Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
Remélem kiesnek a búspicsába az új stadionjukkal együtt.Bazzani
nem lehetsz ennyire naiv. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
na jövő héttől már érdemes lesz a PAFC-ra fogadni, több okból is, amiket még nem árulhatok el 😊 bár még úgy is elég esélyes, hogy kiesnek, látva a tegnapi játékot...jjncaa
és mikor árulhatod el?kaszo
na annyira nem akarok titokzatoskodni, Szeki játéka az egyik, Cicó szerződése a másik (csak még nem lett felbontva a szerződése a Lokinál), illetve érkezik még egy magyar szinten elég jó név

nem Rudolf és nem is Elek 😊jjncaa
Kurva nagy értelme volt így ennek az egész Puskás Akadémia projectnek.
Telerakják jóllakott sztárocskákkal és a fiataloknak nem jut hely. Remélem kiesnek a búspicsába az új stadionjukkal együtt.

több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
na jövő héttől már érdemes lesz a PAFC-ra fogadni, több okból is, amiket még nem árulhatok el 😊 bár még úgy is elég esélyes, hogy kiesnek, látva a tegnapi játékot...jjncaa
és mikor árulhatod el?kaszo
na annyira nem akarok titokzatoskodni, Szeki játéka az egyik, Cicó szerződése a másik (csak még nem lett felbontva a szerződése a Lokinál), illetve érkezik még egy magyar szinten elég jó név

nem Rudolf és nem is Elek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
Pölő : Pécs.

imádom ezeket az augusztus végi blockbuster igazolásokat! 😀Höri
muhaha, ez jó lesz.berger90
Szükség volt valakire, bárkire, mert csatár nélkül álltunk fel szombaton is.zinedine5
na akkor egészen pontosan a 2 csapatra jut majd egy csatár azon a meccsen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
na jövő héttől már érdemes lesz a PAFC-ra fogadni, több okból is, amiket még nem árulhatok el 😊 bár még úgy is elég esélyes, hogy kiesnek, látva a tegnapi játékot...jjncaa
és mikor árulhatod el?kaszo
Czvitkovics, Rudolf, Elek? 😊
Meg gondolom Szeki játszik.

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
na jövő héttől már érdemes lesz a PAFC-ra fogadni, több okból is, amiket még nem árulhatok el 😊 bár még úgy is elég esélyes, hogy kiesnek, látva a tegnapi játékot...jjncaa
és mikor árulhatod el?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Pölő : Pécs.

imádom ezeket az augusztus végi blockbuster igazolásokat! 😀Höri
muhaha, ez jó lesz.berger90
Szükség volt valakire, bárkire, mert csatár nélkül álltunk fel szombaton is.
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
na jövő héttől már érdemes lesz a PAFC-ra fogadni, több okból is, amiket még nem árulhatok el 😊 bár még úgy is elég esélyes, hogy kiesnek, látva a tegnapi játékot...jjncaa
tán bundázod a meccseket? 😀dugo1993
én lennék az egyetlen szerinted? :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
na jövő héttől már érdemes lesz a PAFC-ra fogadni, több okból is, amiket még nem árulhatok el 😊 bár még úgy is elég esélyes, hogy kiesnek, látva a tegnapi játékot...jjncaa
tán bundázod a meccseket? 😀

több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
na jövő héttől már érdemes lesz a PAFC-ra fogadni, több okból is, amiket még nem árulhatok el 😊 bár még úgy is elég esélyes, hogy kiesnek, látva a tegnapi játékot...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Szerethető Sándor miért nem válogatja be Nikolicsot amúgy?
Túl sok gólt lő?Bazzani
lehet nem tudja, hogy magyar állampolgársága is van 😀
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Pölő : Pécs.

imádom ezeket az augusztus végi blockbuster igazolásokat! 😀Höri
muhaha, ez jó lesz.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pölő : Pécs.

imádom ezeket az augusztus végi blockbuster igazolásokat! 😀

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Barcelona - Levante a félidőben 6-0. Ennek így kurva sok értelme van.zinedine5
kb ugyanez jutott az eszembe, ezt bajnokságnak csúfolni érdekes. Persze, a Real meg a Barca lehet hogy bajnok lenne a PL-ben is, de hogy nem lenne ennyire egyoldalú a meccseik 90%a az biztos.davemayer
Azért, bár a PL-ben több izgalmas meccs van, 1992 óta ugyanúgy öt csapat lett csak bajnok, mint a PD-ben. A MU ráadásul 2/3 arányban. Tehát a felső régió hasonló. A spanyoloknál az utóbbi 8 év ilyen egyhangú (most nem nézve az ősidőket), de abban igazad van, hogy a Pl tömörebb egy kicsit....csi77
jaja, azért a spanyoloknál a nagyok utáni közvetlen csapatokból volt mindig kevés, régen egy Depor, aztán Valencia, Sevilla, Villareal, míg az angoloknál ez a szám 4-5 egy évben egyszerre
plusz a spanyoloknál szerintem most igencsak befigyel a pénzhiány
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
Aszonta Carlo Kaká régi fényében fog csillogni, és támadójátékot ígért... ezek közül nem láttam egyiket se, Ramos meg megint ótvarfos volt, mint mindig, mellé akkora az arca mint a Nagy-Magyarország...
A Barca megint bajno klesz, hiába verjük el őket oda-vissza, ha a kiscsapatok ellen szarok vagyunk. Simán nyerhetett volna a Betis is

De utálom az ilyen köcsög szereplési vágyas bírókat, mint ez a Fábián.Schleck
se tőle se Kassaitól nem láttam még normális játékvezetést idehaza

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De utálom az ilyen köcsög szereplési vágyas bírókat, mint ez a Fábián.

több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Barcelona - Levante a félidőben 6-0. Ennek így kurva sok értelme van.zinedine5
kb ugyanez jutott az eszembe, ezt bajnokságnak csúfolni érdekes. Persze, a Real meg a Barca lehet hogy bajnok lenne a PL-ben is, de hogy nem lenne ennyire egyoldalú a meccseik 90%a az biztos.davemayer
Mi a szarnak kell 20 csapat?!zinedine5
Bede Márton valami hasonlót fogalmazott meg a tegnapi preview-ban, és igaza is volt. Teljesen felesleges így bajnokságnak hívni, mikor ezek ketten jelentik az egészet. Rengetegen nem nézik ezért már évek óta.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Barcelona - Levante a félidőben 6-0. Ennek így kurva sok értelme van.zinedine5
ellenben ez a Levante a tavalyi szezon első negyven százalékában BL-helyen állt, a második hatvanban meg talán a legrosszabb eredményt hozta.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 391 — Bears & Illinois fan
Barcelona - Levante a félidőben 6-0. Ennek így kurva sok értelme van.zinedine5
kb ugyanez jutott az eszembe, ezt bajnokságnak csúfolni érdekes. Persze, a Real meg a Barca lehet hogy bajnok lenne a PL-ben is, de hogy nem lenne ennyire egyoldalú a meccseik 90%a az biztos.davemayer
Azért, bár a PL-ben több izgalmas meccs van, 1992 óta ugyanúgy öt csapat lett csak bajnok, mint a PD-ben. A MU ráadásul 2/3 arányban. Tehát a felső régió hasonló. A spanyoloknál az utóbbi 8 év ilyen egyhangú (most nem nézve az ősidőket), de abban igazad van, hogy a Pl tömörebb egy kicsit....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó és akkor erről meg Barca meg a Real tehet... ugyanis itt mondjuk szvsz nem feltétlenül a pénzen múlik minden, hanem a szakmai dolgokon is. Egyszerűen most ennyivel erősebbek és nehéz rá bármit kitalálni a többieknek. Azért szvsz az A. Madrid meg talán ha jó passzban van a Valencia bekavarhat, meglátjuk.

Azért én nem bánom, hogy így játszunk és akkor még Iniesta nincs is a pályán és Neymar is csak most állt be. Remélem kitart végig majd a lendület 😀 S Fabregas nem megy sehova 😀 remélem...
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Barcelona - Levante a félidőben 6-0. Ennek így kurva sok értelme van.zinedine5
kb ugyanez jutott az eszembe, ezt bajnokságnak csúfolni érdekes. Persze, a Real meg a Barca lehet hogy bajnok lenne a PL-ben is, de hogy nem lenne ennyire egyoldalú a meccseik 90%a az biztos.davemayer
Mi a szarnak kell 20 csapat?!
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
a Chelsea mai kispadjáról gyakorlatilag mindenki befért volna az Arsenal kezdőbeSebii
ez nagyon durva, hihetetlen mély a keret pedig kölcsönbe se kutyaütőket adtunk, nem igazán értem miért erőltetjük még Rooney leigazolását is. a hull city elleni meccs első félideje nagyon tetszett, sajnálom, hogy utána visszavettünk.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Barcelona - Levante a félidőben 6-0. Ennek így kurva sok értelme van.zinedine5
kb ugyanez jutott az eszembe, ezt bajnokságnak csúfolni érdekes. Persze, a Real meg a Barca lehet hogy bajnok lenne a PL-ben is, de hogy nem lenne ennyire egyoldalú a meccseik 90%a az biztos.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Barcelona - Levante a félidőben 6-0. Ennek így kurva sok értelme van.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Wenger tök jól lenyilatkozta a tegnapi meccs előtt, hogy ugyanolyan helyzetben vagyunk mint a United meg a Chelsea, mert ők se nagyon tudtak igazolni. Azt sajnos elfelejtette, hogy a Chelsea mai kispadjáról gyakorlatilag mindenki befért volna az Arsenal kezdőbe, a Mu meg tavaly bajnok lett....