Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
Portugálok már továbbjutók 😀TocaEz biztos? Mert 3-as holtverseny van jelenleg, ahol 3-3 a dán és portugál gólarány, holland meg 1-1. Ilyenkor kiesik hollandia, és kettejük között egymás elleni, vagy jön a következő tiebreaker?
több mint 13 éve
Poldi jubilál.
több mint 13 éve
A jubiláns betalál. És ott a 2. "fantasztikus".Tárgytalan jelenleg a dolog.Szép gólt lött Van der Vaart, de ha a másik pályán marad az X, akkor a holland-portugál páros így kéz a kézben esik ki...iktriadde szép is lenne 😊Boston
több mint 13 éve
Portugálok már továbbjutók 😀
több mint 13 éve
Szép gólt lött Van der Vaart, de ha a másik pályán marad az X, akkor a holland-portugál páros így kéz a kézben esik ki...iktriadde szép is lenne 😊
Do your job
több mint 13 éve
CRnek nem akar összejönni semmi
több mint 13 éve
Szép gólt lött Van der Vaart, de ha a másik pályán marad az X, akkor a holland-portugál páros így kéz a kézben esik ki...
több mint 13 éve
Na vdV kezd, 1-el kevesebb vkp a pályán, és lám gól.
több mint 13 éve
Baxott nagy gólt rúgtak a hollandok...
Do your job
több mint 13 éve
Ez szép volt , a faszért nem hagyták a padon 😀
több mint 13 éve
Müller gyerek elfelejtett gólt lőni
több mint 13 éve
Mekkora volt már 😀 ronit felrúgják, mehet tovább, CR feláll és reklamál a sporinál, miközben a háta mögött 5 méterrel a társa küzd a holland védővel 😀
több mint 13 éve
Müller ennyire nincs formában. :/ 😕 Áááájjj, kár érte...
több mint 13 éve
Müller. 😐 És megvan az 1. "fantasztikus" is. 😊
több mint 13 éve
Á, Faragó lesz német-dánon, micsoda javulás az eddigiekhez képest. Csak Favre ne kerüljön szóba, vagy ha igen az maximum Lucien Favre legyen.iktriadén az ipades alkalmazással nézem, ott más a kommentátor
mondjuk mellé beraktam az espn-es streamet a holland-protugálról, szóval egyik se fog zavarni

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Na csak tudnak két csatárral játszani, ha akarnak..IgorEgyelőre csak próbálnak 😊
több mint 13 éve
Na csak tudnak két csatárral játszani, ha akarnak..
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Poldi ma százados. És a srác alig múlt 27. Mondjuk más kapitánynál már lehet rég padozna az eddigi EB formája alapján.Khan nem akkora fétis(még 😊 ), mint Favre. De remélem egyszer elereszt egy "micsoda sportemberek ezek"-et. 😊Á, Faragó lesz német-dánon, micsoda javulás az eddigiekhez képest. Csak Favre ne kerüljön szóba, vagy ha igen az maximum Lucien Favre legyen.iktriadMeg Khan se. Maximum Kahn.szaba
több mint 13 éve
Á, Faragó lesz német-dánon, micsoda javulás az eddigiekhez képest. Csak Favre ne kerüljön szóba, vagy ha igen az maximum Lucien Favre legyen.iktriadMeg Khan se. Maximum Kahn.
több mint 13 éve
Én is természetesen a német-dán meccset nézem.Boateng (tudom, hogy sárgák miatt) helyett Bender? Engem kicsit meglep, de lehet én néztem kevés Bundesliga1 mérkőzést. :rolleyes:
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Á, Faragó lesz német-dánon, micsoda javulás az eddigiekhez képest. Csak Favre ne kerüljön szóba, vagy ha igen az maximum Lucien Favre legyen.
több mint 13 éve
Én holnapra betippelek egy német X-et és egy holland nehézkes W-t, amivel kiesik a holland-portugál duó 😛StezNekem tetszik (egy német szurkoló). 😊
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Legyen vége a sok majomkodásnak (földön fetrengés, csere a vége előtt 12 másodperccel ...)!Kicsit erősebb bírói felfogás kéne, színészkedik lap, pár meccsen kiszornák az embereket utána visszavennének.
2*30 perc tiszta játékidőt!Atari
több mint 13 éve
Na akkor egy kis múltidézés:A hollandok akkori legjobbja a kispadon ült, minden meccsen...... 😊
http://www.youtube.com/watch?v=HmFZ7AlATMo
16 sárga, 4 piros... azt hiszem aki látta, nem fogja elfelejteni 😀 A kis Cé még 17-es mezben tolta!gamerkr
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Legyen vége a sok majomkodásnak (földön fetrengés, csere a vége előtt 12 másodperccel ...)!2*30 perc tiszta játékidőt!
"Itt?? ... Mindenki!"