Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
és ezért szánalmas? 😊eaglesmcnabb
Fogadok, ha nem MTK-s lenne le se szarnád....

Azért szánalmas, mert mindent elhisz.
Azért szánalmas, mert ilyeneket nyilatkozik.
Azért szánalmas, mert baszott nagy az arca és nem ismeri be, hogy eddig önerőből semmit nem ért el.
Azért szánalmas, mert a nevelőegyesületével 2 hónapos szerződést köt. Ezek után még nyalják ki a fenekét, úgy az igazi, mert leszállt közénk a mennyből és itt lesz nem egész 2 hónapot.

Be kéne látni, hogy sose lesz nagy játékos. A legfontosabb éveit cseszte el, innentől kezdve nekem mondhat bárki bármint, sose fog top bajnokságban játszani, és majd örülhet egy magyar NB1-nek vagy Bundásliga 2, 3-nak.

uff.JC6
Neked Olyan jó hogy te szinte minden magyar játékosról meg tudod mondani a frankót 😊 ezért is szeretünk. JANEM.eaglesmcnabb
Egyrészt igaza van, másrészt elég kiábrándító, hogy Németh Krisztiánnak még mindig hírértéke van. Vaj'h miért?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez mind szép és jó, de miért 2 hónap? Utána megint kering majd a téli átigazolási időszakban, mert neki megfelelő külföldi csapat kell. Hülye volt, hogy tinédzserként kiment, és pont Angliába. Ott szúrta el...JC6
és ezért szánalmas? 😊eaglesmcnabb
Fogadok, ha nem MTK-s lenne le se szarnád....

Azért szánalmas, mert mindent elhisz.
Azért szánalmas, mert ilyeneket nyilatkozik.
Azért szánalmas, mert baszott nagy az arca és nem ismeri be, hogy eddig önerőből semmit nem ért el.
Azért szánalmas, mert a nevelőegyesületével 2 hónapos szerződést köt. Ezek után még nyalják ki a fenekét, úgy az igazi, mert leszállt közénk a mennyből és itt lesz nem egész 2 hónapot.

Be kéne látni, hogy sose lesz nagy játékos. A legfontosabb éveit cseszte el, innentől kezdve nekem mondhat bárki bármint, sose fog top bajnokságban játszani, és majd örülhet egy magyar NB1-nek vagy Bundásliga 2, 3-nak.

uff.JC6
Neked Olyan jó hogy te szinte minden magyar játékosról meg tudod mondani a frankót 😊 ezért is szeretünk. JANEM.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez mind szép és jó, de miért 2 hónap? Utána megint kering majd a téli átigazolási időszakban, mert neki megfelelő külföldi csapat kell. Hülye volt, hogy tinédzserként kiment, és pont Angliába. Ott szúrta el...JC6
és ezért szánalmas? 😊eaglesmcnabb
Fogadok, ha nem MTK-s lenne le se szarnád....

Azért szánalmas, mert mindent elhisz.
Azért szánalmas, mert ilyeneket nyilatkozik.
Azért szánalmas, mert baszott nagy az arca és nem ismeri be, hogy eddig önerőből semmit nem ért el.
Azért szánalmas, mert a nevelőegyesületével 2 hónapos szerződést köt. Ezek után még nyalják ki a fenekét, úgy az igazi, mert leszállt közénk a mennyből és itt lesz nem egész 2 hónapot.

Be kéne látni, hogy sose lesz nagy játékos. A legfontosabb éveit cseszte el, innentől kezdve nekem mondhat bárki bármint, sose fog top bajnokságban játszani, és majd örülhet egy magyar NB1-nek vagy Bundásliga 2, 3-nak.

uff.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kurva jó holnap akkor ellenünk már játszhat is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez mind szép és jó, de miért 2 hónap? Utána megint kering majd a téli átigazolási időszakban, mert neki megfelelő külföldi csapat kell. Hülye volt, hogy tinédzserként kiment, és pont Angliába. Ott szúrta el...JC6
és ezért szánalmas? 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja hogy más magyar klub 😊 Azt hittem külföldi ajánlata volt, Mon belül értelemszerűen az MTK a legjobb döntés, főleg mert ott rögtön játszhat, míg az nb1-ben szerintem 2 hónapra le se igazolnák, de ha mégis, kétlem, hogy azonnal játszhatna és főleg hogy azt jól tenné. Országon belül jó döntés, csak nem igazán értem, hogy 2 hónap múlva mivel lesznek jobb ajánlatai mint az elmúlt gyakorlatilag fél évben. Elvégre perpill akárki leigazolhatja, szvsz sehol nincs tiltva az FA igazolás év közben.

De nem tudom, egyszerűen tényleg csak nem látom át, hogy mivel lesznek jobb lehetőségei 2 hónap múlva, vagy valaki esetleg miért úgy szerződne vele, hogy most még nem kellesz, de majd januárban leigazolunk. Nincs roster limit sehol, az ő fizetését sztem akárki kigazdálkodja kb. úgyhogy tényleg nem tudom, de hát hajrá, talán januárban láthatjuk valahol a Meki pulton kívül 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez mind szép és jó, de miért 2 hónap? Utána megint kering majd a téli átigazolási időszakban, mert neki megfelelő külföldi csapat kell. Hülye volt, hogy tinédzserként kiment, és pont Angliába. Ott szúrta el...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
NK9-el kapcsolatban meg nekem csak az kérdés, hogy mely kluboktól volt irányába érdeklődés az MTK-n kívül, ha ő inkább aláírt egy 2 hónapos szerződést egy nemzetközi szemszögből teljesen föld alatti bajnokságba, minthogy odament volna. A Klubhűséget meg hanyagolhatjuk, mert NK9 pont nem az a játékos, aki egy jobb csapatról lemondana egy magyar 2-odosztályért. PErsze lehet ő is olyan helyzetben volt, mint anno Lőw, és inkább elment a semmibe kezdőnek, minthogy egy normális csapatnál padozzon. Ami speciel épp NK9 esetében nagy hülyeség, mert fizikumra és valami értelmes utóképzésre van szüksége mert ha megmarad ezen a szinten, akkor hiába 22 éves, szar marad. 😊fetomy
"Sokakat talán meglep a döntésem, de ez számomra szinte magától értetődő volt azt követően, hogy világossá vált, januárnál előbb nincs esélyem arra, hogy megfelelőnek tartott külföldi klubba igazoljak. Számos magyar klub is megkeresett az elmúlt hetekben, mindenkinek megköszöntem az invitálást, de bennem fel sem merült, hogy itthon az MTK-n kívül más klubban is pályára lépjek. A sérülésem után itt kezdtem el edzeni, sokat köszönhetek Garami Józsi bácsinak, és amikor megkérdezte, hogy nem lenne –e kedvem játszani is, azonnal igent mondtam. Az elmúlt hetekben itt edzettem, és nagyon jól éreztem magam a srácok között, akiknek egy részével még játszottam is együtt. Ha minden jól megy, akkor a Magyar Kupa és a Liga kupa-meccsekkel együtt játszom majd nyolc mérkőzést, és most pont erre van szükségem, hiszen június óta nincs tétmeccs a lábamban. Természetesen azon vagyok, hogy segíteni tudjak a csapatnak, remélem, hogy mielőbb megfelelő formába lendülök, és januárban már tökéletes állapotban érkezhetek az új csapatomhoz." külföldi csapatról nincs információm.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
NK9-el kapcsolatban meg nekem csak az kérdés, hogy mely kluboktól volt irányába érdeklődés az MTK-n kívül, ha ő inkább aláírt egy 2 hónapos szerződést egy nemzetközi szemszögből teljesen föld alatti bajnokságba, minthogy odament volna. A Klubhűséget meg hanyagolhatjuk, mert NK9 pont nem az a játékos, aki egy jobb csapatról lemondana egy magyar 2-odosztályért. PErsze lehet ő is olyan helyzetben volt, mint anno Lőw, és inkább elment a semmibe kezdőnek, minthogy egy normális csapatnál padozzon. Ami speciel épp NK9 esetében nagy hülyeség, mert fizikumra és valami értelmes utóképzésre van szüksége mert ha megmarad ezen a szinten, akkor hiába 22 éves, szar marad. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
NK9 egyszerűen buta ember.
Fiatalon kitűnt, hogy tud focizni, majd ezen felbuzdulva és a havi 1 milliós fizetésért elment Angliába, ahol nagyon jól tudhatta, hogy egyrészt sansza sem lesz játszani a felnőttben, másrészt pedig nem fogja bírni a PL-t sem. Nem, hogy a PL-ben, de még a fiataloknál is rögtön az elején betörték az arcát, nincs mit csodálkozni ezen. Emellett Ő még mindig olyan kurva elégedett volt magával továbbra is, hogy luxus volt neki igazán kifáradni és küzdeni, holott egyáltalán nem ügyetlen játékosról van szó. Vagyis inkább volt, mert a saját hozzáállásával és döntéseivel elintézte magát, mint nagy játékos.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én ezt elhiszem, de egy ilyen stadionba nem csak a városból mennének az emberek, és én pl. Fehérvárról egy esti meccsre nem valószínű, hogy buszozok, inkább 3-4 emberrel felmegyünk egy kocsival. Legalábbis így szoktuk, és mivel a fent leírt példám konkrét eset volt, és ha a rendőrök úgy gondolták volna, egy évi büntetést kioszthattak volna, mert épphogy a belső sávokban nem parkoltak autók. És akkor ez ha jól rémlik <30e embernél volt, 55+nál meg mégtöbben lennének. De persze nem is azt mondom, hogy legyen mind az 55e embernek 1-1 parkoló (barokkos túlzással), csak azért valami mégis kéne, mert volt olyan, hogy meccs után még 1,5 órán át kerestük az autót (igaz 4-ből 3-an részegek voltunk, de akkoris 😀)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyetértek fetomy-val, és hozzátenném: NK9-nek a füstje mindig is nagyobb volt. Túlsztárolták, futballqrva lett. Odavaló NB2-be, kedves eaglesmcnabb.JC6
még mindig nem válaszoltál a kérdésemre.
az meg hogy túlsztárolták kurvára nem az ő hibája. Amúgy sem az MTK volt az egyetlen kérője, más kérdés, hogy ő is a szívéra hallgatott mint Torghelle, és hű maradt a nevelőegyesületéhez.
NB2ből a közelmúltban Tóth Andrást hívták be, ő se tűnt ki lefele a többiektől. Amúgy sem NB2es szint az MTK, anno a fradi megszenvedett a másodvonalban, mi 11 forduló alatt 8 ponttal megyünk 😊

a másik meg hogy a sérüléseiről amik hátráltatták eddigi pályafutása során nem nagyon tehetett, 22 évesen emg temetni valakit. vicc.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Egyetértek fetomy-val, és hozzátenném: NK9-nek a füstje mindig is nagyobb volt. Túlsztárolták, futballqrva lett. Odavaló NB2-be, kedves eaglesmcnabb.JC6
Halkan hozzáteszem, hogy az a csapat amelyik meg akarta szerezni az átigazolási időszak utolsó napjaiban éppen vezeti a csoportját az Európa Ligában
Persze futballkurva, meg túlsztárolva stb. de azért szerencséje se volt sok, talán ez 2012-vel megfordul (kevés rá az esély)


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Csak jó lenne ha valami normális parkoló is lenne neki, hogy ne az legyen, hogy 5 utcával arrébb találsz egy kereszteződést, ahol a lámpa tövében, a két zebrát épp megcsípve még pont van 1 autónyi hely, ahova le tudsz állni. MErt lehet egy stadion akármilyen szipiszuper, ha semmi nincs köré kiépítve ugyanúgy hátrányból indulunk bármiféle meccsért.fetomy
Speciel pont ez szerintem a Puskásnál nem szükséges, bent van a városban (Metró, 1-es villamos, számtalan busz+troli, Volán állomás). Ok, persze az Allianznál, Amsterdam Arenánál, stb. jogos, hogy van óriási parkoló, de azok kb. kint vannak az autópályánál, de azért belvárosi stadionnál ez annyira nem szükséges, ok az jogos, hogy legyen valami parkoló, de pont ami eddig se volt rossz az a stadion infrastruktúrája tömegközlekedési szempontból. Városi stadionokba, mint pl. az Emirates, jóval nagyobb arányban mennek tömegközlekedéssel, mint külvárosiaknál (ami amúgy egyre gyakoribb az új stadionoknál).


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyetértek fetomy-val, és hozzátenném: NK9-nek a füstje mindig is nagyobb volt. Túlsztárolták, futballqrva lett. Odavaló NB2-be, kedves eaglesmcnabb.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mit szóltok ahhoz hogy lesz új Puskás (majd egyszer...)? Jó lenne már ha Mo.-n lenne egy nemzetközi szinten normálisnak tartott stadionja. Sokan mondják hogy: na persze erre van pénz! de ha így állunk hozzá ebben az országban a következő 20 évben nem lenne erre pénz...davemayer
Én örülök neki. Klubcsapatét 1000 átlagnézővel semmi értelme nem lenne -még talán Miskolcon se, de oda nem is csinálnék 😀-, viszont azért legalább 1 normális stadionunk legyen már. Mindig az van, hogy szidják a focit, hogy erre költünk, de szvsz 1 nemzetközi szinten normális, netán még kifejezetten jó stadionért senkinek nincs oka pattogni, ez a minimum. Főleg, hogy így valóban jobban lehet tervezni pl. egy EL döntőt, vagy valami egyéb eseményt. A pénzt meg úgyis pumpálják mindenfele, így legalább lenne valami eredménye/látszata is.

Csak jó lenne ha valami normális parkoló is lenne neki, hogy ne az legyen, hogy 5 utcával arrébb találsz egy kereszteződést, ahol a lámpa tövében, a két zebrát épp megcsípve még pont van 1 autónyi hely, ahova le tudsz állni. MErt lehet egy stadion akármilyen szipiszuper, ha semmi nincs köré kiépítve ugyanúgy hátrányból indulunk bármiféle meccsért.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Mit szóltok ahhoz hogy lesz új Puskás (majd egyszer...)? Jó lenne már ha Mo.-n lenne egy nemzetközi szinten normálisnak tartott stadionja. Sokan mondják hogy: na persze erre van pénz! de ha így állunk hozzá ebben az országban a következő 20 évben nem lenne erre pénz...davemayer
A kb. 3300 Eurós cost/seat egészen elfogadható árnak tűnik (40 milliárddal, 300-as EUR árfolyammal és az alap 40 ezres befogadóképességgel számoltam), még ha magyar szokásoknak megfelelően túl is mennek a kereten akkor is nehezen tudom elképzelni, hogy 4000 fölé menjenek, ami tekintve, hogy elvileg 55 ezresre is bővíthető, eléggé jól hangzik. Illetve ha 55 ezresre bővíthető, akkor már egy Európa Liga döntő is jöhetne, bár ez legkorábban 2017-2018 körül lehetne.


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hozzáteszem kérdés, hogy mi a jobb, csapat nélküli játékost beválogatni vagy magyar másodosztályból valakit beválogatni... Főleg, hogy azért kicsit ez nekem szánalom-szerződésnek hat, hogy ha már ők nevelték ki, legalább rúgjon valahol labdába, mert csapat nélkül eltelik 1-2 év, aztán baszhatja a karrierjét.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ilyen állítom csak Magyarországon létezik... szánalom...JC6
nem, ilyen nem csak Magyarországon működik. miért szánalom? Az hogy nem talált magának csapatot? Vagy az hogy edzésben, és/vagy meccsben akar maradni és ezért elmegy egy NB2es csapatba? arról nem is beszélve hogy neki is meg kell élnie valahogy, mekkora szánalom tényleg.

Ennek örömére holnap megyek is ki Sopron elleni meccsre 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Mit szóltok ahhoz hogy lesz új Puskás (majd egyszer...)? Jó lenne már ha Mo.-n lenne egy nemzetközi szinten normálisnak tartott stadionja. Sokan mondják hogy: na persze erre van pénz! de ha így állunk hozzá ebben az országban a következő 20 évben nem lenne erre pénz...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ilyen állítom csak Magyarországon létezik... szánalom...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát épp csak kb. a következő válogatott meccsig 😀 2 hónapra aláírt, gyönyörű. Jóhogynem 2 napra köt szerződést. De legalább lesz ideje formába lendülni és beépülni a csapatba.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/mtk-nemeth-krisztian-december-vegeig-alairt-a-klubhoz-2101684
Szerencsére mindkét válogatott szupersztárunknak van már külföldi, nemzetközileg elismert csapata...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 807 — Saturday Night Lights
Azért Vargát is megtisztelhették volna ennyivel, mint Albertot. Semmivel sem volt rosszabb játékos...JC6
Nagyapám és apám egyöntetűen állították, hogy Varga zseniálisabb volt. Isten nyugosztalja mindkettőjüket.

Ibra meg ráönti a szart Guardiolára: http://www.origo.hu/sport/focivilag/20111103-zlatan-ibrahimovic-oneletrajzi-konyveben-reszletesen-beszamol-josep-guardiolaval-tortent-konfliktusarol.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)