NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vissza Lothart 😛

off: mi a franc van a képfeltöltés.hu-val?
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Rapids a második meccsét is megnyerte a címvédő szezonban, ezzel máris a klub történetének legjobb rajtját produkáltuk. Cummings és Casey nélkül győztünk, s feltűnt az egykori EPL-fenegyerek, Folan is. 😊

http://denversports.blog.hu/2011/03/28/rapids_nagyszeru_rajt


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na Wesley-ről szépen le lehet szállni...Balotelli árából megvan a tőkealap. 😊Divat
fogadjunk absintheba, ha Ganso jön, akkoe Sneijder megy.. 😛Stez
abszintos fogadásaim eddig sose jöttek be, szal... 😊
egyébként Sneijder fogja kiejteni MU-t, feltéve ha tovább mennek dinamon és akkor meg is utálják. ergo marad! 😀

|
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na Wesley-ről szépen le lehet szállni...Balotelli árából megvan a tőkealap. 😊Divat
Egyre inkább jó ötletnek tartom az ő esetleges megszerzését, elférne egy ilyen játékos az MU középpályájára. Glazeréktől úgyis 50 millió eurós (fontos?) ígérgetéseket lehetett hallani Rooney szerződéshosszabbításakor, ugyanolyan nyugodt szívvel adnám oda az egész összeget Sneijderért, mint Bale-ért. Aztán lehet, hogy majd csak azután jön, hogy Mourinho Ferguson örökébe lépett. 😊vassadi
hát sztem Bale (egyelőre) 10M-t sem ér nemh annyit mint Sneijder.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
úttest pénteken tetőtől talpig lilában lesz.remélem mi végre visszatérünk a hagyományos zöld-fehér csíkoshoz és hagyjuk a fehéret a rákba


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
na Wesley-ről szépen le lehet szállni...Balotelli árából megvan a tőkealap. 😊Divat
Egyre inkább jó ötletnek tartom az ő esetleges megszerzését, elférne egy ilyen játékos az MU középpályájára. Glazeréktől úgyis 50 millió eurós (fontos?) ígérgetéseket lehetett hallani Rooney szerződéshosszabbításakor, ugyanolyan nyugodt szívvel adnám oda az egész összeget Sneijderért, mint Bale-ért. Aztán lehet, hogy majd csak azután jön, hogy Mourinho Ferguson örökébe lépett. 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 232 — Whoops, looks like something went wrong.
na Wesley-ről szépen le lehet szállni...Balotelli árából megvan a tőkealap. 😊Divat
fogadjunk absintheba, ha Ganso jön, akkoe Sneijder megy.. 😛

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na Wesley-ről szépen le lehet szállni...Balotelli árából megvan a tőkealap. 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 232 — Whoops, looks like something went wrong.
sztem Tornyi lenne a legjobb!

Stez: Ganso pletyik szted mennyire igazak? csodálkoznék Moratti papa ennyit perkálna érte.Divat
Nem tudom, félek igazak, mert Leonardo nagyon ért a fiatal brazilok megszerzéséhez.
Anno ő hozta el nekünk Patot, illetve Silvát is, mindkettejükért a fél világ sorban állt pedig.
A következő Kaká, szerintem megéri a pénzét és az az érzésem, hogy ez már előrevetíti a Sneijder-MU transzfert is.
Szóval csak mi szopjuk majd meg ismét és koppanunk. :/ 😀
De nagyon remélem, nem igazak a pletykák és Ganso minket választ.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a MU-tól Sneijderért kapott pénzből fussa majd 😉

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem Tornyi lenne a legjobb!

Stez: Ganso pletyik szted mennyire igazak? csodálkoznék Moratti papa ennyit perkálna érte.

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 232 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább Mourinho kéne, Puskással, Pelével, Thiago Silvával és Nestával.
Középpályára jöhet Xavi, Iniesta, a kapuba pedig egy egészséges Buffon.
Klónozzunk vaze!4 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 316 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
maradt az álláspontom, koemant nem kellett volna elküldeni, legalább nála nagyjából már ment a bunker foci, sanyinál nem nagyon...peach
Lotharral voltunk a legjobbak anno. De amúgy szerintem is Koeman>Sanyi bácsi

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 913 — we almost always almost win
maradt az álláspontom, koemant nem kellett volna elküldeni, legalább nála nagyjából már ment a bunker foci, sanyinál nem nagyon...peach
Hollandokat így se úgyse vertük volna. Viszont a verhető ellenfelek ellen sokkal jobban megy...
És a bunkerfociból nem volt hova fejlődni qmannal, most ez a játék még fejlődhet. Ha harmadikok leszünk, amire most nagy esélyünk van, mindenki elégedett lehet. És az egy olyan eredmény ami qmannak sose jött össze és nem is jött volna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 594 — a new hope (again)
maradt az álláspontom, koemant nem kellett volna elküldeni, legalább nála nagyjából már ment a bunker foci, sanyinál nem nagyon...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://utazas-szabadido.vatera.hu/jegy_belepo_berlet/frencvaros_ujpest_ftc_ute_fradi_meccs_1449656776.html

hétvégi buli pénz megoldva a srácnak..Joci
😀 😀 😀
balazsujpest(-1)
Negatív vélemény: Licit után a megbeszélt találkozást lemondta-már úton voltam-,majd el tünt 30 napra,hivtam jelezte
kell neki a könyv,majd eltünt. Több mint 40nap után született meg az elhatározás,link,inkorrekt
vásárló!!! Azóta sem volt fent a piactéren. NEM ajánlom!!!

😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
http://utazas-szabadido.vatera.hu/jegy_belepo_berlet/frencvaros_ujpest_ftc_ute_fradi_meccs_1449656776.html

hétvégi buli pénz megoldva a srácnak..


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 197 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jó úgy értem hogy mi is csapdostuk egymást anno törölközővel öltözőbe hányszor és ott sem csupa móka és kacagás volt, meg mikor fejberúgták/dobták egymást labdával "véletlenül" akkor ott is kiszaladt egy egy qvaanyád meg struccolás, de 5 perc múlva már senkinek nem volt semmi baja. Valószínű ez is tényleg valami ilyesmi lehetett.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 668 — "Grammar maci"
azért hogy ilyet megörökítenek vagy szerinted csak felfújják a dolgot? szvsz azért Ibra túl sokat enged meg magánakdavemayer
Tény hogy van mikor Zlatannak elgurul a gyógyi, de ez tisztán látszik hogy csak ökörködés, de azért már indexen is úgy van beállítva mintha megint direkt legyilkolt volna valakit.Hanni
azért ha a testbeszédet megnézed a rúgások előtt, nem igazán tűnik baráti csevejnek a dolog, nekem inkább kakaskodásnak, erődemonstrációnak. Valószínűleg történt valami edzés közben amit az egyik szóvá tett a másiknak, a szöszi a szavait a végén egy kötözködés jellegű suhintással nyomatékosítja, majd egy kicsit elfordul, aztán vissza és azonnal hátrál amikor látja Zlatan akcióját - meglepte a dolog, nem poénkodott hanem védekezett az ösztönös hátrálással szvsz. Ha megnézitek utána sem úgy ér véget a dolog hogy nevetnek egy jót, Zlatan még a mutogatást is folytatja. Tipikus a dolog, mindenki látott már ilyet vagy át is élt ki-ki vérmérséklete szerint 😉

Én sem érzem olyan durvának például mint amit anno a Milan-edzésen csinált de az tény hogy ha ilyen reakciókat vált ki a viselkedése a csapattársaiból az nem valami jó jel az idegállapotára nézve.

Bocs az offért ha ez az volt 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 197 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
azért hogy ilyet megörökítenek vagy szerinted csak felfújják a dolgot? szvsz azért Ibra túl sokat enged meg magánakdavemayer
Tény hogy van mikor Zlatannak elgurul a gyógyi, de ez tisztán látszik hogy csak ökörködés, de azért már indexen is úgy van beállítva mintha megint direkt legyilkolt volna valakit.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 668 — "Grammar maci"
Imádom a médiát :cool:Hanni
azért hogy ilyet megörökítenek vagy szerinted csak felfújják a dolgot? szvsz azért Ibra túl sokat enged meg magánakdavemayer
Szerintem itt simán hülyültek csak. Ha ekkora lendületből igazán rúgott volna, akkor Wilhelmson is elesik valszeg és nem így "támad" vissza.Schleck
Jogos, ezt aláírom. De egyáltalán nem biztos hogy azért nem fajult el a dolog mert nem volt komoly a "nézeteltérés", inkább eszükbe juthatott (Wilhelmson reakciója is ennek tudható be szerintem) hogy valaki biztosan kamerázhatja őket. Mindenesetre nem zrikálásról van szó, egy olyan reakciót sem látsz ami "poénra" utalna, inkább az egyik a felsőbbrendűségét próbálta érvényesíteni. Zoológus kell ide nem edző 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.youtube.com/watch?v=F2jXKs4AGpw&feature=player_embedded

baj van a pilótafülkében...davemayer
Imádom a médiát :cool:Hanni
azért hogy ilyet megörökítenek vagy szerinted csak felfújják a dolgot? szvsz azért Ibra túl sokat enged meg magánakdavemayer
Szerintem itt simán hülyültek csak. Ha ekkora lendületből igazán rúgott volna, akkor Wilhelmson is elesik valszeg és nem így "támad" vissza.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 430 — StuG Life
http://www.youtube.com/watch?v=F2jXKs4AGpw&feature=player_embedded

baj van a pilótafülkében...davemayer
Imádom a médiát :cool:Hanni
azért hogy ilyet megörökítenek vagy szerinted csak felfújják a dolgot? szvsz azért Ibra túl sokat enged meg magánakdavemayer
milyen szánalmasan próbált visszabüntetni a csicska 😀

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 668 — "Grammar maci"
http://www.youtube.com/watch?v=F2jXKs4AGpw&feature=player_embedded

baj van a pilótafülkében...davemayer
Imádom a médiát :cool:Hanni
azért hogy ilyet megörökítenek vagy szerinted csak felfújják a dolgot? szvsz azért Ibra túl sokat enged meg magának

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 197 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
http://www.youtube.com/watch?v=F2jXKs4AGpw&feature=player_embedded

baj van a pilótafülkében...davemayer
Imádom a médiát :cool: