Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az elég gáz, hogy egy olyan szarul fújó bíró, mint Kassai Viktor az UEFA egyik legjobb bírója lehet...fetomy
Mostanra talán ha elgondkoznék sem tudnék mondani olyan igazán színvonalas és mindig jól fújó bírót. Szvsz nagyon visszaestek az utóbbi 1-2 évben, ahogy Kassai is. Oh, hol vannak már régi szép Collinás idők.. 😊

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk az elég gáz, hogy egy olyan szarul fújó bíró, mint Kassai Viktor az UEFA egyik legjobb bírója lehet...
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Ne legyél biztos benne, így h a lengyelek kiestek lehet h megpróbálják benyomni a másik házigazdát a 8-ba.empty taxi
hát azt nagyon rossz lenne látni hogy Kassai
titkos UEFA küldetést teljesítve kiejti az angolokat... :/

sztem pont az ő neve a garancia arra hogy tiszta kard ki kard meccs lesz ez
nem hinném hogy az egyik legjobb bíróját elhasználná az UEFA ilyen célokra...yooker
kívánom h igazad legyen
mondjuk nem tudom mit lépnék a helyében ha odalépnének hozzám az uefától egy ilyen ajánlattal h ha nyernek az ukránok a mai meccsen te vezetheted az eb-döntőt


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne legyél biztos benne, így h a lengyelek kiestek lehet h megpróbálják benyomni a másik házigazdát a 8-ba.empty taxi
hát azt nagyon rossz lenne látni hogy Kassai
titkos UEFA küldetést teljesítve kiejti az angolokat... :/

sztem pont az ő neve a garancia arra hogy tiszta kard ki kard meccs lesz ez
nem hinném hogy az egyik legjobb bíróját elhasználná az UEFA ilyen célokra...yooker
Szerintem meg elég sokat láttunk már a szövetségtől, hogy az Ukránok továbbjuttatása még csak ne is számítson olyan hatalmas, és kurva meglepőnek.
Arról nem is beszélve, hogy Kassai is egyre nevetségesebben fúj az utóbbi évben, de egyébként én angol fanként még csalás nélkül is úgy vélem, hogy benne van nagyon is egy angol zakó a levegőben. De azért lesznek "érdekes" ítéletek Kassaitól szerintem.

több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Ne legyél biztos benne, így h a lengyelek kiestek lehet h megpróbálják benyomni a másik házigazdát a 8-ba.empty taxi
hát azt nagyon rossz lenne látni hogy Kassai
titkos UEFA küldetést teljesítve kiejti az angolokat... :/

sztem pont az ő neve a garancia arra hogy tiszta kard ki kard meccs lesz ez
nem hinném hogy az egyik legjobb bíróját elhasználná az UEFA ilyen célokra...
több mint 14 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Végre megkezdődött a magyar foci felzárkózása a világ élvonalához!
Csak sajnos nem amiatt, mert a magyarok jobbak lettek.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Rooney ver 3-at aztán próbálhatják 😀
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Nem, attól lesz latin, hogy az apja az, hanem hogy hogyan és hol nevelkedett. De tök mindegy, legyen latino, leszarom.
Ja, mert amit te írtál az ellen lehet érvelni, de egy minden cigány lop, vagy minden latino cigány és hasonló dolgok ellen mit érveljen az ember, alapból hülyeség, és aki ilyet ír, úgysem győzi meg senki.fetomy
Má hogyne attól lenne latin hogy félig latin ? 😀 Mondjuk ha végig gondolja az ember,hogy mit utál a magyar cigányokban, akkor azt hiszem túl sok közös pont nincs bármelyik vállogatottal 😊
Csakhogy on is legyek. Ha ma nyernek az angolok azért ez a felső ág tetszeni fog. Angol-Spanyol Olasz-Francia negyeddöntővel.Toca
Ne legyél biztos benne, így h a lengyelek kiestek lehet h megpróbálják benyomni a másik házigazdát a 8-ba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Nem, attól lesz latin, hogy az apja az, hanem hogy hogyan és hol nevelkedett. De tök mindegy, legyen latino, leszarom.
Ja, mert amit te írtál az ellen lehet érvelni, de egy minden cigány lop, vagy minden latino cigány és hasonló dolgok ellen mit érveljen az ember, alapból hülyeség, és aki ilyet ír, úgysem győzi meg senki.fetomy
Má hogyne attól lenne latin hogy félig latin ? 😀 Mondjuk ha végig gondolja az ember,hogy mit utál a magyar cigányokban, akkor azt hiszem túl sok közös pont nincs bármelyik vállogatottal 😊
Csakhogy on is legyek. Ha ma nyernek az angolok azért ez a felső ág tetszeni fog. Angol-Spanyol Olasz-Francia negyeddöntővel.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem, attól lesz latin, hogy az apja az, hanem hogy hogyan és hol nevelkedett. De tök mindegy, legyen latino, leszarom.
Ja, mert amit te írtál az ellen lehet érvelni, de egy minden cigány lop, vagy minden latino cigány és hasonló dolgok ellen mit érveljen az ember, alapból hülyeség, és aki ilyet ír, úgysem győzi meg senki.
több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Visszaolvastad az előzményeket is? Nem én kezdtem az oltást, viccnek szántam, az ennél szerintem durvább reakcióra.
Határon túli rokonom van, de Lakatos Renátót nem ismerem.....csi77
Mindegy ki kezdte. Nem kezdek itt bele egy nem is minden latino cigány jellegű témába, de azt nem értettem, hogy Gomez miért lenne már latin attól, hogy az apjától latin nevet örökölt 😊fetomy
Már megbocsáss, de akkor azért félig latin, nem? Tényleg hülyeség ezzel foglalkozni, de amikor lecigányozzák a latinokat, akkor gondoltam hasonló "magasröptű" érvként bedobom ezt. Mindenki az én írásomra harapott rá, a másikra meg nem.
Jól megragadtuk a lényeget! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Visszaolvastad az előzményeket is? Nem én kezdtem az oltást, viccnek szántam, az ennél szerintem durvább reakcióra.
Határon túli rokonom van, de Lakatos Renátót nem ismerem.....csi77
Mindegy ki kezdte. Nem kezdek itt bele egy nem is minden latino cigány jellegű témába, de azt nem értettem, hogy Gomez miért lenne már latin attól, hogy az apjától latin nevet örökölt 😊fetomy
Akkor felfedem neked az igazságot
http://www.youtube.com/watch?v=OeIJAJT690o&feature=youtube_gdata_player


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó ez azért bonyolultabb ennél, mert pl. Messi sem argentin ilyen alapon kb. Hogy Obraniakékról ne is beszéljünk. Szóval ez az identitás dolog ez mélyebb annál, hogy kinek mi a neve meg ki hol mennyit élt.Rajna
hát én is ezt mondom 😊 az ott élést csak arra írtam, hogy amit a fociról tudnak, azt mindent a németeknél tanultak meg, így még kb. az lenne kevésbé "fair" úgymond, ha Podolski a lengyel, Gomez meg a spanyol válogatottban játszana.

Podolski pl. pont azért a németeknél játszik, merthogy a lengyelek csak akkor kezdtek el érdeklődni utána, mikor már kiderült, hogy jó játékos, addig le se szarták.
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Arra szerettem volna utalni, hogy kevés "saját nevelés" van már ott is, ahol ez korábban elképzelhetetlen lett volna. Befejeztem ezt az ovis dobálózást, elég volt. 😊csi77
Szegény Gomez, bár soha nem élt máshol csak a fritzeknél, de mivel apja spanyol, már nem is saját nevelés. Biztos áthordta apja spanyolországba, csak a fritzek ellopták mikor már kiderült, hogy jó játékos :/

Podolski pedig bár 2 éves kora óta a fritzeknél él, nyilvánvaló, hogy a futball tudását élete első két évében szedte fel a bámulatos lengyel csecsemőfutball-neveldében.

Gondolom akik nem képesek ezen túllépni, nem nagyon vannak határon túl élő rokonai, és nem lakik Lakatos Renátóék környékén, hogy első kézből tapasztalhatnák, hogy a nemzetiségnek, "hazafiságnak" mennyi köze van a névhez.fetomy
Jó ez azért bonyolultabb ennél, mert pl. Messi sem argentin ilyen alapon kb. Hogy Obraniakékról ne is beszéljünk. Szóval ez az identitás dolog ez mélyebb annál, hogy kinek mi a neve meg ki hol mennyit élt.

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Visszaolvastad az előzményeket is? Nem én kezdtem az oltást, viccnek szántam, az ennél szerintem durvább reakcióra.
Határon túli rokonom van, de Lakatos Renátót nem ismerem.....csi77
Mindegy ki kezdte. Nem kezdek itt bele egy nem is minden latino cigány jellegű témába, de azt nem értettem, hogy Gomez miért lenne már latin attól, hogy az apjától latin nevet örökölt 😊
több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Arra szerettem volna utalni, hogy kevés "saját nevelés" van már ott is, ahol ez korábban elképzelhetetlen lett volna. Befejeztem ezt az ovis dobálózást, elég volt. 😊csi77
Szegény Gomez, bár soha nem élt máshol csak a fritzeknél, de mivel apja spanyol, már nem is saját nevelés. Biztos áthordta apja spanyolországba, csak a fritzek ellopták mikor már kiderült, hogy jó játékos :/

Podolski pedig bár 2 éves kora óta a fritzeknél él, nyilvánvaló, hogy a futball tudását élete első két évében szedte fel a bámulatos lengyel csecsemőfutball-neveldében.

Gondolom akik nem képesek ezen túllépni, nem nagyon vannak határon túl élő rokonai, és nem lakik Lakatos Renátóék környékén, hogy első kézből tapasztalhatnák, hogy a nemzetiségnek, "hazafiságnak" mennyi köze van a névhez.fetomy
Visszaolvastad az előzményeket is? Nem én kezdtem az oltást, viccnek szántam, az ennél szerintem durvább reakcióra.
Határon túli rokonom van, de Lakatos Renátót nem ismerem.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Arra szerettem volna utalni, hogy kevés "saját nevelés" van már ott is, ahol ez korábban elképzelhetetlen lett volna. Befejeztem ezt az ovis dobálózást, elég volt. 😊csi77
Szegény Gomez, bár soha nem élt máshol csak a fritzeknél, de mivel apja spanyol, már nem is saját nevelés. Biztos áthordta apja spanyolországba, csak a fritzek ellopták mikor már kiderült, hogy jó játékos :/

Podolski pedig bár 2 éves kora óta a fritzeknél él, nyilvánvaló, hogy a futball tudását élete első két évében szedte fel a bámulatos lengyel csecsemőfutball-neveldében.

Gondolom akik nem képesek ezen túllépni, nem nagyon vannak határon túl élő rokonai, és nem lakik Lakatos Renátóék környékén, hogy első kézből tapasztalhatnák, hogy a nemzetiségnek, "hazafiságnak" mennyi köze van a névhez.
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Mi ez a latino gyűlölet? Tény, hogy nem szépen játszottak a spanyolok ma, de inkább ezerszer ők, mint a német-angol-francia trió (talán még az angolok)! A többi nem fájna.....csi77
talán mert cigányok? 😀Amadeus91
És te adsz igazat a politika topicban Wieselnek...
Nehéz a skizofrének élete

több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ez nem rasszizmus. (Csak ki nem állhatom ő(ke)t - by Riggins) Nem vagyok amúgy sem rasszista, de az tény, hogy ugyanolyan mind.

Viccen kívül, teljesen egybe vág a mentalitás, a mimika, testbeszéd, viselkedés... számomra unszimpatikus.Amadeus91
Dettó, csak én a tokosokkal vagyok így........
Amúgy, a németek első meccsén hangzott el:
- Egymást zavarta a két német, Podolski és Gomez!
Az utóbbi játékos nem latin? 😊csi77
Az előbbi meg miért német? 😀

Unszimpatikus pedig nem szép szó, antipatikus a megfelelő. 😊szaba
Arra szerettem volna utalni, hogy kevés "saját nevelés" van már ott is, ahol ez korábban elképzelhetetlen lett volna. Befejeztem ezt az ovis dobálózást, elég volt. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
UEFA says no to racism!szaba
Ez nem rasszizmus. (Csak ki nem állhatom ő(ke)t - by Riggins) Nem vagyok amúgy sem rasszista, de az tény, hogy ugyanolyan mind.

Viccen kívül, teljesen egybe vág a mentalitás, a mimika, testbeszéd, viselkedés... számomra unszimpatikus.Amadeus91
Dettó, csak én a tokosokkal vagyok így........
Amúgy, a németek első meccsén hangzott el:
- Egymást zavarta a két német, Podolski és Gomez!
Az utóbbi játékos nem latin? 😊csi77
Az előbbi meg miért német? 😀

Unszimpatikus pedig nem szép szó, antipatikus a megfelelő. 😊
több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
talán mert cigányok? 😀Amadeus91
UEFA says no to racism!szaba
Ez nem rasszizmus. (Csak ki nem állhatom ő(ke)t - by Riggins) Nem vagyok amúgy sem rasszista, de az tény, hogy ugyanolyan mind.

Viccen kívül, teljesen egybe vág a mentalitás, a mimika, testbeszéd, viselkedés... számomra unszimpatikus.Amadeus91
Dettó, csak én a tokosokkal vagyok így........
Amúgy, a németek első meccsén hangzott el:
- Egymást zavarta a két német, Podolski és Gomez!
Az utóbbi játékos nem latin? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Mi ez a latino gyűlölet? Tény, hogy nem szépen játszottak a spanyolok ma, de inkább ezerszer ők, mint a német-angol-francia trió (talán még az angolok)! A többi nem fájna.....csi77
talán mert cigányok? 😀Amadeus91
UEFA says no to racism!szaba
Ez nem rasszizmus. (Csak ki nem állhatom ő(ke)t - by Riggins) Nem vagyok amúgy sem rasszista, de az tény, hogy ugyanolyan mind.

Viccen kívül, teljesen egybe vág a mentalitás, a mimika, testbeszéd, viselkedés... számomra unszimpatikus.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Mi ez a latino gyűlölet? Tény, hogy nem szépen játszottak a spanyolok ma, de inkább ezerszer ők, mint a német-angol-francia trió (talán még az angolok)! A többi nem fájna.....csi77
talán mert cigányok? 😀Amadeus91
UEFA says no to racism!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Mi ez a latino gyűlölet? Tény, hogy nem szépen játszottak a spanyolok ma, de inkább ezerszer ők, mint a német-angol-francia trió (talán még az angolok)! A többi nem fájna.....csi77
talán mert cigányok? 😀
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Olaszok nyerik, elcsalva, bemákolva. Balotellivel.