Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
Höri amúgy kurva jó megye1. Csupa derby van. Bazzani
nektek biztos jó, de nekem mint BKK megye szorgos leszármazottjának ezek a városnevek semmit se mondanak futballügyben.

btw nem tudom olvastátok-e twitteren, hogy a Tompa-Tiszakécskén a megye1-ben úgy nyertek a hazaik 14-0-ra, hogy hét légióssal kezdtek 😀Höri
egyértelmű. ott a határ, pár emberért kimentek a szabadkai piacra 😀

több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Ősrealos létemre Cocu volt a kedvenc játékosom amíg vissza nem vonult. Na meg Kluivert, Overmars, Rivaldo, Ronaldinho... mekkora, és legfőképp milyen szimpatikus játékosok voltak Istenem...eaglesmcnabb
Höri említette a twitterét, te csak ezt olvastad ott? 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
Ősrealos létemre Cocu volt a kedvenc játékosom amíg vissza nem vonult. Na meg Kluivert, Overmars, Rivaldo, Ronaldinho... mekkora, és legfőképp milyen szimpatikus játékosok voltak Istenem...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri amúgy kurva jó megye1. Csupa derby van. Bazzani
nektek biztos jó, de nekem mint BKK megye szorgos leszármazottjának ezek a városnevek semmit se mondanak futballügyben.

btw nem tudom olvastátok-e twitteren, hogy a Tompa-Tiszakécskén a megye1-ben úgy nyertek a hazaik 14-0-ra, hogy hét légióssal kezdtek 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Érik a szerethető újabb agyréme,Viniciust honosítaná...

800 ezerre büntettek.Kenny
remélem petey és társai boldogok, h vastagon fogott a cerka...mondjuk csoda h nem kaptunk zártkaput!

azt csak zárójelbe jegyzem meg, h hasonló "politikai jellegű" drapiért a DiVaToK zéró és 300.000, a kondások szintén zéró büntit kaptak...de nem baj, a lényeg h nincs kettős mérce és csak a fagyista csürhe sír érte. puszi

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol, ez a hazai futsal is kezd nevetségessé válni...
Lecserélték az egész bizottságot jobboldaliakra, majd minden indoklás nélkül leváltották a szövetségi kapitányt, aki(t) egyébként (személyesen ismerek), remek munkát végzett.
Csodálatos, jár a taps a majmoknak. Mert a hazai futsal aztán még sikeresnek volt mondható, de nyilván ezt is szét kell baszni.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Kenny viszont h megnyugtassalak a lazionak a mai napig szurkolok akárkivel is játszik akárhol... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 391 — Bears & Illinois fan
az ilyeneket jobban lenézem, mint a Matterazzi féle alattomos férgeket...eaglesmcnabb
az ilyenek miatt nem vagyok már vagy 2-3 éve barca szurkoló! (12 év után) (Y)peach
na az respect. az utóbbi években csak olyanról hallottam, hogy "jajj hát én nagyon szeretem a barcelonát", de ha egy nevet kérdezel tőle a 10 évvel ezelőtti csapatból, egyet nem tudna mondani

de olyanról eddig nem hallottam, aki az elmúlt években szeretett ki a csapatbóldugo1993
Kocsis, Czibor, Kubala, Szalai, Kaszás...... Ráadásul egyszerre😊

A Van Gaal féle holland csapatot nem annyira kamáztam, de azért a szeretet maradt.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Az utc nek vége van, gonda laci volt oszt társam kiment németbe melózni....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Höri amúgy kurva jó megye1. Csupa derby van. Most voltunk Mórahalom-HFC-n igazi parázs derby volt. Kiabálták nekünk, hogy "mocskos Lázárbérencek!".
Háromszor megyünk Szögedre úgyhogy egy sör beleférhetne.
Szegeden most az UTC-re érdemes figyelni, ők kapják a 2011 lóvéját.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amugy jo lenne "mestersegesen"szegedre egy csapatZoliMP
van 4 csapatunk a megye1-ben, alig várom a kettős rangadókat.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még azért várok 1-2 külföldi nagy nevet Alcsútra. Remélem Balet is megszerzi a Real elől 😀eaglesmcnabb
az ki? Bálóra gondolsz? 8-)

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 892
az ilyeneket jobban lenézem, mint a Matterazzi féle alattomos férgeket...eaglesmcnabb
az ilyenek miatt nem vagyok már vagy 2-3 éve barca szurkoló! (12 év után) (Y)peach
még mindig azt mondom ha 12 évig szerettél egy csapatot utánna nem lehet kiszeretni belőle.
Én lassan 15 éve szurkolok a Barca,Lazio,Fradi hármasnak de még meg sem fordult a fejemben hogy kiszeressek belőlük.Kenny
Cáfolom, bár inkább a soccerbol szerettem ki az ilyenek miatt. Csak az mb1 maradt.
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
az ilyeneket jobban lenézem, mint a Matterazzi féle alattomos férgeket...eaglesmcnabb
az ilyenek miatt nem vagyok már vagy 2-3 éve barca szurkoló! (12 év után) (Y)peach
még mindig azt mondom ha 12 évig szerettél egy csapatot utánna nem lehet kiszeretni belőle.
Én lassan 15 éve szurkolok a Barca,Lazio,Fradi hármasnak de még meg sem fordult a fejemben hogy kiszeressek belőlük.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
az ilyeneket jobban lenézem, mint a Matterazzi féle alattomos férgeket...eaglesmcnabb
az ilyenek miatt nem vagyok már vagy 2-3 éve barca szurkoló! (12 év után) (Y)peach
na az respect. az utóbbi években csak olyanról hallottam, hogy "jajj hát én nagyon szeretem a barcelonát", de ha egy nevet kérdezel tőle a 10 évvel ezelőtti csapatból, egyet nem tudna mondani

de olyanról eddig nem hallottam, aki az elmúlt években szeretett ki a csapatból

több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 838
Csak hangosan gondolkozom...en orulok annak h van par olyan klub mar mo-n ahol elvileg a helyzethez kepest van penz vagy tobb a penz.Debrecen gyor vidi...gyakori volt otthon h hamat 1-2ev utan kilepett a penz a klub mogul.remelem a fradival sem lesz bar nem vagyok fagyi drukker.egy jo ujpest is kene.A dvtknal van penz de ott elcsuszik a dolog....Amugy jo lenne "mestersegesen"szegedre egy csapat,bcsaba se lenne rossz.No meg zala...
kb ennyi voltam
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
még azért várok 1-2 külföldi nagy nevet Alcsútra. Remélem Balet is megszerzi a Real elől 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Harasztit is kölcsönadta a Vidi a Felcsútnak.

Tavaly IR-en volt, előtte Siófokon nagyot alakított, 5 gól, 5 assziszt.

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Érik a szerethető újabb agyréme,Viniciust honosítaná...

800 ezerre büntettek.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

érik az oscar jordi albának, bár lehet h Diego Costa csúnyán meghúzta a haját!!! 😀Divat
Lecsukatnám!

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
az ilyeneket jobban lenézem, mint a Matterazzi féle alattomos férgeket...eaglesmcnabb
az ilyenek miatt nem vagyok már vagy 2-3 éve barca szurkoló! (12 év után) (Y)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Amíg az ilyet nem tiltják el meccsekre, addig ez nem változik.
zinedine5
csak akkor lenne értelme, ha mindenhol egyszerre csinálnák meg.
nekem egy büntetés rémlik fel színészkedés miatt az elmúlt 4 évből, azt is a Juve kapta, amikor Kraszics feldobta magát egy tiziért, és 3 meccsre elmeszelték - és ami a legszebb, hogy be sem rúgták a büntetőt 😊slowmotion
Eduardo is kapott egyszer ha jól emlékszem 2 meccset még anno az Arsenal játékosaként.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
az ilyeneket jobban lenézem, mint a Matterazzi féle alattomos férgeket...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Amíg az ilyet nem tiltják el meccsekre, addig ez nem változik.
zinedine5
csak akkor lenne értelme, ha mindenhol egyszerre csinálnák meg.
nekem egy büntetés rémlik fel színészkedés miatt az elmúlt 4 évből, azt is a Juve kapta, amikor Kraszics feldobta magát egy tiziért, és 3 meccsre elmeszelték - és ami a legszebb, hogy be sem rúgták a büntetőt 😊
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
érik az oscar jordi albának, bár lehet h Diego Costa csúnyán meghúzta a haját!!! 😀Divat
Amíg az ilyet nem tiltják el meccsekre, addig ez nem változik.
Faszért kell ez?