Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de a horvátok nem esnek ki, ugyanis bemákolnak egy gólt minnyá 😛Stez
Nem, mert ők akartak gólt lőni.

Viszont ez bombagól volt! Navas 17 centiről szétbaszta a hálót, ezt a gólt évekig ismételgetik még!

És behoznak egy csatárt... Hát ez kész.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
ez szerintem les volt
és nem, mocskos spanyolok, kurvára megérdemelték volna, hogy kiessenek pedig

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
de a horvátok nem esnek ki, ugyanis bemákolnak egy gólt minnyá 😛

több mint 14 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hogy számolták ki azt, hogy ezzel az 1-0-al Italy továbbmegy? Kicsit fáradt vagyok most a számolgatáshoz, de nem a gólarány dönt?

Spanyol 5-1
Horvát 4-2
Olasz 3-2JC6
pont ezen gondolkoztam én is 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Hogy számolták ki azt, hogy ezzel az 1-0-al Italy továbbmegy? Kicsit fáradt vagyok most a számolgatáshoz, de nem a gólarány dönt?

Spanyol 5-1
Horvát 4-2
Olasz 3-2JC6
az még mindig nem gólarány, hanem gólkülönbség 😛 pl a 2-0 jobb gólarány mint a 6-1

amúgy nem, azonos pontszámnál egymás elleni dönt, ha 3-an vannak azonos ponttal (mint jelen esetben) akkor az írek elleni meccs nem számít, és a horvátok esnek ki kevesebb rúgott góllal.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
De tényleg menjenek ám a rákba. Kicselezik még a jegyszedőt is ahelyett hogy seggberúgnák a labdát. Meg Buszkecc mit álmodott mikor a 16oson belül vissza akarta húzni a labdát?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
JC6: az nagyon oldschool és igazságtalan. Csak a közös meccses gólkülönbség számít, ha az se dönt akkor meg a "ki volt jobb az elmúlt években" koefficens.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hogy számolták ki azt, hogy ezzel az 1-0-al Italy továbbmegy? Kicsit fáradt vagyok most a számolgatáshoz, de nem a gólarány dönt?

Spanyol 5-1
Horvát 4-2
Olasz 3-2JC6
nem, az azonos pontszámú 3 csapat egymás elleni gólaránya a lényeg.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hogy számolták ki azt, hogy ezzel az 1-0-al Italy továbbmegy? Kicsit fáradt vagyok most a számolgatáshoz, de nem a gólarány dönt?

Spanyol 5-1
Horvát 4-2
Olasz 3-2
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Kéne egy gyors gólváltás és kiejteni a digókat 😀
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez is mekkora akció volt már. Természetes dolog, hogy szemben vagyok a kapuval, nincs előttem senki, 16 méterre vagyok, és nem ám rábaszom, minek? 5-en megyünk 2 védővel, visszahúzom aztán majd betilitolizzuk. De megérdemelnének egy laza 0-5-öt.fetomy
TD kell nekik, de kurva nehéz ám bevinni azt a szart a kapuba.

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez is mekkora akció volt már. Természetes dolog, hogy szemben vagyok a kapuval, nincs előttem senki, 16 méterre vagyok, és nem ám rábaszom, minek? 5-en megyünk 2 védővel, visszahúzom aztán majd betilitolizzuk. De megérdemelnének egy laza 0-5-öt.
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
2 csatár van fent,csak az a bizonyos csatár miden poszton játszikKiss
úgy gondoltam, hogy 1 minimum 😊

De hogy a világ egyik legjobb válogatottja hogy a mocskos pokolba engedheti meg magának,hogy csatár nélkül álljon fel, az komolyan mondom kurvanagy szégyen... Mi lett ezzel a csapattal, pár éve még szurkoltam nekik...

Valóban nem a csatárok száma határozza meg a támadójátékot. Most hogy belegondolok, olyan élvezetes támadójátékot nyomatnak itt ezek a spanyol gyerekek, hogy lefosom a bokám 😛 Volt már helyzetük?fetomy
"felfoghatatlan" hogy lehet undorító valakinek ez a játékstílus 😛 ezt élvezni kell. hát hajráeaglesmcnabb
Látod, hogy nem ugyanúgy játszanak 😛 Neked semmi nem jó 😉

Do your job
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
2 csatár van fent,csak az a bizonyos csatár miden poszton játszikKiss
úgy gondoltam, hogy 1 minimum 😊

De hogy a világ egyik legjobb válogatottja hogy a mocskos pokolba engedheti meg magának,hogy csatár nélkül álljon fel, az komolyan mondom kurvanagy szégyen... Mi lett ezzel a csapattal, pár éve még szurkoltam nekik...

Valóban nem a csatárok száma határozza meg a támadójátékot. Most hogy belegondolok, olyan élvezetes támadójátékot nyomatnak itt ezek a spanyol gyerekek, hogy lefosom a bokám 😛 Volt már helyzetük?fetomy
"felfoghatatlan" hogy lehet undorító valakinek ez a játékstílus 😛 ezt élvezni kell. hát hajrá

szerk.: a mondat nyomokban iróniát tartalmaz!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hogy nyernek, nem? Ebből a szempontból a németek a legundorítóbbak! 😀csi77
nyilván az hogy lövőhelyzetben passzolgatnak. az igazi férfi viszont vagy rárúgja harmincról vagy beível, a társa meg kapura fejel. csak semmi sallang 😛Höri
Ennyi erővel egy igazi férfi rugbyzik 😉
Szerk.: Ez a játékvezető is botrányosan szar...Boston
vagy a sok kurvázástól meg ivástól már sportolni sincs ereje. meg mert előző nap megsérült mikor megölt egy örvösmedvét puszta kézzel.

több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
nyilván az hogy lövőhelyzetben passzolgatnak. az igazi férfi viszont vagy rárúgja harmincról vagy beível, a társa meg kapura fejel. csak semmi sallang 😛Höri
Ennyi erővel egy igazi férfi rugbyzik 😉
Boston
Illetve Old Spice-ot használ.szaba
😂

Do your job
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Hogy nyernek, nem? Ebből a szempontból a németek a legundorítóbbak! 😀csi77
nyilván az hogy lövőhelyzetben passzolgatnak. az igazi férfi viszont vagy rárúgja harmincról vagy beível, a társa meg kapura fejel. csak semmi sallang 😛Höri
Ennyi erővel egy igazi férfi rugbyzik 😉
Boston
Illetve Old Spice-ot használ.
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nem hiszem. Mondjuk lövésem sincs, hogy a játékstílusukban mi az undorító, de hát ízlések és pofonok.Boston
Hogy nyernek, nem? Ebből a szempontból a németek a legundorítóbbak! 😀csi77
nyilván az hogy lövőhelyzetben passzolgatnak. az igazi férfi viszont vagy rárúgja harmincról vagy beível, a társa meg kapura fejel. csak semmi sallang 😛Höri
Ennyi erővel egy igazi férfi rugbyzik 😉
Szerk.: Ez a játékvezető is botrányosan szar...

Do your job
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
2 csatár van fent,csak az a bizonyos csatár miden poszton játszikKiss
úgy gondoltam, hogy 1 minimum 😊

De hogy a világ egyik legjobb válogatottja hogy a mocskos pokolba engedheti meg magának,hogy csatár nélkül álljon fel, az komolyan mondom kurvanagy szégyen... Mi lett ezzel a csapattal, pár éve még szurkoltam nekik...

Valóban nem a csatárok száma határozza meg a támadójátékot. Most hogy belegondolok, olyan élvezetes támadójátékot nyomatnak itt ezek a spanyol gyerekek, hogy lefosom a bokám 😛 Volt már helyzetük?
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
D H P szerint az íreknek fasza eredmény a 0-1Höri
hát jobb mint a 0-9 az kétségtelen! No meg milliószor jobb, mintha vezetnének 2-0-ra...

btw nagyon remélem, hogy ezek a szaros fasz spanyolok kiesnek a büdös picsába. Még a görögöknek is mindig van fent egy csatár faszomat...fetomy
Nem a csatárok száma határozza meg, hogy milyen a támadójáték. 😊
A Barca is sokszor játszik "igazi csatár" nélkül...
Sinisa
Csak Messi bevágja mindig, viszont a spanyoloknál az egyetlen ilyen játékos (Llorrente) nem játszott még 1 percet sem. Vérgáz.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
D H P szerint az íreknek fasza eredmény a 0-1Höri
hát jobb mint a 0-9 az kétségtelen! No meg milliószor jobb, mintha vezetnének 2-0-ra...

btw nagyon remélem, hogy ezek a szaros fasz spanyolok kiesnek a büdös picsába. Még a görögöknek is mindig van fent egy csatár faszomat...fetomy
És a görögök undorítóan szarok is, mióta Samarast kitolták szélre, és nem csatárt játszik. 😛
Alig lőnek gólt, szégyen gyalázat, Samaras már legalább 7 gólnál tartana.

több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
D H P szerint az íreknek fasza eredmény a 0-1Höri
hát jobb mint a 0-9 az kétségtelen! No meg milliószor jobb, mintha vezetnének 2-0-ra...

btw nagyon remélem, hogy ezek a szaros fasz spanyolok kiesnek a büdös picsába. Még a görögöknek is mindig van fent egy csatár faszomat...fetomy
Nem a csatárok száma határozza meg, hogy milyen a támadójáték. 😊
A Barca is sokszor játszik "igazi csatár" nélkül...
... és a magyar válogatott is egy időben játszott 4-3-3-at. 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
D H P szerint az íreknek fasza eredmény a 0-1Höri
hát jobb mint a 0-9 az kétségtelen! No meg milliószor jobb, mintha vezetnének 2-0-ra...

btw nagyon remélem, hogy ezek a szaros fasz spanyolok kiesnek a büdös picsába. Még a görögöknek is mindig van fent egy csatár faszomat...fetomy
2 csatár van fent,csak az a bizonyos csatár miden poszton játszik

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
D H P szerint az íreknek fasza eredmény a 0-1Höri
hát jobb mint a 0-9 az kétségtelen! No meg milliószor jobb, mintha vezetnének 2-0-ra...

btw nagyon remélem, hogy ezek a szaros fasz spanyolok kiesnek a büdös picsába. Még a görögöknek is mindig van fent egy csatár faszomat...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Nem hiszem. Mondjuk lövésem sincs, hogy a játékstílusukban mi az undorító, de hát ízlések és pofonok.Boston
Hogy nyernek, nem? Ebből a szempontból a németek a legundorítóbbak! 😀csi77
nyilván az hogy lövőhelyzetben passzolgatnak. az igazi férfi viszont vagy rárúgja harmincról vagy beível, a társa meg kapura fejel. csak semmi sallang 😛Höri
szívemből szóltál.