NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jól látom, hogy Németh "A magyar futball jövője" Krisztián az MTK-ban tolja az NB2-ben?Amadeus91
ebbe a topikba nem csak írni lehet, hanem olvasni is.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Jól látom, hogy Németh "A magyar futball jövője" Krisztián az MTK-ban tolja az NB2-ben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
főleg kristofnak, csak behúztuk 😛

http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=536805
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Teringettét! Pedig nagyon szurkoltam 😀
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kettős vereséggel búcsúztunk az MLS PO-tól, nyolc hiányzóval nem lehetett már esélyünk a visszavágón. Azért remélem ez a KC ki fog esni, mert ocsmány egy csapat.

A Sporting-Rapids visszavágójáról:
http://denversports.blog.hu/2011/11/04/mls_playoff_2011_elhullott_a_cimvedo
Az összes többi párharc eseményeiről:
http://denversports.blog.hu/2011/11/05/mls_playoff_2011_negyen_maradtak_versenyben


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kezd forrósodni a hangulat 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na látod, tehát ha valaki nem fürdőskurva, akkor fel tud épülni egy szalagszakadásból 😀fetomy
imádlak fetomy... 😀Divat
ezzel mindenki így van szerintem 😀😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na látod, tehát ha valaki nem fürdőskurva, akkor fel tud épülni egy szalagszakadásból 😀fetomy
imádlak fetomy... 😀

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na látod, tehát ha valaki nem fürdőskurva, akkor fel tud épülni egy szalagszakadásból 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ronaldo: sztem utána már közel sem volt Fenomén.
Afellay: nemtom h előtte volt-e már neki, de ha újra elszakadt, azt se mondanám szerencsésnek...
RvN: ő nagyon sérülékeny, nem hiába igazolt a Hamburgba, pl mikor felépült 1-2 meccsen belül újra megsérült, aztán Hamburg...bár ő talán rámondanám, h visszanyerte korábbi formáját.
Olic: neki csak részleges volt ha jól tudom, és azóta alig játszik...Divat
Tökre mindegy, mondtunk egy csomó játékost már, akik visszanyerték a régi formájukat.. A lényeg a folyamatos, kemény rehab és edzés a lábra, valamint, hogy fejben elhigyje az illető, hogy igenis a régi teljesítményét tudja hozni és azon a szinten játszani. Akkor sikerülhet, nagyon is! Nyilván, ha be van szarva és úgy megy ki a pályára, hogy nem is biztos a lábában, akkor az kihat majd a játékára is.
De szerintem fölösleges a témán lovagolni már, hisz azért bebizonyosodott, hogy nem feltétlenül igaz, amit mondtál. 😊Stez
De az és kész! NFL playák nem érnek, ők kemények, nem holmi fürdősqrvák... 😀

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ronaldo: sztem utána már közel sem volt Fenomén.
Afellay: nemtom h előtte volt-e már neki, de ha újra elszakadt, azt se mondanám szerencsésnek...
RvN: ő nagyon sérülékeny, nem hiába igazolt a Hamburgba, pl mikor felépült 1-2 meccsen belül újra megsérült, aztán Hamburg...bár ő talán rámondanám, h visszanyerte korábbi formáját.
Olic: neki csak részleges volt ha jól tudom, és azóta alig játszik...Divat
Tökre mindegy, mondtunk egy csomó játékost már, akik visszanyerték a régi formájukat.. A lényeg a folyamatos, kemény rehab és edzés a lábra, valamint, hogy fejben elhigyje az illető, hogy igenis a régi teljesítményét tudja hozni és azon a szinten játszani. Akkor sikerülhet, nagyon is! Nyilván, ha be van szarva és úgy megy ki a pályára, hogy nem is biztos a lábában, akkor az kihat majd a játékára is.
De szerintem fölösleges a témán lovagolni már, hisz azért bebizonyosodott, hogy nem feltétlenül igaz, amit mondtál. 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ronaldo: sztem utána már közel sem volt Fenomén.
Afellay: nemtom h előtte volt-e már neki, de ha újra elszakadt, azt se mondanám szerencsésnek...
RvN: ő nagyon sérülékeny, nem hiába igazolt a Hamburgba, pl mikor felépült 1-2 meccsen belül újra megsérült, aztán Hamburg...bár ő talán rámondanám, h visszanyerte korábbi formáját.
Olic: neki csak részleges volt ha jól tudom, és azóta alig játszik...

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
egyetlenegy profi sportolót mondj, aki térdszalagszakadás ugyanolyan szinten sportolt mint előtte...én évek óta nem tudok!
Divat
Ruud van Nistelrooy
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Welkerről nem tudtam, az télleg durva akkor...de soccerbe télleg nemtok senkit, csomót beszéltünk már erről sorstársakkal, rengeteg cikknek utána olvastam, és akkor se.

és hát ugye NFL>>>soccer... szal ez nem mérvadó 😀Divat
Afellaynak volt keresztszalagszakadása, sztem van olyan jó, mint előtte.empty taxi
te vmi jós vagy? 😀 most szakadt el neki... 😊

NFL-t hagyjuk már, ők kemények, meg különben is off.... 😀Divat
Régebben is elszakadt már neki nem? Mondjuk lehet keverem vkivel...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mármint nem szeretitek a kiscsajt? 😀 hogy ő kezdi a szurkolástfetomy
nem is azzal van a baj, csak tiszta nyál lett a monitorom ettől, h jajj legnagyobb szurkolótábor, isteni hangú kislány ősdiósgyőri szülőkkel, miközben eddig mi voltunk a koszos futballhuligánok, Panna szülei meg a 3. félidőben még azt nyilatkozták, hogy eddig nem követték a csapatot csak a lányuk miatt mennek ki ha énekel (ETO ellen pl szünetben hazamentek 😀)

és egyébként tényleg nagyobbat szól ha félévente veszik csak elő :rolleyes:kristof
nincs más teendő, át kell vedleni Nyírség Spartacus fanná, őket legalább nem rátálják túl 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mármint nem szeretitek a kiscsajt? 😀 hogy ő kezdi a szurkolástfetomy
nem is azzal van a baj, csak tiszta nyál lett a monitorom ettől, h jajj legnagyobb szurkolótábor, isteni hangú kislány ősdiósgyőri szülőkkel, miközben eddig mi voltunk a koszos futballhuligánok, Panna szülei meg a 3. félidőben még azt nyilatkozták, hogy eddig nem követték a csapatot csak a lányuk miatt mennek ki ha énekel (ETO ellen pl szünetben hazamentek 😀)

és egyébként tényleg nagyobbat szól ha félévente veszik csak elő :rolleyes:
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/147443
hát ez igencsak szánalmas lett 😕 egyszer-kétszer jó volt, de Isten óvjon minket, hogy minden meccs előtt ez legyen :rolleyes:kristof
mármint nem szeretitek a kiscsajt? 😀 hogy ő kezdi a szurkolást
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/147443
hát ez igencsak szánalmas lett 😕 egyszer-kétszer jó volt, de Isten óvjon minket, hogy minden meccs előtt ez legyen :rolleyes:
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Welkerről nem tudtam, az télleg durva akkor...de soccerbe télleg nemtok senkit, csomót beszéltünk már erről sorstársakkal, rengeteg cikknek utána olvastam, és akkor se.

és hát ugye NFL>>>soccer... szal ez nem mérvadó 😀Divat
Afellaynak volt keresztszalagszakadása, sztem van olyan jó, mint előtte.empty taxi
te vmi jós vagy? 😀 most szakadt el neki... 😊

NFL-t hagyjuk már, ők kemények, meg különben is off.... 😀Divat
Ronaldo-nak (Fenomén) volt, meg talán Ivica Olic-nak is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Merriman szakadás utáni trógerkedése után kíváncsian várom jövőre Brittet, akinek szintén több szalagja szakadt el, vajon mennyire tud a régi lenni, bár ez itt off 😀
De jah, Welker elég jó szinten tolja most is. 😀 És valóban, nagyon sokan vannak még így azértm az NFL meg megterhelőbb sport, több kontakttal, úgyhogy kétlem, hogy ha valaki ott tud játszani elit szinten egy szakadás után, akkor a sima soccerben meg senkinek se sikerüljön...Stez
Welkerről nem tudtam, az télleg durva akkor...de soccerbe télleg nemtok senkit, csomót beszéltünk már erről sorstársakkal, rengeteg cikknek utána olvastam, és akkor se.

és hát ugye NFL>>>soccer... szal ez nem mérvadó 😀Divat
Afellaynak volt keresztszalagszakadása, sztem van olyan jó, mint előtte.empty taxi
te vmi jós vagy? 😀 most szakadt el neki... 😊

NFL-t hagyjuk már, ők kemények, meg különben is off.... 😀

|
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Brady és Welker ugrik be elsőre a PAts-ből, utána is néztem, elvileg mindegyikük térdszalagszakadást szenvedett, és szvsz kicsit sem romlott a teljesítményük, és szerintem azért még vannak bőven az NFL-ben, akik térdszalagszakadás után is tudtak még játszani, ugyanúgy, vagy közel ugyanúgy mint előtte. De bizonyára nem mindenki.fetomy
Merriman szakadás utáni trógerkedése után kíváncsian várom jövőre Brittet, akinek szintén több szalagja szakadt el, vajon mennyire tud a régi lenni, bár ez itt off 😀
De jah, Welker elég jó szinten tolja most is. 😀 És valóban, nagyon sokan vannak még így azértm az NFL meg megterhelőbb sport, több kontakttal, úgyhogy kétlem, hogy ha valaki ott tud játszani elit szinten egy szakadás után, akkor a sima soccerben meg senkinek se sikerüljön...Stez
Welkerről nem tudtam, az télleg durva akkor...de soccerbe télleg nemtok senkit, csomót beszéltünk már erről sorstársakkal, rengeteg cikknek utána olvastam, és akkor se.

és hát ugye NFL>>>soccer... szal ez nem mérvadó 😀Divat
Afellaynak volt keresztszalagszakadása, sztem van olyan jó, mint előtte.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Divat: Nem feltétlen releváns, de most jutott eszembe, hogy a serdülőben egyik csapattársamnak térdszalagszakadása volt, ki is hagyott jó sok időt, viszont utána ugyanolyan volt, mint előtte. Rögzítőt vagy mit viselt, és hát kellett egy kis idő, míg újra merte rendesen használni, de éppen ezért gondolom, hogy ez inkább azon múlik, hogy mennyire félted, mennyire tudod magadban lerendezni, hogy a térded bírni fogja.

Palmernek meg ugye nem is szimplán egy szalakszakadása volt, hanem elszakadt ott minden ami létezik kb. aztán mégis tudott játszani. Nyilván ő példa arra, hogy fejben nem igazán tudta rendbe rakni a dolgokat, viszont most itt a lehetőség, hogy bizonyítsa, hogy mégis (plusz azért a hanyatlása sem csak annak köszönhető, viszont az tuti, hogy fizikálisan képes volt utána is a dolgokra).

Hopp közben találtam egy NFL listát (nem teljes, csak XY szerinti top10):
1. RB Jamal Lewis: Torn ACL in 2001. Bounced back in 2002 to rush for 1327 yards with a 4.3 avg. Then in 2003 rushed for 2066 yards with a 5.3 avg.

2. WR Jerry Rice: Torn ACL in 1997. Returned in 1998 and had 82 receptions for 1157 yards at 34 years old. Had two more 1100+ yard seasons in 2001 and 2002.

3. ILB Nick Barnett: Torn ACL in 2008. Came back in 2009 and racked up 105 tackles, 4 sacks, and 7 passes defended.

4. QB Tom Brady: Torn ACL in 2008. Returned in 2009 and passed for 4398 yards with a 65.7 comp pct and 7.8 avg.

5. SS Roman Harper: Torn ACL rookie year in 2006. Rebounded following year in 2007 with 90 tackles, 4 sacks, 8 passes defended and 3 INT. Just recently had 102 tackles in 2009.

6. RB Edgerrin James: Torn ACL in 2001. Following year in 2002, rushed for 989 in 14 games. In 2003, rushed for 1289 yards, then had back to back 1500+ yard seasons in '04 and '05.

7. WR Braylon Edwards: Torn ACL rookie year in 2005. Solid year in 2006 with 61 catches and 884 yards. Pro bowler in 2007 with 80 catches for 1289 yards.

8. RB Willis Mcgahee: Torn ACL in the bowl game before being drafted. Missed entire rookie season in 2003 and bounced back next season with 1128 yards rushing with a 4.0 ypc.

9. RB Frank Gore: Tore his left ACL in 2001 while in college. Rehabbed all of 2002, returned in 2003 only to tear his right ACL. Returned following year after switching jersey numbers and rushed for 1000+ yards in his last college year. In his rookie year in 2005, as a part timer, rushed for 608 yards with a 4.8 ypc. Following year in 2006, rushed for 1695 yards with a 5.4 ypc.

10. QB Donovan Mcnabb: Torn ACL in Week 11 of 2006 season. Returned following season and in 14 games passed for 3324 yards, 61.5 comp. pct and 7.0 avg.

*Honorable Mention: RB Correll Buckhalter: Two torn ACLs in his career. Recently rushed for 642 yards with a 5.4 average in 7 starts with Denver.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Van az a cikksorozat az NS-nél. Összeveti a soccert meg nfl-t. Szerintem semmi értelme 😀JC6
nem oan vészes, viszont a sok NFL hater komment basz fel idegi alapon...

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Van az a cikksorozat az NS-nél. Összeveti a soccert meg nfl-t. Szerintem semmi értelme 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Brady és Welker ugrik be elsőre a PAts-ből, utána is néztem, elvileg mindegyikük térdszalagszakadást szenvedett, és szvsz kicsit sem romlott a teljesítményük, és szerintem azért még vannak bőven az NFL-ben, akik térdszalagszakadás után is tudtak még játszani, ugyanúgy, vagy közel ugyanúgy mint előtte. De bizonyára nem mindenki.fetomy
Merriman szakadás utáni trógerkedése után kíváncsian várom jövőre Brittet, akinek szintén több szalagja szakadt el, vajon mennyire tud a régi lenni, bár ez itt off 😀
De jah, Welker elég jó szinten tolja most is. 😀 És valóban, nagyon sokan vannak még így azértm az NFL meg megterhelőbb sport, több kontakttal, úgyhogy kétlem, hogy ha valaki ott tud játszani elit szinten egy szakadás után, akkor a sima soccerben meg senkinek se sikerüljön...Stez
Welkerről nem tudtam, az télleg durva akkor...de soccerbe télleg nemtok senkit, csomót beszéltünk már erről sorstársakkal, rengeteg cikknek utána olvastam, és akkor se.

és hát ugye NFL>>>soccer... szal ez nem mérvadó 😀

|