Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
http://sportgeza.hu/mindenidok/2012/05/16/ennyi_esze_van_egy_szlovak_futballhuligannak/

napi Darwin.Amadeus91
Kommentek odavernek, beszélnek a magyarok a gyűlölködésről és ők maguk is gyűlölködnek. óriási...
több mint 14 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://sportgeza.hu/mindenidok/2012/05/16/ennyi_esze_van_egy_szlovak_futballhuligannak/

napi Darwin.Amadeus91
azért én a címet módosítanám arra ,hogy ennyi esze van egy szlovák footballhuligánnak

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
http://sportgeza.hu/mindenidok/2012/05/16/ennyi_esze_van_egy_szlovak_futballhuligannak/

napi Darwin.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Vagy pedig a Barcelona a La Liga Kecskemétje 😂 😂Asbee
http://www.youtube.com/watch?v=safw24uQcyE


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Vagy pedig a Barcelona a La Liga Kecskemétje 😂 😂Asbee
én is azon estem hanyatt. 😀 😀 😀

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujabb-kilenc-gyanusitott-mar-30-meccs-erintett-2133579

Aczél Zoli a ma született bárány.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vagy pedig a Barcelona a La Liga Kecskemétje 😂 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-kecskemet-az-nb-i-barcelonaja-2133519

jaj a cím...Amadeus91
a Nemzeti Sport is tud még meglepetést okozni

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-kecskemet-az-nb-i-barcelonaja-2133519

jaj a cím...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 088 — Whoops, looks like something went wrong.
Kalou ingyé' van, egy try-outot mindenképp megérne nektek sztem...kristof
Kalou egy fos, hozzá hasonló játékost simán találunk a piacon, akár ingyé is hozunk.
Jelenleg rebuilt folyik, nem hiszem, hogy neki lenne helye ebben a csapatban, szisztémában.

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Kalou ingyé' van, egy try-outot mindenképp megérne nektek sztem...

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 088 — Whoops, looks like something went wrong.
NEEEEEEEEE, Galliani most Kalout akarja a Milanba hozni 😂
ennél lejjeb nincs gyerekek...
közben meg a hírek szerint Flamini távozik, nem fogadja el a szerződéshosszabbítást, mivel kevés a zsé, amit adnánk
Ő mehet a faszomba, szar

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nálunk nem is lesz biztosan. Egyrészt a Real nem akarja eladni, mivel Kakát akarják, így Mourinho ragaszkodik Sahinhoz, másrészt meg ha el is adnák, kétlem, hogy 20-25 millió alatt megválnának Tőle, márpedig a Milan nem fog annyit kipengetni.
De állítólag kölcsönbe akarjuk Őt egyelőre, ha meg a Real ebbe nem megy bele, akkor 10 milliót fizetnénk, mivel a Real is annyiért vette tavaly. Ennyiért meg beleröhögnek a pofánkba, az Inter, a Roma, de még a Bayern is azonnal kifizetnék ennek kb. a dupláját, nekünk meg ez lenne az a kibaszott komoly ajánlat...Stez
hát ha Witselért 20 milliót ajánlottunk, akkor gondolom Sahinért is kifizetnénk 😀
utána már csak egy komplett védelem kell és jöhet a Scudetto 😀Habi
sztem nekünk pár évig nem kell arról álmodoznunk... 😀

|
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nálunk nem is lesz biztosan. Egyrészt a Real nem akarja eladni, mivel Kakát akarják, így Mourinho ragaszkodik Sahinhoz, másrészt meg ha el is adnák, kétlem, hogy 20-25 millió alatt megválnának Tőle, márpedig a Milan nem fog annyit kipengetni.
De állítólag kölcsönbe akarjuk Őt egyelőre, ha meg a Real ebbe nem megy bele, akkor 10 milliót fizetnénk, mivel a Real is annyiért vette tavaly. Ennyiért meg beleröhögnek a pofánkba, az Inter, a Roma, de még a Bayern is azonnal kifizetnék ennek kb. a dupláját, nekünk meg ez lenne az a kibaszott komoly ajánlat...Stez
hát ha Witselért 20 milliót ajánlottunk, akkor gondolom Sahinért is kifizetnénk 😀
utána már csak egy komplett védelem kell és jöhet a Scudetto 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 088 — Whoops, looks like something went wrong.
Sahin ügynöke reggel Milánóba érkezett.
Jó kérdés viszont, hogy a Milannal vagy az Interrel tárgyalnának-e, hiszen mindkét csapat bejelentkezett érte.Stez
Gallianival találkozott.
egy olasz oldal még azt is hozzátette, hogy Sabatinivel is tárgyalt, de szép is lenne nálunk 😊 (úgysem 😀 )

Habi
Nálunk nem is lesz biztosan. Egyrészt a Real nem akarja eladni, mivel Kakát akarják, így Mourinho ragaszkodik Sahinhoz, másrészt meg ha el is adnák, kétlem, hogy 20-25 millió alatt megválnának Tőle, márpedig a Milan nem fog annyit kipengetni.
De állítólag kölcsönbe akarjuk Őt egyelőre, ha meg a Real ebbe nem megy bele, akkor 10 milliót fizetnénk, mivel a Real is annyiért vette tavaly. Ennyiért meg beleröhögnek a pofánkba, az Inter, a Roma, de még a Bayern is azonnal kifizetnék ennek kb. a dupláját, nekünk meg ez lenne az a kibaszott komoly ajánlat...

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sahin ügynöke reggel Milánóba érkezett.
Jó kérdés viszont, hogy a Milannal vagy az Interrel tárgyalnának-e, hiszen mindkét csapat bejelentkezett érte.Stez
Gallianival találkozott.
egy olasz oldal még azt is hozzátette, hogy Sabatinivel is tárgyalt, de szép is lenne nálunk 😊 (úgysem 😀 )



JT Daniels fan
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
http://www.youtube.com/watch?v=eBRAHobJxNs&feature=youtu.be
nagyon szimpatikus kezdeményezés volt, a videóból pedig úgy néz ki, hogy még jól is sikerült 😊
(az meg a másik, hogy más NB1-es csapatnál meccsen nincsenek ennyien, mint itt voltak...)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Sahin ügynöke reggel Milánóba érkezett.
Jó kérdés viszont, hogy a Milannal vagy az Interrel tárgyalnának-e, hiszen mindkét csapat bejelentkezett érte.Stez
meg mi is állítólag...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 088 — Whoops, looks like something went wrong.
Sahin ügynöke reggel Milánóba érkezett.
Jó kérdés viszont, hogy a Milannal vagy az Interrel tárgyalnának-e, hiszen mindkét csapat bejelentkezett érte.

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Galliani bejelentései: Gabriel a harmadik számú kapus lesz. El Shaarawy teljes játékjoga a Milanhoz, Merkel teljes játékjoga a Genoához kerül. Maxi Lopez nem marad a Milanban!empty taxi
Ezek eddig is kb. nyilvánvalóak voltak.
Egy friss hír szerint a Real valami 50 millióval készül bejelentkezni Agüeronál, amit Mancini annyival kommentált, hogy ha Ibrát megszerzik a Milanból, akkor nem zárja ki, hogy eladják Kun-t, másképp viszont szó sem lehet róla.
Szóval egyre inkább úgy néz ki, hogy valami Ibra-Tévez féle cserét tervezgetnek itt a háttérben.
MICAH RICHARDSOT AKAROM Tévez mellé, vagy David Silvát! 😀Stez
Tisztában vannak vele Gallianiék is h ha Silva megy Ibra is kirinyálja magát. Ha csak Ibra menne akk is lehet h elgondolkodna Silva h mégis is mi a f@sz a koncpeció lehet le kéne lépni (szvsz ezért nem mozdítják el a másik két brazilt se mert nagy spanjai TS-nak). Jah és az is kiderült h Aquilani esetében nem élünk az opcióval.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Itthon már mindenért fizetni kell (szánalmas és sajnálatos :mad: ) : http://vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20120523-nem-fizetnenek-a-kocsmak-a-foci-eb-meccseiert.html

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Xhakat biztos nem fogják megvenni, mert már megvette a Gladbach. Hummels és Subotic megtartása létkérdés, a többi egyben van. (Reus az év igazolása...) Ezt a Pisczek mániát nem értem, a Herthaban sem vigéckedett és a Dortmundban nem ő a pöröly.Amadeus91
köszi a javítást 😊
mind1, jobb is hogy a Gladbachba megy Xhaka, nem lenne regular kezdő Dortmundban


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 088 — Whoops, looks like something went wrong.
Galliani bejelentései: Gabriel a harmadik számú kapus lesz. El Shaarawy teljes játékjoga a Milanhoz, Merkel teljes játékjoga a Genoához kerül. Maxi Lopez nem marad a Milanban!empty taxi
Ezek eddig is kb. nyilvánvalóak voltak.
Egy friss hír szerint a Real valami 50 millióval készül bejelentkezni Agüeronál, amit Mancini annyival kommentált, hogy ha Ibrát megszerzik a Milanból, akkor nem zárja ki, hogy eladják Kun-t, másképp viszont szó sem lehet róla.
Szóval egyre inkább úgy néz ki, hogy valami Ibra-Tévez féle cserét tervezgetnek itt a háttérben.
MICAH RICHARDSOT AKAROM Tévez mellé, vagy David Silvát! 😀

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
és ami legfontosabb, h INGYEN váltunk meg tőle...............a magyar pléjbojnak hála!Divat
miért mi Jovától mennyiért váltunk el? 😊eaglesmcnabb
hát de Levi akkor még csak utánpótlásba volt, szal gyanítom amatőr szerződéssel. hálisten Neki képesek voltak kubatovék 3 éves szerződést adni..Divat
Jova anno egész simán le tudott lépni. Anno a nevelő egyesületének viszont voltak ügyei más játékosok terén, ment a pereskedés más - Honvédba, Szhelyre - eligazolt játékos családjával, másoknál meg ment a cigánykodás mikor hívta őket 1-2 nyugati klub, akkor egyszerűen túl sokat kértek érte, hogy el ne tudják vinni(Konkrétan Szokol járt így, aki most Újpesten van, anno vitte volna a 1860, az Urban Legendek alapján)
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Galliani bejelentései: Gabriel a harmadik számú kapus lesz. El Shaarawy teljes játékjoga a Milanhoz, Merkel teljes játékjoga a Genoához kerül. Maxi Lopez nem marad a Milanban!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De.empty taxi
és ami legfontosabb, h INGYEN váltunk meg tőle...............a magyar pléjbojnak hála!Divat
miért mi Jovától mennyiért váltunk el? 😊eaglesmcnabb
hát de Levi akkor még csak utánpótlásba volt, szal gyanítom amatőr szerződéssel. hálisten Neki képesek voltak kubatovék 3 éves szerződést adni..

|