Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Olyan kerettel, mint amilyen a Barcának van, még a nagyanyám is megnyerne mindent.

Guardiola egyelőre semmi olyat nem mutatott barcelonai "karrierje" során, ami csak halványan is arra utalna, hogy ő egy jó edző.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 080 — Vikings fan
Nem utálom a Barcát meg Xavit se csak nem értem Pep mitől lett ekkora edző hirtelen? Mert egyszer elkentek minket simán ettől lett sokkal jobb mint Jose? Mi újat hozott a futballba gyakorlatilag kapott egy majdnem kész csapatot.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De lehoztok ezzel a Barca utálattal...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 080 — Vikings fan
NS-ben is csak barcások ülnek. Xavi meg azért megmutatja hogy amilyen jól játszik akkor hülyeségeket tud mondani.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/xavi-mourinho-nem-ir-tortenelmet-guardiola-igen-2057390/
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
április elsején játszunk az úttestel,jól meg lesznek tréfálva 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 229 — Whoops, looks like something went wrong.
cassano egy kis agresszív törpe kakas... ha felbas*za az agyát a 2 ajtós szekrény bosnyáknak sztem szarul jár... 😂peach
A Roma elleni derbin látottak után azt gondolom, ha Allegri továbbra sem akar bízni Ronaldinhóban, akkor ő és a csapat is azzal jár a legjobban, ha elköszönnek egymástól (a Gremio állítólag már új befektetők bevonásával akar pénzt teremteni Ronnie hazacsábítására), Cassanónak pedig szabad út nyílik. Kb. egy évig szerintem biztosan nem lenne vele gond, utána pedig kérdés, hogy itt is olyan "leépülésbe" kezdene, mint eddig mindenhol.vassadi27
Ronaldinhonak már hónapokkal ezelőtt befellegzett a Milannál, amikor megmondta, hogy nem hajlandó fizetéscsökkenésbe belemenni? Most komolyan, nem értem mit vagyunk ezen ennyire meglepődve, rég nyílt titok volt. 😊
Cassano pedig akár kezdeni fog, akár nem, a nyáron rámegyünk Gansora és ha megszerezzük, akkor ő lesz az új Dinhonk és ő fog kezdeni. De gigalol összegért szereztük meg Cassanot és ezért már megérte az elhozatala, főleg hogy tudja, hogy kussolnia kell és vissza kell magát fognia. Nem is lesz vele semmi gond sem, egy ideig biztos. Ha meg hülye lesz, akkor eladjuk és még akkor is milliókat keresünk rajta. 😊 Galliani az utóbbi napokban viszont azt nyilatkozta, hogy a télen ismét igazolásokra készülünk és nem csak csatárposztra, végre..
Dinho egyébként a Galaxyba fog menni, ez szinte biztos.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 477 — Invisible man
Felírtam. Az oddsokat később adom meg 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
10 ezer arra, hogy Kaszanova ledarálja edzésen Ibrát, aki karatézni kezd, de nem talál, majd egy KO-val mindkettejüket kiüti Gattuso 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 111 — Lájkold a zsűrit!
Nem lesz ezzel baj ha elkezd köcsögösködni Gattuso levadássza.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
cassano egy kis agresszív törpe kakas... ha felbas*za az agyát a 2 ajtós szekrény bosnyáknak sztem szarul jár... 😂peach
A Roma elleni derbin látottak után azt gondolom, ha Allegri továbbra sem akar bízni Ronaldinhóban, akkor ő és a csapat is azzal jár a legjobban, ha elköszönnek egymástól (a Gremio állítólag már új befektetők bevonásával akar pénzt teremteni Ronnie hazacsábítására), Cassanónak pedig szabad út nyílik. Kb. egy évig szerintem biztosan nem lenne vele gond, utána pedig kérdés, hogy itt is olyan "leépülésbe" kezdene, mint eddig mindenhol.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 099 — TODDHERREMANS79
cassano egy kis agresszív törpe kakas... ha felbas*za az agyát a 2 ajtós szekrény bosnyáknak sztem szarul jár... 😂peach
szerintem is kisebbek az oddsok Ibrára 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 229 — Whoops, looks like something went wrong.
nem lesz vele semmi para

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 544 — a new hope (again)
cassano egy kis agresszív törpe kakas... ha felbas*za az agyát a 2 ajtós szekrény bosnyáknak sztem szarul jár... 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 477 — Invisible man
Nálam lehet fogadásokat kötni az Ibra - Cassano fightra: http://sportgeza.hu/futball/2010/12/20/cassano_a_milane_a_samp_15_milliot_bukik/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 376
Csak vissza akar jönni Liverpoolba. 😉

Pont beleillik az általam elképzelt 'ütemtervbe' Rafa kifakadása. 😛
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/a-gazzetta-szerint-menesztik-benitezt-2057340/Stez
pont most akartam írni...a pincér kicsit teli van, h ultimátumot ad Morattinak 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 229 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/a-gazzetta-szerint-menesztik-benitezt-2057340/

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 099 — TODDHERREMANS79
http://www.youtube.com/watch?v=nyooYAxBGVw&feature=player_embedded nem kis DiMarika góllal nyertünk 😀

U12-es vidi meg no comment 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 477 — Invisible man
U12-es meccs 😀

http://www.youtube.com/watch?v=NuwVi8dSQWk&feature=player_embedded


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 229 — Whoops, looks like something went wrong.
Veh eddig kb. Pirlo volt a mezőny legjobbja de csak 20 percig tartott neki a meccs Seedorf in...empty taxi
alamizsna a Romáknak a 3 pont 😀😀

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 111 — Lájkold a zsűrit!
Veh eddig kb. Pirlo volt a mezőny legjobbja de csak 20 percig tartott neki a meccs Seedorf in...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 099 — TODDHERREMANS79
Raúl mesterhármas :cool:Black_Adder
nehogy a Valencia ellen is előtörjenek a régi szép BL emlékei 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 895 — we almost always almost win
Raúl mesterhármas :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Az időjárás megint közbeszólt Angliában, az aktuális PL-forduló mérkőzéseinek többségét, köztük a Chelsea-Manchester United rangadót is elhalasztották. 😕
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Nagyon papírforma eredményeket írsz tuti nem lesz. Shaktar és a Tottanhem szerintem tovább megy Valencia-Schalke meg a Bayern-Inter nagyon iksz aki jobb napot fog ki az nyer.Toca
Tudom, hogy nagyon papírforma-eredménynek tűnnek, de a nyolc továbbjutót úgy sem lehet pontosan megjósolni, az itt leírtak csak az én személyes véleményemet tükrözik és szimpla tippek. A Shakhtar nem esélytelen, többször is előfordult már az utóbbi években, hogy hozzájuk hasonló csapatok bejutottak a negyeddöntőbe (pl. tavaly a CSZKA Moszkva), de szerintem a rutin Tottiék javára dönt; a Milan-Tottenham-ről írtakban elismerem, némileg az is benne van, hogy a Manchester mellett a Milan a másik kedvenc csapatom (de nem emiatt tippeltem azt, amit); a Valencia-Schalke és a Bayern-Inter tényleg megjósolhatatlan, de tippelnem ezeknél a párharcoknál is muszáj volt. 😊 😉