Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 113 — Lájkold a zsűrit!
Veh eddig kb. Pirlo volt a mezőny legjobbja de csak 20 percig tartott neki a meccs Seedorf in...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 100 — TODDHERREMANS79
Raúl mesterhármas :cool:Black_Adder
nehogy a Valencia ellen is előtörjenek a régi szép BL emlékei 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 895 — we almost always almost win
Raúl mesterhármas :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Az időjárás megint közbeszólt Angliában, az aktuális PL-forduló mérkőzéseinek többségét, köztük a Chelsea-Manchester United rangadót is elhalasztották. 😕
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Nagyon papírforma eredményeket írsz tuti nem lesz. Shaktar és a Tottanhem szerintem tovább megy Valencia-Schalke meg a Bayern-Inter nagyon iksz aki jobb napot fog ki az nyer.Toca
Tudom, hogy nagyon papírforma-eredménynek tűnnek, de a nyolc továbbjutót úgy sem lehet pontosan megjósolni, az itt leírtak csak az én személyes véleményemet tükrözik és szimpla tippek. A Shakhtar nem esélytelen, többször is előfordult már az utóbbi években, hogy hozzájuk hasonló csapatok bejutottak a negyeddöntőbe (pl. tavaly a CSZKA Moszkva), de szerintem a rutin Tottiék javára dönt; a Milan-Tottenham-ről írtakban elismerem, némileg az is benne van, hogy a Manchester mellett a Milan a másik kedvenc csapatom (de nem emiatt tippeltem azt, amit); a Valencia-Schalke és a Bayern-Inter tényleg megjósolhatatlan, de tippelnem ezeknél a párharcoknál is muszáj volt. 😊 😉
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 080 — Vikings fan
Véleményem a BL-nyolcaddöntők párosításairól:
AS Roma - Shakhtar Donetsk: Első ránézésre akár lefutottnak is tűnhetne, de az ukránok rengeteget fejlődtek az utóbbi időben, a Roma pedig nem tud folyamatosan jó formát produkálni, úgyhogy szoros párharc lesz. Tipp: AS Roma
AC Milan - Tottenham Hotspur: A Spurs bizonyította az erejét a csoportküzdelmek során, de van egy olyan érzésem, hogy a rutin és az állandósulttá vált jó teljesítmény (ami remélhetőleg tavasszal is kitart) párosa ebben a párharcban már átsegíti a Milant a nyolcaddöntőn. Tipp: AC Milan
Valencia - Schalke: Egyenlő erők küzdelme, a párharc végkimenetelére tényleg csak tippelni lehet, de szerintem a 'németség' fog győzedelmeskedni. Tipp: Schalke
Internazionale - Bayern München: A jelenlegi formák alapján nehéz megtippelni; szerintem ha a német küzdőszellem most is élni fog, a bajorok visszavághatnak a döntőben elszenvedett vereségért. Tipp: Bayern München
Olympique Lyon - Real Madrid: Ez már kezd gyanús lenni. Hiába minden babona és tény (a Real egyszerűen nem tudja megverni a Lyont), a Mourinho-faktornak köszönhetően szerintem most már tényleg túl tud majd lépni a 'királyi gárda' a nyolcaddöntőn. Tipp: Real Madrid
Arsenal - Barcelona: Az 'ágyúsok' most "nyögik" majd azt, hogy lazára vették a csoportkört és csak a második helyen végeztek a Shakhtar mögött; a Barca ellen nem lesz esélyük. Tipp: Barcelona
Olympique Marseille - Manchester United: Milannak, Internek, Romának jobban örültem volna, így viszont sima továbbjutás kell. Tipp: Manchester United
Köbenhavn - Chelsea: Bármilyen formában is lesz majd februárban-márciusban a Chelsea, ezt a párharcot kötelező hozniuk. Tipp: Chelsea

És végre megvannak a várva-várt pontok a Debrecentől az európai kupaporondon! :cool:vassadi27
Nagyon papírforma eredményeket írsz tuti nem lesz. Shaktar és a Tottanhem szerintem tovább megy Valencia-Schalke meg a Bayern-Inter nagyon iksz aki jobb napot fog ki az nyer.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Állítólag könnyen elképzelhető a Cassano-Ronaldinho csere.
Szappanopera.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Véleményem a BL-nyolcaddöntők párosításairól:
AS Roma - Shakhtar Donetsk: Első ránézésre akár lefutottnak is tűnhetne, de az ukránok rengeteget fejlődtek az utóbbi időben, a Roma pedig nem tud folyamatosan jó formát produkálni, úgyhogy szoros párharc lesz. Tipp: AS Roma
AC Milan - Tottenham Hotspur: A Spurs bizonyította az erejét a csoportküzdelmek során, de van egy olyan érzésem, hogy a rutin és az állandósulttá vált jó teljesítmény (ami remélhetőleg tavasszal is kitart) párosa ebben a párharcban már átsegíti a Milant a nyolcaddöntőn. Tipp: AC Milan
Valencia - Schalke: Egyenlő erők küzdelme, a párharc végkimenetelére tényleg csak tippelni lehet, de szerintem a 'németség' fog győzedelmeskedni. Tipp: Schalke
Internazionale - Bayern München: A jelenlegi formák alapján nehéz megtippelni; szerintem ha a német küzdőszellem most is élni fog, a bajorok visszavághatnak a döntőben elszenvedett vereségért. Tipp: Bayern München
Olympique Lyon - Real Madrid: Ez már kezd gyanús lenni. Hiába minden babona és tény (a Real egyszerűen nem tudja megverni a Lyont), a Mourinho-faktornak köszönhetően szerintem most már tényleg túl tud majd lépni a 'királyi gárda' a nyolcaddöntőn. Tipp: Real Madrid
Arsenal - Barcelona: Az 'ágyúsok' most "nyögik" majd azt, hogy lazára vették a csoportkört és csak a második helyen végeztek a Shakhtar mögött; a Barca ellen nem lesz esélyük. Tipp: Barcelona
Olympique Marseille - Manchester United: Milannak, Internek, Romának jobban örültem volna, így viszont sima továbbjutás kell. Tipp: Manchester United
Köbenhavn - Chelsea: Bármilyen formában is lesz majd februárban-márciusban a Chelsea, ezt a párharcot kötelező hozniuk. Tipp: Chelsea

És végre megvannak a várva-várt pontok a Debrecentől az európai kupaporondon! :cool:
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 088 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
akkor mégis milyen koncepció alapján kapták meg a VB-t ha alapvető kérdések mint a helyszín és az időpont is lóg a levegőben ?

tudtam én h irdatlan bohóc ez a Blatter, de hogy ennyire azt nem is akarom elhinni.gabtsi
Az a 8000milliárd jól hangzott :cool:

Tél nagy szívás lenne. Olyan hangulatos volt eddig trikóban, rövidnadrágban, tangapapucsban a haverokkal a főtéren nézni. -16°Cben ez kicsit kényelmetlen megoldás lenne 😕 Bár messze van még 2022 addigra lehet fűtött lesz a főtér, vagy nem is lesz xD
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
A Lyon pont méltó ellenfél lesz,hogy megszakítsuk az átkot 😊 Le kell mosni őket :cool:

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 895 — we almost always almost win
Cassano alairt 2014-ig a Milanhoz. Januarban kezd uj munkahelyen...Bazzani
Addig úgy se bírja ki, h ne vesszen össze senkivel és ne küldjék el...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cassano alairt 2014-ig a Milanhoz. Januarban kezd uj munkahelyen...

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://sportgeza.hu/futball/2010/12/17/szinte_biztos_hogy_telen_lesz_a_2022-es_futball-vb/

lehet h télen lesz, majd meglátjuk
lehet h kicsi az ország és be kell vonni mást is, majd meglátjuk

akkor mégis milyen koncepció alapján kapták meg a VB-t ha alapvető kérdések mint a helyszín és az időpont is lóg a levegőben ?

tudtam én h irdatlan bohóc ez a Blatter, de hogy ennyire azt nem is akarom elhinni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mióta vagy Bayern fan? 😛Joci
mióta az eszemet tudom 😊 kölök koromba első focimez amit kaptam egy Klinsmann-mez volt(persze egy ződ BL-es umbro mellé 😛), ettől függetlenül az Intert jobban szeretem.Divat
enyhe ízlésficam 😀
két legutáltabb csapatom 😀Stez
igen, de az enyhe ízlésficamba a ződ szív tartozik csak bele, a többi király 😛 Jóhogynem majd a rossz negróknak szurkol 😛
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mióta vagy Bayern fan? 😛Joci
mióta az eszemet tudom 😊 kölök koromba első focimez amit kaptam egy Klinsmann-mez volt(persze egy ződ BL-es umbro mellé 😛), ettől függetlenül az Intert jobban szeretem.Divat
enyhe ízlésficam 😀
két legutáltabb csapatom 😀Stez
és még mellé ződ a szívem 😀

ezt már páran megjegyezték itt, de nyugi én is hasonlóan vélekedek Milánó szarabb feléről 😀

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 229 — Whoops, looks like something went wrong.
legalább egyik szeretett csapatom továbbmegy 😊Divat
mióta vagy Bayern fan? 😛Joci
mióta az eszemet tudom 😊 kölök koromba első focimez amit kaptam egy Klinsmann-mez volt(persze egy ződ BL-es umbro mellé 😛), ettől függetlenül az Intert jobban szeretem.Divat
enyhe ízlésficam 😀
két legutáltabb csapatom 😀

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ajjaj Inter-Bayerngamerkr
legalább egyik szeretett csapatom továbbmegy 😊Divat
mióta vagy Bayern fan? 😛Joci
mióta az eszemet tudom 😊 kölök koromba első focimez amit kaptam egy Klinsmann-mez volt(persze egy ződ BL-es umbro mellé 😛), ettől függetlenül az Intert jobban szeretem.

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ajjaj Inter-Bayerngamerkr
legalább egyik szeretett csapatom továbbmegy 😊Divat
mióta vagy Bayern fan? 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ajjaj Inter-Bayerngamerkr
legalább egyik szeretett csapatom továbbmegy 😊

|
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elmaradt a köbenhavn-shaktar rémálompárosítás, máris sikeres a sorsolás.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 229 — Whoops, looks like something went wrong.
Milan-Tottenham hú, de ki fogunk szopni 😀

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 454 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ajjaj Inter-Bayern

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
semmi értelme sincs egy sorsolásról tippelni.Höri
nagyon egyszerű, akkor ne tippelj.
megkérdeztem, vkinek még kedve is van hozzá, akkor miről beszélünk? vmivel fel kell dobni a topikot, ha már a tegnap esti nagy konda győzelem se hozta lázba a népet... 😊

|
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 384 — Érdekvédelmi terület
semmi értelme sincs egy sorsolásról tippelni.Höri
de ez soccer, itt jól lehet trashtalkolni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
semmi értelme sincs egy sorsolásról tippelni.