Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ez egy kurva jó El Classico volt amíg a tirpák bíró el nem kúrta...
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 060 — nabege2@yahoo.com
ennyi buzi c...nykodó műesést mint amit ez a Real-Barca hoz...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Micsoda puncik ezek, 16-os közelében rögtön esik az összes, a spori meg mindent bekajál. 😀
Mondjuk Ronaldonál jogos volt a fújás, csak épp nem volt büntető. 😀

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Aranyos ez a Barca támadósor, csak azzal, hogy Xavi, Iniesta és Favregas is egyszerre van a pályán, a középpálya tiszta átjáróház, mivel Fabregas nem védekezik túlságosan hatékonyan, Busquets meg egyedül marad. Ezzel a Piqué-Mascherano duóval meg esély sincsen megállítani a Madridot. Piqué kezdi megmutatni az utóbbi 1-2 évben, hogy tulajdonképpen eddig csak abból élt, hogy volt mellette egy jó középhátvéd, aki kisegítette és elvégezte a nagy melót.Stez
a Piqué-Mascherano duóval nem csak a Madridot nincs esély megállítani...
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 847
veber gyuriban is van potencial.sztem a focirol alkotott "filozofiaja" eloremutato itthon.Akarast is latok rajta.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Aranyos ez a Barca támadósor, csak azzal, hogy Xavi, Iniesta és Favregas is egyszerre van a pályán, a középpálya tiszta átjáróház, mivel Fabregas nem védekezik túlságosan hatékonyan, Busquets meg egyedül marad. Ezzel a Piqué-Mascherano duóval meg esély sincsen megállítani a Madridot. Piqué kezdi megmutatni az utóbbi 1-2 évben, hogy tulajdonképpen eddig csak abból élt, hogy volt mellette egy jó középhátvéd, aki kisegítette és elvégezte a nagy melót.

több mint 12 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
bírom amikor Neymar nekiáll pörögni-forogni... mondjuk sajnos Ronaldo is ilyen! 😀
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Én kedvelem Benzema játékát.
Nem egy Tchibuabua de nem ügyetlen.Bazzani
nem könyökli le az ellenfelet? 😉
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Én kedvelem Benzema játékát.
Nem egy Tchibuabua de nem ügyetlen.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
első két évben a Real-szurkolók 95 százaléka a halál faszára akarta küldeni a csávót, most meg a legfontosabb meccset hozhatja a Margitnak. mondjuk már akkor sem értettem az egészet...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
BENZEMA TE ARANYEMBER!!!!Sugar611
Mosmi?
Aranyfaszú ember?

több mint 12 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
BENZEMA TE ARANYEMBER!!!!
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
épp én is linkelni akartam 😀 hatalmas ez az ember, az a szomorú, hogy igaza is van...csebi
Kedvenc játékosom volt.
Teljesen igaza van. Nagytöbbségben mindenki az edzőt hülyézi, a játékos meg többmilláért tökönrúgja magát a pályán.


Más.
Újra van ilyen Doria mez. Idősebbek még emlékezhetnek rá:

Mattia Lombardo első meccse a csapatnál.Bazzani
a színre céloztál? 😉
kicsit azért furcsa az a 31-es szám...
több mint 12 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Hegyi Iván szerint minden idők 3 legjobb csatára: Pele, Messi, (síma)Ronaldo. Én azért beszorítottam volna oda Puskást hamár magyarok vagyunk.Bazzani
jogos!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Hegyi Iván szerint minden idők 3 legjobb csatára: Pele, Messi, (síma)Ronaldo. Én azért beszorítottam volna oda Puskást hamár magyarok vagyunk.

több mint 12 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Benzema te fasz!!!!
több mint 12 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Micsoda győzelmet arattunk, nagy gratula a fiúknak!
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Edddig kifejezetten jo!:-P

.....mert aaaaaaaaki diosgyooooooori....az ma szomoru lesz! 8-) :-PYD
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
utolsó nb1-es meccsüket eléggé megnyomják a város szélén.Kenny
naná, mindenki szeretne jó szerződést kapni máshol.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
utolsó nb1-es meccsüket eléggé megnyomják a város szélén.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
épp én is linkelni akartam 😀 hatalmas ez az ember, az a szomorú, hogy igaza is van...csebi
Kedvenc játékosom volt.
Teljesen igaza van. Nagytöbbségben mindenki az edzőt hülyézi, a játékos meg többmilláért tökönrúgja magát a pályán.


Más.
Újra van ilyen Doria mez. Idősebbek még emlékezhetnek rá:

Mattia Lombardo első meccse a csapatnál.

több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
épp én is linkelni akartam 😀 hatalmas ez az ember, az a szomorú, hogy igaza is van...csebi
nehogy mlsz-elnök legyen belőle egy szebb világban. 😀

Mindig jövőre
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
épp én is linkelni akartam 😀 hatalmas ez az ember, az a szomorú, hogy igaza is van...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója


hát igen.Amadeus91
Nagy kedvencem volt mindig is!
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838


hát igen.