Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Jó, azért 1 méterrel előtte beleért ám a védő, ha nem teszi, simán fogja.fetomyEzt így is simán fognia kellett volna, kurva nagy hiba volt. 😀
Igazi Rüstü vér csörgedezik a csávóban biztos. 😀
több mint 14 éve
Jó, azért 1 méterrel előtte beleért ám a védő, ha nem teszi, simán fogja.
több mint 14 éve
Rooney azért maga is meglepődött, hogy milyen előzékeny házigazdák az ukránok

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
ez az Ukrán kapus jó nagy potyás, alig megy felé a labda, de ma már nem az első hibája 😀
több mint 14 éve
Nah megvan az EB potyája

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
csóri ukránok...
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
RONEEEEEEEEEEEEEEEEEY!!! 😀Stezjó nagy potya volt ugyan, de nem baj 😊
built for this shit
több mint 14 éve
Ez eldőlt... :cool:



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 14 éve
max a mexikóiaknál (meg talán pár ázsiai csapatnál) nincs ilyen, kíváncsi leszek a csehek elleni meccsükre...Ez az angol-ukrán meccs a legvacakabb eddig ezen az EB-n...zemanlaazért mondod mert nem látod a francia-svéd meccset 😀
a franciáknak drukkolok az EB-n, de ami szar, az szar, nevezhetjük franciakrémesnek is, attól még az marad.
amúgy az első két kör nem is volt olyan rossz, de a 3. fordulótól már tényleg elkezdődik a "taktikázás" (értsd: a minimálisnál véletlenül se támadjunk többet játék), innentől válik nézhetetlenné a tornajjncaaéppen ezért mondtam azt hogy a portugálok játéka tetszett a legjobban eddig. Náluk ilyen nincs.eaglesmcnabb

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Én még a Dán-Portugálon is elaludtam. 😀StezErőlködök én is! 😀
(kimegyek az erkélyre, de ott is állva alszok el...)



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 14 éve
Ez az angol-ukrán meccs a legvacakabb eddig ezen az EB-n...zemanlaazért mondod mert nem látod a francia-svéd meccset 😀
a franciáknak drukkolok az EB-n, de ami szar, az szar, nevezhetjük franciakrémesnek is, attól még az marad.
amúgy az első két kör nem is volt olyan rossz, de a 3. fordulótól már tényleg elkezdődik a "taktikázás" (értsd: a minimálisnál véletlenül se támadjunk többet játék), innentől válik nézhetetlenné a tornajjncaaéppen ezért mondtam azt hogy a portugálok játéka tetszett a legjobban eddig. Náluk ilyen nincs.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
amúgy az első két kör nem is volt olyan rossz, de a 3. fordulótól már tényleg elkezdődik a "taktikázás" (értsd: a minimálisnál véletlenül se támadjunk többet játék), innentől válik nézhetetlenné a torna

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Én még a Dán-Portugálon is elaludtam. 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ez az angol-ukrán meccs a legvacakabb eddig ezen az EB-n...zemanlakizárt, én az angol - csiga meccsen dobtam be a szunyát...
több mint 14 éve
Ez a profizmus.Ez tény. Én régebben is kedveltem a játékát.Parker talajgyakorlata nálam fünfkománojn. 😊SinisaMesszemenőleg az angolok legjobbja az EB-n. Küzd, hajt, csúszik, mászik, mindent megtesz a csapatért, egyszerűen fáradhatatlan.Stez
Viszont az is, hogy vicces volt amilyen hátast dobott.Sinisa
Samarastól tanulta vélhetően. 😀
több mint 14 éve
Ez az angol-ukrán meccs a legvacakabb eddig ezen az EB-n...



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 14 éve
Ez tény. Én régebben is kedveltem a játékát.Parker talajgyakorlata nálam fünfkománojn. 😊SinisaMesszemenőleg az angolok legjobbja az EB-n. Küzd, hajt, csúszik, mászik, mindent megtesz a csapatért, egyszerűen fáradhatatlan.Stez
Viszont az is, hogy vicces volt amilyen hátast dobott.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Parker talajgyakorlata nálam fünfkománojn. 😊SinisaMesszemenőleg az angolok legjobbja az EB-n. Küzd, hajt, csúszik, mászik, mindent megtesz a csapatért, egyszerűen fáradhatatlan.
több mint 14 éve
Parker talajgyakorlata nálam fünfkománojn. 😊
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Mi ez a hulladék amit játék néven leművelünk? remélem Blanc félidőben csinál valamit mert ez így szar ahogy vaneaglesmcnabbez már csak egy ilyen csoport 😀
több mint 14 éve
Mi ez a hulladék amit játék néven leművelünk? remélem Blanc félidőben csinál valamit mert ez így szar ahogy van
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!