Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
gyerünk Megyó, élj a lehetőséggel!!!Divat
sokáig nem zárt a retesz.eaglesmcnabb
hát nem, szép kis bombát kapott, bár lehet védhető lett volna. 😕

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
gyerünk Megyó, élj a lehetőséggel!!!Divat
sokáig nem zárt a retesz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szerk.: hadd ne mondjam el, hogy Kis Karcsi és Sisa, meg a többi edzőféleség hány nógrádi srácnak segített. De nem ingyen. A Vasas Akadémián minden 5. gyerek nógrádi. Van ott olyan is, akit pálya közelébe se szabadna engedni...JC6
na ez mondjuk akkor számomra öngól, mert a hétvégén kikaptunk tőlük 8-0-ra 😀 pedig annyira nem vagyunk rosszakHurka
Biztos bunda volt 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
gyerünk Megyó, élj a lehetőséggel!!!

|
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hm:
Kedves olasz szurkolók Genovában

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szerk.: hadd ne mondjam el, hogy Kis Karcsi és Sisa, meg a többi edzőféleség hány nógrádi srácnak segített. De nem ingyen. A Vasas Akadémián minden 5. gyerek nógrádi. Van ott olyan is, akit pálya közelébe se szabadna engedni...JC6
na ez mondjuk akkor számomra öngól, mert a hétvégén kikaptunk tőlük 8-0-ra 😀 pedig annyira nem vagyunk rosszak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Magyarországon? Hurka, egyértelmű. Ahogy sok olyan más dolog is, mint például egy adott összeg visszacsorgatása az edzőnek, ha a kezdőbe tesz. Kinek a kicsodája, barát, haver, span, apja főmufti, stb. Amikor a papíron 7k áll, és kézhez kapsz 4k-t, a többi meg kitudja hova megy. A sok mutyi, ulti, csalások, bunda...és még lehetne sorolni. Valamelyik nap beszéltem egy jó ismerőssel, aki szponzorál egy csapatot. Ki volt akadva, hogy rengeteg hazai "szakember" állítja, hogy a sok milliárdtól, ami bele lett feccolva a magyar fociba, mekkora változást hozott, jobb a foci, stb. Közben meg a 150 millió helyett 100 millió megy a klubba, az 50 valahol elakadt... nyáron tapasztaltam egy NB2es klubnál olyanokat, hogy a hajam kettéállt és eldöntöttem, itt és most kiszállok.

szerk.: hadd ne mondjam el, hogy Kis Karcsi és Sisa, meg a többi edzőféleség hány nógrádi srácnak segített. De nem ingyen. A Vasas Akadémián minden 5. gyerek nógrádi. Van ott olyan is, akit pálya közelébe se szabadna engedni...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Lipták Zoli 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂JC6
Minek örülsz?
Gyengébb mint Rubus?Bazzani
Minek? Hát nem az ilyen szép válasznak, az biztos...

Személyesen ismerem Zotyát, játszottunk egy csapatban. Ő a 2. Német NK9 Krisztofóró. Akkora arca van, hogy nem fér be az öltözőbe. Tavaly téli teremtornán egymás mellett hugyoztunk a wc-ben 4-en, köztük ő is, és fapofával újságolta, hogy mekkora prémiumot kapott a Vidinél, milyen autót, stb. Aztán, amikor válogatott lett, már nem ismerted meg az utcán mert az arca szinte vízszintesen az eget nézte...

A Vidinél a Mezey éra alatt ki volt nyalva a feneke. A nagy menedzsere meg pár haver elhitette vele, hogy mekkora játékos, irány a PL! Jött Sousa, egyből észrevette, hogy itt nagyobb a füstje, mint a lángja a srácnak, mégis bizalmat szavazott neki. De Zoli ekkor már nem a földön járt, hanem az egekben. Egyszer látta tv-ben, kiskorában, hogy egy sztárjátékos dühében a földhöz vágja a CSK szalagot. Arról álmodozott évekig, hogy majd ő is ilyen lesz. Az idő hamarosan elérkezett és a mi Zolink a KTE ellen megcselekedte azt, amit megkövetelt Palócföld. Megmutatta a hírös palóc virtust. Neki senki nem dirigál, ő elmegy. De előtte Sousa próbálta betörni. Kispad, majd kisVidi, de Zoli nem tört meg!
Ő megy!
Jött a Hoffenheim, mire Zoli: - az mi?
Swansea: - túl jó vagyok ide, amúgy is pikkel rám az edző.
Utána Csempiönship: - majd én megmutatom! - hrh, ingyen sem kellesz, bocsi...
Győr! Bajnokok leszünk...
Újpest? NB2 Kelet csoport........

Félreértés ne essék, nem vagyok rá irigy, jó életem van. Neki összejöhetett volna MINDEN, tehetség nélkül, de úgy látom, eltékozol mindent. Csak azt sajnálom, hogy egyszer nem segített az egyik legjobb barátomnak a Vidihez kerülni. Akkor berágtam.

Remélem minél előbb leszáll a földre...JC6
na, köszi ezt a hsz-t, speciel fogalmam sem volt, hogy ismered 😊 Pápán kezdte lényegében a karrierjét, mondom, gyakran játszom az ő pápai mezében UP meccseken 😊 akkor nem volt rossz így NB2-es szinten, viszont ezt nem értem, hogy nem segítette a bekerülését az egyik barátodnak. Ez csak így megy? 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jah, értem. Ez a Copa América annyira színvonalas volt, hogy semmi nem maradt meg belőle. 😀
Ettől függetlenül egy teljes mértékben formán kívüli Forlán szerepeltetése szerintem szánalmas. És azt még nem tudom, hogy Di Natalének mit kéne tennie ahhoz, hogy egyszer felkerüljön erre a hülye listára. Azon kívül persze, hogy eligazoljon valami menő csapatba. Folyamatosan olasz gólkirály, 34 évesen is termeli a gólokat, úgy mint nagyon kevés más csatár, de úgy látszik ez nem elég. Pedig nála gyengébb csatárok már nyertek is Aranylabdát(Owen).Schleck
1.Nem mostani formát néznek hanem tavalyit Forlán akkor jól játszott Copát nyert a csapatával amiben aktív résztvevő volt sőt.
2.DiNatale azon kívül hogy rugdossa a gólokat egy 2.rangú csapatban semmit nem nyert, olasz gólkrályi cím hát mit is mondjak nem sokat ér. Igen már rég el kellett volna mennie egy nagy csapatba nem Udinesebe királykodni akkor lehetne esélye
3.Owennél jobb csatár ne viccelődjünk már. Owen amikor aranylabdát nyert 5 kupát nyert a csapatával DiNatale még bajnok sem volt soha de még dobogón se nagyon volt az olasz bajnokságba. Attól hogy Owent tönkre tették a sérülések ,még egy fénykorában lévő Owent és DiNatalét összehasonlítjuk kb olyan mintha Messit hasonlítanánk Dzsudzsákhoz kis túlzással.Toca
1. Pontosabban a 2011-es évet kell nézni nem a tavalyi szezont, legalábbis én így tudom. És 2011-ben Forlan tényleg nem csinálta az égvilágon semmit. Nehogy már az a Copán rúgott két kemény gólja annyira felnyomja az értékét. 😀
2. Jah, kár hogy Di Natale azok közé tartozik, akiknek még van klubhűsége a mai világban. Egyébként Forlán 2011 első felében egy másodrangú spanyol csapatban játszott, annyi volt a különbség, hogy ő finoman szólva nem rugdosta a gólokat. Egyáltalán nem osztom azt, hogy egy olasz gólkirályi cím kevesebbet érne egy hullagyenge Copa America győzelemnél, főleg az egyéni elismerések számára.
3. Egyéni képességekre gondoltam itt, azt nem kérdőjelezem meg, hogy 2001-ben óriási szezonja volt a Liverpoolnak. És egyénileg én Owent soha nem tartottam nagy focistának, erről nem nagyon vagyok meggyőzhető. 😊Schleck
Azért van rajta a listán mert a tavalyi miatt (hogy nem ő kapta az aranylabdát teljesen megérdemelten) enyhe lelkiismeret-furdalásuk van 😀

egyébként egyetértek veled, annyi kiegészíteni valóm van csak, hogy azért ne felejtsük már el hogy ez az olasz bajnokság azért elég gyenguska. A most vezető Juventus egy spanyol bajnokságban 4-ben sem lenne jelenleg, erre mérget veszek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Most nézem végig a listát Real Madrid fanként is felröhögtem Benzema neve láttánToca
Tán nem láttad még a tavalyi gól/perc mutatóit? 😐JoeyPorter
Láttam, meg azt is amikor hihetetlen gyengén muzsikált. Semmi bajom vele de hogy a legjob 23 labdarugó között lett volna idén azt kétlem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lipták Zoli 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂JC6
Minek örülsz?
Gyengébb mint Rubus?Bazzani
Minek? Hát nem az ilyen szép válasznak, az biztos...

Személyesen ismerem Zotyát, játszottunk egy csapatban. Ő a 2. Német NK9 Krisztofóró. Akkora arca van, hogy nem fér be az öltözőbe. Tavaly téli teremtornán egymás mellett hugyoztunk a wc-ben 4-en, köztük ő is, és fapofával újságolta, hogy mekkora prémiumot kapott a Vidinél, milyen autót, stb. Aztán, amikor válogatott lett, már nem ismerted meg az utcán mert az arca szinte vízszintesen az eget nézte...

A Vidinél a Mezey éra alatt ki volt nyalva a feneke. A nagy menedzsere meg pár haver elhitette vele, hogy mekkora játékos, irány a PL! Jött Sousa, egyből észrevette, hogy itt nagyobb a füstje, mint a lángja a srácnak, mégis bizalmat szavazott neki. De Zoli ekkor már nem a földön járt, hanem az egekben. Egyszer látta tv-ben, kiskorában, hogy egy sztárjátékos dühében a földhöz vágja a CSK szalagot. Arról álmodozott évekig, hogy majd ő is ilyen lesz. Az idő hamarosan elérkezett és a mi Zolink a KTE ellen megcselekedte azt, amit megkövetelt Palócföld. Megmutatta a hírös palóc virtust. Neki senki nem dirigál, ő elmegy. De előtte Sousa próbálta betörni. Kispad, majd kisVidi, de Zoli nem tört meg!
Ő megy!
Jött a Hoffenheim, mire Zoli: - az mi?
Swansea: - túl jó vagyok ide, amúgy is pikkel rám az edző.
Utána Csempiönship: - majd én megmutatom! - hrh, ingyen sem kellesz, bocsi...
Győr! Bajnokok leszünk...
Újpest? NB2 Kelet csoport........

Félreértés ne essék, nem vagyok rá irigy, jó életem van. Neki összejöhetett volna MINDEN, tehetség nélkül, de úgy látom, eltékozol mindent. Csak azt sajnálom, hogy egyszer nem segített az egyik legjobb barátomnak a Vidihez kerülni. Akkor berágtam.

Remélem minél előbb leszáll a földre...
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Most nézem végig a listát Real Madrid fanként is felröhögtem Benzema neve láttánToca
Tán nem láttad még a tavalyi gól/perc mutatóit? 😐

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Most nézem végig a listát Real Madrid fanként is felröhögtem Benzema neve láttán
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Jah, értem. Ez a Copa América annyira színvonalas volt, hogy semmi nem maradt meg belőle. 😀
Ettől függetlenül egy teljes mértékben formán kívüli Forlán szerepeltetése szerintem szánalmas. És azt még nem tudom, hogy Di Natalének mit kéne tennie ahhoz, hogy egyszer felkerüljön erre a hülye listára. Azon kívül persze, hogy eligazoljon valami menő csapatba. Folyamatosan olasz gólkirály, 34 évesen is termeli a gólokat, úgy mint nagyon kevés más csatár, de úgy látszik ez nem elég. Pedig nála gyengébb csatárok már nyertek is Aranylabdát(Owen).Schleck
1.Nem mostani formát néznek hanem tavalyit Forlán akkor jól játszott Copát nyert a csapatával amiben aktív résztvevő volt sőt.
2.DiNatale azon kívül hogy rugdossa a gólokat egy 2.rangú csapatban semmit nem nyert, olasz gólkrályi cím hát mit is mondjak nem sokat ér. Igen már rég el kellett volna mennie egy nagy csapatba nem Udinesebe királykodni akkor lehetne esélye
3.Owennél jobb csatár ne viccelődjünk már. Owen amikor aranylabdát nyert 5 kupát nyert a csapatával DiNatale még bajnok sem volt soha de még dobogón se nagyon volt az olasz bajnokságba. Attól hogy Owent tönkre tették a sérülések ,még egy fénykorában lévő Owent és DiNatalét összehasonlítjuk kb olyan mintha Messit hasonlítanánk Dzsudzsákhoz kis túlzással.Toca
1. Pontosabban a 2011-es évet kell nézni nem a tavalyi szezont, legalábbis én így tudom. És 2011-ben Forlan tényleg nem csinálta az égvilágon semmit. Nehogy már az a Copán rúgott két kemény gólja annyira felnyomja az értékét. 😀
2. Jah, kár hogy Di Natale azok közé tartozik, akiknek még van klubhűsége a mai világban. Egyébként Forlán 2011 első felében egy másodrangú spanyol csapatban játszott, annyi volt a különbség, hogy ő finoman szólva nem rugdosta a gólokat. Egyáltalán nem osztom azt, hogy egy olasz gólkirályi cím kevesebbet érne egy hullagyenge Copa America győzelemnél, főleg az egyéni elismerések számára.
3. Egyéni képességekre gondoltam itt, azt nem kérdőjelezem meg, hogy 2001-ben óriási szezonja volt a Liverpoolnak. És egyénileg én Owent soha nem tartottam nagy focistának, erről nem nagyon vagyok meggyőzhető. 😊Schleck
1.Hát ha a 2011 nézzük akkor csak a Copa miatt. EBt nyer valaki a csapatával úgyhogy 2 gólt lő a döntében tuti ő is rajta lenne ez sajna ilyen
2.Klubhűség az szép és jó de Udineseből soha semilyen elismerést nem fog kapni kivétel ha a válogatottal is elér valamit. Szerinted egy EB megnyerése többet ér mint egy gólkirályi cím egy kis csapatban és lehet mondani hogy színvonaltalan volt a Copa ,de ha mi nyernénk így egy EBt akkor leborulnék 😀 Mellesleg Forlannak múltja is van és ne várd sose egy ilyen szavazásnál hogy azt nem nézik ez a FIFA...
3.Egyéni képeségekben DiNatale olyan messze van Owentől mint ide Liverpool és engem sem fogsz meggyőzni az ellenkezőjéről 😀
DiNatalénél sokkal jobb játékosok nem kerültek fel Forlán helyett. Udineseből soha nem is lesz ilyen listán 34 évesen eligazolni meg nem fog.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lipták Zoli 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂JC6
Mi van, a 4. kerület gyakorlatilag Anglia gyarmata, tehát Liktáp tulajdonképpen a Manchester Unitedhez ír alá.

Bazzani: Nem az újpest járt rosszul Liktáppal, az a vicces -legalábbis szvsz-, hogy a viditől azért távozott, mert nem volt hajlandó Magyarországon játszani 😊fetomy
Sztem Sousa miatt ment el a Vidiből.
Ha Mezey az edző és nem kap megfelelő ajánlatot külföldről,akkor még mindig kezdő ott.
Újpestre is úgy ír alá,hogy távozhat ha külföldről keresik.Bazzani
Sousa miatt, mivel Sousa azt mondta, hogy nálunk olyan nem fog játszani, főleg nem CSK lenni, aki a háta közepére nem kívánja ezt a csapatot. Mezeyt kétségkívül nem zavarta volna, ha a cskjának minden vágya, hogy egy másik csapatban játsszon, viszont én Sousával értek egyet. Olyanok legyenek itt, akik itt akarnak lenni, aki nem az menjen nyugodtan.
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Jah, értem. Ez a Copa América annyira színvonalas volt, hogy semmi nem maradt meg belőle. 😀
Ettől függetlenül egy teljes mértékben formán kívüli Forlán szerepeltetése szerintem szánalmas. És azt még nem tudom, hogy Di Natalének mit kéne tennie ahhoz, hogy egyszer felkerüljön erre a hülye listára. Azon kívül persze, hogy eligazoljon valami menő csapatba. Folyamatosan olasz gólkirály, 34 évesen is termeli a gólokat, úgy mint nagyon kevés más csatár, de úgy látszik ez nem elég. Pedig nála gyengébb csatárok már nyertek is Aranylabdát(Owen).Schleck
1.Nem mostani formát néznek hanem tavalyit Forlán akkor jól játszott Copát nyert a csapatával amiben aktív résztvevő volt sőt.
2.DiNatale azon kívül hogy rugdossa a gólokat egy 2.rangú csapatban semmit nem nyert, olasz gólkrályi cím hát mit is mondjak nem sokat ér. Igen már rég el kellett volna mennie egy nagy csapatba nem Udinesebe királykodni akkor lehetne esélye
3.Owennél jobb csatár ne viccelődjünk már. Owen amikor aranylabdát nyert 5 kupát nyert a csapatával DiNatale még bajnok sem volt soha de még dobogón se nagyon volt az olasz bajnokságba. Attól hogy Owent tönkre tették a sérülések ,még egy fénykorában lévő Owent és DiNatalét összehasonlítjuk kb olyan mintha Messit hasonlítanánk Dzsudzsákhoz kis túlzással.Toca
1. Pontosabban a 2011-es évet kell nézni nem a tavalyi szezont, legalábbis én így tudom. És 2011-ben Forlan tényleg nem csinálta az égvilágon semmit. Nehogy már az a Copán rúgott két kemény gólja annyira felnyomja az értékét. 😀
2. Jah, kár hogy Di Natale azok közé tartozik, akiknek még van klubhűsége a mai világban. Egyébként Forlán 2011 első felében egy másodrangú spanyol csapatban játszott, annyi volt a különbség, hogy ő finoman szólva nem rugdosta a gólokat. Egyáltalán nem osztom azt, hogy egy olasz gólkirályi cím kevesebbet érne egy hullagyenge Copa America győzelemnél, főleg az egyéni elismerések számára.
3. Egyéni képességekre gondoltam itt, azt nem kérdőjelezem meg, hogy 2001-ben óriási szezonja volt a Liverpoolnak. És egyénileg én Owent soha nem tartottam nagy focistának, erről nem nagyon vagyok meggyőzhető. 😊Schleck
Jó hát ennyi erővel Gomez és RvP is felkerülhetett volna, de hát mikor volt a fifa igazságos őszintén? 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elég nevetséges, hogy Abidal rajta van a listán, míg Van persie aki 47 meccsen 34 gólt lőtt idén nincs...Sebii
Lassan észrevehetnétek,hogy ez a lista nem arról szól,hogy ki miként játszott. :/

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 451
Elég nevetséges, hogy Abidal rajta van a listán, míg Van persie aki 47 meccsen 34 gólt lőtt idén nincs...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lipták Zoli 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂JC6
Mi van, a 4. kerület gyakorlatilag Anglia gyarmata, tehát Liktáp tulajdonképpen a Manchester Unitedhez ír alá.

Bazzani: Nem az újpest járt rosszul Liktáppal, az a vicces -legalábbis szvsz-, hogy a viditől azért távozott, mert nem volt hajlandó Magyarországon játszani 😊fetomy
Sztem Sousa miatt ment el a Vidiből.
Ha Mezey az edző és nem kap megfelelő ajánlatot külföldről,akkor még mindig kezdő ott.
Újpestre is úgy ír alá,hogy távozhat ha külföldről keresik.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lipták Zoli 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂JC6
Mi van, a 4. kerület gyakorlatilag Anglia gyarmata, tehát Liktáp tulajdonképpen a Manchester Unitedhez ír alá.

Bazzani: Nem az újpest járt rosszul Liktáppal, az a vicces -legalábbis szvsz-, hogy a viditől azért távozott, mert nem volt hajlandó Magyarországon játszani 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Forlán Copa Américát nyert, Di Natale pedig csak egyszerű olasz gólkirály.vassadi
Jah, értem. Ez a Copa América annyira színvonalas volt, hogy semmi nem maradt meg belőle. 😀
Ettől függetlenül egy teljes mértékben formán kívüli Forlán szerepeltetése szerintem szánalmas. És azt még nem tudom, hogy Di Natalének mit kéne tennie ahhoz, hogy egyszer felkerüljön erre a hülye listára. Azon kívül persze, hogy eligazoljon valami menő csapatba. Folyamatosan olasz gólkirály, 34 évesen is termeli a gólokat, úgy mint nagyon kevés más csatár, de úgy látszik ez nem elég. Pedig nála gyengébb csatárok már nyertek is Aranylabdát(Owen).Schleck
1.Nem mostani formát néznek hanem tavalyit Forlán akkor jól játszott Copát nyert a csapatával amiben aktív résztvevő volt sőt.
2.DiNatale azon kívül hogy rugdossa a gólokat egy 2.rangú csapatban semmit nem nyert, olasz gólkrályi cím hát mit is mondjak nem sokat ér. Igen már rég el kellett volna mennie egy nagy csapatba nem Udinesebe királykodni akkor lehetne esélye
3.Owennél jobb csatár ne viccelődjünk már. Owen amikor aranylabdát nyert 5 kupát nyert a csapatával DiNatale még bajnok sem volt soha de még dobogón se nagyon volt az olasz bajnokságba. Attól hogy Owent tönkre tették a sérülések ,még egy fénykorában lévő Owent és DiNatalét összehasonlítjuk kb olyan mintha Messit hasonlítanánk Dzsudzsákhoz kis túlzással.Toca
1. Pontosabban a 2011-es évet kell nézni nem a tavalyi szezont, legalábbis én így tudom. És 2011-ben Forlan tényleg nem csinálta az égvilágon semmit. Nehogy már az a Copán rúgott két kemény gólja annyira felnyomja az értékét. 😀
2. Jah, kár hogy Di Natale azok közé tartozik, akiknek még van klubhűsége a mai világban. Egyébként Forlán 2011 első felében egy másodrangú spanyol csapatban játszott, annyi volt a különbség, hogy ő finoman szólva nem rugdosta a gólokat. Egyáltalán nem osztom azt, hogy egy olasz gólkirályi cím kevesebbet érne egy hullagyenge Copa America győzelemnél, főleg az egyéni elismerések számára.
3. Egyéni képességekre gondoltam itt, azt nem kérdőjelezem meg, hogy 2001-ben óriási szezonja volt a Liverpoolnak. És egyénileg én Owent soha nem tartottam nagy focistának, erről nem nagyon vagyok meggyőzhető. 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lipták Zoli 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂JC6
Minek örülsz?
Gyengébb mint Rubus?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lipták Zoli 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Valaki el tudná nekem magyarázni, mégis mivel teljesített idén jobban Diego Forlan mint mondjuk Di Natale? Ezen nem tudom túltenni magam...Schleck
Forlán Copa Américát nyert, Di Natale pedig csak egyszerű olasz gólkirály.vassadi
Jah, értem. Ez a Copa América annyira színvonalas volt, hogy semmi nem maradt meg belőle. 😀
Ettől függetlenül egy teljes mértékben formán kívüli Forlán szerepeltetése szerintem szánalmas. És azt még nem tudom, hogy Di Natalének mit kéne tennie ahhoz, hogy egyszer felkerüljön erre a hülye listára. Azon kívül persze, hogy eligazoljon valami menő csapatba. Folyamatosan olasz gólkirály, 34 évesen is termeli a gólokat, úgy mint nagyon kevés más csatár, de úgy látszik ez nem elég. Pedig nála gyengébb csatárok már nyertek is Aranylabdát(Owen).Schleck
1.Nem mostani formát néznek hanem tavalyit Forlán akkor jól játszott Copát nyert a csapatával amiben aktív résztvevő volt sőt.
2.DiNatale azon kívül hogy rugdossa a gólokat egy 2.rangú csapatban semmit nem nyert, olasz gólkrályi cím hát mit is mondjak nem sokat ér. Igen már rég el kellett volna mennie egy nagy csapatba nem Udinesebe királykodni akkor lehetne esélye
3.Owennél jobb csatár ne viccelődjünk már. Owen amikor aranylabdát nyert 5 kupát nyert a csapatával DiNatale még bajnok sem volt soha de még dobogón se nagyon volt az olasz bajnokságba. Attól hogy Owent tönkre tették a sérülések ,még egy fénykorában lévő Owent és DiNatalét összehasonlítjuk kb olyan mintha Messit hasonlítanánk Dzsudzsákhoz kis túlzással.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki el tudná nekem magyarázni, mégis mivel teljesített idén jobban Diego Forlan mint mondjuk Di Natale? Ezen nem tudom túltenni magam...Schleck
Forlán Copa Américát nyert, Di Natale pedig csak egyszerű olasz gólkirály.vassadi
Jah, értem. Ez a Copa América annyira színvonalas volt, hogy semmi nem maradt meg belőle. 😀
Ettől függetlenül egy teljes mértékben formán kívüli Forlán szerepeltetése szerintem szánalmas. És azt még nem tudom, hogy Di Natalének mit kéne tennie ahhoz, hogy egyszer felkerüljön erre a hülye listára. Azon kívül persze, hogy eligazoljon valami menő csapatba. Folyamatosan olasz gólkirály, 34 évesen is termeli a gólokat, úgy mint nagyon kevés más csatár, de úgy látszik ez nem elég. Pedig nála gyengébb csatárok már nyertek is Aranylabdát(Owen).