NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah. Igaz, hogy megint 1 csatárral játszottunk, de mint láttuk, nem ezért nem lőttünk gólt. A taktika működött, tele voltunk helyzettel, de a CSAPAT Alvessel az élen elkúrt mindent. Még a 11-est is. Éppen ezért ha 0-0 vagy mondjuk 0-1, nem lehetett volna Sousára fogni. Az viszont egyértelmű, hogy Sousának köszönhettük a győzelmet. Előbb átálltunk Nikóval 2 csatárra, majd vkp helyett jött tkp, és hát elsősorban ugye Nyenyanya behozása eldöntötte az egészet. MVP simán Nyenyanya, de a győzelem szerintem egyértelműen Sousáé is, úgyhogy lehet takaroggyozni megint...

Tüsi: Ja, kicsit érdekes volt ez a Mészöly vélemény. Senki nem mondta hogy szándékos volt, de senkit nem is érdekel, mivel megtörtént... Meg egyébként is tök fölösleges ezen agyalni, mivel csak mi szoptuk be vele.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tökön szúrom magam ettől a spanyol akcentussal beszélt angoltól. Alonso fedélzeti mérnöke is hihetetlenül idegesít 😀.

Mészöly miről beszél? Attól, hogy nem volt szándékos még büntető és piros lap.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
LEszopom magam, bejön 20 percre Nyenyanya mester, és gyakorlatilag egyedül szétaláz mindenkit. Elsősorban egyébként a saját csapatának 7ballábas idiótáit.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Voltak percek amiket kénytelen voltam kihagyni de a mai meccsen mitrovicsnak volt már olyan megmozdulása ami ha jó nem is de legalább nem volt kurvaszar??

Egyébként kész ez a meccs. Ennyi és ilyen helyzetet elbaszni.... ÉS megint mindenki jöhet a sousa takaroggyal miközben ezt is a csapat bassza el..



NIKOLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICS!!!!!!!!!! Húúúúúúúú basszameg de nagyon kellett...

Nyenyanya az ISTEN!!%%!!%!!!!!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Balajca 10esre véd. Bár mondjuk hihetetlen amit ziccerben összeszerencsétlenkednek.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én ezt már nem hiszem el bazdmeg.

Mitrovics meg szerintem full abban van, hogy ő most is az újpesttel van...

Atya úr isten...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ELFMETEEEEEEER!!!! És kihagyja bazdmeg.........
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gundel egy fos.
Nem tudom pontosan idézni, de kb.: "Szögletnél is van les? Ezek szerint..." mondat után kapcsoltam is el.
Aki az alapvető szabályokat nem ismeri, mit akar?JC6
Gundel tök jó. A Győr-Vidin pl. tök jó volt, hogy egy félidő erejéig Bráchi eltűnt, Takács pedig mindkét csapatban jobb hátvéd volt 😀 Egyetlen pozitívuma, hogy normálisan mondja Bráchi nevét, de egyébként én nem tudom mit keres fociban.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Gundel egy fos.
Nem tudom pontosan idézni, de kb.: "Szögletnél is van les? Ezek szerint..." mondat után kapcsoltam is el.
Aki az alapvető szabályokat nem ismeri, mit akar?JC6
De szögletnél nincs les 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gundel egy fos.
Nem tudom pontosan idézni, de kb.: "Szögletnél is van les? Ezek szerint..." mondat után kapcsoltam is el.
Aki az alapvető szabályokat nem ismeri, mit akar?
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
megyünk 2-0-ra, az isteni Robinhonak ismét lecsúszott egy lövés, mert betalált 😊
reméljük, már meglesz a 3 pont, fontos lenneStez
Az elsőnél viszont tudta, hogy nem szabad ellőnie, mert úgyis kihagyná úgyhogy megvárta míg felrúgják 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
megyünk 2-0-ra, az isteni Robinhonak ismét lecsúszott egy lövés, mert betalált 😊
reméljük, már meglesz a 3 pont, fontos lenne

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
FC Utrecht [6 - 4] Ajax Amsterdam

:o
0-1
2-1
2-3
5-3
5-4
6-4

Szar meccs lehetet...

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk Höri felvetése nem olyan nagy hülyeség. Gyakorlatban alkalmazom is, és igen hatásos. Személy szerint unalmasnak tartom az olasz bajnokságot, és csodával határos módon emiatt 1 percet nem néztem idén belőle. Nem is mérgelődök rajta, hogy 6 vagy 7 egymást követő meccsen 0-0 lett az eredmény 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
eagles 😀 Nem tudom van-e téma, amiben egyetértünk 😀

Komolyra fordítva a szót, az az Udinese B volt, de nem lényeg. Akkor is tartom magam, ahhoz az állításhoz, hogy gyenge a bajnokságuk. Van 2 klasszis csapat, 4 átlagos, a többi meg jó, ha fent tudja tartani magát. Ugyanis egy CR árából szinte megvan a Granada éves költségvetése, ami eléggé aggasztó. A kicsiknek esélyünk sincs, egyik fronton sem. A Real és Barca meccsei azért nézhetetlenek, mert egy 20 perc, rosszabb esetben 45 perc alatt eldőlnek a meccsek, míg egy Granada - Mallorca meccs meg unalomba fullad.
És amikor a szép focit várod, 1-2x a szezonban, akkor meg háborút kapsz.

Semmi értelme.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ja de amúgy magyar focit se nézzetek, mert az is csak két csapatról szól, az ETOról meg a Lokiról 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szánalom ez a spanyol bajnokság, komolyan mondom.

A Valencia - Sevilla - Villareal trió nem tud nagy csapatot megverni, csak szökőévben. Mindannyian gyengélkednek, évről - évre.
A Levente lufija előbb - utóbb kipukkad, el is jött a nap.
A Real és Barca azt ver agyon, akit akar.
Még 10%-on pörögve is győznek.
Ha jön az EC, akkor előtte és utána is sajtóháború, a pályán verekedés, vér és harc.

Most is, 65. perc és Real - Osasuna 6-1...

Komolytalan.JC6
ja. meg a gyenge középcsapat Atletico 4-0-ra alázza az olasz másodikat (Udinese) az EL-ban. Nem a spanyol bajnokság a szánalom, hanem a Barca-Real duó a túl erős. Ez a 2 csapat, akármelyik bajnokságot lazán nyerné jelenleg.eaglesmcnabb
mondjuk valamit tenni kéne, hogy ez ne így legyen...
fizetési sapka? minek?
és lehetne tovább sorolni a dolgokat, hogy mitől lehetne fairebbé és izgalmasabbá tenni a bajnokságokat

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szánalom ez a spanyol bajnokság, komolyan mondom.

A Valencia - Sevilla - Villareal trió nem tud nagy csapatot megverni, csak szökőévben. Mindannyian gyengélkednek, évről - évre.
A Levente lufija előbb - utóbb kipukkad, el is jött a nap.
A Real és Barca azt ver agyon, akit akar.
Még 10%-on pörögve is győznek.
Ha jön az EC, akkor előtte és utána is sajtóháború, a pályán verekedés, vér és harc.

Most is, 65. perc és Real - Osasuna 6-1...

Komolytalan.JC6
ja. meg a gyenge középcsapat Atletico 4-0-ra alázza az olasz másodikat (Udinese) az EL-ban. Nem a spanyol bajnokság a szánalom, hanem a Barca-Real duó a túl erős. Ez a 2 csapat, akármelyik bajnokságot lazán nyerné jelenleg.eaglesmcnabb
mondjuk valamit tenni kéne, hogy ez ne így legyen...
fizetési sapka? minek?
és lehetne tovább sorolni a dolgokat, hogy mitől lehetne fairebbé és izgalmasabbá tenni a bajnokságokat

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szánalom ez a spanyol bajnokság, komolyan mondom.

A Valencia - Sevilla - Villareal trió nem tud nagy csapatot megverni, csak szökőévben. Mindannyian gyengélkednek, évről - évre.
A Levente lufija előbb - utóbb kipukkad, el is jött a nap.
A Real és Barca azt ver agyon, akit akar.
Még 10%-on pörögve is győznek.
Ha jön az EC, akkor előtte és utána is sajtóháború, a pályán verekedés, vér és harc.

Most is, 65. perc és Real - Osasuna 6-1...

Komolytalan.JC6
ja. meg a gyenge középcsapat Atletico 4-0-ra alázza az olasz másodikat (Udinese) az EL-ban. Nem a spanyol bajnokság a szánalom, hanem a Barca-Real duó a túl erős. Ez a 2 csapat, akármelyik bajnokságot lazán nyerné jelenleg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Szánalom ez a spanyol bajnokság, komolyan mondom.

A Valencia - Sevilla - Villareal trió nem tud nagy csapatot megverni, csak szökőévben. Mindannyian gyengélkednek, évről - évre.
A Levente lufija előbb - utóbb kipukkad, el is jött a nap.
A Real és Barca azt ver agyon, akit akar.
Még 10%-on pörögve is győznek.
Ha jön az EC, akkor előtte és utána is sajtóháború, a pályán verekedés, vér és harc.

Most is, 65. perc és Real - Osasuna 6-1...

Komolytalan.JC6
igen komoly gondok is vannak ebből. Rengeteg csapat ellen csődeljárás folyik, sztrájk is volt az év elején a La Ligában. Gyakorlatilag a Barca utánpótlás (világklasszis) és a Real Madrid pénze tartja versenyben a spanyol futballt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem ne nézd. én is ezt a módszert alkalmazom és nem zavar.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szánalom ez a spanyol bajnokság, komolyan mondom.

A Valencia - Sevilla - Villareal trió nem tud nagy csapatot megverni, csak szökőévben. Mindannyian gyengélkednek, évről - évre.
A Levente lufija előbb - utóbb kipukkad, el is jött a nap.
A Real és Barca azt ver agyon, akit akar.
Még 10%-on pörögve is győznek.
Ha jön az EC, akkor előtte és utána is sajtóháború, a pályán verekedés, vér és harc.

Most is, 65. perc és Real - Osasuna 6-1...

Komolytalan.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Heves esőzések miatt.vassadi
viccesnek hangzik, de qrvára nem az...elég durva a helyzet Genovában, 6 halálos áldozat is van... 😕Divat
Tudom, nem is viccnek szántam.vassadi
mindjárt gondoltam, h aki tudja mi van, az nem gondolja egyáltalán h vicc lenne, csak pont azokat a hsz-eket akartam elkerülni, mert először én is furcsán néztem, h miért marad el, és csak utána olvastam utána. 😉

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sajnálatos. Köszönöm az infót.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Miért marad el az Inter meccse?JC6
Heves esőzések miatt.vassadi
viccesnek hangzik, de qrvára nem az...elég durva a helyzet Genovában, 6 halálos áldozat is van... 😕Divat
Tudom, nem is viccnek szántam.