Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Mi ez a latino gyűlölet? Tény, hogy nem szépen játszottak a spanyolok ma, de inkább ezerszer ők, mint a német-angol-francia trió (talán még az angolok)! A többi nem fájna.....
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
angol-cseh elődöntő lesz ott 😀Köcsög Navas elbaszta a Portugál-Spanyol döntőt 😕Tocaportugál-francia lesz megmondtam!
a spanyol-portugál, francia-német elődöntő se lenne gyenge. De szvsz kipotyognak a spanyolok az angolok ellen 😛 legalábbis kurvajó lenne 😀eaglesmcnabb
legalábbis remélem, hogy vagy spanyol vagy portugál kiesés minimum lesz, hogy legalább tudjak valakinek szurkolni is 😀
több mint 14 éve
Köcsög Navas elbaszta a Portugál-Spanyol döntőt 😕Tocaportugál-francia lesz megmondtam!
a spanyol-portugál, francia-német elődöntő se lenne gyenge. De szvsz kipotyognak a spanyolok az angolok ellen 😛 legalábbis kurvajó lenne 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Köcsög Navas elbaszta a Portugál-Spanyol döntőt 😕
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
bekaphatjákvazze, most kereshetek új csapatot...... CROATIA! 😕Görögország?Kiss
GO ENGLANDPOOL akkor meg Csehország...JC6
több mint 14 éve
luigi gól volt már?Balotelli nem kis gólt lőtt 😀a 7. Mario gól az EB-njjncaa
Welbeckkel top 😛Stez

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
supermario brothers.Balotelli nem kis gólt lőtt 😀a 7. Mario gól az EB-njjncaa
Welbeckkel top 😛Stez
több mint 14 éve
Balotelli nem kis gólt lőtt 😀a 7. Mario gól az EB-n
Welbeckkel top 😛Stez

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Balotelli nem kis gólt lőtt 😀Welbeckkel top 😛
több mint 14 éve
vazze, most kereshetek új csapatot...... CROATIA! 😕Görögország?
GO ENGLANDPOOL akkor meg Csehország...JC6

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
jól van, a spanyolok megérdemlik majd ha a negyeddöntőben kizúgnak valahogy. Ez a sarkalgatós tili-toli kíváncsi leszek mire lesz elég.
több mint 14 éve
na az fasza lesz, ha nagy nehezen bemákoljuk az ukránok ellen a továbbjutst, akkor is a soanyolokkal vagy az olaszokkal találkozunksokáig sajnos ezúttal sem jutunk, bár hát ezzel a kerettel már a csoportból való továbbjutás is nagy szó 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
vazze, most kereshetek új csapatot...... CROATIA! 😕 GO ENGLANDPOOL akkor meg Csehország...
több mint 14 éve
Legszebb gól az EB-n nyilván Balotaitól jött :cool:veszélyes eredmény :/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Őszintén!Sorry ha volt már!
ez az új számolgatás dolog elég nevetséges, amit nem tudom mikor vezettek be 😕
Most pl nem a görögök ellen beszélek.
MIndenhol a támadó focit hirdetik, de ezzel a szabállyal , hogy? pl lett volna olyan eset is, hogy a spanyolok 4 rúgott gólját elveszik, amit az íreknek rúgtak!
Sztem ez nagyobb vicc, mint hogy Ukrán_-Lengyel közös rendezés van.
Klasszikus miért nem volt jó?😊
Gólarány
Több rúgott gól.
Kevesebb kapott
Egymás ellen elért eredmény
Pénz-feldobás.
UEFA fair play lista meg tábla..ezzel meg a kicsiket büntetik
üdv,VZ
több mint 14 éve
MarioAna
1 997
Balotól nagyobb clutch player nem nagyon van, ezt a City meccsein is bizonyította párszor 😀 .
Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
de a horvátok nem esnek ki, ugyanis bemákolnak egy gólt minnyá 😛Stezetz komolyan gondoltad? egyértelmű volt, hogy ha a horvátok a 70. percig nem lőnek gólt, akkor egy kései góllal a spanyolok nyernek
már várom a horvátok kikaptak -> nem érdemeltek továbbjutást kommenteket

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Mario a példakép. Csak szerényen.
több mint 14 éve
az olaszok nem kezdhettek két csatárral, mivel Balotelli csereként állt be, Di Natale kezdett egyedül elől, Cassano meg nem csatár
több mint 14 éve
ez szerintem les voltremélem az angolok nyerik valami oknál fogva a D csoportot és a franciák zavarják is haza őket 😛
és nem, mocskos spanyolok, kurvára megérdemelték volna, hogy kiessenek pedigStez
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Azért ez szép gól volt.de az olaszok támadójátékát nem is hájpolja agyon senki a világon 😊
Btw az olaszok két csatárral kezdtek, és 1 rúgott gólt tudnak felmutatni a gyenge írek ellen.Sinisa
több mint 14 éve
Azért ez szép gól volt.mert nem akartak 2-0-ra menni ,az a legveszélyesebb eredmény :/
Btw az olaszok két csatárral kezdtek, és 1 rúgott gólt tudnak felmutatni a gyenge írek ellen.Sinisa

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
... ott volt. 😊Ez is mekkora akció volt már. Természetes dolog, hogy szemben vagyok a kapuval, nincs előttem senki, 16 méterre vagyok, és nem ám rábaszom, minek? 5-en megyünk 2 védővel, visszahúzom aztán majd betilitolizzuk. De megérdemelnének egy laza 0-5-öt.fetomyTD kell nekik, de kurva nehéz ám bevinni azt a szart a kapuba.Höri
Szép megérzés!
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Azért ez szép gól volt.Btw az olaszok két csatárral kezdtek, és 1 rúgott gólt tudnak felmutatni a gyenge írek ellen.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.