Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 424 — Colts fan
Beszéltél a játékosokkal, hogy ezt így tudod? 😊Mikey
Nem. 😊 Nem tudom neked biztosra mondani, csak mint ha Riera is pl. ilyen okok miatt lett volna eltávolítva. De biztosra nem tudom neked megmondani, ebben igazad van.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 080 — Vikings fan
Olyan kerettel, mint amilyen a Barcának van, még a nagyanyám is megnyerne mindent.

Guardiola egyelőre semmi olyat nem mutatott barcelonai "karrierje" során, ami csak halványan is arra utalna, hogy ő egy jó edző.Vrijbloed
És hogy ilyen játékoskerete van? Ki nevelte fel a Pedrokat, Iniestákat, Piquéket, ki hozta fel az első csapathoz, ha nem ő? Ennyit hogy készen kapott egy sztárkeretet. És mondom én inkább Realos vagyok, nem zért írtam ezeket a dícsérő szavakat.zavi27
1.Iniesta 2002 óta első keretes köze nincs Pepnek hozzá
2.Pique 24 ig Barca nevelés utána 4 évig Manu illetve Zaragoza játékos Pepnek semmi köze
3.Pedro,Jeffren, Busquets ez a 3 ember max akit beépített de azért nélkülük is meglenne a Barca
Egyébként nem rossz edző, de hogy húdenagy újat hozott volna az vicc. 😀
Szvsz Rijkaardnak sokkal több köze van ő építette fel a csapat magját ehhez már csak hozzá kellett tenni egy picit.
Fejben nagyon jó edzőnek tartom szakmailag még van mit tanulnia, dehát van is még ideje.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Olyan kerettel, mint amilyen a Barcának van, még a nagyanyám is megnyerne mindent.

Guardiola egyelőre semmi olyat nem mutatott barcelonai "karrierje" során, ami csak halványan is arra utalna, hogy ő egy jó edző.Vrijbloed
Zsenialitását bizonyította az is, amikor egy betömörült Inter védelem ellen, amikor az egyetlen esélyük az volt, hogy beívelgették oldalról a labdákat, lekapta Ibrát és helyére behozta az 160 magas Krkicet.tüsi91
Aki lőtt is egy teljesen szabályos gólt a hosszabbításban, amit nem adtak meg 😛

Én is olvastam egyszer egy elég hosszú cikket, arról, amit Escalade is említett, hogy hogyan szervezte át Pep a csapat védekezését, elsősorban a letámadást, de sajnos most nem találtam meg. Az lehet, hogy a taktikai repertoárja nem annyira széles, de a Barca rendszerét nem sok ember ismeri nála jobban, az is biztos. És ami működik, azon minek kellene változtatni?

több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
„Upsz😊 Aláirtam a volt csapatomhoz, RedBulls Salzburg!!!!! Nagyon boldog vagyok!!! Köszi mindenkinek Aki szoritottttttttttt nekem!!!😊))) pussssssszzzzz”
Bodnár így jelentette be facebookon,hogy aláírt 😂
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/bodnar-a-facebookon-jelentette-be-alairt-a-salzburghoz-2057556/

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 376
Beszéltél a játékosokkal, hogy ezt így tudod? 😊
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 424 — Colts fan
Na most ehhez annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy ha visszajönne, vajon a játékosok hogyan fogadnák? Én nem érzem őt jó megoldásnak, mert sok mindenkit elharagított magától (játékosokat).
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 376
😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grúz a Fradiban? Na ez azért erős kijelentés...JC6
pedig szó van róla és nyáron lejár a szerződése, visszaadjuk érte Stanicot és Juniort 😊Divat
Hát akkor ez a magyar foci szégyene...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 099 — 28-14
Grúz a Fradiban? Na ez azért erős kijelentés...JC6
pedig szó van róla és nyáron lejár a szerződése, visszaadjuk érte Stanicot és Juniort 😊Divat
csak Marótit ne, örökké emlékezetes pillanat, amikor ott ültek előttem a Pápa-Fradin a szülei, és kiabáltak neki, hogy nem tudják végignézni a meccset, mert kezdődik az X-faktor 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Grúz a Fradiban? Na ez azért erős kijelentés...JC6
pedig szó van róla és nyáron lejár a szerződése, visszaadjuk érte Stanicot és Juniort 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grúz a Fradiban? Na ez azért erős kijelentés...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én úgy emlékszem, hogy Grúz azt nyilatkozta, hogy ő mindenképpen maradni akar Kaposváron. Oláh nem fog odamenni cserepadozni, Lázokot sem tudnám így hirtelen kinek a helyére betenni, úgyhogy Takács, mint régi fradista, jöhetne 😊Hurka
Oláh padozni?? nincs egy épkézláb befejező csatárunk, sima kezdő lenne, és sztem Lázok is

tavaszi álmom:
Ranilovic - Takács/Rodi, Tuto/Grúz, Csizi(C) - Maróti, Józsi, Lázok, Heinz - Schembri, Oláh, Andrezinho
Kispad: Haber, Balogh, Dragó, Rósa, Tóth Bence, Miljkovic, MoralesDivat
Heinz lényegében befejező csatár, Józsi meg mit keresne a kezdőben? 😛Hurka
Marek csak osztogasson a csatárok mögött, miért szívesebben néznéd Stanic-ot v Rósát inkább helyette? 😊
Mondjuk nekem Józsi már anno Bányászba és zetébe is szimpatikus volt, Győrbe is jó volt, itt még nem talált teljesen magára, de egy jó téli felkészüléssel(mint tavaly Schembri) még jobb lehet.

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 099 — 28-14
legalább vmibe fölényesen vezetünk... 😊

Csizi: "Nem hagyom el a Ferencvárost, erre mérget vehetnek a szurkolók. Jól érzem itt magam, kiváló a közösség, jó a szakmai munka, eszem ágában sincs itt hagyni az Üllői utat." Dini lassan át is adhatja a karszalagot...

és a lehetséges érkezők: Oláh, Grúz, Lázok, Takács Ákos - remélem azért legalább 2-t megszerzünk és go a dobogóért.Divat
én úgy emlékszem, hogy Grúz azt nyilatkozta, hogy ő mindenképpen maradni akar Kaposváron. Oláh nem fog odamenni cserepadozni, Lázokot sem tudnám így hirtelen kinek a helyére betenni, úgyhogy Takács, mint régi fradista, jöhetne 😊Hurka
Oláh padozni?? nincs egy épkézláb befejező csatárunk, sima kezdő lenne, és sztem Lázok is

tavaszi álmom:
Ranilovic - Takács/Rodi, Tuto/Grúz, Csizi(C) - Maróti, Józsi, Lázok, Heinz - Schembri, Oláh, Andrezinho
Kispad: Haber, Balogh, Dragó, Rósa, Tóth Bence, Miljkovic, MoralesDivat
Heinz lényegében befejező csatár, Józsi meg mit keresne a kezdőben? 😛
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
legalább vmibe fölényesen vezetünk... 😊

Csizi: "Nem hagyom el a Ferencvárost, erre mérget vehetnek a szurkolók. Jól érzem itt magam, kiváló a közösség, jó a szakmai munka, eszem ágában sincs itt hagyni az Üllői utat." Dini lassan át is adhatja a karszalagot...

és a lehetséges érkezők: Oláh, Grúz, Lázok, Takács Ákos - remélem azért legalább 2-t megszerzünk és go a dobogóért.Divat
én úgy emlékszem, hogy Grúz azt nyilatkozta, hogy ő mindenképpen maradni akar Kaposváron. Oláh nem fog odamenni cserepadozni, Lázokot sem tudnám így hirtelen kinek a helyére betenni, úgyhogy Takács, mint régi fradista, jöhetne 😊Hurka
Oláh padozni?? nincs egy épkézláb befejező csatárunk, sima kezdő lenne, és sztem Lázok is

tavaszi álmom:
Ranilovic - Takács/Rodi, Tuto/Grúz, Csizi(C) - Maróti, Józsi, Lázok, Heinz - Schembri, Oláh, Andrezinho
Kispad: Haber, Balogh, Dragó, Rósa, Tóth Bence, Miljkovic, Morales

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 099 — 28-14
legalább vmibe fölényesen vezetünk... 😊

Csizi: "Nem hagyom el a Ferencvárost, erre mérget vehetnek a szurkolók. Jól érzem itt magam, kiváló a közösség, jó a szakmai munka, eszem ágában sincs itt hagyni az Üllői utat." Dini lassan át is adhatja a karszalagot...

és a lehetséges érkezők: Oláh, Grúz, Lázok, Takács Ákos - remélem azért legalább 2-t megszerzünk és go a dobogóért.Divat
én úgy emlékszem, hogy Grúz azt nyilatkozta, hogy ő mindenképpen maradni akar Kaposváron. Oláh nem fog odamenni cserepadozni, Lázokot sem tudnám így hirtelen kinek a helyére betenni, úgyhogy Takács, mint régi fradista, jöhetne 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
legalább vmibe fölényesen vezetünk... 😊

Csizi: "Nem hagyom el a Ferencvárost, erre mérget vehetnek a szurkolók. Jól érzem itt magam, kiváló a közösség, jó a szakmai munka, eszem ágában sincs itt hagyni az Üllői utat." Dini lassan át is adhatja a karszalagot...

és a lehetséges érkezők: Oláh, Grúz, Lázok, Takács Ákos - remélem azért legalább 2-t megszerzünk és go a dobogóért.

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 099 — TODDHERREMANS79
Büntetések klubok szerint:
1. Ferencváros (2.4 millió forint)
2. Újpest (1.738.500) + 1 zártkapus meccs
3. Bp. Honvéd (1.1 millió)
4. ZTE (378 ezer)
5. Kecskemét (330 ezer)
6. DVSC-TEVA (281 ezer)
7. Kaposvár (272 ezer)
8. Haladás (254 ezer)
9. Videoton (236 ezer)
10. Győri ETO (160 ezer)
11. Lombard Pápa (142 ezer)
12. Siófok (100 ezer)
13. Szolnok (72 ezer)
14. MTK (51 ezer)
15. Paks (42 ezer)
16. Vasas (0)

nagyon meglepő hogy mi nyertünk 😀Joci
az a baj, hogy most kb. a tabellán is ilyen helyen áll az MTK... 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Büntetések klubok szerint:
1. Ferencváros (2.4 millió forint)
2. Újpest (1.738.500) + 1 zártkapus meccs
3. Bp. Honvéd (1.1 millió)
4. ZTE (378 ezer)
5. Kecskemét (330 ezer)
6. DVSC-TEVA (281 ezer)
7. Kaposvár (272 ezer)
8. Haladás (254 ezer)
9. Videoton (236 ezer)
10. Győri ETO (160 ezer)
11. Lombard Pápa (142 ezer)
12. Siófok (100 ezer)
13. Szolnok (72 ezer)
14. MTK (51 ezer)
15. Paks (42 ezer)
16. Vasas (0)

nagyon meglepő hogy mi nyertünk 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Csak 1 évet edzette a kis csapatot. A fejlődésükhöz nem sok köze volt.

Vissza lehet olvasni, mennyit szidtam Guardiolát, de idén szerintem megmutatja, van köze a sikerhez. Nagyszerű és hatékony letámadást szervezett eddig az összes rangadón. Maxwell játszatását is háttérbe szorította, és láthatóan jó mentális állapotban van a csapat, hiába a sok megterhelés és a média folyamatos kereszttüze.

Ez a mai ritka peches meccs volt. Egyrészt Xavi ritka enerváltan játszott, másrészt 60 perces emberelőnyt kapott a Bilbao. Bojan egyszerűen sebességben (fizikai és mentális) képtelen felvenni a ritmust. Ez a jelenlegi helyzet (hogy ő a csodacsere, 2. számú csatár) senkinek az érdekét sem szolgálja, de év végéig most már ez marad.

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 779 — Amerikai sportok rajongója
Olyan kerettel, mint amilyen a Barcának van, még a nagyanyám is megnyerne mindent.

Guardiola egyelőre semmi olyat nem mutatott barcelonai "karrierje" során, ami csak halványan is arra utalna, hogy ő egy jó edző.Vrijbloed
Én a Realt jobban kedvelem picit, de ez nagyon nem így van. Hihetelen, hogy a mai atomfociban ahol a védekezés az úr, unalmasak a meccsek, a nagy tét, és a pénz miatt 1-0ra nyerjünk mert az eredmény a fontos világban, évek(!) óta ilyen hihehetlen látványos, és eredményes focit rakott össze! Mondom évek óta élmény nézni, el se hiszi az ember hogy a mai soccerben még létezht ilyen látványos gólgazdag játék! És ettől óriási edző, meg hogy a temérdek jó játékosbol fantasztikusan pontos kidolgozott látvanyos focit csinál, amit egy-egy meccset leszámítva senki sem tud megfejteni, lejátszani régóta. Számtalan csapat van ahol bombajó a keret, mégis mikor csináltak belóle ilyen focit éveken át? Ki a jó edző (persze sok más szakember mellett) ha ő nem? Ennyi erővel föl lehetne hozni, hogy hol volt Mourinho az 5-0ás meccsen, ha már mindig az Inter páros meccsel példálóznak sokan. Inkább örüljünk, és köszönjük meg a foci nevében, hogy vannak még néha ilyen csapatok. Ott van pl. az Arsenal is egy nagyon jó edzővel, ezt akarja, szép foci, csak nincs eredmény éppen. És hogy ilyen játékoskerete van? Ki nevelte fel a Pedrokat, Iniestákat, Piquéket, ki hozta fel az első csapathoz, ha nem ő? Ennyit hogy készen kapott egy sztárkeretet. És mondom én inkább Realos vagyok, nem zért írtam ezeket a dícsérő szavakat.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 229 — Whoops, looks like something went wrong.
Olasz lapok szerint Leonardo lesz az Inter edzője. Ő volt ugye korábba Milan-é egy évig asszemdeny79
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Király, idén az Intertől sem kell félni 😀
Mondjuk tegnap még mindenki Spallettit mondta

több mint 13 éve
Blevi 8 245 — Lions & Cowboys fan
Nem utálom a Barcát meg Xavit se csak nem értem Pep mitől lett ekkora edző hirtelen? Mert egyszer elkentek minket simán ettől lett sokkal jobb mint Jose? Mi újat hozott a futballba gyakorlatilag kapott egy majdnem kész csapatot.Toca
"Messit tartom a legjobbnak, minden tekintetben kiemelkedik. Az utóbbi harminc évben nem volt jobb nála, és a következő harmincban sem lesz."
EZMIEZ? 😂 😂eaglesmcnabb
Az igazság 😛
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Olyan kerettel, mint amilyen a Barcának van, még a nagyanyám is megnyerne mindent.

Guardiola egyelőre semmi olyat nem mutatott barcelonai "karrierje" során, ami csak halványan is arra utalna, hogy ő egy jó edző.Vrijbloed
Zsenialitását bizonyította az is, amikor egy betömörült Inter védelem ellen, amikor az egyetlen esélyük az volt, hogy beívelgették oldalról a labdákat, lekapta Ibrát és helyére behozta az 160 magas Krkicet.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olasz lapok szerint Leonardo lesz az Inter edzője. Ő volt ugye korábba Milan-é egy évig asszem
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olasz lapok szerint Leonardo lesz az Inter edzője. Ő volt ugye korábba Milan-é egy évig asszem