Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
nagyon bírom a búráját...
 www.nemzetisport.hu/legiosok/vass-adam-csalodott-a-magyar-futballban-erdekekrol-szol-minden-2179403

amúgy valakinek infó, hogy kik voltak a bundások?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
rudolf a rénszarvas, megint "megsérült"...azért havi x(7 or 11) misiért szépen elbohóckodik miskolcon, és még az álma se teljesült h a fradi ellen mutatkozzon be! remek igazolás 😀Divat
baszki azért magyar nb1-ben soha senki ne keressen havi 10-15 M Forintot. Elképesztő b+, akkor inkább tényleg húzzanak külföldre de itt Mo.-n ne fizessenek ennyit senkinek. davemayer
ha van rá mód miért ne?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
rudolf a rénszarvas, megint "megsérült"...azért havi x(7 or 11) misiért szépen elbohóckodik miskolcon, és még az álma se teljesült h a fradi ellen mutatkozzon be! remek igazolás 😀Divat
baszki azért magyar nb1-ben soha senki ne keressen havi 10-15 M Forintot. Elképesztő b+, akkor inkább tényleg húzzanak külföldre de itt Mo.-n ne fizessenek ennyit senkinek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
rudolf a rénszarvas, megint "megsérült"...azért havi x(7 or 11) misiért szépen elbohóckodik miskolcon, és még az álma se teljesült h a fradi ellen mutatkozzon be! remek igazolás 😀

|
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
😮

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan


hát ez?? 7 percért minek rakták be??

|
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
ez a Shitty sose lesz csapat. fingom sincs, hogy húzhatták be az angol bajnokságot...JC6
Úgy hogy a többiek kellően bénáztak asszisztáltak hozzá.... sajnálom nagyon hogy a Dortmund nem nyert pedig németekkel szemben (főleg a Bayern esetében 😉 😛) általában angol csapatnak drukkolok de itt egyetlen igazi és jó angol volt Hart, ő meg hát ugye pont a kapus és ez mindent elmond róluk....
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Brrrrrr, lóf{]szt se érdemelt ma a City... :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a Shitty sose lesz csapat. fingom sincs, hogy húzhatták be az angol bajnokságot...
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
parádéznak a Darazsak, beszarok.gamerkr
elég fasza meccs volt, nem bántam meg, hogy bekapcsoltam
a dortmundi szurkolók már-már diósgyőri szinten tolták 😛

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Balotelli arc volt megint! 😀

|
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
parádéznak a Darazsak, beszarok.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
vezet a Montpellier, Karabaticék vajon megrakták? 😀

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
fene, el kéne hozni Hulkot, Witselt és Götzét, és olyan bomba csapatunk lenne, hogy csak na 😀 😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Abbiati bazdmeg, zseniálisan véd, de a potya mindig ott van a léevegőben

több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
félidő X-re tettem, nem számítottam ilyen kezdésre a Milantól 😕

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
na, azért csak emgkaptuk még a szünet előtt a szépítőgólt, hadd szenvedjünk meg az x-ért is 😀
bár szerintem kikapunk

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
egyszer az életben veszem ki a Milan-t vesztesre, és persze akkor vezetnek negyed óra alatt kettővel.
masszív agyfasz.lol
Hát a félidő vége fele mutatott játék alapján simán benne van egy fordítás.
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Kicsit elegem van az Abbiati-showból


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
egyszer az életben veszem ki a Milan-t vesztesre, és persze akkor vezetnek negyed óra alatt kettővel.
masszív agyfasz.lol
Legrosszabb esetben is X-et mondtam volna. A Milanba sose bízz ennyire, totális káosz a csapat, a semmiből nyernek, aztán kiesőcsapatoktól szopnak.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Ezt se gondoltam volna, a 20. percben 2-0-ra vezetünk Szentpéterváron a Zenit ellen, a Fáraó megint villantzolika26
Lehetne az 3 is, ha Bojan nem egy önző kis fasz.
több mint 13 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
egyszer az életben veszem ki a Milan-t vesztesre, és persze akkor vezetnek negyed óra alatt kettővel.
masszív agyfasz.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Ezt se gondoltam volna, a 20. percben 2-0-ra vezetünk Szentpéterváron a Zenit ellen, a Fáraó megint villant


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 836
Huh, thank God, itt vagy Amadeus...azt hittem leugrottál a Corneliusbrücke-ről... 😀JC6
stílusosabb az otthoni köteles verzió, csak az meg nem volt kéznél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Huh, thank God, itt vagy Amadeus...azt hittem leugrottál a Corneliusbrücke-ről... 😀