitől függetlenül tetszett amit itt csinált, ami irányba vitte a válogatottat.

Mezeyt pedig az első percben lecseréltem volna rá.fetomy
Akkor lehet olyan eredményes jövő lett volna mint most Sousaval már akkor. 😛 Persze még most incselkedek, mert hétvégén nem sok jóra számítok majd. 😊
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
valakinek OL-Real meccsre valami faja stream? firstrow nálam behalt teljesen :SHall Of Green
http://www.sportlemon.tv/v-2/12/42/v-324264.html veetles link nem hinném hogy találsz ennél jobbat 😛eaglesmcnabb
köszi utólag is 😉

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Paranaense: 5W, 2D.
Salzburg: Bajnoki cím
Maccabi Netanya: 4. hely, egyébként kb. azt hozta amit előde.
Bulgáriával spec megbukott.

Ez volt utánunk, előttünk a partizannal bajnok lett, és a BL csoportkörbe is jutott a Newcastle kiverésével. Azért közel sem 10/10 bukás szerintem.

És mégegyszer mondom, hogy máshol elért eredményeitől függetlenül tetszett amit itt csinált, ami irányba vitte a válogatottat.

Mezeyt pedig az első percben lecseréltem volna rá.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Lothar?! Jó ég. Azóta is bizonyít mindenhol. 😊zavi27
Mit érdekel, hogy máshol mit bizonyít? Alapból teljesen más klubnál edzősködni és szövkapként.fetomy
most rúgták ki a bolgároktól. összeveszett az összes sztár játékossal + áll. az egész csapat utálta.
majd megfejelte eddigi teljesítményeit és sikerült kb 5 pontot összeszenvedniük a selejtezőkön.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Lothar?! Jó ég. Azóta is bizonyít mindenhol. 😊zavi27
Mit érdekel, hogy máshol mit bizonyít? Alapból teljesen más klubnál edzősködni és szövkapként. Ettől függetlenül ha Lotharnak a karriermutatója 200 meccs 200 vereség lenne akkor is tetszett amit itt csinált, szerintem jó irányba haladtunk. Tetszett a felfogása Lőw Zsolttal kapcsolatban, meg -asszem- Tököliékkel kapcsolatban is. Illetve az is, hogy ő volt az első, aki egy bekapott gól után támadóbbá tette a csapatot, nem állt be védekezni hogy nehogy több legyen.fetomy
Azért ha 10/10 helyen megbukik valaki, azért az csak jelent valamit, és sem ért el semmi eredményt. Nem beszélve a saját zsebre dolgozás Pellady úrral, akik miatt kellett berakni a 200 játékost a válogatottba, hogy minél jobban eladhassák őket. nem tudom milyen eredményket értünk el vele, leszámítva hogy marketinba erős volt, és idejöttek, barátságos meccsre híres csapatok. Kíváncsi vagyok mit szóltál volna, ha összejön a fehérvári kalandja is, akkor lett-e volna bajnok icím Gyuri bácsi helyett.