NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Joci
500.000HUF... 😊

ismét botrányosan gyenge játékvezetés, rem Somalia jól meg is sérült miután 800adjára is lerúgták sárga nélük, bár már az csoda volt h néha lefújta...

kárh nem sikerült a Flóri bácsit győzelemmel búcsúztatni, viszont a "ceremóniáért" hatalmas + ...igazán szép és meghitt volt!!!

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂 😂 😂 😂 😂
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ilyen malac egy gólt összehozni 91. percben baszki. Háttal ülök a tévének úgy üvöltött HF mintha Messi kicselezett volna 5 embert. Persze ha ő már fél üres kapura lő gólt, már akkor is Isten császár. Elnézést a Messi és barca fanoktól.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ilyen hibát mint amit a Bilbao csinált megye 2ben nem látni 😕FViktor93
Csak kihozták X-re :mad: 😕

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ilyen hibát mint amit a Bilbao csinált megye 2ben nem látni 😕
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na a 2 EC közül kihúzunk egy X-et és megvan a bajnokság. Kiscsapattól nem szabad szopni. Egyébként ez még így akkor bőven nem 2 csapatos bajnokság a Valencia is csak 1re van a Barcától 😛
szerk.: mostmár 2-re. kár volt elkiabálni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OMG Barca 😀 most már örülnék az X-nek 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fetomy nem tudom mit pattogsz. 😉. NK9 még gólt is rúgott és 70 percig pályán volt. Mi kell még neked????? :o :o
😉 😂tüsi91
Miről beszélsz? Nekem az se kell, hogy gólt lőjön, sőt játszania sem kell, sőt az se baj ha csapata sincs, nekem a legfontosabb, hogy beleillik a rencerbe. Nothing else matters. ("...Never cares for games they play...")


Amúgy MTK-sok: Ismeri valaki Farkas Milánt? (ha jól írtam a nevét, elvileg utánpótlás MTK játékos)fetomy
nem vágom nem járok utánpótlás meccsekre.
Torghelle elbaszta, ha ő is az MTK-ba jön őt is behívta volna Sanyi bácsi 😀 a válogatott mikor játszik? ha csak hétvégén akkor elvileg NK kezd.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ha már gyakran említjük Lipcsei Bettát, hogy milyen fullos, azért ma Takács Rita sem rossz 😀
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jó ez a Bilbao - Barca vízilabda meccs 😂
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ez a barca meccs 😂 😂 😂 Szerencsére a bíró engedte lejátszani a meccset,az nem baj,hogy nem pattan 2-t a labda,remélem marad az X 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
MTK-sok??? 😂JC6
mi van? sok MTK-s van, és mind a kettő tagja a fórumnak 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Fetomy nem tudom mit pattogsz. 😉. NK9 még gólt is rúgott és 70 percig pályán volt. Mi kell még neked????? :o :o
😉 😂tüsi91
Miről beszélsz? Nekem az se kell, hogy gólt lőjön, sőt játszania sem kell, sőt az se baj ha csapata sincs, nekem a legfontosabb, hogy beleillik a rencerbe. Nothing else matters. ("...Never cares for games they play...")
fetomy
Te is tudod, hogy egy rendszeridegen játékos hiába jobb, nem tud úgy teljesíteni, mint egy szerényebb képességű (arcú), aki passzol a systembe. :rolleyes:
Bár a 19 pont és, hogy időtlen idők óta először legyőztünk egy nálunk erősebb csapatot tétmeccsen Sanyi bát igazolja... Vicc, ahogy válogat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
MTK-sok??? 😂
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy nem tudom mit pattogsz. 😉. NK9 még gólt is rúgott és 70 percig pályán volt. Mi kell még neked????? :o :o
😉 😂tüsi91
Miről beszélsz? Nekem az se kell, hogy gólt lőjön, sőt játszania sem kell, sőt az se baj ha csapata sincs, nekem a legfontosabb, hogy beleillik a rencerbe. Nothing else matters. ("...Never cares for games they play...")


Amúgy MTK-sok: Ismeri valaki Farkas Milánt? (ha jól írtam a nevét, elvileg utánpótlás MTK játékos)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Fetomy nem tudom mit pattogsz. 😉. NK9 még gólt is rúgott és 70 percig pályán volt. Mi kell még neked????? :o :o
😉 😂
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na kit hív be Egervári a sérült Szabics helyére??? Igen, a másodosztályban játszó NK9-et.... 1 hete még nem volt csapata, mondjuk ez Liptákra is igaz...
😀 😀zolika26
Nincs más beválogatható magyar csatár. Nyenyanya Nyikolics pl. ma is bizonyította, hogy nem éri meg pályára küldeni. Sőt hétről hétre a kapott 10 percein rendre bizonyítja, hogy olyan mintha pályán se lenne. Én őt tuti nem válogatnám be az biztos. Nem illik a rencerbe, mivel veszélyes a kapura.

NK9-et meg lazán megéri, sőt eddig is azzal jött midnenki, hogy az nb2-ben is jobb magyar fiatalok vannak, mint az itt jtszó szar külföldiek illetve gyakran a beválogatott játékosok, hát tessék. Egyébként meg a topic elmúlt 1-2 napjából ítélve a legjobb döntés volt NK9-et behívni, úgyhogy nem is kritizálnám a döntést.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na kit hív be Egervári a sérült Szabics helyére??? Igen, a másodosztályban játszó NK9-et.... 1 hete még nem volt csapata, mondjuk ez Liptákra is igaz...
😀 😀zolika26
ő illik a sémába.

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Na kit hív be Egervári a sérült Szabics helyére??? Igen, a másodosztályban játszó NK9-et.... 1 hete még nem volt csapata, mondjuk ez Liptákra is igaz...
😀 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy aszittem kint vagy a meccsen és bőszen emelgeted lipinek a táblát 😀JC6
jajj dehogy járok én nb1-re 😀 Liktápon meg nem kárörvendenék én a szemébe. Szerintem elég ciki neki így is az elmúlt 2-3 hónap.. 😀

Azért jól mutatkozik be a csapataiban egyébként 😀 Vidiben első meccsén 3-at kaptunk, a Swansea vagy hol próbálkozott most mennyit, 5-öt? Az újpest ma 3-at és még boldog is lehet ennyivel... 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fetomy aszittem kint vagy a meccsen és bőszen emelgeted lipinek a táblát 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, több a gól, de helyzet úgy is ugyanannyi van. Most sem azon múlott, hogy hány csatár van, hanem hogy mindent kihagytak, vagy kapufa. Emellett pedig a 2 csatárt a védelem szívja meg, mert akkor szerintem több gólt is kapunk.

De egyébként csak azért játszatnék 2 csatárt, mert Alves mellett Nikolics a másik. 4 meccsnyi idő alatt lőtt 5 gólt, viszont Alves helyett 1 csatárként kevés. Esetleg még úgy lehetne, hogy Sanyigyuri kárára Tóth-Elek/Sanyi belső kp-val és 4-4-2-t. Sőt, mivel Bráchi és Oliveira is azért elég jók szélen, azt is meg lehetne, hogy 4-3-2-1, ahol sanyi-tóth-elek a belső rész, esetleg Mitrovics bejöhet néha, Alves és Walter/Brandao félig meddig szélen de támadóként és Nikolics egy fokkal előttük. És persze a két szélső védő felfutásaival. Akkor talán a védelem kárára se menne, a több csatár.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Nah. Igaz, hogy megint 1 csatárral játszottunk, de mint láttuk, nem ezért nem lőttünk gólt. A taktika működött, tele voltunk helyzettel, de a CSAPAT Alvessel az élen elkúrt mindent. Még a 11-est is. Éppen ezért ha 0-0 vagy mondjuk 0-1, nem lehetett volna Sousára fogni. Az viszont egyértelmű, hogy Sousának köszönhettük a győzelmet. Előbb átálltunk Nikóval 2 csatárra, majd vkp helyett jött tkp, és hát elsősorban ugye Nyenyanya behozása eldöntötte az egészet. MVP simán Nyenyanya, de a győzelem szerintem egyértelműen Sousáé is, úgyhogy lehet takaroggyozni megint...

Tüsi: Ja, kicsit érdekes volt ez a Mészöly vélemény. Senki nem mondta hogy szándékos volt, de senkit nem is érdekel, mivel megtörtént... Meg egyébként is tök fölösleges ezen agyalni, mivel csak mi szoptuk be vele.fetomy
Csak éppen 2 csatáros rendszerben sokkal eredményesebb a csapat,ezt nem hiszem el,hogy nem veszi észre :rolleyes:

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Sajnos erre számítottam, egész szépen tartottuk magunkat sokáig. Gólt tudtam, hogy csatárok nálkül nem lövün, 2-3 Vidi gól is benne volt hazai pályán, legalább a tippmixben jó lett. 😊