NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Miért marad el az Inter meccse?JC6
Heves esőzések miatt.vassadi
viccesnek hangzik, de qrvára nem az...elég durva a helyzet Genovában, 6 halálos áldozat is van... 😕

|
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Miért marad el az Inter meccse?JC6
Heves esőzések miatt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Miért marad el az Inter meccse?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kibaszott dinamo a hosszabbításban nyerte meg a meccset a Kolozsvár ellen, mennek 4 ponttal. :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Novarat kinyírjuk, vége visszatalálunk a győzelem útjára. kellett már nagyon.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fetomy: 😀

höri: 😂

Rég nevettem ilyen jóízűt, köszönöm 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Ide teszem, nem a viccek közé:
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Azért olyan hűűűdesokan nem...Végh Tibort kéne kibaszni + Lazicot elzavarni végre és mindjárt jobb lenne az egész. Idény előtt azt mondtam ne essünk ki az már jó, az teljesítve lesz...Asbee
Lazic egész türhető volt, CsordásCsabi csere no comment ő volt az egyetlen valamirevaló emberke aki hajlandó volt előrefele játszani. Kapus kétszer is ráordibált a fejelni készülő SMiljanicra hogy hagyja, és mindkétszer szöglet lett belőle 😀eaglesmcnabb
Csordás nem csodálom, hogy csere volt. Amikor eddig kinn voltam nem sokat csinált...Elől Bausz meg egyedül nem sok mindent tud kezdeni. Lazic pályán kívül bomlaszt nagyon azt mondják. Szinte ő a főnök... :rolleyes: A probléma az egészben a szemlélettel van. SVSE mindig is egy kis csapat volt, elvoltak NB3-ban vagy Megye1-ben. Aztán mikor az FC Sopron megszűnt 2008 elején, akkor a városon belül ők kerültek reflektorfénybe. Következő nyáron volt a terv, hogy Göbl Gábor az akkori(?) dunaújvárosi tulajjal csapatot csinál, amihez ha jól emlékszem évente 10 millió forintot kért a várostól + a stadiont. ment az aláírásgyűjtés minden. Közgyűlésre számos szurkoló elment, hogy ezt megszavazzák, azonban ez akkor már nem is volt ott kérdés. A ZTE 2-t akarták elhozni, ugyanúgy, mint előtte tavasszal a REAC-ot... :o Szurkolói nyomásra ezt szerencsére nem szavazták meg. Utána aztán ment a duma, hogy majd így az SVSE meg úgy az SVSE, de nemigen lett az egészből semmi. Az egész persze politikai döntés volt, Göbl jobbikos, ez pedig nem tetszett a fideszes vezetésnek. Pedig nincs itt más ember aki sikeresen tudna vezetni egy klubot, csak ő. Nála lettünk ötödikek, nála nyertünk kupát, Matáv kiszállása után próbálta menteni a menthetőt. Tavaly aztán jól állt az SVSE, télen néhány pont hátrányban volt a feljutó helytől, akkor Göbl újra próbálkozott, hogy idecsábít néhány korábbi játékost a kupagyőztes csapatból, illetve néhány millió forinttal ő is beszáll. Azonban nem kellett ez se...Ilyen körülmények között az NB2 is csoda, ezzel a mentalitással ott se biztos, hogy sokáig húzzuk. Pedig hangulatos kis meccsek lehetnének nálunk első osztályban is, 2500-3000 néző szinte mindig kinn volt. Dehát ez már csak a múlt, és esetleg egy nagyon nagyon távoli jövő...

Höri ötlete meg tetszetős 😀 Mellé mehetne még mondjuk 50 középiskolás csapat, ahol 4 év után mehetnének a játékosok a draftra. 😀Asbee
amikor tavaly NB3-as volt a Sopron, kint voltam a Pápa 2 elleni meccsükön, és igen, Lazic azt mondta, hogy a műfűre üljenek, ne a kispadra, az is történt.. valamint egy ítéletnél, amit Végh Tibor lenyomott káromkodást, az beszarás volt 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Iszonyat gyenge ez az NB2. Szinte az összes soproni játékos megjárta az NB1-et, még sem voltak hajlandóak focizni, kibaszott nehéz úgy focizni, hogy 21 játékos 1 térfélen szaladgál. A vége azért sima volt 4-0 lett NK18 góllal tért vissza a Szentélybe 😛 Vicces amúgy hogy van 6 NB1es szinten sima kezdő csatárunk, de védőnk az van összesen 3. Mondjuk ide fölösleges is, megye1ben jobban fociznak mint amit ma lenyomott a Sopron.eaglesmcnabb
Azért olyan hűűűdesokan nem...Végh Tibort kéne kibaszni + Lazicot elzavarni végre és mindjárt jobb lenne az egész. Idény előtt azt mondtam ne essünk ki az már jó, az teljesítve lesz...Asbee
Lazic egész türhető volt, CsordásCsabi csere no comment ő volt az egyetlen valamirevaló emberke aki hajlandó volt előrefele játszani. Kapus kétszer is ráordibált a fejelni készülő SMiljanicra hogy hagyja, és mindkétszer szöglet lett belőle 😀eaglesmcnabb
Csordás nem csodálom, hogy csere volt. Amikor eddig kinn voltam nem sokat csinált...Elől Bausz meg egyedül nem sok mindent tud kezdeni. Lazic pályán kívül bomlaszt nagyon azt mondják. Szinte ő a főnök... :rolleyes: A probléma az egészben a szemlélettel van. SVSE mindig is egy kis csapat volt, elvoltak NB3-ban vagy Megye1-ben. Aztán mikor az FC Sopron megszűnt 2008 elején, akkor a városon belül ők kerültek reflektorfénybe. Következő nyáron volt a terv, hogy Göbl Gábor az akkori(?) dunaújvárosi tulajjal csapatot csinál, amihez ha jól emlékszem évente 10 millió forintot kért a várostól + a stadiont. ment az aláírásgyűjtés minden. Közgyűlésre számos szurkoló elment, hogy ezt megszavazzák, azonban ez akkor már nem is volt ott kérdés. A ZTE 2-t akarták elhozni, ugyanúgy, mint előtte tavasszal a REAC-ot... :o Szurkolói nyomásra ezt szerencsére nem szavazták meg. Utána aztán ment a duma, hogy majd így az SVSE meg úgy az SVSE, de nemigen lett az egészből semmi. Az egész persze politikai döntés volt, Göbl jobbikos, ez pedig nem tetszett a fideszes vezetésnek. Pedig nincs itt más ember aki sikeresen tudna vezetni egy klubot, csak ő. Nála lettünk ötödikek, nála nyertünk kupát, Matáv kiszállása után próbálta menteni a menthetőt. Tavaly aztán jól állt az SVSE, télen néhány pont hátrányban volt a feljutó helytől, akkor Göbl újra próbálkozott, hogy idecsábít néhány korábbi játékost a kupagyőztes csapatból, illetve néhány millió forinttal ő is beszáll. Azonban nem kellett ez se...Ilyen körülmények között az NB2 is csoda, ezzel a mentalitással ott se biztos, hogy sokáig húzzuk. Pedig hangulatos kis meccsek lehetnének nálunk első osztályban is, 2500-3000 néző szinte mindig kinn volt. Dehát ez már csak a múlt, és esetleg egy nagyon nagyon távoli jövő...

Höri ötlete meg tetszetős 😀 Mellé mehetne még mondjuk 50 középiskolás csapat, ahol 4 év után mehetnének a játékosok a draftra. 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Torgellesanyesz 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
félidőben 2-0 -ra megyünk a WBA ellen, a szezonkezdés után végre eljött a feltámadás..
RvP a 11. gólját lőtte (csak a PL-t számítva)
"We don't need Batman, we've Robin!" 😀

szegény Gera nagyon halovány, sztem még labdához se ért.. utoljára 4 percet volt a pályán az Arsenal ellen, ahhoz képest ez fejlődés.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vasas 2 - 3 DVTK
végig jobbak voltunk a végén azért fostam mikor a 86. percben 0-2ről egyenlített a Vasas, de aztán Seydi bevágta a mindent eldöntő gólt, így 9 meccs után mi elvertük a Vasast, sőt 603 perc után gólt is kaptak tőlünk

ja és 53 év után most először nyertünk a Fáy utcában
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
http://sportgeza.hu/mindenidok/2011/11/05/ezen_a_golon_milliok_fognak_rohogni/

😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem felkellene duzzasztani pár kisvárosi csapattal, hogy legyen Green Bay effektus. Nógrád megyéből verbuválni egy csapatot Nógrád néven.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ott a Vác, járjanak el oda vagy Egerbe 😛

amelyik megye legjobb csapata nb3-as momentán, az nem kaphat franchise jogot 😀
esetleg ha épül új stadion, mint Los Angeles-benHöri
nekem 8, csak salgótarjánt és környékét ismerve én nem merném őket diszkriminálni 😀fetomy
én mint commish, Jc6-ot az összes meccsről kitiltanám mert aláásná a liga marketing értékét.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ott a Vác, járjanak el oda vagy Egerbe 😛

amelyik megye legjobb csapata nb3-as momentán, az nem kaphat franchise jogot 😀
esetleg ha épül új stadion, mint Los Angeles-benHöri
nekem 8, csak salgótarjánt és környékét ismerve én nem merném őket diszkriminálni 😀

Ráadásul Jc6 is tarjáni ha jól rémlik, ő sem fog örülni 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Iszonyat gyenge ez az NB2. Szinte az összes soproni játékos megjárta az NB1-et, még sem voltak hajlandóak focizni, kibaszott nehéz úgy focizni, hogy 21 játékos 1 térfélen szaladgál. A vége azért sima volt 4-0 lett NK18 góllal tért vissza a Szentélybe 😛 Vicces amúgy hogy van 6 NB1es szinten sima kezdő csatárunk, de védőnk az van összesen 3. Mondjuk ide fölösleges is, megye1ben jobban fociznak mint amit ma lenyomott a Sopron.eaglesmcnabb
Azért olyan hűűűdesokan nem...Végh Tibort kéne kibaszni + Lazicot elzavarni végre és mindjárt jobb lenne az egész. Idény előtt azt mondtam ne essünk ki az már jó, az teljesítve lesz...Asbee
Lazic egész türhető volt, CsordásCsabi csere no comment ő volt az egyetlen valamirevaló emberke aki hajlandó volt előrefele játszani. Kapus kétszer is ráordibált a fejelni készülő SMiljanicra hogy hagyja, és mindkétszer szöglet lett belőle 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ott a Vác, járjanak el oda vagy Egerbe 😛

amelyik megye legjobb csapata nb3-as momentán, az nem kaphat franchise jogot 😀
esetleg ha épül új stadion, mint Los Angeles-ben

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez nem jó, diszkriminálod nógrád megyét. Szégyelld magad!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Iszonyat gyenge ez az NB2. eaglesmcnabb
meg kell szüntetni a mostani nb2-t, 12 nagyvárosi csapattal felduzzasztani az élvonalat, és 28 gárdás szuperligát nyomni, mint a tengerentúlon 😀


több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Iszonyat gyenge ez az NB2. Szinte az összes soproni játékos megjárta az NB1-et, még sem voltak hajlandóak focizni, kibaszott nehéz úgy focizni, hogy 21 játékos 1 térfélen szaladgál. A vége azért sima volt 4-0 lett NK18 góllal tért vissza a Szentélybe 😛 Vicces amúgy hogy van 6 NB1es szinten sima kezdő csatárunk, de védőnk az van összesen 3. Mondjuk ide fölösleges is, megye1ben jobban fociznak mint amit ma lenyomott a Sopron.eaglesmcnabb
Azért olyan hűűűdesokan nem...Végh Tibort kéne kibaszni + Lazicot elzavarni végre és mindjárt jobb lenne az egész. Idény előtt azt mondtam ne essünk ki az már jó, az teljesítve lesz...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Iszonyat gyenge ez az NB2. Szinte az összes soproni játékos megjárta az NB1-et, még sem voltak hajlandóak focizni, kibaszott nehéz úgy focizni, hogy 21 játékos 1 térfélen szaladgál. A vége azért sima volt 4-0 lett NK18 góllal tért vissza a Szentélybe 😛 Vicces amúgy hogy van 6 NB1es szinten sima kezdő csatárunk, de védőnk az van összesen 3. Mondjuk ide fölösleges is, megye1ben jobban fociznak mint amit ma lenyomott a Sopron.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sőt ma már gólt is lőtt a Sopron ellen
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Jól látom, hogy Németh "A magyar futball jövője" Krisztián az MTK-ban tolja az NB2-ben?Amadeus91
ebbe a topikba nem csak írni lehet, hanem olvasni is.Höri
Csak a szalagszakadásos beszélgetésig mentem vissza, sry.

criminal lawyer or criminal lawyer?