Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
0 ponttal zárták a hollandok a csoportot.De most komolyan: erre valaki gondolt egyáltalán? Szerintem: nem.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Igaz, szép támadó focit játszanak, csak Ronaldo ne lenne (mégha van is mire) olyan nagyképű mint a ház, Pepe meg egy hentes... Így hiába a szép játék, ellenszenvesek, nekem mindenképp...de rühellem ezeket a portugálokatJC6Elég undorítóan szép támadó focit játszanak fújfúj...
Ronaldo azért ezen a meccsen megmutatta,hogy tud ő még játszani. 2 gól 2 kapufa meg volt egy majdnemtuti gólpassza isToca
Egyébként grat nekik a továbbjutáshoz, szegény Hollandok... hát.... inkább nem mondok semmit...
"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A végén még tényleg Svájc nyer. Akkor leborulok...
több mint 14 éve
26 bowl.hu-s tippelő már kiesett 😊jjncaaez is igaz, de sztem 27 az 😊
Amúgy abszolút nem szolgált rá a halálcsoport jelzőre ez a csoport sajnos.
több mint 14 éve
26 bowl.hu-s tippelő már kiesett 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Hát drága holland győzelmet jósoló testvéreim arra a megállapításra jutottam hogy igen alaposan megszopkodtuk azt a bizonyos intimtestrészt. 😀
több mint 14 éve
az angolon kívül a német csapat a akik hozták azt amit vártam tőlük úgyhogy (mivel az angolok lehet tovább sem jutnak) nekik fogok drukkolni :rolleyes:
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
de rühellem ezeket a portugálokatJC6Elég undorítóan szép támadó focit játszanak fújfúj...
Ronaldo azért ezen a meccsen megmutatta,hogy tud ő még játszani. 2 gól 2 kapufa meg volt egy majdnemtuti gólpassza is
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Samaras Fetamásra kell változtatnod a neved, ha a görögök megnyerik az EB-t 😀de rühellem ezeket a portugálokatJC6Azt sajnálom csak, hogy nem ők nyomják Svájc ellen. Tuti szétaláznák őket Samarasék 😕fetomy
több mint 14 éve
majd az elődöntőben 😉de rühellem ezeket a portugálokatJC6Azt sajnálom csak, hogy nem ők nyomják Svájc ellen. Tuti szétaláznák őket Samarasék 😕fetomy
Do your job
több mint 14 éve
de rühellem ezeket a portugálokatJC6Azt sajnálom csak, hogy nem ők nyomják Svájc ellen. Tuti szétaláznák őket Samarasék 😕
több mint 14 éve
Aggernek volt már egy CS-e, már az több, mint amit várni lehetett... 😛 szerintem Eriksen a lehető legrosszabb dán vétel.. három meccs, abszolút semmi.Majdnem olyan jó, mint Sneijder kapitány.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
de rühellem ezeket a portugálokat
több mint 14 éve
Agger tuti egyenlített volna ha nem Fetomynál van, chocker dánok 😀TocaAnnyit mutatták, pont gondoltam rá, hogy csak ne neki jöjjön mert akkor tuti nem gól, de hát hülyék ezek, nem követik a fatasynkat 😀
De sebaj, króndéli olyat csinált, mint még soha senki. Ez is mutatja fantasztikus tálentumát!
több mint 14 éve
hát ez a "szögletvariáció" mindent elárult a hollandok eb-n mutatott játékáról 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Agger tuti egyenlített volna ha nem Fetomynál van, chocker dánok 😀
több mint 14 éve
Robben, a LB hun vót? 😊IgorDe a faszért kellett harmadszor is ezt a szart bejátszani...
több mint 14 éve
Robben, a LB hun vót? 😊
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
GÓÓÓÓÓLL Ronaldo dupla , most kéne 1 dán gól 😊
több mint 14 éve
Gundi nem nagyon van jóban a kapusokkal. Meg sem említette, hogy itt azért nem kicsit védett Stekelenburg.
több mint 14 éve
Nani édes istenem
több mint 14 éve
Jön afflelay holland gól itt már nem leszToca2-ből 2-szer nem jött be ez a "6 csatáros" felállás, de hát három a holland igazság, majd most bejön!!
több mint 14 éve
Jön afflelay holland gól itt már nem lesz
több mint 14 éve
Micsoda önzetlen assist volt pedig! 😊 😕
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Ez mennyire gáz volt....Ha nem is félóra, mert ugye a műsoridő nagyon drága... inkább meccs előtt 10-15 percet (a legendás szakmázgatást feláldozni, ajajajj), mint a szünetben ezt a kemény másfelet... márha volt annyi.
Nem igaz, hogy nem tudnak egy félórás műsort Knézyre szánni, vagy akkor hagyják a picsába a témát.
köztévé no commentgabokocka
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
